Startliste for GTI Cup 2021
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Lørdag finaler - junior/senior
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Start liste |
|
|
|
|
|
|
Placering: |
|
Arrangør |
Startfællesskabet GTI |
|
|
|
|
|
25m |
Stævne dato: |
24. sep 2021 to 26. sep 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 22, 200m Backstroke Men
|
B Finale |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
231 |
2 |
|
Emil Szipli Pedersen |
2006 |
GTI-GREVE |
2:30.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
281 |
3 |
|
Gustav Majkjær Mikkelsen |
2005 |
KVIK |
2:19.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
288 |
4 |
|
Oscar Kroos |
2004 |
KVIK |
2:16.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
135 |
5 |
|
Oskar Bondo Siegumfeldt |
2004 |
HVIDOVRE |
2:16.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
6 |
|
Vincent Borup Schärer |
2006 |
SOLRØD |
2:20.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
84 |
7 |
|
Frederik Luca Lamprecht |
2006 |
GTI-ISHØJ |
2:36.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 22, 200m Backstroke Men |
A Finale |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
1 |
|
Jonas Hansen |
2001 |
KØGE |
2:10.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
140 |
2 |
|
Jakob Schmidt |
1999 |
HOLBÆK |
2:08.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
303 |
3 |
|
Jacob M. Jørgensen |
1997 |
KVIK |
2:05.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
206 |
4 |
|
Nicklas Östman Pedersen |
2002 |
HELSINGØR |
2:02.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
277 |
5 |
|
Lucas Bruun Strøbek |
2001 |
GENTOFTE |
2:04.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
89 |
6 |
|
Mathias Zander Rysgaard |
1998 |
HØRSHOLM |
2:06.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
116 |
7 |
|
Anton Rytter Bech |
2005 |
HVIDOVRE |
2:09.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
248 |
8 |
|
Nicolai D. B. Hansen |
2004 |
GTI-GREVE |
2:11.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25-09-2021 16:52.09 |
Datahandling: WinGrodan 2.8 |
Licens til: GTI - Greve |
|
|
|
|