Program för Arne Borgs minne & TYR sprint
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Heatlista |
|
Arne Borgs minne &TYR sprint 2021
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Erikdalsbadet |
Arrangör: |
SKK |
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 26 sep 2021 till den 26 sep 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 2, 100m Medley Herrar 12 oy
|
Final 1 (3) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
334 |
4 |
|
Albert Strigén |
2010 |
SÖDERTÖRN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
305 |
5 |
|
Mikael Filinau |
2009 |
SÖDERTÖRN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
536 |
6 |
|
Sixten Grape |
2009 |
SPIF SF |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 2, 100m Medley Herrar 12 oy |
Final 2 (3) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
2 |
|
Einar Rutberg |
2009 |
DANDERYD |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
157 |
3 |
|
Philip Panagiotidis |
2009 |
SKK |
1:56.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
142 |
4 |
|
Christian Nilsson |
2009 |
SKK |
1:53.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
309 |
5 |
|
Viggo Stenbacka |
2009 |
SÖDERTÖRN |
1:41.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
146 |
6 |
|
Erik Gylje |
2009 |
SKK |
1:45.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
173 |
7 |
|
Anton Lundqvist |
2009 |
SKK |
1:56.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
159 |
8 |
|
Harley Andersson |
2010 |
SKK |
2:00.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
533 |
9 |
|
James Nelson |
2010 |
SPIF SF |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 2, 100m Medley Herrar 12 oy |
Final 3 (3) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
237 |
2 |
|
Nikola Boskov |
2009 |
SÖDERTÄLJE |
1:34.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
75 |
3 |
|
Henry Arvered |
2010 |
SKURU IK |
1:31.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
337 |
4 |
|
Folke Duhlin |
2009 |
SÖDERTÖRN |
1:22.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
478 |
5 |
|
Axel Engman |
2009 |
WISBY SS |
1:20.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
187 |
6 |
|
Anton Hagspiel |
2009 |
SKK |
1:21.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
178 |
7 |
|
Felix Bang |
2009 |
SKK |
1:23.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
336 |
8 |
|
Eric Söderlund |
2010 |
SÖDERTÖRN |
1:34.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
288 |
9 |
|
Viggo Hanikat |
2009 |
SÖDERTÖRN |
1:35.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-09-26 09:28:15 |
Resultathantering: WinGrodan 2.8 |
Licensierad till: Stockholms Kappsimningsklubb |
|
|
|
|