Startliste for Vest junior/senior Kortbane
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tilmeldings liste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Vestdanske Junior/Senior kort 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
DGI Huset Vejle |
Arrangør |
Dansk Svømmeunion og Vejle Svømmeklub |
|
|
|
|
25m |
Stævne dato: |
8. okt 2021 to 10. okt 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
200m Rygsvømning Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
DEN |
2:03.50 |
|
Pernille Larsen |
1992 |
|
Istanbul, Tyrkiet |
13-12-2009 |
|
|
DEN |
2:06.27 |
|
Pernille Larsen |
1992 |
|
Rijeka, Kroatien |
14-12-2008 |
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Anmtid |
Status |
|
1 |
307 |
|
Karoline Sørensen |
2002 |
Thisted Svømmeklub |
DEN |
2:08.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
269 |
|
Laura Glerup Jensen |
1998 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
2:13.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
261 |
|
Fenja Romanski |
2005 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
2:14.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
136 |
|
Melanie Eggertsen |
2002 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
2:14.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
128 |
|
Caroline Laursen |
2002 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
2:16.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
106 |
|
Rikke Friis Kanstrup |
2006 |
Hjortshøj-Egå IF Svømmeafd. |
DEN |
2:20.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
233 |
|
Louise Lie Thisted |
2005 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
2:21.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
372 |
|
Laura Marie Dige |
2004 |
VIK-Skovbakken Svømmeafdeling |
DEN |
2:21.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
48 |
|
Martha Bjerg |
2004 |
Lyseng IF |
DEN |
2:21.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
25 |
|
Anna Rønn |
2005 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
2:23.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
257 |
|
Cecilie Nørgaard Frost |
2005 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
2:23.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
24 |
|
Mathilde Hvidberg |
2007 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
2:23.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
255 |
|
Victoria Amdi Brinkmann |
2007 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
2:23.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
244 |
|
Luanna Russo |
2006 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
2:24.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
27 |
|
Thilde Rosen Lundsfryd |
2004 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
2:24.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
144 |
|
Femke Iris Keulen |
2005 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
2:25.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
359 |
|
Alberte Skov Forsberg |
2003 |
Viborg Svømme Klub |
DEN |
2:26.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
204 |
|
Emma Brogaard Krogh |
2007 |
Agfs Svømmeafdeling |
DEN |
2:27.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
16 |
|
Ester Ledager Lauritsen |
2005 |
Silkeborg Svømmeklub |
DEN |
2:28.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
341 |
|
Elisabeth Augusta Englev |
2006 |
Vejle Svømmeklub |
DEN |
2:28.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
248 |
|
Jazmin Jensen |
2005 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
2:30.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
292 |
|
Nikoline Michaelsen |
2007 |
Svømmeklubben S 68 |
DEN |
2:30.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
322 |
|
Anna Fiona Nybøll |
2007 |
Vejle Svømmeklub |
DEN |
2:30.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
20 |
|
Lærke Rosen Lundsfryd |
2006 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
2:31.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
148 |
|
Mathilde Hedekær Mischorr |
2005 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
2:32.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
323 |
|
Clara Jensen |
2005 |
Vejle Svømmeklub |
DEN |
2:32.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
54 |
|
Clara Cavo Jørgensen |
2007 |
Lyseng IF |
DEN |
2:35.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
84 |
|
Simone Trekær Klausen |
2007 |
Horsens Svømmeklub |
DEN |
2:47.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
09-10-2021 20:03.31 |
Datahandling: WinGrodan 2.8 |
Licens til: Vejle Svømmeklub |
|
|
|
|