Startliste for Region Syd Turnering 1
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Start liste |
|
|
|
|
|
|
Placering: |
UC Syds svømmehal |
Arrangør |
|
|
|
|
|
|
25m |
Stævne dato: |
25. sep 2021 to 25. sep 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 16, 50m Brystsvømning Damer
|
Final 1 (6) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
2 |
|
Cecilie Lygum Kristensen |
2011 |
ESBJERG |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
53 |
3 |
|
Anna-Edith Madsen |
2011 |
ESBJERG |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
4 |
|
Vera Luna Alstrup-Lopez |
2011 |
FREM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 16, 50m Brystsvømning Damer |
Final 2 (6) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
1 |
|
Sofie Boulund |
2009 |
KOLDING |
1:08.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
60 |
2 |
|
Mathilde Kaltoft |
2013 |
ESBJERG |
1:04.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
3 |
|
Lærke Lykke-Kjeldsen |
2011 |
ESBJERG |
1:02.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
56 |
4 |
|
Jemima Patterson |
2011 |
ESBJERG |
1:04.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
5 |
|
Dina Pedersen |
2007 |
KOLDING |
1:05.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 16, 50m Brystsvømning Damer |
Final 3 (6) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
1 |
|
Clara Kirk Øgendahl |
2012 |
KOLDING |
1:01.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
110 |
2 |
|
Elizabeth Garbacenka |
2010 |
FREDERICIA |
57.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
3 |
|
Sasha Lee T Sørensen |
2010 |
ESBJERG |
56.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
52 |
4 |
|
Silke Grene |
2011 |
ESBJERG |
57.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
62 |
5 |
|
Silje Sofie Sig Heiberg |
2010 |
ESBJERG |
1:00.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
6 |
|
Maria Berg |
2010 |
KOLDING |
1:01.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 16, 50m Brystsvømning Damer |
Final 4 (6) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
71 |
1 |
|
Johanne Falkenby Skytte |
2008 |
ESBJERG |
55.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
58 |
2 |
|
Liv Rong Hansen |
2010 |
ESBJERG |
52.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
99 |
3 |
|
Xenia Vissing Sig |
2009 |
FREDERICIA |
49.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
4 |
|
Marie Licht |
2009 |
KOLDING |
51.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
5 |
|
Signe Sejr Bentsen |
2010 |
ESBJERG |
53.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
6 |
|
Mie Bech Bøgedal |
2010 |
ESBJERG |
55.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 16, 50m Brystsvømning Damer |
Final 5 (6) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
80 |
1 |
|
Thea Aggerholm |
2009 |
ESBJERG |
48.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
84 |
2 |
|
Sofie Barack Søe |
2008 |
ESBJERG |
47.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
131 |
3 |
|
Anne Sørensen |
2008 |
GRINDSTED |
46.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
161 |
4 |
|
Isabel Qvist Jensen |
2009 |
VEJLE |
47.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
160 |
5 |
|
Idun Kjeldsmark Gregersen |
2009 |
VEJLE |
48.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
74 |
6 |
|
Josefine Bay |
2008 |
ESBJERG |
49.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 16, 50m Brystsvømning Damer |
Final 6 (6) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
1 |
|
Sava Mathilde Simonsen |
2008 |
FREM |
44.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
117 |
2 |
|
Lærke Ør Knudsen |
2006 |
FREDERICIA |
43.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
154 |
3 |
|
Anne Stæhr |
2008 |
VEJLE |
41.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
93 |
4 |
|
Line Bach-Henriksen |
2007 |
ESBJERG |
41.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
164 |
5 |
|
Lærke Jervelund |
2007 |
VEJLE |
44.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
82 |
6 |
|
Carolina Schlander |
2007 |
ESBJERG |
45.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25-09-2021 08:28.06 |
Datahandling: WinGrodan 2.8 |
Licens til: Esbjerg Svømmeklub |
|
|
|
|