Ohjelma STT Efterårsstævne 2021
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Taastrup Svømmehal Hal 2 |
Arrangør |
Swim Team Taastrup |
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
26. nov 2021 to 28. nov 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
200m Frisvømning Herrer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
450 |
|
Mathias Zander Rysgaard |
1998 |
Nationalt Træningscenter |
DEN |
1:44.74 |
|
EFT |
|
|
|
|
|
2 |
447 |
|
Kevin Witt Christensen |
1995 |
Nationalt Træningscenter |
DEN |
1:48.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
267 |
|
Philip Krogh Brønnicke |
2000 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:56.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
258 |
|
Andreas Stampe Dalgaard |
2004 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:57.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
53 |
|
Hjalte Petersen |
2004 |
Næstved Svømmeklub |
DEN |
1:58.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
259 |
|
Alexander Cueto Rasmussen |
2004 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
2:00.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
52 |
|
Gustav Nissen |
2001 |
Næstved Svømmeklub |
DEN |
2:03.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
42 |
|
Lucas Jul Pedersen |
2003 |
Næstved Svømmeklub |
DEN |
2:05.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
347 |
|
Frederik Skytte Nielsen |
2005 |
Svømmeklubben Syd |
DEN |
2:08.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
320 |
|
Otto Cairo |
2007 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
2:08.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
261 |
|
Alexander Oxenbøll |
2006 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
2:08.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
185 |
|
Viktor Eibye |
2001 |
Haslev Svømmeklub |
DEN |
2:09.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
275 |
|
Emil Olsen |
2006 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
2:09.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
256 |
|
Kalle Gerner Knudsen |
2004 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
2:10.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
254 |
|
Peter K. M. Petersen |
2006 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
2:12.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
346 |
|
Dion Veliqi |
2008 |
Svømmeklubben Syd |
DEN |
2:14.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
155 |
|
Ib Fang Wang |
2007 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
2:15.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
158 |
|
Linus Klarskov Vidovic |
2007 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
2:15.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
344 |
|
Viktor Damkjær Pyndt |
2008 |
Svømmeklubben Syd |
DEN |
2:16.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
354 |
|
William Bjørnsteen |
2008 |
Svømmeklubben Syd |
DEN |
2:16.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
157 |
|
Konradas Juska |
2007 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
2:16.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
352 |
|
Noa Riis |
2008 |
Svømmeklubben Syd |
DEN |
2:18.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
39 |
|
Karl-Johan Brandt |
2006 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
2:20.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
73 |
|
Nicolai Molter Petersen |
2008 |
Næstved Svømmeklub |
DEN |
2:22.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
60 |
|
Sebastian Svenningsen |
2006 |
Næstved Svømmeklub |
DEN |
2:26.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
273 |
|
Gustav Jørgensen |
2009 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
2:28.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
328 |
|
Marcus Bilberg Lund |
2008 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
2:34.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
266 |
|
Toke Hjalholt |
2007 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
2:35.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
23 |
|
Nick Nielsen |
2008 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
2:36.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
435 |
|
Cornelius K. Andreassen |
2008 |
Vest-Brøndby |
DEN |
2:37.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
391 |
|
Bertram J. Trangbæk |
2009 |
Vest-Brøndby |
DEN |
2:37.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
175 |
|
Laurits Thøfner |
2004 |
Haslev Svømmeklub |
DEN |
2:40.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
302 |
|
Tobias Gundelach |
2002 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
2:40.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
228 |
|
Marco Leang |
2009 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
2:44.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
132 |
|
Buster Watkin |
2008 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
2:45.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
430 |
|
Oliver Hentzen Tordrup |
2008 |
Vest-Brøndby |
DEN |
2:47.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
401 |
|
Mads Ulslev Parbst |
2008 |
Vest-Brøndby |
DEN |
2:51.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
230 |
|
Florian Westarp Zornhagen |
2009 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
2:54.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
229 |
|
Oscar G. Lopez Nielsen |
2010 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
2:55.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
44 |
|
Linus Sylvest Andersen |
2009 |
Næstved Svømmeklub |
DEN |
2:57.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
18 |
|
Nikolaj Li |
2007 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
3:01.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
403 |
|
Markus Tordrup |
2010 |
Vest-Brøndby |
DEN |
3:04.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
402 |
|
Magnus Kleis |
2010 |
Vest-Brøndby |
DEN |
3:04.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
390 |
|
Anton Tidemann Kjærsgaard |
2009 |
Vest-Brøndby |
DEN |
3:07.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
392 |
|
Even Kirkegaard Jensen |
2009 |
Vest-Brøndby |
DEN |
3:26.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
388 |
|
Alexander Birk Lund |
2010 |
Vest-Brøndby |
DEN |
3:29.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
407 |
|
Rasmus Valentin Bayer |
2010 |
Vest-Brøndby |
DEN |
3:29.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
408 |
|
Ronas Cetinkaya |
2010 |
Vest-Brøndby |
DEN |
3:32.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
424 |
|
Noah Kobbernagel |
2011 |
Vest-Brøndby |
DEN |
3:35.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
412 |
|
Ewan Han Mitchell |
2011 |
Vest-Brøndby |
DEN |
3:36.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25-11-2021 20:10.36 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Swim Team Taastrup |
|
|
|
|