Program for Neppan Knatte-Cup Höst 2021
Below are all entry- and startlists shown by session.
Pass 1 start 09:00
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Neppan Knatte-Cup Höst 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Eriksdalsbadet |
Arrangör: |
Simklubben Neptun |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 25 sep 2021 till den 25 sep 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
100m Bröstsim Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
151 |
|
Lily Dymling |
2009 |
Täby Sim |
SWE |
1:31.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
48 |
|
Victoria Jensen |
2009 |
Simklubben Neptun |
SWE |
1:31.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
40 |
|
Melissa Stålhammar Kierkegaard |
2009 |
Simklubben Neptun |
SWE |
1:31.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
39 |
|
Malva Sjödahl |
2009 |
Simklubben Neptun |
SWE |
1:34.01 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
5 |
46 |
|
Isabelle Wallqvist |
2009 |
Simklubben Neptun |
SWE |
1:34.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
43 |
|
Lovisa Emanuelsson |
2009 |
Simklubben Neptun |
SWE |
1:34.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
131 |
|
Ellen Franzén |
2009 |
Täby Sim |
SWE |
1:35.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
58 |
|
Alicia Uebel |
2010 |
Simklubben Neptun |
SWE |
1:39.01 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
9 |
60 |
|
Sonja Walter |
2010 |
Simklubben Neptun |
SWE |
1:39.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
61 |
|
Emilia Lauritzen |
2010 |
Simklubben Neptun |
SWE |
1:41.16 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
11 |
1 |
|
Liv Nyman |
2009 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
1:41.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
128 |
|
Agnes Elf |
2009 |
Täby Sim |
SWE |
1:46.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
47 |
|
Sofia Fahlen |
2009 |
Simklubben Neptun |
SWE |
1:46.29 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
14 |
194 |
|
Tuva Holmer |
2009 |
Stockholmspolisens IF SF |
SWE |
1:50.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
74 |
|
Alma Brantemark |
2011 |
Simklubben Neptun |
SWE |
1:50.88 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
16 |
20 |
|
Moa Löf |
2010 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
1:51.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
59 |
|
Nicole Nyström |
2010 |
Simklubben Neptun |
SWE |
1:51.17 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
18 |
76 |
|
Thelma Verdier |
2011 |
Simklubben Neptun |
SWE |
1:51.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
49 |
|
Liv Gullberg |
2009 |
Simklubben Neptun |
SWE |
1:51.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
62 |
|
Elsa Jannergren |
2010 |
Simklubben Neptun |
SWE |
1:54.93 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
21 |
29 |
|
Fabronia Nehme |
2009 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
2:05.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
57 |
|
Nora Lovisa Edin |
2010 |
Simklubben Neptun |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
161 |
|
Alicia Ariamard |
2010 |
Täby Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
63 |
|
Cecilia Yang |
2010 |
Simklubben Neptun |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
41 |
|
Yolanda Taxén |
2009 |
Simklubben Neptun |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
132 |
|
Idun Berglund |
2009 |
Täby Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
72 |
|
Ellinor Ekelund |
2011 |
Simklubben Neptun |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
50 |
|
Tove Eriksson |
2009 |
Simklubben Neptun |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
162 |
|
Olivia Lamberstam |
2010 |
Täby Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
135 |
|
Moa De Geer |
2009 |
Täby Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-09-23 10:49:45 |
Resultathantering: WinGrodan 2.8 |
Licensierad till: Simklubben Neptun |
|
|
|
|