Startliste for Spektrum Odder Swim Cup 2021
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tilmeldings liste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
|
Arrangør |
Odder Svømmeklub |
|
|
|
25m |
Stævne dato: |
24. sep 2021 to 26. sep 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
100m Frisvømning Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Anmtid |
Status |
|
1 |
22 |
|
Naya Høi Greve |
2007 |
A6 Slangerup Svømmeklub |
DEN |
58.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
3 |
|
Sif Bramm |
2006 |
A6 JGI-Swim |
DEN |
58.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
16 |
|
Juliane Bo Andersen |
2005 |
A6 JGI-Swim |
DEN |
1:01.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
97 |
|
Frederikke Skau Hansen |
2002 |
Kolding SK |
DEN |
1:02.76 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
5 |
8 |
|
Silja Brage |
2005 |
A6 JGI-Swim |
DEN |
1:03.07 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
6 |
23 |
|
Anna Dietrichsen |
2006 |
A6 Slangerup Svømmeklub |
DEN |
1:03.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
77 |
|
Kathrine Bech Nielsen |
2004 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
1:04.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
76 |
|
Caden Halle |
2005 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
1:05.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
138 |
|
Anja Kisielewicz |
2007 |
Haderslev Svømme Klub |
DEN |
1:06.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
151 |
|
Sille Holm-Nissen |
2007 |
Haderslev Svømme Klub |
DEN |
1:06.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
35 |
|
Silje Rasmussen |
2008 |
A6 Slangerup Svømmeklub |
DEN |
1:06.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
10 |
|
Anna Merl Larsen |
2006 |
A6 JGI-Swim |
DEN |
1:07.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
105 |
|
Stephanie de Bruijn |
2005 |
Kolding SK |
DEN |
1:07.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
108 |
|
Sarah Hansen |
2005 |
Kolding SK |
DEN |
1:07.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
21 |
|
Louise Olsen |
2008 |
A6 Slangerup Svømmeklub |
DEN |
1:09.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
84 |
|
Sarah Lyse Søe |
2007 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
1:09.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
104 |
|
Emilia Spangsberg |
2007 |
Kolding SK |
DEN |
1:10.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
56 |
|
Katrine Skyt Nielsen |
2003 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
1:10.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
12 |
|
Clara Scheibye |
2008 |
A6 JGI-Swim |
DEN |
1:11.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
149 |
|
Maja Kirstine Karlsen |
2005 |
Haderslev Svømme Klub |
DEN |
1:11.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
124 |
|
Eline S. B. Kjærsgaard |
2007 |
Ikast Svømmeklub |
DEN |
1:12.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
140 |
|
Anna Vaupell |
2008 |
Haderslev Svømme Klub |
DEN |
1:12.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
153 |
|
Signe Marie Hornbek |
2006 |
Bjerre Herreds Svømmeklub |
DEN |
1:12.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
107 |
|
Signe Magelund Møller |
2006 |
Kolding SK |
DEN |
1:12.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
11 |
|
Caja Basler Abildgaard |
2009 |
A6 JGI-Swim |
DEN |
1:13.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
100 |
|
Alberte Kirk Langschwager |
2007 |
Kolding SK |
DEN |
1:13.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
80 |
|
Leonora Holst Jensen |
2004 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
1:15.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
78 |
|
Ellen Højsgaard Jensen |
2007 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
1:15.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
62 |
|
Zenia Maria Jakobsen |
2009 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
1:15.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
144 |
|
Silje Lunderskov |
2007 |
Haderslev Svømme Klub |
DEN |
1:17.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
59 |
|
Mathilde Lisberg Devantie |
2010 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
1:17.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
38 |
|
Sofie Lykke |
2008 |
A6 Slangerup Svømmeklub |
DEN |
1:17.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
39 |
|
Signe Grynnerup |
2009 |
A6 Slangerup Svømmeklub |
DEN |
1:18.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
50 |
|
Astrid Dindler |
2009 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
1:18.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
121 |
|
Sofie Bæk |
2007 |
Ikast Svømmeklub |
DEN |
1:19.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
18 |
|
Freja Mattrup Lund-Hansen |
2009 |
A6 Svømmeklubben Laksen |
DEN |
1:24.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
128 |
|
Katja Birk Hansen |
2009 |
Ikast Svømmeklub |
DEN |
1:27.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
60 |
|
Sommer Maj Andersen |
2009 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
1:28.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
81 |
|
Marie V. Petersen |
2006 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
1:28.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
160 |
|
Leonora Nielsen Mahnkopf |
2009 |
Bjerre Herreds Svømmeklub |
DEN |
1:28.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
157 |
|
Emma Vendelbo |
2010 |
Bjerre Herreds Svømmeklub |
DEN |
1:28.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
41 |
|
Anna Skov-Hansen |
2008 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
1:31.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
120 |
|
Anna Nesine Laursen |
2007 |
Ikast Svømmeklub |
DEN |
1:35.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
184 |
|
Sofie Emily Clavsen |
2009 |
Vejle Svømmeklub |
DEN |
1:37.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
178 |
|
Kaya Bull-Sørensen |
2009 |
Vejle Svømmeklub |
DEN |
1:38.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
173 |
|
Camilla H Graversen |
2010 |
Vejle Svømmeklub |
DEN |
1:38.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
28 |
|
Sofie Holstein Grynnerup |
2011 |
A6 Slangerup Svømmeklub |
DEN |
1:39.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
179 |
|
Medina Munch-Elvstrøm |
2010 |
Vejle Svømmeklub |
DEN |
1:41.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
54 |
|
Ida Larsen |
2010 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
1:47.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
86 |
|
Dorina Gyeraj |
2010 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
1:48.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
133 |
|
Neeharika Narayan Rai |
2008 |
Ikast Svømmeklub |
DEN |
1:52.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
52 |
129 |
|
Laura Persson |
2009 |
Ikast Svømmeklub |
DEN |
2:15.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
53 |
71 |
|
Marie Lausdahl |
2010 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
2:30.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
54 |
34 |
|
Freja Josephsen |
2011 |
A6 Slangerup Svømmeklub |
DEN |
3:00.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
55 |
33 |
|
Celine Hide |
2012 |
A6 Slangerup Svømmeklub |
DEN |
3:00.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
56 |
63 |
|
Olivia Biilmann |
2012 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
57 |
168 |
|
Agnes Klippert Klinkowsky |
2011 |
Vejle Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
58 |
65 |
|
Andrea Finnerup Lübeck |
2008 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
59 |
67 |
|
Sofie Birk Lildballe |
2010 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
60 |
66 |
|
Ida Nyland Madsen |
2009 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23-09-2021 18:49.50 |
Datahandling: WinGrodan 2.8 |
Licens til: Svømmeklubben Horsens |
|
|
|
|