Program for Regionalt Stævne Sydsjælland
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Afsnit 1
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tilmeldings liste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Tåstrup |
Arrangør |
Region Sjælland |
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
30. okt 2021 to 31. okt 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
100m Rygsvømning Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
46 |
|
Asta Lukowski |
2010 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:18.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
55 |
|
Ingrid Zeller |
2010 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:23.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
86 |
|
Ella Kruse Enemærke |
2010 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
1:23.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
16 |
|
Emilie Jakobsen |
2010 |
Næstved Svømmeklub |
DEN |
1:23.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
144 |
|
Annika Skovgren |
2010 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
DEN |
1:27.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
139 |
|
Frida Kirkegaard |
2010 |
GTI - Tune I.F. |
DEN |
1:28.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
101 |
|
Alberte Delin Backhausen |
2010 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
1:30.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
51 |
|
Elisabeth Thastum |
2010 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:30.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
56 |
|
Josefine Rodriguez Andersen |
2010 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:30.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
50 |
|
Caroline Marie Rosenmejer |
2010 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:31.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
22 |
|
Rosa Sørensen |
2010 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
1:31.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
33 |
|
Malea Rosa A Nunez |
2010 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
1:32.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
82 |
|
Lærke Kunoy Laugesen |
2011 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
1:32.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
167 |
|
Maria Gandrup Nygaard |
2010 |
Svøm Slagelse Korsør |
DEN |
1:32.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
21 |
|
Nia Sommer |
2010 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
1:32.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
100 |
|
Alba Overgaard Pedersen |
2010 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
1:35.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
84 |
|
Carmen Grønkjær Thomsen |
2011 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
1:35.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
81 |
|
Vera Juel Øllgaard |
2011 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
1:36.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
171 |
|
Alberte Hjarbæk |
2010 |
Svøm Slagelse Korsør |
DEN |
1:36.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
23 |
|
Lucca Kiding |
2011 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
1:39.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
83 |
|
Cecilie Landwirt |
2011 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
1:41.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
163 |
|
Tilde Jespersen Trangbæk |
2011 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:41.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
141 |
|
Victoria B. Aagaard |
2011 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
DEN |
1:42.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
62 |
|
Sofie Kirkedal |
2011 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:43.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
39 |
|
Line Birkebæk |
2011 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
1:43.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
52 |
|
Ella Marie B. Jakobsen |
2011 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:44.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
110 |
|
Liva Astrid Jørgensen |
2010 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
1:44.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
63 |
|
Zoi Asholt |
2011 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:45.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
49 |
|
Caroline M. Baustert |
2011 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:45.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
2 |
|
Caroline Bøtcher |
2011 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
1:45.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
105 |
|
Lisbeth Kofoed Jensen |
2011 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
1:48.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
47 |
|
Alice Legarth Schmidt |
2011 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:51.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
70 |
|
Celina Aufeldt-Hjort |
2011 |
GTI - Greve |
DEN |
2:03.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
30 |
|
Victoria Iskov-Eskebæk |
2011 |
GTI - Ishøj |
DEN |
2:14.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27-10-2021 19:34.00 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Nakskov Svømme Klub |
|
|
|
|