Startliste for STT Efterårsstævne 2021
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Taastrup Svømmehal Hal 2 |
Arrangør |
Swim Team Taastrup |
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
26. nov 2021 to 28. nov 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
200m Brystsvømning Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
11 |
|
Anne Sepstrup-Skjoldner |
2005 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
2:44.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
10 |
|
Mathilde P. Mathiesen |
2004 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
2:49.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
333 |
|
Zenia Englund |
2008 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
2:54.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
269 |
|
Maria Agnes Jakobsen |
2007 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
2:55.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
252 |
|
Emma Haagen |
2006 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
2:58.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
351 |
|
Emilie Larsen |
2005 |
Svømmeklubben Syd |
DEN |
2:58.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
221 |
|
Liva Friche Christensen |
2008 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
3:00.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
311 |
|
Laura Kristensen |
2004 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
3:04.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
251 |
|
Jasmin Freja Hansen Ünal |
2007 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
3:04.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
3 |
|
Mathilde Rygaard Hansen |
2008 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
3:09.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
126 |
|
Amalie Rodian Nielsen |
2008 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
3:10.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
204 |
|
Ida Celine Sangstad Holst |
2007 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
3:12.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
66 |
|
Cecilie Jakobsen |
2008 |
Næstved Svømmeklub |
DEN |
3:13.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
61 |
|
Silje Rud Pedersen |
2007 |
Næstved Svømmeklub |
DEN |
3:14.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
72 |
|
Nanna Bøchman Pheiffer |
2009 |
Næstved Svømmeklub |
DEN |
3:15.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
387 |
|
Lamia Taslicukur |
2008 |
Vest-Brøndby |
DEN |
3:15.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
308 |
|
Caroline Møller |
2002 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
3:22.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
142 |
|
Christiane Dreyer Riis |
2009 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
3:23.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
21 |
|
Caroline Milling |
2009 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
3:25.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
19 |
|
Isabella Quist Hjortgaard |
2009 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
3:27.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
20 |
|
Amalie Vogt Monberg |
2010 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
3:30.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
14 |
|
Clara Vestergaard |
2008 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
3:32.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
224 |
|
Ella Kruse Enemærke |
2010 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
3:34.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
64 |
|
Asta Lund Nielsen |
2008 |
Næstved Svømmeklub |
DEN |
3:34.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
123 |
|
Alice Zsigri Dyndgaard |
2009 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
3:38.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
156 |
|
Josephine S. Christensen |
2009 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
3:38.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
226 |
|
Thilde Bødiker |
2009 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
3:47.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
345 |
|
Olivia Køltoft |
2009 |
Svømmeklubben Syd |
DEN |
3:50.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
223 |
|
Asta Kruse Enemærke |
2010 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
3:52.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
431 |
|
Alma Gottorp Sørensen |
2009 |
Vest-Brøndby |
DEN |
3:52.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
441 |
|
Sally Anna Usinger |
2008 |
Vest-Brøndby |
DEN |
4:07.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
432 |
|
Caroline Stefansen |
2009 |
Vest-Brøndby |
DEN |
4:08.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
161 |
|
Thilde Gammelvind |
2008 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
4:09.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
128 |
|
Andrea Lage |
2009 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
4:40.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
398 |
|
Lissie Murphy |
2010 |
Vest-Brøndby |
DEN |
4:41.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25-11-2021 18:39.54 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Swim Team Taastrup |
|
|
|
|