Ohjelma Neppan Knatte-Cup Höst 2021
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Neppan Knatte-Cup Höst 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Eriksdalsbadet |
Arrangör: |
Simklubben Neptun |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 25 sep 2021 till den 25 sep 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
100m Medley Herrar |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
52 |
|
Leo Junlén |
2009 |
Simklubben Neptun |
SWE |
1:20.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
83 |
|
Noé Wikström |
2011 |
Simklubben Neptun |
SWE |
1:29.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
130 |
|
Arvid Larsson |
2009 |
Täby Sim |
SWE |
1:29.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
136 |
|
Oscar Smids |
2009 |
Täby Sim |
SWE |
1:31.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
202 |
|
Anton Chubakov |
2010 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
1:32.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
129 |
|
Anton Thermaenius |
2009 |
Täby Sim |
SWE |
1:32.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
139 |
|
Luke Granlund |
2009 |
Täby Sim |
SWE |
1:32.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
66 |
|
Hugo Vallin |
2010 |
Simklubben Neptun |
SWE |
1:35.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
134 |
|
Max Alsen |
2009 |
Täby Sim |
SWE |
1:37.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
65 |
|
Oscar Walfridsson |
2010 |
Simklubben Neptun |
SWE |
1:37.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
55 |
|
David Johansson |
2009 |
Simklubben Neptun |
SWE |
1:39.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
70 |
|
Dante Sandström |
2010 |
Simklubben Neptun |
SWE |
1:39.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
54 |
|
Frank Rosén |
2009 |
Simklubben Neptun |
SWE |
1:40.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
156 |
|
Ebbe Sandberg |
2009 |
Täby Sim |
SWE |
1:41.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
149 |
|
Tage Carlén |
2010 |
Täby Sim |
SWE |
1:41.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
27 |
|
Marcus Thisner |
2009 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
1:41.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
98 |
|
Casper Ramm-Ericson |
2012 |
Simklubben Neptun |
SWE |
1:43.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
80 |
|
Alexander Brocke |
2011 |
Simklubben Neptun |
SWE |
1:43.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
51 |
|
Gabriel Ericsson |
2009 |
Simklubben Neptun |
SWE |
1:43.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
53 |
|
August Malinoowsky |
2009 |
Simklubben Neptun |
SWE |
1:43.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
147 |
|
Ludvig Fredholm |
2010 |
Täby Sim |
SWE |
1:44.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
144 |
|
David Sommar |
2010 |
Täby Sim |
SWE |
1:44.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
140 |
|
Alexander Wettle |
2010 |
Täby Sim |
SWE |
1:44.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
141 |
|
Bamse Karjanmaa |
2010 |
Täby Sim |
SWE |
1:45.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
67 |
|
Tom Linander |
2010 |
Simklubben Neptun |
SWE |
1:46.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
21 |
|
Ludwig Mäler |
2011 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
1:48.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
30 |
|
Felix Persson |
2009 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
1:48.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
158 |
|
Lavie Tamir |
2009 |
Täby Sim |
SWE |
1:52.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
165 |
|
Alexander Clason |
2011 |
Täby Sim |
SWE |
1:53.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
9 |
|
Lukas Bäcklund |
2010 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
1:55.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
33 |
|
Carl Joseph Michel |
2009 |
Lidingö Simklubb |
SWE |
2:12.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
16 |
|
Liam Javier |
2010 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
2:19.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
56 |
|
Julijus Bliumkinas |
2009 |
Simklubben Neptun |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
148 |
|
Maximilliam Hamilton |
2010 |
Täby Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
28 |
|
Garbis Doshoian |
2009 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
168 |
|
Alexander Rylander |
2011 |
Täby Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
31 |
|
Emil Danielsson |
2009 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
138 |
|
Xujia Yang |
2009 |
Täby Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
26 |
|
Mikail Esenbay |
2010 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
86 |
|
Tobias Wächter |
2011 |
Simklubben Neptun |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
99 |
|
Arman Rana |
2012 |
Simklubben Neptun |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
167 |
|
Melvin Staaf |
2011 |
Täby Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
153 |
|
Leo Lönnborg |
2010 |
Täby Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
89 |
|
Liam Sterby |
2011 |
Simklubben Neptun |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
37 |
|
Elliot Engström |
2009 |
Lidingö Simklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
143 |
|
Cian Lilliesköld |
2010 |
Täby Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
32 |
|
Anton Bruhn |
2009 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
64 |
|
Casper Granbom-Rejving |
2010 |
Simklubben Neptun |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
3 |
|
Carl Månsson |
2011 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-09-23 10:49:47 |
Resultathantering: WinGrodan 2.8 |
Licensierad till: Simklubben Neptun |
|
|
|
|