Program för STT Efterårsstævne 2021
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Taastrup Svømmehal Hal 2 |
Arrangør |
Swim Team Taastrup |
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
26. nov 2021 to 28. nov 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
200m Frisvømning Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
253 |
|
Maya Krogh Brønnicke |
2005 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
2:11.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
17 |
|
Nynne Zandra Opperfelt |
2006 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
2:14.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
9 |
|
Charlotte Hjortshøj |
2006 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
2:17.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
7 |
|
Caroline P. Mathiesen |
2001 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
2:18.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
4 |
|
Caroline Rygaard Hansen |
2006 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
2:18.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
5 |
|
Emilie Hartvig-Olsen |
2006 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
2:20.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
263 |
|
Hannah Rørbech |
2006 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
2:20.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
241 |
|
Astrid Nørgaard |
2007 |
Frederiksværk Svømmeklub |
DEN |
2:23.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
187 |
|
Anna Lind Petersen |
2004 |
Haslev Svømmeklub |
DEN |
2:23.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
386 |
|
Frederikke M. Rasmussen |
2008 |
Vest-Brøndby |
DEN |
2:25.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
434 |
|
Esther Bang Laursen |
2009 |
Vest-Brøndby |
DEN |
2:26.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
12 |
|
Emma Spang |
2006 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
2:27.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
66 |
|
Cecilie Jakobsen |
2008 |
Næstved Svømmeklub |
DEN |
2:27.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
163 |
|
Vigga Jørgensen |
2008 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
2:28.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
248 |
|
Nynne Bugge |
2008 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
2:29.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
311 |
|
Laura Kristensen |
2004 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
2:29.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
64 |
|
Asta Lund Nielsen |
2008 |
Næstved Svømmeklub |
DEN |
2:30.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
65 |
|
Augusta Johansen |
2008 |
Næstved Svømmeklub |
DEN |
2:30.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
332 |
|
Ida Fam |
2008 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
2:31.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
278 |
|
Amalie Møller |
2007 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
2:31.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
431 |
|
Alma Gottorp Sørensen |
2009 |
Vest-Brøndby |
DEN |
2:32.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
300 |
|
Maja Hansen |
2006 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
2:33.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
220 |
|
Vega Deneke Kure |
2009 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
2:34.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
297 |
|
Rosa Cornelia Barrisøe |
2006 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
2:35.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
61 |
|
Silje Rud Pedersen |
2007 |
Næstved Svømmeklub |
DEN |
2:35.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
299 |
|
Signe Schnabelrauch |
2006 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
2:36.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
440 |
|
Cecilia Janning |
2009 |
Vest-Brøndby |
DEN |
2:38.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
71 |
|
Merle Blomberg Jensen |
2008 |
Næstved Svømmeklub |
DEN |
2:39.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
204 |
|
Ida Celine Sangstad Holst |
2007 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
2:40.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
227 |
|
Nora Rosenkrantz |
2010 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
2:47.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
232 |
|
Frida Karoline Ikkala |
2005 |
Frederiksværk Svømmeklub |
DEN |
2:47.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
298 |
|
Mathilde Bæklund Thygesen |
2006 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
2:48.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
22 |
|
Emma Mahs |
2009 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
2:49.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
449 |
|
Ester Ganci Frederiksen |
2009 |
Næstved Svømmeklub |
DEN |
2:57.18 |
|
EFT |
|
|
|
|
|
35 |
442 |
|
Mille Therp |
2009 |
Vest-Brøndby |
DEN |
3:05.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
171 |
|
Anna Baad Clausen |
2007 |
Haslev Svømmeklub |
DEN |
3:06.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
272 |
|
Mia H Schnabelrauch |
2009 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
3:10.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
244 |
|
Nicoline Boesgaard |
2009 |
Frederiksværk Svømmeklub |
DEN |
3:10.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
410 |
|
Tilde Jespersen Trangbæk |
2011 |
Vest-Brøndby |
DEN |
3:12.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
72 |
|
Nanna Bøchman Pheiffer |
2009 |
Næstved Svømmeklub |
DEN |
3:22.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
324 |
|
Alma Pedersen |
2009 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
3:22.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
385 |
|
Victoria Sinding Vetlov |
2009 |
Vest-Brøndby |
DEN |
3:28.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
404 |
|
Mia Kristensen |
2009 |
Vest-Brøndby |
DEN |
3:37.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
225 |
|
Lisa Koerver Schmidt |
2009 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
3:38.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
409 |
|
Sofie Forsmark |
2010 |
Vest-Brøndby |
DEN |
4:04.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
399 |
|
Liva-Silje Brobjerg Jensen |
2009 |
Vest-Brøndby |
DEN |
4:15.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
414 |
|
Filippa Bulow Larsen |
2011 |
Vest-Brøndby |
DEN |
4:16.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
420 |
|
Liva Nur Filikci |
2012 |
Vest-Brøndby |
DEN |
4:16.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
43 |
|
Emilie Jakobsen |
2010 |
Næstved Svømmeklub |
DEN |
4:16.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
245 |
|
Lotus Lauritsen |
2009 |
Frederiksværk Svømmeklub |
DEN |
4:16.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25-11-2021 20:10.34 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Swim Team Taastrup |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Taastrup Svømmehal Hal 2 |
Arrangør |
Swim Team Taastrup |
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
26. nov 2021 to 28. nov 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
200m Frisvømning Herrer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
450 |
|
Mathias Zander Rysgaard |
1998 |
Nationalt Træningscenter |
DEN |
1:44.74 |
|
EFT |
|
|
|
|
|
2 |
447 |
|
Kevin Witt Christensen |
1995 |
Nationalt Træningscenter |
DEN |
1:48.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
267 |
|
Philip Krogh Brønnicke |
2000 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:56.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
258 |
|
Andreas Stampe Dalgaard |
2004 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:57.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
53 |
|
Hjalte Petersen |
2004 |
Næstved Svømmeklub |
DEN |
1:58.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
259 |
|
Alexander Cueto Rasmussen |
2004 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
2:00.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
52 |
|
Gustav Nissen |
2001 |
Næstved Svømmeklub |
DEN |
2:03.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
42 |
|
Lucas Jul Pedersen |
2003 |
Næstved Svømmeklub |
DEN |
2:05.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
347 |
|
Frederik Skytte Nielsen |
2005 |
Svømmeklubben Syd |
DEN |
2:08.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
320 |
|
Otto Cairo |
2007 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
2:08.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
261 |
|
Alexander Oxenbøll |
2006 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
2:08.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
185 |
|
Viktor Eibye |
2001 |
Haslev Svømmeklub |
DEN |
2:09.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
275 |
|
Emil Olsen |
2006 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
2:09.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
256 |
|
Kalle Gerner Knudsen |
2004 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
2:10.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
254 |
|
Peter K. M. Petersen |
2006 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
2:12.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
346 |
|
Dion Veliqi |
2008 |
Svømmeklubben Syd |
DEN |
2:14.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
155 |
|
Ib Fang Wang |
2007 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
2:15.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
158 |
|
Linus Klarskov Vidovic |
2007 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
2:15.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
344 |
|
Viktor Damkjær Pyndt |
2008 |
Svømmeklubben Syd |
DEN |
2:16.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
354 |
|
William Bjørnsteen |
2008 |
Svømmeklubben Syd |
DEN |
2:16.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
157 |
|
Konradas Juska |
2007 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
2:16.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
352 |
|
Noa Riis |
2008 |
Svømmeklubben Syd |
DEN |
2:18.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
39 |
|
Karl-Johan Brandt |
2006 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
2:20.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
73 |
|
Nicolai Molter Petersen |
2008 |
Næstved Svømmeklub |
DEN |
2:22.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
60 |
|
Sebastian Svenningsen |
2006 |
Næstved Svømmeklub |
DEN |
2:26.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
273 |
|
Gustav Jørgensen |
2009 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
2:28.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
328 |
|
Marcus Bilberg Lund |
2008 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
2:34.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
266 |
|
Toke Hjalholt |
2007 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
2:35.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
23 |
|
Nick Nielsen |
2008 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
2:36.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
435 |
|
Cornelius K. Andreassen |
2008 |
Vest-Brøndby |
DEN |
2:37.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
391 |
|
Bertram J. Trangbæk |
2009 |
Vest-Brøndby |
DEN |
2:37.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
175 |
|
Laurits Thøfner |
2004 |
Haslev Svømmeklub |
DEN |
2:40.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
302 |
|
Tobias Gundelach |
2002 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
2:40.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
228 |
|
Marco Leang |
2009 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
2:44.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
132 |
|
Buster Watkin |
2008 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
2:45.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
430 |
|
Oliver Hentzen Tordrup |
2008 |
Vest-Brøndby |
DEN |
2:47.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
401 |
|
Mads Ulslev Parbst |
2008 |
Vest-Brøndby |
DEN |
2:51.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
230 |
|
Florian Westarp Zornhagen |
2009 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
2:54.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
229 |
|
Oscar G. Lopez Nielsen |
2010 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
2:55.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
44 |
|
Linus Sylvest Andersen |
2009 |
Næstved Svømmeklub |
DEN |
2:57.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
18 |
|
Nikolaj Li |
2007 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
3:01.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
403 |
|
Markus Tordrup |
2010 |
Vest-Brøndby |
DEN |
3:04.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
402 |
|
Magnus Kleis |
2010 |
Vest-Brøndby |
DEN |
3:04.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
390 |
|
Anton Tidemann Kjærsgaard |
2009 |
Vest-Brøndby |
DEN |
3:07.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
392 |
|
Even Kirkegaard Jensen |
2009 |
Vest-Brøndby |
DEN |
3:26.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
388 |
|
Alexander Birk Lund |
2010 |
Vest-Brøndby |
DEN |
3:29.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
407 |
|
Rasmus Valentin Bayer |
2010 |
Vest-Brøndby |
DEN |
3:29.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
408 |
|
Ronas Cetinkaya |
2010 |
Vest-Brøndby |
DEN |
3:32.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
424 |
|
Noah Kobbernagel |
2011 |
Vest-Brøndby |
DEN |
3:35.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
412 |
|
Ewan Han Mitchell |
2011 |
Vest-Brøndby |
DEN |
3:36.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25-11-2021 20:10.36 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Swim Team Taastrup |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Taastrup Svømmehal Hal 2 |
Arrangør |
Swim Team Taastrup |
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
26. nov 2021 to 28. nov 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
200m Rygsvømning Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
35 |
|
Jaqueline Haack |
2006 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
2:26.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
242 |
|
Josefine Nielsen |
2005 |
Frederiksværk Svømmeklub |
DEN |
2:27.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
260 |
|
Annika Køhn |
2005 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
2:30.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
54 |
|
Iben Lund Nielsen |
2006 |
Næstved Svømmeklub |
DEN |
2:32.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
6 |
|
Nicole Damhøj Andersen |
2006 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
2:38.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
342 |
|
Leonora Wahl-Brink |
2007 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
2:38.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
264 |
|
Rebecca Ella Madsen |
2006 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
2:39.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
51 |
|
Freja Juul |
2006 |
Næstved Svømmeklub |
DEN |
2:41.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
125 |
|
Alma Sofie A. Bløcher |
2008 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
2:41.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
239 |
|
Sofie Wettendorff Hasling |
2007 |
Frederiksværk Svømmeklub |
DEN |
2:42.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
128 |
|
Andrea Lage |
2009 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
2:46.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
335 |
|
Mille Reimer |
2008 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
2:48.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
304 |
|
Laura Thomadsen |
2004 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
2:48.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
436 |
|
Agnes Højsteen |
2007 |
Vest-Brøndby |
DEN |
2:51.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
247 |
|
Helena Lendal |
2006 |
Frederiksværk Svømmeklub |
DEN |
2:54.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
438 |
|
Freja Kobbernagel |
2008 |
Vest-Brøndby |
DEN |
3:01.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
152 |
|
Ella Trærup |
2009 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
3:10.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
21 |
|
Caroline Milling |
2009 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
3:19.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
238 |
|
Patricia Christensen |
2007 |
Frederiksværk Svømmeklub |
DEN |
3:31.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
159 |
|
Luna Blanka A. Bløcher |
2009 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
3:39.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
67 |
|
Clara Munkholm Larsen |
2009 |
Næstved Svømmeklub |
DEN |
4:16.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
32 |
|
Caroline Bøtcher |
2011 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
4:16.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25-11-2021 20:10.37 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Swim Team Taastrup |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Taastrup Svømmehal Hal 2 |
Arrangør |
Swim Team Taastrup |
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
26. nov 2021 to 28. nov 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
200m Rygsvømning Herrer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
53 |
|
Hjalte Petersen |
2004 |
Næstved Svømmeklub |
DEN |
2:06.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
262 |
|
Jeppe Kjær |
2004 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
2:14.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
41 |
|
Vincent Borup Schärer |
2006 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
2:16.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
234 |
|
Daniel Didriksen |
2002 |
Frederiksværk Svømmeklub |
DEN |
2:23.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
325 |
|
Herman Plehn Prehn |
2007 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
2:31.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
352 |
|
Noa Riis |
2008 |
Svømmeklubben Syd |
DEN |
2:31.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
330 |
|
Stefan Birkhøj Kjærstad |
2007 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
2:39.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
222 |
|
Tristan Nygaard |
2008 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
2:40.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
281 |
|
William Bugge |
2008 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
2:43.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
165 |
|
Hans Bjørn Legind |
2007 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
2:47.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
376 |
|
Christian Kempel Laursen |
2008 |
Værløse Svømmeklub |
DEN |
2:51.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
378 |
|
Kaare Asskildt |
2006 |
Værløse Svømmeklub |
DEN |
2:52.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
321 |
|
Lucas Lund Warner |
2008 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
2:53.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
143 |
|
Daniel Emil Lund Cliff |
2007 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
3:02.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
405 |
|
Noah Nygaard |
2008 |
Vest-Brøndby |
DEN |
3:15.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
419 |
|
Lauge Danmark Knudsen |
2011 |
Vest-Brøndby |
DEN |
3:16.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
396 |
|
Jacob Bornhøft Nielsen |
2010 |
Vest-Brøndby |
DEN |
3:16.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
422 |
|
Mikkel Sterup Abrahamsson |
2011 |
Vest-Brøndby |
DEN |
3:16.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
429 |
|
Villum Nygaard |
2011 |
Vest-Brøndby |
DEN |
3:16.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25-11-2021 20:10.38 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Swim Team Taastrup |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Taastrup Svømmehal Hal 2 |
Arrangør |
Swim Team Taastrup |
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
26. nov 2021 to 28. nov 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
400m Medley Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
257 |
|
Schastine Tabor |
2005 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
5:10.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
331 |
|
Vigga Skou |
2008 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
5:40.65 |
|
EFT |
|
|
|
|
|
3 |
307 |
|
Klara Rasmussen |
2008 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
5:47.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
142 |
|
Christiane Dreyer Riis |
2009 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
5:50.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
270 |
|
Marie Munk |
2008 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
5:53.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
377 |
|
Fiona Jensen |
2006 |
Værløse Svømmeklub |
DEN |
5:55.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
274 |
|
Olivia Møllgaard |
2008 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
6:01.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
322 |
|
Adia Brekling |
2008 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
6:56.44 |
|
EFT |
|
|
|
|
|
9 |
323 |
|
Lina Louardi |
2009 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
7:10.33 |
|
EFT |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25-11-2021 20:10.38 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Swim Team Taastrup |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Taastrup Svømmehal Hal 2 |
Arrangør |
Swim Team Taastrup |
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
26. nov 2021 to 28. nov 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
400m Medley Herrer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
164 |
|
Simon Voldmester |
2007 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
5:01.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
268 |
|
Frederik Rasmussen |
2005 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
5:04.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
271 |
|
Simon Hejbroch |
2006 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
5:09.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
68 |
|
Emil Lejbølle |
2007 |
Næstved Svømmeklub |
DEN |
5:40.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25-11-2021 20:10.38 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Swim Team Taastrup |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Taastrup Svømmehal Hal 2 |
Arrangør |
Swim Team Taastrup |
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
26. nov 2021 to 28. nov 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
50m Butterfly Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
444 |
|
Julie Kepp Jensen |
2000 |
Nationalt Træningscenter |
DEN |
25.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
446 |
|
Amalie Mikkelsen |
1997 |
Nationalt Træningscenter |
DEN |
25.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
257 |
|
Schastine Tabor |
2005 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
27.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
253 |
|
Maya Krogh Brønnicke |
2005 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
29.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
7 |
|
Caroline P. Mathiesen |
2001 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
29.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
181 |
|
Sisse Berg Olesen |
2005 |
Haslev Svømmeklub |
DEN |
29.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
438 |
|
Freja Kobbernagel |
2008 |
Vest-Brøndby |
DEN |
30.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
310 |
|
Isabell Hansen |
2007 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
30.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
299 |
|
Signe Schnabelrauch |
2006 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
31.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
6 |
|
Nicole Damhøj Andersen |
2006 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
31.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
5 |
|
Emilie Hartvig-Olsen |
2006 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
31.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
9 |
|
Charlotte Hjortshøj |
2006 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
31.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
248 |
|
Nynne Bugge |
2008 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
31.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
240 |
|
Ida-Marie Nørgaard |
2005 |
Frederiksværk Svømmeklub |
DEN |
31.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
35 |
|
Jaqueline Haack |
2006 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
32.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
49 |
|
Ellen-Sofie Jespersen |
2007 |
Næstved Svømmeklub |
DEN |
32.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
71 |
|
Merle Blomberg Jensen |
2008 |
Næstved Svømmeklub |
DEN |
32.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
163 |
|
Vigga Jørgensen |
2008 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
32.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
260 |
|
Annika Køhn |
2005 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
32.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
17 |
|
Nynne Zandra Opperfelt |
2006 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
32.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
304 |
|
Laura Thomadsen |
2004 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
32.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
263 |
|
Hannah Rørbech |
2006 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
33.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
54 |
|
Iben Lund Nielsen |
2006 |
Næstved Svømmeklub |
DEN |
33.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
264 |
|
Rebecca Ella Madsen |
2006 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
33.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
437 |
|
Sandra Bünsov Frederiksen |
2007 |
Vest-Brøndby |
DEN |
33.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
309 |
|
Sarah Caroline Vibskov |
2002 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
33.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
51 |
|
Freja Juul |
2006 |
Næstved Svømmeklub |
DEN |
33.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
386 |
|
Frederikke M. Rasmussen |
2008 |
Vest-Brøndby |
DEN |
34.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
297 |
|
Rosa Cornelia Barrisøe |
2006 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
34.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
65 |
|
Augusta Johansen |
2008 |
Næstved Svømmeklub |
DEN |
34.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
380 |
|
Mette Roat Jørgensen |
2007 |
Værløse Svømmeklub |
DEN |
34.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
434 |
|
Esther Bang Laursen |
2009 |
Vest-Brøndby |
DEN |
34.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
161 |
|
Thilde Gammelvind |
2008 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
34.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
339 |
|
Sophie Harborg Fuchs |
2007 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
35.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
375 |
|
Amalie Helfelt |
2006 |
Værløse Svømmeklub |
DEN |
35.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
12 |
|
Emma Spang |
2006 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
35.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
205 |
|
Maddie Evers Kokholm |
2008 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
35.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
237 |
|
Maja Hallberg Langkilde |
2004 |
Frederiksværk Svømmeklub |
DEN |
35.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
66 |
|
Cecilie Jakobsen |
2008 |
Næstved Svømmeklub |
DEN |
36.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
67 |
|
Clara Munkholm Larsen |
2009 |
Næstved Svømmeklub |
DEN |
36.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
300 |
|
Maja Hansen |
2006 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
36.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
433 |
|
Cornelia Matthesen |
2009 |
Vest-Brøndby |
DEN |
36.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
327 |
|
Ida Larsen |
2009 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
37.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
179 |
|
Camila Hansen |
2006 |
Haslev Svømmeklub |
DEN |
38.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
340 |
|
Laura Jørgensen |
2007 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
38.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
43 |
|
Emilie Jakobsen |
2010 |
Næstved Svømmeklub |
DEN |
38.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
276 |
|
Maja F. E. Kamper |
2008 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
38.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
123 |
|
Alice Zsigri Dyndgaard |
2009 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
38.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
278 |
|
Amalie Møller |
2007 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
38.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
235 |
|
Viktoria Illemann |
2007 |
Frederiksværk Svømmeklub |
DEN |
39.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
220 |
|
Vega Deneke Kure |
2009 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
40.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
52 |
440 |
|
Cecilia Janning |
2009 |
Vest-Brøndby |
DEN |
40.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
53 |
236 |
|
Sofie Bierbaum-Pedersen |
2006 |
Frederiksværk Svømmeklub |
DEN |
40.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
54 |
280 |
|
Ellen Bregnholt Larsen |
2008 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
41.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
55 |
449 |
|
Ester Ganci Frederiksen |
2009 |
Næstved Svømmeklub |
DEN |
42.08 |
|
EFT |
|
|
|
|
|
56 |
40 |
|
Monique Haack |
2009 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
42.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
57 |
22 |
|
Emma Mahs |
2009 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
43.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
58 |
442 |
|
Mille Therp |
2009 |
Vest-Brøndby |
DEN |
45.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
59 |
152 |
|
Ella Trærup |
2009 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
47.08 |
|
EFT |
|
|
|
|
|
60 |
231 |
|
Chili Bruun Larsen |
2008 |
Frederiksværk Svømmeklub |
DEN |
47.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
61 |
159 |
|
Luna Blanka A. Bløcher |
2009 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
48.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
62 |
385 |
|
Victoria Sinding Vetlov |
2009 |
Vest-Brøndby |
DEN |
51.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
63 |
29 |
|
Laura Mahs |
2011 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
59.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
64 |
243 |
|
Rosa Nørgaard |
2010 |
Frederiksværk Svømmeklub |
DEN |
1:03.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
65 |
246 |
|
Emma Larsson Milan |
2009 |
Frederiksværk Svømmeklub |
DEN |
1:04.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
66 |
400 |
|
Lucca Lundemoes |
2009 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:04.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25-11-2021 20:10.39 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Swim Team Taastrup |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Taastrup Svømmehal Hal 2 |
Arrangør |
Swim Team Taastrup |
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
26. nov 2021 to 28. nov 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
50m Butterfly Herrer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
267 |
|
Philip Krogh Brønnicke |
2000 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
27.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
185 |
|
Viktor Eibye |
2001 |
Haslev Svømmeklub |
DEN |
27.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
53 |
|
Hjalte Petersen |
2004 |
Næstved Svømmeklub |
DEN |
27.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
52 |
|
Gustav Nissen |
2001 |
Næstved Svømmeklub |
DEN |
27.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
75 |
|
Harald Franck |
2003 |
Næstved Svømmeklub |
DEN |
27.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
42 |
|
Lucas Jul Pedersen |
2003 |
Næstved Svømmeklub |
DEN |
28.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
258 |
|
Andreas Stampe Dalgaard |
2004 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
28.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
255 |
|
Sune Vergmann |
2005 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
28.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
382 |
|
Noah Lester |
2006 |
Værløse Svømmeklub |
DEN |
28.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
383 |
|
Jacob Michael Madsen |
2006 |
Værløse Svømmeklub |
DEN |
28.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
254 |
|
Peter K. M. Petersen |
2006 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
29.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
165 |
|
Hans Bjørn Legind |
2007 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
29.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
256 |
|
Kalle Gerner Knudsen |
2004 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
29.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
38 |
|
Mads Mørkhøj Hartington |
2006 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
29.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
184 |
|
Christopher Vejlbo Hansen |
2005 |
Haslev Svømmeklub |
DEN |
29.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
130 |
|
Asbjørn Zeller |
2007 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
30.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
275 |
|
Emil Olsen |
2006 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
30.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
262 |
|
Jeppe Kjær |
2004 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
30.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
175 |
|
Laurits Thøfner |
2004 |
Haslev Svømmeklub |
DEN |
30.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
74 |
|
Oliver Petersen |
2008 |
Næstved Svømmeklub |
DEN |
31.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
337 |
|
Frederik Knakkergaard |
2005 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
31.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
354 |
|
William Bjørnsteen |
2008 |
Svømmeklubben Syd |
DEN |
31.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
41 |
|
Vincent Borup Schärer |
2006 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
32.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
347 |
|
Frederik Skytte Nielsen |
2005 |
Svømmeklubben Syd |
DEN |
32.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
153 |
|
Felix Holkenfeldt Be Berg |
2007 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
32.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
279 |
|
Lukas Hitlev |
2007 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
32.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
68 |
|
Emil Lejbølle |
2007 |
Næstved Svømmeklub |
DEN |
33.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
60 |
|
Sebastian Svenningsen |
2006 |
Næstved Svømmeklub |
DEN |
33.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
23 |
|
Nick Nielsen |
2008 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
33.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
344 |
|
Viktor Damkjær Pyndt |
2008 |
Svømmeklubben Syd |
DEN |
33.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
329 |
|
Christian V. F. Jakobsen |
2008 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
33.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
39 |
|
Karl-Johan Brandt |
2006 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
34.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
143 |
|
Daniel Emil Lund Cliff |
2007 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
34.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
326 |
|
Kasper Egerod |
2008 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
35.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
302 |
|
Tobias Gundelach |
2002 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
35.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
44 |
|
Linus Sylvest Andersen |
2009 |
Næstved Svømmeklub |
DEN |
35.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
132 |
|
Buster Watkin |
2008 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
36.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
182 |
|
Lukas Aagaard Sørensen |
2006 |
Haslev Svømmeklub |
DEN |
36.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
207 |
|
Anders Koch Jensen |
2008 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
37.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
346 |
|
Dion Veliqi |
2008 |
Svømmeklubben Syd |
DEN |
37.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
18 |
|
Nikolaj Li |
2007 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
42.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
391 |
|
Bertram J. Trangbæk |
2009 |
Vest-Brøndby |
DEN |
42.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
430 |
|
Oliver Hentzen Tordrup |
2008 |
Vest-Brøndby |
DEN |
44.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
402 |
|
Magnus Kleis |
2010 |
Vest-Brøndby |
DEN |
45.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25-11-2021 20:10.40 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Swim Team Taastrup |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Taastrup Svømmehal Hal 2 |
Arrangør |
Swim Team Taastrup |
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
26. nov 2021 to 28. nov 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
200m Brystsvømning Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
11 |
|
Anne Sepstrup-Skjoldner |
2005 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
2:44.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
10 |
|
Mathilde P. Mathiesen |
2004 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
2:49.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
333 |
|
Zenia Englund |
2008 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
2:54.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
269 |
|
Maria Agnes Jakobsen |
2007 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
2:55.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
252 |
|
Emma Haagen |
2006 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
2:58.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
351 |
|
Emilie Larsen |
2005 |
Svømmeklubben Syd |
DEN |
2:58.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
221 |
|
Liva Friche Christensen |
2008 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
3:00.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
311 |
|
Laura Kristensen |
2004 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
3:04.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
251 |
|
Jasmin Freja Hansen Ünal |
2007 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
3:04.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
3 |
|
Mathilde Rygaard Hansen |
2008 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
3:09.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
126 |
|
Amalie Rodian Nielsen |
2008 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
3:10.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
204 |
|
Ida Celine Sangstad Holst |
2007 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
3:12.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
66 |
|
Cecilie Jakobsen |
2008 |
Næstved Svømmeklub |
DEN |
3:13.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
61 |
|
Silje Rud Pedersen |
2007 |
Næstved Svømmeklub |
DEN |
3:14.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
72 |
|
Nanna Bøchman Pheiffer |
2009 |
Næstved Svømmeklub |
DEN |
3:15.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
387 |
|
Lamia Taslicukur |
2008 |
Vest-Brøndby |
DEN |
3:15.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
308 |
|
Caroline Møller |
2002 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
3:22.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
142 |
|
Christiane Dreyer Riis |
2009 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
3:23.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
21 |
|
Caroline Milling |
2009 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
3:25.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
19 |
|
Isabella Quist Hjortgaard |
2009 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
3:27.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
20 |
|
Amalie Vogt Monberg |
2010 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
3:30.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
14 |
|
Clara Vestergaard |
2008 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
3:32.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
224 |
|
Ella Kruse Enemærke |
2010 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
3:34.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
64 |
|
Asta Lund Nielsen |
2008 |
Næstved Svømmeklub |
DEN |
3:34.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
123 |
|
Alice Zsigri Dyndgaard |
2009 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
3:38.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
156 |
|
Josephine S. Christensen |
2009 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
3:38.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
226 |
|
Thilde Bødiker |
2009 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
3:47.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
345 |
|
Olivia Køltoft |
2009 |
Svømmeklubben Syd |
DEN |
3:50.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
223 |
|
Asta Kruse Enemærke |
2010 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
3:52.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
431 |
|
Alma Gottorp Sørensen |
2009 |
Vest-Brøndby |
DEN |
3:52.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
441 |
|
Sally Anna Usinger |
2008 |
Vest-Brøndby |
DEN |
4:07.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
432 |
|
Caroline Stefansen |
2009 |
Vest-Brøndby |
DEN |
4:08.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
161 |
|
Thilde Gammelvind |
2008 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
4:09.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
128 |
|
Andrea Lage |
2009 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
4:40.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
398 |
|
Lissie Murphy |
2010 |
Vest-Brøndby |
DEN |
4:41.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25-11-2021 18:39.54 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Swim Team Taastrup |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Taastrup Svømmehal Hal 2 |
Arrangør |
Swim Team Taastrup |
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
26. nov 2021 to 28. nov 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
200m Brystsvømning Herrer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
2 |
|
Casper Mørkhøj Hartington |
2002 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
2:20.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
52 |
|
Gustav Nissen |
2001 |
Næstved Svømmeklub |
DEN |
2:25.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
38 |
|
Mads Mørkhøj Hartington |
2006 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
2:35.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
158 |
|
Linus Klarskov Vidovic |
2007 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
2:42.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
277 |
|
Karl-Emil Klinggård Niels |
2007 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
2:42.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
261 |
|
Alexander Oxenbøll |
2006 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
2:45.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
130 |
|
Asbjørn Zeller |
2007 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
2:50.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
319 |
|
Malte Bøgelund Høpfner |
2008 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
3:07.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
249 |
|
Jakob Hansen |
2009 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
3:10.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
250 |
|
Asger Gregersen |
2008 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
3:10.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
222 |
|
Tristan Nygaard |
2008 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
3:27.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
132 |
|
Buster Watkin |
2008 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
4:05.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
389 |
|
Anton Jønsson |
2009 |
Vest-Brøndby |
DEN |
4:06.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
37 |
|
Frederik Vedtofte |
2009 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
4:06.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
73 |
|
Nicolai Molter Petersen |
2008 |
Næstved Svømmeklub |
DEN |
4:06.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25-11-2021 20:10.43 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Swim Team Taastrup |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Taastrup Svømmehal Hal 2 |
Arrangør |
Swim Team Taastrup |
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
26. nov 2021 to 28. nov 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
100m Butterfly Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
257 |
|
Schastine Tabor |
2005 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:00.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
4 |
|
Caroline Rygaard Hansen |
2006 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
1:07.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
6 |
|
Nicole Damhøj Andersen |
2006 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
1:08.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
9 |
|
Charlotte Hjortshøj |
2006 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
1:10.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
46 |
|
Andrea Holm Sørensen |
2005 |
Næstved Svømmeklub |
DEN |
1:10.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
438 |
|
Freja Kobbernagel |
2008 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:10.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
333 |
|
Zenia Englund |
2008 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
1:10.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
248 |
|
Nynne Bugge |
2008 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:11.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
5 |
|
Emilie Hartvig-Olsen |
2006 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
1:12.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
71 |
|
Merle Blomberg Jensen |
2008 |
Næstved Svømmeklub |
DEN |
1:13.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
270 |
|
Marie Munk |
2008 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:14.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
263 |
|
Hannah Rørbech |
2006 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:14.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
11 |
|
Anne Sepstrup-Skjoldner |
2005 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
1:14.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
163 |
|
Vigga Jørgensen |
2008 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:15.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
349 |
|
Josephine N. Østergaard |
2005 |
Svømmeklubben Syd |
DEN |
1:17.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
386 |
|
Frederikke M. Rasmussen |
2008 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:18.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
8 |
|
Malene Dithmar |
2006 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
1:20.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
49 |
|
Ellen-Sofie Jespersen |
2007 |
Næstved Svømmeklub |
DEN |
1:20.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
12 |
|
Emma Spang |
2006 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
1:20.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
47 |
|
Caroline Risager Strate |
2007 |
Næstved Svømmeklub |
DEN |
1:20.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
380 |
|
Mette Roat Jørgensen |
2007 |
Værløse Svømmeklub |
DEN |
1:21.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
433 |
|
Cornelia Matthesen |
2009 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:26.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
58 |
|
Mathilde Ludvigsen |
2006 |
Næstved Svømmeklub |
DEN |
1:26.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
61 |
|
Silje Rud Pedersen |
2007 |
Næstved Svømmeklub |
DEN |
1:29.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
309 |
|
Sarah Caroline Vibskov |
2002 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:29.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
276 |
|
Maja F. E. Kamper |
2008 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:30.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
364 |
|
Sofie K. Eriksen |
2007 |
Værløse Svømmeklub |
DEN |
1:30.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
332 |
|
Ida Fam |
2008 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
1:31.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
224 |
|
Ella Kruse Enemærke |
2010 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
1:35.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
118 |
|
Asta Lukowski |
2010 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:39.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
235 |
|
Viktoria Illemann |
2007 |
Frederiksværk Svømmeklub |
DEN |
1:40.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
223 |
|
Asta Kruse Enemærke |
2010 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
1:40.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
133 |
|
Ida Hansen |
2010 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:45.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
290 |
|
Alma Neesen |
2010 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:45.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
289 |
|
Alicia Dupont Larsen |
2010 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:45.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
136 |
|
Ingrid Zeller |
2010 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:45.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
291 |
|
Alma S. L. Pedersen |
2009 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:45.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
188 |
|
Clara Kristine Ingeborg Andersen |
2010 |
Haslev Svømmeklub |
DEN |
1:45.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
284 |
|
Ingrid Schultz |
2010 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:55.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
327 |
|
Ida Larsen |
2009 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
1:56.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
282 |
|
Adele Svendsen |
2011 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:57.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
67 |
|
Clara Munkholm Larsen |
2009 |
Næstved Svømmeklub |
DEN |
2:02.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
159 |
|
Luna Blanka A. Bløcher |
2009 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
2:03.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
440 |
|
Cecilia Janning |
2009 |
Vest-Brøndby |
DEN |
2:05.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
244 |
|
Nicoline Boesgaard |
2009 |
Frederiksværk Svømmeklub |
DEN |
2:20.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25-11-2021 20:10.45 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Swim Team Taastrup |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Taastrup Svømmehal Hal 2 |
Arrangør |
Swim Team Taastrup |
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
26. nov 2021 to 28. nov 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
100m Butterfly Herrer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
348 |
|
Alexander Slente |
2004 |
Svømmeklubben Syd |
DEN |
59.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
267 |
|
Philip Krogh Brønnicke |
2000 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
59.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
185 |
|
Viktor Eibye |
2001 |
Haslev Svømmeklub |
DEN |
1:01.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
255 |
|
Sune Vergmann |
2005 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:01.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
258 |
|
Andreas Stampe Dalgaard |
2004 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:02.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
271 |
|
Simon Hejbroch |
2006 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:02.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
42 |
|
Lucas Jul Pedersen |
2003 |
Næstved Svømmeklub |
DEN |
1:03.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
353 |
|
Tue Vestergaard Jürs |
2004 |
Svømmeklubben Syd |
DEN |
1:03.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
382 |
|
Noah Lester |
2006 |
Værløse Svømmeklub |
DEN |
1:03.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
52 |
|
Gustav Nissen |
2001 |
Næstved Svømmeklub |
DEN |
1:04.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
1 |
|
Malte Hjalholt |
2003 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
1:04.51 |
|
EFT |
|
|
|
|
|
12 |
295 |
|
Mikkel Brundert Hansen |
2002 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:05.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
164 |
|
Simon Voldmester |
2007 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:06.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
268 |
|
Frederik Rasmussen |
2005 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:07.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
45 |
|
Aksel Bryde Jørgensen |
2005 |
Næstved Svømmeklub |
DEN |
1:09.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
354 |
|
William Bjørnsteen |
2008 |
Svømmeklubben Syd |
DEN |
1:11.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
59 |
|
Sebastian Aunt |
2007 |
Næstved Svømmeklub |
DEN |
1:11.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
256 |
|
Kalle Gerner Knudsen |
2004 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:11.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
233 |
|
Thorbjørn Jari Ikkala |
2002 |
Frederiksværk Svømmeklub |
DEN |
1:12.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
344 |
|
Viktor Damkjær Pyndt |
2008 |
Svømmeklubben Syd |
DEN |
1:13.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
222 |
|
Tristan Nygaard |
2008 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
1:15.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
329 |
|
Christian V. F. Jakobsen |
2008 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
1:16.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
92 |
|
Jonas Rask |
2006 |
Kalundborg SK |
DEN |
1:17.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
326 |
|
Kasper Egerod |
2008 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
1:19.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
266 |
|
Toke Hjalholt |
2007 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:22.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
74 |
|
Oliver Petersen |
2008 |
Næstved Svømmeklub |
DEN |
1:24.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
94 |
|
Magnus Sigmann Dreyer |
2007 |
Kalundborg SK |
DEN |
1:27.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25-11-2021 20:10.46 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Swim Team Taastrup |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Taastrup Svømmehal Hal 2 |
Arrangør |
Swim Team Taastrup |
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
26. nov 2021 to 28. nov 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
50m Rygsvømning Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
444 |
|
Julie Kepp Jensen |
2000 |
Nationalt Træningscenter |
DEN |
26.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
446 |
|
Amalie Mikkelsen |
1997 |
Nationalt Træningscenter |
DEN |
30.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
7 |
|
Caroline P. Mathiesen |
2001 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
30.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
242 |
|
Josefine Nielsen |
2005 |
Frederiksværk Svømmeklub |
DEN |
30.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
260 |
|
Annika Køhn |
2005 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
31.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
181 |
|
Sisse Berg Olesen |
2005 |
Haslev Svømmeklub |
DEN |
31.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
253 |
|
Maya Krogh Brønnicke |
2005 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
31.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
91 |
|
Rebecca Skov Vinding |
2007 |
Kalundborg SK |
DEN |
31.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
35 |
|
Jaqueline Haack |
2006 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
32.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
307 |
|
Klara Rasmussen |
2008 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
32.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
187 |
|
Anna Lind Petersen |
2004 |
Haslev Svømmeklub |
DEN |
32.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
125 |
|
Alma Sofie A. Bløcher |
2008 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
32.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
109 |
|
Beatrice Buhr Müller |
2006 |
Kalundborg SK |
DEN |
32.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
54 |
|
Iben Lund Nielsen |
2006 |
Næstved Svømmeklub |
DEN |
33.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
55 |
|
Josefine Krumbak |
2004 |
Næstved Svømmeklub |
DEN |
33.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
101 |
|
Isabella Holme Bjerborg |
2005 |
Kalundborg SK |
DEN |
33.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
310 |
|
Isabell Hansen |
2007 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
33.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
66 |
|
Cecilie Jakobsen |
2008 |
Næstved Svømmeklub |
DEN |
33.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
50 |
|
Frederikke B. Hansen |
2005 |
Næstved Svømmeklub |
DEN |
33.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
264 |
|
Rebecca Ella Madsen |
2006 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
33.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
10 |
|
Mathilde P. Mathiesen |
2004 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
33.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
274 |
|
Olivia Møllgaard |
2008 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
34.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
305 |
|
Silja Nøhr Mortensen |
2003 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
34.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
300 |
|
Maja Hansen |
2006 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
35.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
375 |
|
Amalie Helfelt |
2006 |
Værløse Svømmeklub |
DEN |
35.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
436 |
|
Agnes Højsteen |
2007 |
Vest-Brøndby |
DEN |
35.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
221 |
|
Liva Friche Christensen |
2008 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
35.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
88 |
|
Maria Stoklund |
2006 |
Kalundborg SK |
DEN |
35.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
239 |
|
Sofie Wettendorff Hasling |
2007 |
Frederiksværk Svømmeklub |
DEN |
35.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
65 |
|
Augusta Johansen |
2008 |
Næstved Svømmeklub |
DEN |
35.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
142 |
|
Christiane Dreyer Riis |
2009 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
36.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
69 |
|
Katrine Mørkeberg |
2004 |
Næstved Svømmeklub |
DEN |
36.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
21 |
|
Caroline Milling |
2009 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
36.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
48 |
|
Dicte Maar |
2006 |
Næstved Svømmeklub |
DEN |
36.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
49 |
|
Ellen-Sofie Jespersen |
2007 |
Næstved Svømmeklub |
DEN |
36.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
335 |
|
Mille Reimer |
2008 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
36.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
304 |
|
Laura Thomadsen |
2004 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
36.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
247 |
|
Helena Lendal |
2006 |
Frederiksværk Svømmeklub |
DEN |
36.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
340 |
|
Laura Jørgensen |
2007 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
37.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
236 |
|
Sofie Bierbaum-Pedersen |
2006 |
Frederiksværk Svømmeklub |
DEN |
37.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
251 |
|
Jasmin Freja Hansen Ünal |
2007 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
37.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
297 |
|
Rosa Cornelia Barrisøe |
2006 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
37.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
449 |
|
Ester Ganci Frederiksen |
2009 |
Næstved Svømmeklub |
DEN |
37.72 |
|
EFT |
|
|
|
|
|
44 |
14 |
|
Clara Vestergaard |
2008 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
37.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
322 |
|
Adia Brekling |
2008 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
37.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
269 |
|
Maria Agnes Jakobsen |
2007 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
37.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
161 |
|
Thilde Gammelvind |
2008 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
37.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
43 |
|
Emilie Jakobsen |
2010 |
Næstved Svømmeklub |
DEN |
38.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
93 |
|
Thilde Thomsen |
2008 |
Kalundborg SK |
DEN |
38.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
179 |
|
Camila Hansen |
2006 |
Haslev Svømmeklub |
DEN |
39.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
299 |
|
Signe Schnabelrauch |
2006 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
39.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
52 |
156 |
|
Josephine S. Christensen |
2009 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
39.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
53 |
172 |
|
Clara Dannerfjord Josty |
2009 |
Haslev Svømmeklub |
DEN |
40.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
54 |
63 |
|
Victoria Paulsen |
2006 |
Næstved Svømmeklub |
DEN |
40.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
55 |
98 |
|
Amanda Fafner |
2007 |
Kalundborg SK |
DEN |
40.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
56 |
238 |
|
Patricia Christensen |
2007 |
Frederiksværk Svømmeklub |
DEN |
40.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
57 |
308 |
|
Caroline Møller |
2002 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
40.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
58 |
20 |
|
Amalie Vogt Monberg |
2010 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
40.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
59 |
127 |
|
Elisabeth Thastum |
2010 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
40.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
60 |
280 |
|
Ellen Bregnholt Larsen |
2008 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
40.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
61 |
227 |
|
Nora Rosenkrantz |
2010 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
40.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
62 |
243 |
|
Rosa Nørgaard |
2010 |
Frederiksværk Svømmeklub |
DEN |
40.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
63 |
104 |
|
Kristine Porsborg Blach |
2009 |
Kalundborg SK |
DEN |
41.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
64 |
212 |
|
Lærke Kunoy Laugesen |
2011 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
41.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
65 |
345 |
|
Olivia Køltoft |
2009 |
Svømmeklubben Syd |
DEN |
41.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
66 |
126 |
|
Amalie Rodian Nielsen |
2008 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
41.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
67 |
86 |
|
Emma Friis Laursen |
2007 |
Kalundborg SK |
DEN |
41.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
68 |
122 |
|
Caroline Marie Rosenmejer |
2010 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
41.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
69 |
199 |
|
Madeleine Schou |
2008 |
Haslev Svømmeklub |
DEN |
41.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
70 |
217 |
|
Carmen Grønkjær Thomsen |
2011 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
42.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
71 |
384 |
|
Viola Søbye |
2006 |
Værløse Svømmeklub |
DEN |
42.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
72 |
246 |
|
Emma Larsson Milan |
2009 |
Frederiksværk Svømmeklub |
DEN |
42.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
73 |
95 |
|
Caroline Fobian Hvidberg |
2008 |
Kalundborg SK |
DEN |
42.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
74 |
144 |
|
Naja Koch Heschel |
2010 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
42.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
75 |
372 |
|
Nanna Hessner |
2007 |
Værløse Svømmeklub |
DEN |
42.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
76 |
152 |
|
Ella Trærup |
2009 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
42.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
77 |
116 |
|
Alice Legarth Schmidt |
2011 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
42.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
78 |
138 |
|
Josefine Rodriguez Andersen |
2010 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
42.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
79 |
339 |
|
Sophie Harborg Fuchs |
2007 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
43.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
80 |
70 |
|
Mathilde Bendtsen |
2007 |
Næstved Svømmeklub |
DEN |
43.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
81 |
272 |
|
Mia H Schnabelrauch |
2009 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
43.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
82 |
131 |
|
Emma Biering-Sørensen |
2009 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
43.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
83 |
226 |
|
Thilde Bødiker |
2009 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
44.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
84 |
117 |
|
Andrea Glasius Tischer |
2010 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
44.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
85 |
72 |
|
Nanna Bøchman Pheiffer |
2009 |
Næstved Svømmeklub |
DEN |
44.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
86 |
121 |
|
Caroline M. Baustert |
2011 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
44.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
87 |
225 |
|
Lisa Koerver Schmidt |
2009 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
45.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
88 |
363 |
|
Asta Sejr Hansen |
2009 |
Svømmeklubben Syd |
DEN |
45.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
89 |
368 |
|
Andrea Holst Krabbe |
2010 |
Værløse Svømmeklub |
DEN |
46.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
90 |
148 |
|
Sofie Kirkedal |
2011 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
47.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
91 |
210 |
|
Karla Bødiker |
2012 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
47.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
92 |
174 |
|
Emma Valeur Ladegaard |
2009 |
Haslev Svømmeklub |
DEN |
47.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
93 |
29 |
|
Laura Mahs |
2011 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
48.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
94 |
102 |
|
Nina Caroline Nielsen |
2007 |
Kalundborg SK |
DEN |
48.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
95 |
32 |
|
Caroline Bøtcher |
2011 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
48.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
96 |
293 |
|
Julia Stanczyk |
2010 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
48.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
97 |
110 |
|
Aura-Xenia Korsgaard Fenger |
2010 |
Kalundborg SK |
DEN |
48.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
98 |
369 |
|
Anna Lustman Siber |
2009 |
Værløse Svømmeklub |
DEN |
48.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
99 |
150 |
|
Zoi Asholt |
2011 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
49.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
100 |
129 |
|
Ella Marie B. Jakobsen |
2011 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
49.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
101 |
33 |
|
Pia Mercado |
2010 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
49.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
102 |
367 |
|
Amalie Damm Nielsen |
2010 |
Værløse Svømmeklub |
DEN |
49.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
103 |
82 |
|
Frida Fobian Hvidberg |
2011 |
Kalundborg SK |
DEN |
50.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
104 |
399 |
|
Liva-Silje Brobjerg Jensen |
2009 |
Vest-Brøndby |
DEN |
51.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
105 |
154 |
|
Signe Ewald Riecke |
2011 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
51.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
106 |
393 |
|
Filippa Kristoffersen |
2010 |
Vest-Brøndby |
DEN |
52.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
107 |
197 |
|
Maja Victoria Collatz |
2011 |
Haslev Svømmeklub |
DEN |
52.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
108 |
192 |
|
Gry Ballin |
2010 |
Haslev Svømmeklub |
DEN |
54.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
109 |
357 |
|
Joa Harpsøe Halberg |
2011 |
Svømmeklubben Syd |
DEN |
55.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
110 |
26 |
|
Esther Daugaard |
2011 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
58.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
111 |
124 |
|
Christiane Braad |
2011 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:00.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
112 |
414 |
|
Filippa Bulow Larsen |
2011 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:00.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
113 |
211 |
|
Laura Høding Sauer |
2012 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
1:01.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
114 |
97 |
|
Caroline Øgendahl |
2008 |
Kalundborg SK |
DEN |
1:01.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
115 |
214 |
|
Ronja Leonora Ahm-Jantzen |
2012 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
1:02.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
116 |
420 |
|
Liva Nur Filikci |
2012 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:03.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
117 |
409 |
|
Sofie Forsmark |
2010 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:03.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
118 |
215 |
|
Stacie Jensen |
2013 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
1:04.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
119 |
176 |
|
Sofia Lind Petersen |
2011 |
Haslev Svømmeklub |
DEN |
1:05.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
120 |
370 |
|
Marie Gregersen |
2010 |
Værløse Svømmeklub |
DEN |
1:06.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
121 |
25 |
|
Madeline Frederiksen |
2010 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
1:06.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
122 |
439 |
|
Ekaterina Wiertz |
2012 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:06.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
123 |
417 |
|
Ida Hesselberg Stoustrup |
2011 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:06.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
124 |
16 |
|
Freya Klitgaard |
2010 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
1:06.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
125 |
426 |
|
Sofia Zastrow Larsen |
2013 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:06.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25-11-2021 20:10.47 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Swim Team Taastrup |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Taastrup Svømmehal Hal 2 |
Arrangør |
Swim Team Taastrup |
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
26. nov 2021 to 28. nov 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
50m Rygsvømning Herrer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
53 |
|
Hjalte Petersen |
2004 |
Næstved Svømmeklub |
DEN |
27.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
87 |
|
Patrick Skov Vinding |
2005 |
Kalundborg SK |
DEN |
28.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
262 |
|
Jeppe Kjær |
2004 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
29.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
41 |
|
Vincent Borup Schärer |
2006 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
29.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
234 |
|
Daniel Didriksen |
2002 |
Frederiksværk Svømmeklub |
DEN |
29.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
165 |
|
Hans Bjørn Legind |
2007 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
30.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
108 |
|
Morten Broni Simonsen |
2005 |
Kalundborg SK |
DEN |
30.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
254 |
|
Peter K. M. Petersen |
2006 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
31.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
303 |
|
Oliver Skadhauge |
2002 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
32.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
155 |
|
Ib Fang Wang |
2007 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
32.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
325 |
|
Herman Plehn Prehn |
2007 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
32.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
157 |
|
Konradas Juska |
2007 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
32.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
38 |
|
Mads Mørkhøj Hartington |
2006 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
32.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
350 |
|
Jakob Bagge Møller |
2006 |
Svømmeklubben Syd |
DEN |
32.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
57 |
|
Mathias Ankersen |
2004 |
Næstved Svømmeklub |
DEN |
32.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
306 |
|
Jonathan Skadhauge |
2005 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
33.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
130 |
|
Asbjørn Zeller |
2007 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
33.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
296 |
|
William F. Pilgaard |
2006 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
33.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
143 |
|
Daniel Emil Lund Cliff |
2007 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
34.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
330 |
|
Stefan Birkhøj Kjærstad |
2007 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
34.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
99 |
|
David Stoklund |
2008 |
Kalundborg SK |
DEN |
34.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
328 |
|
Marcus Bilberg Lund |
2008 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
35.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
352 |
|
Noa Riis |
2008 |
Svømmeklubben Syd |
DEN |
35.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
147 |
|
Simon Nyhus |
2009 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
35.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
281 |
|
William Bugge |
2008 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
36.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
376 |
|
Christian Kempel Laursen |
2008 |
Værløse Svømmeklub |
DEN |
36.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
73 |
|
Nicolai Molter Petersen |
2008 |
Næstved Svømmeklub |
DEN |
36.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
378 |
|
Kaare Asskildt |
2006 |
Værløse Svømmeklub |
DEN |
36.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
356 |
|
Jarl Bjerregaard Abrahamsen |
2009 |
Svømmeklubben Syd |
DEN |
37.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
153 |
|
Felix Holkenfeldt Be Berg |
2007 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
37.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
250 |
|
Asger Gregersen |
2008 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
37.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
44 |
|
Linus Sylvest Andersen |
2009 |
Næstved Svømmeklub |
DEN |
38.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
277 |
|
Karl-Emil Klinggård Niels |
2007 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
38.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
141 |
|
Leif Evald Larsen |
2010 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
38.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
23 |
|
Nick Nielsen |
2008 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
38.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
68 |
|
Emil Lejbølle |
2007 |
Næstved Svømmeklub |
DEN |
39.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
145 |
|
Nicholas Filskov Olsen |
2008 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
40.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
37 |
|
Frederik Vedtofte |
2009 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
40.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
140 |
|
Kalle Parker French |
2010 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
40.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
83 |
|
Sander Y Hansen |
2009 |
Kalundborg SK |
DEN |
41.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
249 |
|
Jakob Hansen |
2009 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
41.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
120 |
|
Carl Hertel |
2009 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
41.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
365 |
|
Alexander Groth |
2008 |
Værløse Svømmeklub |
DEN |
41.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
403 |
|
Markus Tordrup |
2010 |
Vest-Brøndby |
DEN |
41.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
139 |
|
Julius Karl Johannsson |
2009 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
41.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
355 |
|
Jalte Harpsøe Halberg |
2008 |
Svømmeklubben Syd |
DEN |
41.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
228 |
|
Marco Leang |
2009 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
42.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
374 |
|
Christian Nyborg Nielsen |
2008 |
Værløse Svømmeklub |
DEN |
42.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
391 |
|
Bertram J. Trangbæk |
2009 |
Vest-Brøndby |
DEN |
43.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
405 |
|
Noah Nygaard |
2008 |
Vest-Brøndby |
DEN |
43.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
107 |
|
Jakob Bagge |
2006 |
Kalundborg SK |
DEN |
43.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
52 |
119 |
|
August Spellerberg |
2009 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
43.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
53 |
401 |
|
Mads Ulslev Parbst |
2008 |
Vest-Brøndby |
DEN |
44.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
54 |
106 |
|
Johan Reimer Ørsberg |
2008 |
Kalundborg SK |
DEN |
44.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
55 |
360 |
|
Mikkel Skytte Nielsen |
2010 |
Svømmeklubben Syd |
DEN |
45.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
56 |
36 |
|
Oliver Thøsing Skourup |
2010 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
46.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
57 |
135 |
|
Immanuel Tuxen |
2010 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
47.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
58 |
84 |
|
Sigurd Poulin Pedersen |
2009 |
Kalundborg SK |
DEN |
47.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
59 |
146 |
|
Silas Oktay Usta-Kølle |
2009 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
48.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
60 |
30 |
|
Mads Bøtcher |
2013 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
48.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
61 |
358 |
|
Viggo Rosenkilde Ebbe |
2010 |
Svømmeklubben Syd |
DEN |
49.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
62 |
397 |
|
Jonas Packert-Frandsen |
2009 |
Vest-Brøndby |
DEN |
49.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
63 |
149 |
|
Stanislaw Kowelczewski |
2010 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
50.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
64 |
362 |
|
Emil Kofoed-Skov |
2010 |
Svømmeklubben Syd |
DEN |
50.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
65 |
213 |
|
Nikolaj Ikast Kjær Christensen |
2012 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
50.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
66 |
424 |
|
Noah Kobbernagel |
2011 |
Vest-Brøndby |
DEN |
50.49 |
|
EFT |
|
|
|
|
|
67 |
134 |
|
Karl Schiermer Eriksen |
2010 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
50.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
68 |
219 |
|
Alexander Bech |
2011 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
50.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
69 |
388 |
|
Alexander Birk Lund |
2010 |
Vest-Brøndby |
DEN |
51.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
70 |
419 |
|
Lauge Danmark Knudsen |
2011 |
Vest-Brøndby |
DEN |
51.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
71 |
209 |
|
Josef Al-Temimi |
2011 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
51.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
72 |
230 |
|
Florian Westarp Zornhagen |
2009 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
51.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
73 |
216 |
|
Tobias Evald Sørensen |
2011 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
52.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
74 |
218 |
|
Oliver Krogh |
2011 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
52.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
75 |
15 |
|
William Petersen |
2011 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
53.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
76 |
292 |
|
Johannes Hovmand |
2010 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
53.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
77 |
288 |
|
Aske Ravnø |
2010 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
55.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
78 |
429 |
|
Villum Nygaard |
2011 |
Vest-Brøndby |
DEN |
56.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
79 |
34 |
|
Victor Nielsen |
2011 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
57.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
80 |
286 |
|
Emil Højgaard Andersen |
2011 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
58.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
81 |
103 |
|
Matti Mejlby Ditlefsen |
2011 |
Kalundborg SK |
DEN |
58.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
82 |
27 |
|
Magnus Thøsing Skourup |
2012 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
1:00.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
83 |
422 |
|
Mikkel Sterup Abrahamsson |
2011 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:02.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
84 |
294 |
|
Simon Schobius Vinther |
2010 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:04.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
85 |
24 |
|
Sejer Vognbjerg |
2013 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
1:10.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
86 |
312 |
|
Peter Bengtsson |
2009 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:12.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
87 |
412 |
|
Ewan Han Mitchell |
2011 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:13.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
88 |
413 |
|
Felix Feng Høstergaard |
2012 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:13.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
89 |
415 |
|
Holger Hansen |
2013 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:13.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
90 |
418 |
|
Jeremi Shi Da Foo |
2012 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:13.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25-11-2021 20:10.48 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Swim Team Taastrup |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Taastrup Svømmehal Hal 2 |
Arrangør |
Swim Team Taastrup |
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
26. nov 2021 to 28. nov 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
800m Frisvømning Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
336 |
|
Siv Reimer |
2006 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
9:45.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
341 |
|
Katja Poulsen |
2006 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
9:45.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
163 |
|
Vigga Jørgensen |
2008 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
10:00.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
451 |
|
Silje Egeberg Nordhald |
2007 |
Vordingborg Svømme Klub |
DEN |
10:10.87 |
|
EFT |
|
|
|
|
|
5 |
331 |
|
Vigga Skou |
2008 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
10:12.33 |
|
EFT |
|
|
|
|
|
6 |
237 |
|
Maja Hallberg Langkilde |
2004 |
Frederiksværk Svømmeklub |
DEN |
10:21.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
351 |
|
Emilie Larsen |
2005 |
Svømmeklubben Syd |
DEN |
10:26.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
278 |
|
Amalie Møller |
2007 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
10:30.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
342 |
|
Leonora Wahl-Brink |
2007 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
10:45.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
54 |
|
Iben Lund Nielsen |
2006 |
Næstved Svømmeklub |
DEN |
10:46.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25-11-2021 20:10.49 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Swim Team Taastrup |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Taastrup Svømmehal Hal 2 |
Arrangør |
Swim Team Taastrup |
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
26. nov 2021 to 28. nov 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
400m Frisvømning Herrer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
447 |
|
Kevin Witt Christensen |
1995 |
Nationalt Træningscenter |
DEN |
3:59.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
347 |
|
Frederik Skytte Nielsen |
2005 |
Svømmeklubben Syd |
DEN |
4:24.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
52 |
|
Gustav Nissen |
2001 |
Næstved Svømmeklub |
DEN |
4:25.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
275 |
|
Emil Olsen |
2006 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
4:26.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
259 |
|
Alexander Cueto Rasmussen |
2004 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
4:29.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
268 |
|
Frederik Rasmussen |
2005 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
4:33.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
53 |
|
Hjalte Petersen |
2004 |
Næstved Svømmeklub |
DEN |
4:40.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
346 |
|
Dion Veliqi |
2008 |
Svømmeklubben Syd |
DEN |
4:40.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
184 |
|
Christopher Vejlbo Hansen |
2005 |
Haslev Svømmeklub |
DEN |
4:50.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
352 |
|
Noa Riis |
2008 |
Svømmeklubben Syd |
DEN |
5:05.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
329 |
|
Christian V. F. Jakobsen |
2008 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
5:10.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
319 |
|
Malte Bøgelund Høpfner |
2008 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
5:11.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
56 |
|
Mads Munksgaard |
2004 |
Næstved Svømmeklub |
DEN |
5:12.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
157 |
|
Konradas Juska |
2007 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
5:14.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
279 |
|
Lukas Hitlev |
2007 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
5:15.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
132 |
|
Buster Watkin |
2008 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
5:23.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
273 |
|
Gustav Jørgensen |
2009 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
5:30.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
228 |
|
Marco Leang |
2009 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
5:52.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
283 |
|
Maximilian Oxenbøll |
2010 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
6:00.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
344 |
|
Viktor Damkjær Pyndt |
2008 |
Svømmeklubben Syd |
DEN |
6:09.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
373 |
|
Julius Holst Krabbe |
2007 |
Værløse Svømmeklub |
DEN |
6:22.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
287 |
|
Magnus Eckhardt |
2010 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
6:30.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
285 |
|
Otto Weber Folmann |
2009 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
6:30.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
73 |
|
Nicolai Molter Petersen |
2008 |
Næstved Svømmeklub |
DEN |
6:51.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
68 |
|
Emil Lejbølle |
2007 |
Næstved Svømmeklub |
DEN |
6:51.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25-11-2021 20:10.49 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Swim Team Taastrup |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Taastrup Svømmehal Hal 2 |
Arrangør |
Swim Team Taastrup |
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
26. nov 2021 to 28. nov 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
100m Medley Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
257 |
|
Schastine Tabor |
2005 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:01.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
7 |
|
Caroline P. Mathiesen |
2001 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
1:08.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
55 |
|
Josefine Krumbak |
2004 |
Næstved Svømmeklub |
DEN |
1:09.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
307 |
|
Klara Rasmussen |
2008 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:10.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
17 |
|
Nynne Zandra Opperfelt |
2006 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
1:10.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
181 |
|
Sisse Berg Olesen |
2005 |
Haslev Svømmeklub |
DEN |
1:10.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
35 |
|
Jaqueline Haack |
2006 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
1:10.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
310 |
|
Isabell Hansen |
2007 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:11.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
333 |
|
Zenia Englund |
2008 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
1:11.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
51 |
|
Freja Juul |
2006 |
Næstved Svømmeklub |
DEN |
1:11.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
109 |
|
Beatrice Buhr Müller |
2006 |
Kalundborg SK |
DEN |
1:11.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
240 |
|
Ida-Marie Nørgaard |
2005 |
Frederiksværk Svømmeklub |
DEN |
1:12.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
253 |
|
Maya Krogh Brønnicke |
2005 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:12.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
4 |
|
Caroline Rygaard Hansen |
2006 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
1:12.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
91 |
|
Rebecca Skov Vinding |
2007 |
Kalundborg SK |
DEN |
1:12.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
377 |
|
Fiona Jensen |
2006 |
Værløse Svømmeklub |
DEN |
1:13.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
101 |
|
Isabella Holme Bjerborg |
2005 |
Kalundborg SK |
DEN |
1:13.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
66 |
|
Cecilie Jakobsen |
2008 |
Næstved Svømmeklub |
DEN |
1:13.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
241 |
|
Astrid Nørgaard |
2007 |
Frederiksværk Svømmeklub |
DEN |
1:14.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
274 |
|
Olivia Møllgaard |
2008 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:14.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
58 |
|
Mathilde Ludvigsen |
2006 |
Næstved Svømmeklub |
DEN |
1:15.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
349 |
|
Josephine N. Østergaard |
2005 |
Svømmeklubben Syd |
DEN |
1:15.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
375 |
|
Amalie Helfelt |
2006 |
Værløse Svømmeklub |
DEN |
1:15.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
270 |
|
Marie Munk |
2008 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:15.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
71 |
|
Merle Blomberg Jensen |
2008 |
Næstved Svømmeklub |
DEN |
1:15.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
264 |
|
Rebecca Ella Madsen |
2006 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:16.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
65 |
|
Augusta Johansen |
2008 |
Næstved Svømmeklub |
DEN |
1:16.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
163 |
|
Vigga Jørgensen |
2008 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:16.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
46 |
|
Andrea Holm Sørensen |
2005 |
Næstved Svømmeklub |
DEN |
1:16.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
311 |
|
Laura Kristensen |
2004 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:16.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
8 |
|
Malene Dithmar |
2006 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
1:16.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
64 |
|
Asta Lund Nielsen |
2008 |
Næstved Svømmeklub |
DEN |
1:16.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
248 |
|
Nynne Bugge |
2008 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:17.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
436 |
|
Agnes Højsteen |
2007 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:17.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
242 |
|
Josefine Nielsen |
2005 |
Frederiksværk Svømmeklub |
DEN |
1:17.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
386 |
|
Frederikke M. Rasmussen |
2008 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:17.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
161 |
|
Thilde Gammelvind |
2008 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:18.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
88 |
|
Maria Stoklund |
2006 |
Kalundborg SK |
DEN |
1:18.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
299 |
|
Signe Schnabelrauch |
2006 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:18.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
269 |
|
Maria Agnes Jakobsen |
2007 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:18.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
437 |
|
Sandra Bünsov Frederiksen |
2007 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:18.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
128 |
|
Andrea Lage |
2009 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:18.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
252 |
|
Emma Haagen |
2006 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:19.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
61 |
|
Silje Rud Pedersen |
2007 |
Næstved Svømmeklub |
DEN |
1:19.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
434 |
|
Esther Bang Laursen |
2009 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:19.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
381 |
|
Rosa Marie Sjøberg |
2008 |
Værløse Svømmeklub |
DEN |
1:19.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
332 |
|
Ida Fam |
2008 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
1:19.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
67 |
|
Clara Munkholm Larsen |
2009 |
Næstved Svømmeklub |
DEN |
1:20.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
48 |
|
Dicte Maar |
2006 |
Næstved Svømmeklub |
DEN |
1:20.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
431 |
|
Alma Gottorp Sørensen |
2009 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:20.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
12 |
|
Emma Spang |
2006 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
1:20.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
52 |
171 |
|
Anna Baad Clausen |
2007 |
Haslev Svømmeklub |
DEN |
1:21.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
53 |
47 |
|
Caroline Risager Strate |
2007 |
Næstved Svømmeklub |
DEN |
1:21.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
54 |
123 |
|
Alice Zsigri Dyndgaard |
2009 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:21.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
55 |
118 |
|
Asta Lukowski |
2010 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:21.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
56 |
335 |
|
Mille Reimer |
2008 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
1:22.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
57 |
63 |
|
Victoria Paulsen |
2006 |
Næstved Svømmeklub |
DEN |
1:22.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
58 |
224 |
|
Ella Kruse Enemærke |
2010 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
1:22.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
59 |
21 |
|
Caroline Milling |
2009 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
1:23.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
60 |
232 |
|
Frida Karoline Ikkala |
2005 |
Frederiksværk Svømmeklub |
DEN |
1:23.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
61 |
98 |
|
Amanda Fafner |
2007 |
Kalundborg SK |
DEN |
1:24.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
62 |
159 |
|
Luna Blanka A. Bløcher |
2009 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:24.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
63 |
205 |
|
Maddie Evers Kokholm |
2008 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
1:24.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
64 |
96 |
|
Shauli Mortensen |
2006 |
Kalundborg SK |
DEN |
1:25.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
65 |
136 |
|
Ingrid Zeller |
2010 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:25.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
66 |
43 |
|
Emilie Jakobsen |
2010 |
Næstved Svømmeklub |
DEN |
1:26.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
67 |
220 |
|
Vega Deneke Kure |
2009 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
1:26.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
68 |
93 |
|
Thilde Thomsen |
2008 |
Kalundborg SK |
DEN |
1:26.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
69 |
70 |
|
Mathilde Bendtsen |
2007 |
Næstved Svømmeklub |
DEN |
1:27.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
70 |
104 |
|
Kristine Porsborg Blach |
2009 |
Kalundborg SK |
DEN |
1:27.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
71 |
276 |
|
Maja F. E. Kamper |
2008 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:27.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
72 |
433 |
|
Cornelia Matthesen |
2009 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:27.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
73 |
179 |
|
Camila Hansen |
2006 |
Haslev Svømmeklub |
DEN |
1:27.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
74 |
133 |
|
Ida Hansen |
2010 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:28.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
75 |
323 |
|
Lina Louardi |
2009 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
1:28.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
76 |
122 |
|
Caroline Marie Rosenmejer |
2010 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:28.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
77 |
144 |
|
Naja Koch Heschel |
2010 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:29.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
78 |
226 |
|
Thilde Bødiker |
2009 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
1:29.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
79 |
359 |
|
Victoria Andersen |
2009 |
Svømmeklubben Syd |
DEN |
1:29.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
80 |
236 |
|
Sofie Bierbaum-Pedersen |
2006 |
Frederiksværk Svømmeklub |
DEN |
1:29.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
81 |
280 |
|
Ellen Bregnholt Larsen |
2008 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:29.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
82 |
19 |
|
Isabella Quist Hjortgaard |
2009 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
1:29.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
83 |
72 |
|
Nanna Bøchman Pheiffer |
2009 |
Næstved Svømmeklub |
DEN |
1:30.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
84 |
40 |
|
Monique Haack |
2009 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
1:30.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
85 |
152 |
|
Ella Trærup |
2009 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:30.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
86 |
223 |
|
Asta Kruse Enemærke |
2010 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
1:31.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
87 |
235 |
|
Viktoria Illemann |
2007 |
Frederiksværk Svømmeklub |
DEN |
1:31.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
88 |
246 |
|
Emma Larsson Milan |
2009 |
Frederiksværk Svømmeklub |
DEN |
1:31.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
89 |
442 |
|
Mille Therp |
2009 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:31.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
90 |
127 |
|
Elisabeth Thastum |
2010 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:32.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
91 |
100 |
|
Lærke Andersen Haurslev |
2007 |
Kalundborg SK |
DEN |
1:32.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
92 |
238 |
|
Patricia Christensen |
2007 |
Frederiksværk Svømmeklub |
DEN |
1:33.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
93 |
272 |
|
Mia H Schnabelrauch |
2009 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:33.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
94 |
227 |
|
Nora Rosenkrantz |
2010 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
1:33.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
95 |
86 |
|
Emma Friis Laursen |
2007 |
Kalundborg SK |
DEN |
1:33.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
96 |
385 |
|
Victoria Sinding Vetlov |
2009 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:33.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
97 |
404 |
|
Mia Kristensen |
2009 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:33.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
98 |
225 |
|
Lisa Koerver Schmidt |
2009 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
1:33.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
99 |
217 |
|
Carmen Grønkjær Thomsen |
2011 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
1:34.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
100 |
138 |
|
Josefine Rodriguez Andersen |
2010 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:35.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
101 |
89 |
|
Shaya Mortensen |
2008 |
Kalundborg SK |
DEN |
1:35.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
102 |
387 |
|
Lamia Taslicukur |
2008 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:36.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
103 |
116 |
|
Alice Legarth Schmidt |
2011 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:36.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
104 |
400 |
|
Lucca Lundemoes |
2009 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:37.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
105 |
291 |
|
Alma S. L. Pedersen |
2009 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:39.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
106 |
244 |
|
Nicoline Boesgaard |
2009 |
Frederiksværk Svømmeklub |
DEN |
1:39.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
107 |
231 |
|
Chili Bruun Larsen |
2008 |
Frederiksværk Svømmeklub |
DEN |
1:39.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
108 |
398 |
|
Lissie Murphy |
2010 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:40.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
109 |
284 |
|
Ingrid Schultz |
2010 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:40.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
110 |
324 |
|
Alma Pedersen |
2009 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
1:40.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
111 |
117 |
|
Andrea Glasius Tischer |
2010 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:40.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
112 |
189 |
|
Milla Engsted Larsen |
2009 |
Haslev Svømmeklub |
DEN |
1:41.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
113 |
395 |
|
Ina Højsteen |
2010 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:41.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
114 |
131 |
|
Emma Biering-Sørensen |
2009 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:42.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
115 |
121 |
|
Caroline M. Baustert |
2011 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:42.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
116 |
212 |
|
Lærke Kunoy Laugesen |
2011 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
1:42.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
117 |
193 |
|
Ida Hartz Johnsen |
2008 |
Haslev Svømmeklub |
DEN |
1:45.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
118 |
177 |
|
Rosa Winther Gregersen |
2009 |
Haslev Svømmeklub |
DEN |
1:45.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
119 |
190 |
|
Mathilde Lykke Butzbacker |
2008 |
Haslev Svømmeklub |
DEN |
1:45.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
120 |
191 |
|
Agnes Thøfner |
2009 |
Haslev Svømmeklub |
DEN |
1:45.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
121 |
173 |
|
Amalie Badensø |
2009 |
Haslev Svømmeklub |
DEN |
1:45.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
122 |
289 |
|
Alicia Dupont Larsen |
2010 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:49.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
123 |
129 |
|
Ella Marie B. Jakobsen |
2011 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:51.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
124 |
82 |
|
Frida Fobian Hvidberg |
2011 |
Kalundborg SK |
DEN |
1:52.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
125 |
29 |
|
Laura Mahs |
2011 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
1:53.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
126 |
148 |
|
Sofie Kirkedal |
2011 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:59.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
127 |
124 |
|
Christiane Braad |
2011 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
2:00.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
128 |
150 |
|
Zoi Asholt |
2011 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
2:02.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
129 |
154 |
|
Signe Ewald Riecke |
2011 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
2:02.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
130 |
290 |
|
Alma Neesen |
2010 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
2:08.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
131 |
22 |
|
Emma Mahs |
2009 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
2:11.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
132 |
245 |
|
Lotus Lauritsen |
2009 |
Frederiksværk Svømmeklub |
DEN |
2:30.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
133 |
110 |
|
Aura-Xenia Korsgaard Fenger |
2010 |
Kalundborg SK |
DEN |
2:30.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
134 |
102 |
|
Nina Caroline Nielsen |
2007 |
Kalundborg SK |
DEN |
2:30.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
135 |
394 |
|
Frederikke Krogdal Holse |
2010 |
Vest-Brøndby |
DEN |
2:30.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
136 |
410 |
|
Tilde Jespersen Trangbæk |
2011 |
Vest-Brøndby |
DEN |
2:30.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
137 |
282 |
|
Adele Svendsen |
2011 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
2:30.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25-11-2021 20:10.50 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Swim Team Taastrup |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Taastrup Svømmehal Hal 2 |
Arrangør |
Swim Team Taastrup |
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
26. nov 2021 to 28. nov 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
100m Medley Herrer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
450 |
|
Mathias Zander Rysgaard |
1998 |
Nationalt Træningscenter |
DEN |
55.49 |
|
EFT |
|
|
|
|
|
2 |
2 |
|
Casper Mørkhøj Hartington |
2002 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
59.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
267 |
|
Philip Krogh Brønnicke |
2000 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
59.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
348 |
|
Alexander Slente |
2004 |
Svømmeklubben Syd |
DEN |
1:00.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
87 |
|
Patrick Skov Vinding |
2005 |
Kalundborg SK |
DEN |
1:03.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
256 |
|
Kalle Gerner Knudsen |
2004 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:04.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
353 |
|
Tue Vestergaard Jürs |
2004 |
Svømmeklubben Syd |
DEN |
1:04.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
164 |
|
Simon Voldmester |
2007 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:04.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
255 |
|
Sune Vergmann |
2005 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:04.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
42 |
|
Lucas Jul Pedersen |
2003 |
Næstved Svømmeklub |
DEN |
1:05.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
320 |
|
Otto Cairo |
2007 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
1:05.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
234 |
|
Daniel Didriksen |
2002 |
Frederiksværk Svømmeklub |
DEN |
1:05.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
59 |
|
Sebastian Aunt |
2007 |
Næstved Svømmeklub |
DEN |
1:06.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
75 |
|
Harald Franck |
2003 |
Næstved Svømmeklub |
DEN |
1:07.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
262 |
|
Jeppe Kjær |
2004 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:07.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
337 |
|
Frederik Knakkergaard |
2005 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
1:08.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
295 |
|
Mikkel Brundert Hansen |
2002 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:08.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
41 |
|
Vincent Borup Schärer |
2006 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
1:09.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
92 |
|
Jonas Rask |
2006 |
Kalundborg SK |
DEN |
1:09.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
165 |
|
Hans Bjørn Legind |
2007 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:10.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
45 |
|
Aksel Bryde Jørgensen |
2005 |
Næstved Svømmeklub |
DEN |
1:10.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
382 |
|
Noah Lester |
2006 |
Værløse Svømmeklub |
DEN |
1:10.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
158 |
|
Linus Klarskov Vidovic |
2007 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:11.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
325 |
|
Herman Plehn Prehn |
2007 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
1:11.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
383 |
|
Jacob Michael Madsen |
2006 |
Værløse Svømmeklub |
DEN |
1:11.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
222 |
|
Tristan Nygaard |
2008 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
1:12.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
60 |
|
Sebastian Svenningsen |
2006 |
Næstved Svømmeklub |
DEN |
1:12.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
350 |
|
Jakob Bagge Møller |
2006 |
Svømmeklubben Syd |
DEN |
1:13.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
354 |
|
William Bjørnsteen |
2008 |
Svømmeklubben Syd |
DEN |
1:13.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
153 |
|
Felix Holkenfeldt Be Berg |
2007 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:13.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
143 |
|
Daniel Emil Lund Cliff |
2007 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:14.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
182 |
|
Lukas Aagaard Sørensen |
2006 |
Haslev Svømmeklub |
DEN |
1:17.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
23 |
|
Nick Nielsen |
2008 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
1:17.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
13 |
|
Mark Dimon |
2006 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
1:18.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
281 |
|
William Bugge |
2008 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:20.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
356 |
|
Jarl Bjerregaard Abrahamsen |
2009 |
Svømmeklubben Syd |
DEN |
1:21.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
266 |
|
Toke Hjalholt |
2007 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:21.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
44 |
|
Linus Sylvest Andersen |
2009 |
Næstved Svømmeklub |
DEN |
1:22.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
107 |
|
Jakob Bagge |
2006 |
Kalundborg SK |
DEN |
1:22.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
39 |
|
Karl-Johan Brandt |
2006 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
1:22.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
90 |
|
Johan Lykkebo Larsen |
2007 |
Kalundborg SK |
DEN |
1:24.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
120 |
|
Carl Hertel |
2009 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:25.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
326 |
|
Kasper Egerod |
2008 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
1:25.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
371 |
|
Nicolai Preben-Andersen |
2007 |
Værløse Svømmeklub |
DEN |
1:25.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
141 |
|
Leif Evald Larsen |
2010 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:26.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
435 |
|
Cornelius K. Andreassen |
2008 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:26.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
391 |
|
Bertram J. Trangbæk |
2009 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:26.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
355 |
|
Jalte Harpsøe Halberg |
2008 |
Svømmeklubben Syd |
DEN |
1:28.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
183 |
|
Niklas Aagaard Sørensen |
2008 |
Haslev Svømmeklub |
DEN |
1:28.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
145 |
|
Nicholas Filskov Olsen |
2008 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:30.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
106 |
|
Johan Reimer Ørsberg |
2008 |
Kalundborg SK |
DEN |
1:30.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
52 |
18 |
|
Nikolaj Li |
2007 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
1:30.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
53 |
430 |
|
Oliver Hentzen Tordrup |
2008 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:31.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
54 |
361 |
|
Karl Rosenkilde Ebbe |
2007 |
Svømmeklubben Syd |
DEN |
1:31.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
55 |
140 |
|
Kalle Parker French |
2010 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:31.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
56 |
405 |
|
Noah Nygaard |
2008 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:32.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
57 |
139 |
|
Julius Karl Johannsson |
2009 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:33.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
58 |
277 |
|
Karl-Emil Klinggård Niels |
2007 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:34.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
59 |
229 |
|
Oscar G. Lopez Nielsen |
2010 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
1:35.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
60 |
402 |
|
Magnus Kleis |
2010 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:36.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
61 |
119 |
|
August Spellerberg |
2009 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:38.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
62 |
84 |
|
Sigurd Poulin Pedersen |
2009 |
Kalundborg SK |
DEN |
1:39.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
63 |
230 |
|
Florian Westarp Zornhagen |
2009 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
1:40.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
64 |
401 |
|
Mads Ulslev Parbst |
2008 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:40.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
65 |
146 |
|
Silas Oktay Usta-Kølle |
2009 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:44.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
66 |
195 |
|
William Schou |
2009 |
Haslev Svømmeklub |
DEN |
1:45.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
67 |
392 |
|
Even Kirkegaard Jensen |
2009 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:46.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
68 |
135 |
|
Immanuel Tuxen |
2010 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:48.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
69 |
390 |
|
Anton Tidemann Kjærsgaard |
2009 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:51.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
70 |
134 |
|
Karl Schiermer Eriksen |
2010 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:54.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
71 |
388 |
|
Alexander Birk Lund |
2010 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:55.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
72 |
286 |
|
Emil Højgaard Andersen |
2011 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
2:00.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
73 |
288 |
|
Aske Ravnø |
2010 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
2:00.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
74 |
292 |
|
Johannes Hovmand |
2010 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
2:15.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
75 |
294 |
|
Simon Schobius Vinther |
2010 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
2:45.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
76 |
408 |
|
Ronas Cetinkaya |
2010 |
Vest-Brøndby |
DEN |
2:46.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
77 |
397 |
|
Jonas Packert-Frandsen |
2009 |
Vest-Brøndby |
DEN |
2:46.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
78 |
30 |
|
Mads Bøtcher |
2013 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
2:46.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
79 |
407 |
|
Rasmus Valentin Bayer |
2010 |
Vest-Brøndby |
DEN |
2:46.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
80 |
396 |
|
Jacob Bornhøft Nielsen |
2010 |
Vest-Brøndby |
DEN |
2:46.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
81 |
403 |
|
Markus Tordrup |
2010 |
Vest-Brøndby |
DEN |
2:46.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
82 |
389 |
|
Anton Jønsson |
2009 |
Vest-Brøndby |
DEN |
2:46.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
83 |
103 |
|
Matti Mejlby Ditlefsen |
2011 |
Kalundborg SK |
DEN |
2:47.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25-11-2021 20:11.01 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Swim Team Taastrup |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Taastrup Svømmehal Hal 2 |
Arrangør |
Swim Team Taastrup |
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
26. nov 2021 to 28. nov 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
100m Brystsvømning Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
445 |
|
Matilde Schrøder |
1996 |
Nationalt Træningscenter |
DEN |
1:05.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
50 |
|
Frederikke B. Hansen |
2005 |
Næstved Svømmeklub |
DEN |
1:13.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
11 |
|
Anne Sepstrup-Skjoldner |
2005 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
1:16.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
5 |
|
Emilie Hartvig-Olsen |
2006 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
1:16.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
51 |
|
Freja Juul |
2006 |
Næstved Svømmeklub |
DEN |
1:16.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
10 |
|
Mathilde P. Mathiesen |
2004 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
1:17.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
351 |
|
Emilie Larsen |
2005 |
Svømmeklubben Syd |
DEN |
1:21.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
58 |
|
Mathilde Ludvigsen |
2006 |
Næstved Svømmeklub |
DEN |
1:21.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
252 |
|
Emma Haagen |
2006 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:23.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
304 |
|
Laura Thomadsen |
2004 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:24.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
336 |
|
Siv Reimer |
2006 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
1:24.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
270 |
|
Marie Munk |
2008 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:25.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
64 |
|
Asta Lund Nielsen |
2008 |
Næstved Svømmeklub |
DEN |
1:25.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
340 |
|
Laura Jørgensen |
2007 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
1:25.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
441 |
|
Sally Anna Usinger |
2008 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:26.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
14 |
|
Clara Vestergaard |
2008 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
1:26.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
322 |
|
Adia Brekling |
2008 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
1:27.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
9 |
|
Charlotte Hjortshøj |
2006 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
1:27.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
308 |
|
Caroline Møller |
2002 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:27.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
251 |
|
Jasmin Freja Hansen Ünal |
2007 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:27.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
3 |
|
Mathilde Rygaard Hansen |
2008 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
1:27.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
204 |
|
Ida Celine Sangstad Holst |
2007 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
1:28.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
123 |
|
Alice Zsigri Dyndgaard |
2009 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:28.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
156 |
|
Josephine S. Christensen |
2009 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:29.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
372 |
|
Nanna Hessner |
2007 |
Værløse Svømmeklub |
DEN |
1:30.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
432 |
|
Caroline Stefansen |
2009 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:30.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
47 |
|
Caroline Risager Strate |
2007 |
Næstved Svømmeklub |
DEN |
1:31.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
6 |
|
Nicole Damhøj Andersen |
2006 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
1:31.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
384 |
|
Viola Søbye |
2006 |
Værløse Svømmeklub |
DEN |
1:31.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
278 |
|
Amalie Møller |
2007 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:33.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
48 |
|
Dicte Maar |
2006 |
Næstved Svømmeklub |
DEN |
1:33.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
93 |
|
Thilde Thomsen |
2008 |
Kalundborg SK |
DEN |
1:34.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
100 |
|
Lærke Andersen Haurslev |
2007 |
Kalundborg SK |
DEN |
1:35.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
96 |
|
Shauli Mortensen |
2006 |
Kalundborg SK |
DEN |
1:36.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
345 |
|
Olivia Køltoft |
2009 |
Svømmeklubben Syd |
DEN |
1:36.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
126 |
|
Amalie Rodian Nielsen |
2008 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:36.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
19 |
|
Isabella Quist Hjortgaard |
2009 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
1:38.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
133 |
|
Ida Hansen |
2010 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:38.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
387 |
|
Lamia Taslicukur |
2008 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:39.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
40 |
|
Monique Haack |
2009 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
1:40.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
327 |
|
Ida Larsen |
2009 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
1:43.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
20 |
|
Amalie Vogt Monberg |
2010 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
1:45.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
323 |
|
Lina Louardi |
2009 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
1:46.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
284 |
|
Ingrid Schultz |
2010 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:49.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
442 |
|
Mille Therp |
2009 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:49.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
194 |
|
Karine Marie værnskjold Hedegaard |
2009 |
Haslev Svømmeklub |
DEN |
1:50.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
89 |
|
Shaya Mortensen |
2008 |
Kalundborg SK |
DEN |
2:01.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
210 |
|
Karla Bødiker |
2012 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
2:02.69 |
|
EFT |
|
|
|
|
|
49 |
28 |
|
Melanie Larsen |
2009 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
2:05.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
97 |
|
Caroline Øgendahl |
2008 |
Kalundborg SK |
DEN |
2:17.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
293 |
|
Julia Stanczyk |
2010 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
2:30.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
52 |
33 |
|
Pia Mercado |
2010 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
2:31.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
53 |
398 |
|
Lissie Murphy |
2010 |
Vest-Brøndby |
DEN |
3:04.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
54 |
214 |
|
Ronja Leonora Ahm-Jantzen |
2012 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
3:09.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25-11-2021 20:11.05 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Swim Team Taastrup |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Taastrup Svømmehal Hal 2 |
Arrangør |
Swim Team Taastrup |
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
26. nov 2021 to 28. nov 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
100m Brystsvømning Herrer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
2 |
|
Casper Mørkhøj Hartington |
2002 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
1:05.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
52 |
|
Gustav Nissen |
2001 |
Næstved Svømmeklub |
DEN |
1:06.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
271 |
|
Simon Hejbroch |
2006 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:07.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
38 |
|
Mads Mørkhøj Hartington |
2006 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
1:09.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
185 |
|
Viktor Eibye |
2001 |
Haslev Svømmeklub |
DEN |
1:11.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
94 |
|
Magnus Sigmann Dreyer |
2007 |
Kalundborg SK |
DEN |
1:12.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
108 |
|
Morten Broni Simonsen |
2005 |
Kalundborg SK |
DEN |
1:13.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
158 |
|
Linus Klarskov Vidovic |
2007 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:15.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
261 |
|
Alexander Oxenbøll |
2006 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:16.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
130 |
|
Asbjørn Zeller |
2007 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:16.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
59 |
|
Sebastian Aunt |
2007 |
Næstved Svømmeklub |
DEN |
1:17.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
175 |
|
Laurits Thøfner |
2004 |
Haslev Svømmeklub |
DEN |
1:18.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
60 |
|
Sebastian Svenningsen |
2006 |
Næstved Svømmeklub |
DEN |
1:19.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
254 |
|
Peter K. M. Petersen |
2006 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:20.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
334 |
|
William R. Blaasvær |
2008 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
1:23.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
57 |
|
Mathias Ankersen |
2004 |
Næstved Svømmeklub |
DEN |
1:23.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
355 |
|
Jalte Harpsøe Halberg |
2008 |
Svømmeklubben Syd |
DEN |
1:23.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
379 |
|
Kasper Kempel Laursen |
2008 |
Værløse Svømmeklub |
DEN |
1:25.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
319 |
|
Malte Bøgelund Høpfner |
2008 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
1:26.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
206 |
|
Jonathan V Ahm-Jantzen |
2009 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
1:26.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
249 |
|
Jakob Hansen |
2009 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:28.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
99 |
|
David Stoklund |
2008 |
Kalundborg SK |
DEN |
1:28.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
207 |
|
Anders Koch Jensen |
2008 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
1:28.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
37 |
|
Frederik Vedtofte |
2009 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
1:29.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
68 |
|
Emil Lejbølle |
2007 |
Næstved Svømmeklub |
DEN |
1:29.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
279 |
|
Lukas Hitlev |
2007 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:29.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
250 |
|
Asger Gregersen |
2008 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:32.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
132 |
|
Buster Watkin |
2008 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:34.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
90 |
|
Johan Lykkebo Larsen |
2007 |
Kalundborg SK |
DEN |
1:34.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
74 |
|
Oliver Petersen |
2008 |
Næstved Svømmeklub |
DEN |
1:41.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
196 |
|
Sune Berg Olesen |
2009 |
Haslev Svømmeklub |
DEN |
1:52.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
229 |
|
Oscar G. Lopez Nielsen |
2010 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
1:59.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
149 |
|
Stanislaw Kowelczewski |
2010 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
2:00.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
44 |
|
Linus Sylvest Andersen |
2009 |
Næstved Svømmeklub |
DEN |
2:02.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
228 |
|
Marco Leang |
2009 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
2:08.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
424 |
|
Noah Kobbernagel |
2011 |
Vest-Brøndby |
DEN |
2:17.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
83 |
|
Sander Y Hansen |
2009 |
Kalundborg SK |
DEN |
2:18.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
36 |
|
Oliver Thøsing Skourup |
2010 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
2:31.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
429 |
|
Villum Nygaard |
2011 |
Vest-Brøndby |
DEN |
2:31.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
422 |
|
Mikkel Sterup Abrahamsson |
2011 |
Vest-Brøndby |
DEN |
2:31.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25-11-2021 20:11.06 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Swim Team Taastrup |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Taastrup Svømmehal Hal 2 |
Arrangør |
Swim Team Taastrup |
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
26. nov 2021 to 28. nov 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
50m Frisvømning Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
444 |
|
Julie Kepp Jensen |
2000 |
Nationalt Træningscenter |
DEN |
23.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
446 |
|
Amalie Mikkelsen |
1997 |
Nationalt Træningscenter |
DEN |
24.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
445 |
|
Matilde Schrøder |
1996 |
Nationalt Træningscenter |
DEN |
27.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
181 |
|
Sisse Berg Olesen |
2005 |
Haslev Svømmeklub |
DEN |
27.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
7 |
|
Caroline P. Mathiesen |
2001 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
28.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
101 |
|
Isabella Holme Bjerborg |
2005 |
Kalundborg SK |
DEN |
28.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
17 |
|
Nynne Zandra Opperfelt |
2006 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
28.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
263 |
|
Hannah Rørbech |
2006 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
28.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
260 |
|
Annika Køhn |
2005 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
28.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
377 |
|
Fiona Jensen |
2006 |
Værløse Svømmeklub |
DEN |
28.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
46 |
|
Andrea Holm Sørensen |
2005 |
Næstved Svømmeklub |
DEN |
28.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
349 |
|
Josephine N. Østergaard |
2005 |
Svømmeklubben Syd |
DEN |
29.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
438 |
|
Freja Kobbernagel |
2008 |
Vest-Brøndby |
DEN |
29.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
91 |
|
Rebecca Skov Vinding |
2007 |
Kalundborg SK |
DEN |
29.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
109 |
|
Beatrice Buhr Müller |
2006 |
Kalundborg SK |
DEN |
29.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
241 |
|
Astrid Nørgaard |
2007 |
Frederiksværk Svømmeklub |
DEN |
29.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
187 |
|
Anna Lind Petersen |
2004 |
Haslev Svømmeklub |
DEN |
29.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
309 |
|
Sarah Caroline Vibskov |
2002 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
29.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
274 |
|
Olivia Møllgaard |
2008 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
29.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
88 |
|
Maria Stoklund |
2006 |
Kalundborg SK |
DEN |
29.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
66 |
|
Cecilie Jakobsen |
2008 |
Næstved Svømmeklub |
DEN |
29.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
65 |
|
Augusta Johansen |
2008 |
Næstved Svømmeklub |
DEN |
29.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
55 |
|
Josefine Krumbak |
2004 |
Næstved Svømmeklub |
DEN |
29.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
305 |
|
Silja Nøhr Mortensen |
2003 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
29.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
307 |
|
Klara Rasmussen |
2008 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
29.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
240 |
|
Ida-Marie Nørgaard |
2005 |
Frederiksværk Svømmeklub |
DEN |
29.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
125 |
|
Alma Sofie A. Bløcher |
2008 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
30.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
331 |
|
Vigga Skou |
2008 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
30.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
171 |
|
Anna Baad Clausen |
2007 |
Haslev Svømmeklub |
DEN |
30.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
54 |
|
Iben Lund Nielsen |
2006 |
Næstved Svømmeklub |
DEN |
30.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
69 |
|
Katrine Mørkeberg |
2004 |
Næstved Svømmeklub |
DEN |
30.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
248 |
|
Nynne Bugge |
2008 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
30.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
71 |
|
Merle Blomberg Jensen |
2008 |
Næstved Svømmeklub |
DEN |
30.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
342 |
|
Leonora Wahl-Brink |
2007 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
30.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
297 |
|
Rosa Cornelia Barrisøe |
2006 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
30.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
339 |
|
Sophie Harborg Fuchs |
2007 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
30.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
311 |
|
Laura Kristensen |
2004 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
30.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
300 |
|
Maja Hansen |
2006 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
31.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
67 |
|
Clara Munkholm Larsen |
2009 |
Næstved Svømmeklub |
DEN |
31.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
239 |
|
Sofie Wettendorff Hasling |
2007 |
Frederiksværk Svømmeklub |
DEN |
31.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
364 |
|
Sofie K. Eriksen |
2007 |
Værløse Svømmeklub |
DEN |
31.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
381 |
|
Rosa Marie Sjøberg |
2008 |
Værløse Svømmeklub |
DEN |
31.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
380 |
|
Mette Roat Jørgensen |
2007 |
Værløse Svømmeklub |
DEN |
31.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
118 |
|
Asta Lukowski |
2010 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
31.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
104 |
|
Kristine Porsborg Blach |
2009 |
Kalundborg SK |
DEN |
31.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
437 |
|
Sandra Bünsov Frederiksen |
2007 |
Vest-Brøndby |
DEN |
31.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
247 |
|
Helena Lendal |
2006 |
Frederiksværk Svømmeklub |
DEN |
31.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
63 |
|
Victoria Paulsen |
2006 |
Næstved Svømmeklub |
DEN |
32.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
61 |
|
Silje Rud Pedersen |
2007 |
Næstved Svømmeklub |
DEN |
32.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
21 |
|
Caroline Milling |
2009 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
32.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
3 |
|
Mathilde Rygaard Hansen |
2008 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
32.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
52 |
269 |
|
Maria Agnes Jakobsen |
2007 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
32.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
53 |
220 |
|
Vega Deneke Kure |
2009 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
32.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
54 |
205 |
|
Maddie Evers Kokholm |
2008 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
32.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
55 |
98 |
|
Amanda Fafner |
2007 |
Kalundborg SK |
DEN |
32.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
56 |
251 |
|
Jasmin Freja Hansen Ünal |
2007 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
32.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
57 |
440 |
|
Cecilia Janning |
2009 |
Vest-Brøndby |
DEN |
32.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
58 |
221 |
|
Liva Friche Christensen |
2008 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
32.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
59 |
49 |
|
Ellen-Sofie Jespersen |
2007 |
Næstved Svømmeklub |
DEN |
32.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
60 |
96 |
|
Shauli Mortensen |
2006 |
Kalundborg SK |
DEN |
33.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
61 |
43 |
|
Emilie Jakobsen |
2010 |
Næstved Svømmeklub |
DEN |
33.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
62 |
142 |
|
Christiane Dreyer Riis |
2009 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
33.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
63 |
232 |
|
Frida Karoline Ikkala |
2005 |
Frederiksværk Svømmeklub |
DEN |
33.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
64 |
276 |
|
Maja F. E. Kamper |
2008 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
33.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
65 |
224 |
|
Ella Kruse Enemærke |
2010 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
33.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
66 |
231 |
|
Chili Bruun Larsen |
2008 |
Frederiksværk Svømmeklub |
DEN |
33.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
67 |
227 |
|
Nora Rosenkrantz |
2010 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
33.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
68 |
432 |
|
Caroline Stefansen |
2009 |
Vest-Brøndby |
DEN |
34.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
69 |
86 |
|
Emma Friis Laursen |
2007 |
Kalundborg SK |
DEN |
34.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
70 |
223 |
|
Asta Kruse Enemærke |
2010 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
34.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
71 |
159 |
|
Luna Blanka A. Bløcher |
2009 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
34.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
72 |
70 |
|
Mathilde Bendtsen |
2007 |
Næstved Svømmeklub |
DEN |
34.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
73 |
272 |
|
Mia H Schnabelrauch |
2009 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
34.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
74 |
359 |
|
Victoria Andersen |
2009 |
Svømmeklubben Syd |
DEN |
34.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
75 |
136 |
|
Ingrid Zeller |
2010 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
34.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
76 |
172 |
|
Clara Dannerfjord Josty |
2009 |
Haslev Svømmeklub |
DEN |
35.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
77 |
122 |
|
Caroline Marie Rosenmejer |
2010 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
35.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
78 |
449 |
|
Ester Ganci Frederiksen |
2009 |
Næstved Svømmeklub |
DEN |
35.11 |
|
EFT |
|
|
|
|
|
79 |
93 |
|
Thilde Thomsen |
2008 |
Kalundborg SK |
DEN |
35.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
80 |
226 |
|
Thilde Bødiker |
2009 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
35.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
81 |
100 |
|
Lærke Andersen Haurslev |
2007 |
Kalundborg SK |
DEN |
35.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
82 |
95 |
|
Caroline Fobian Hvidberg |
2008 |
Kalundborg SK |
DEN |
35.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
83 |
441 |
|
Sally Anna Usinger |
2008 |
Vest-Brøndby |
DEN |
35.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
84 |
400 |
|
Lucca Lundemoes |
2009 |
Vest-Brøndby |
DEN |
35.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
85 |
126 |
|
Amalie Rodian Nielsen |
2008 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
35.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
86 |
280 |
|
Ellen Bregnholt Larsen |
2008 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
35.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
87 |
385 |
|
Victoria Sinding Vetlov |
2009 |
Vest-Brøndby |
DEN |
35.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
88 |
127 |
|
Elisabeth Thastum |
2010 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
35.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
89 |
199 |
|
Madeleine Schou |
2008 |
Haslev Svømmeklub |
DEN |
35.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
90 |
144 |
|
Naja Koch Heschel |
2010 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
35.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
91 |
225 |
|
Lisa Koerver Schmidt |
2009 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
36.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
92 |
177 |
|
Rosa Winther Gregersen |
2009 |
Haslev Svømmeklub |
DEN |
36.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
93 |
72 |
|
Nanna Bøchman Pheiffer |
2009 |
Næstved Svømmeklub |
DEN |
36.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
94 |
131 |
|
Emma Biering-Sørensen |
2009 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
36.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
95 |
22 |
|
Emma Mahs |
2009 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
36.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
96 |
190 |
|
Mathilde Lykke Butzbacker |
2008 |
Haslev Svømmeklub |
DEN |
36.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
97 |
128 |
|
Andrea Lage |
2009 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
36.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
98 |
404 |
|
Mia Kristensen |
2009 |
Vest-Brøndby |
DEN |
36.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
99 |
189 |
|
Milla Engsted Larsen |
2009 |
Haslev Svømmeklub |
DEN |
37.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
100 |
243 |
|
Rosa Nørgaard |
2010 |
Frederiksværk Svømmeklub |
DEN |
37.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
101 |
123 |
|
Alice Zsigri Dyndgaard |
2009 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
37.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
102 |
89 |
|
Shaya Mortensen |
2008 |
Kalundborg SK |
DEN |
37.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
103 |
245 |
|
Lotus Lauritsen |
2009 |
Frederiksværk Svømmeklub |
DEN |
38.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
104 |
363 |
|
Asta Sejr Hansen |
2009 |
Svømmeklubben Syd |
DEN |
38.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
105 |
191 |
|
Agnes Thøfner |
2009 |
Haslev Svømmeklub |
DEN |
38.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
106 |
116 |
|
Alice Legarth Schmidt |
2011 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
38.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
107 |
156 |
|
Josephine S. Christensen |
2009 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
38.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
108 |
138 |
|
Josefine Rodriguez Andersen |
2010 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
38.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
109 |
324 |
|
Alma Pedersen |
2009 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
38.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
110 |
117 |
|
Andrea Glasius Tischer |
2010 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
38.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
111 |
102 |
|
Nina Caroline Nielsen |
2007 |
Kalundborg SK |
DEN |
38.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
112 |
291 |
|
Alma S. L. Pedersen |
2009 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
38.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
113 |
121 |
|
Caroline M. Baustert |
2011 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
39.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
114 |
29 |
|
Laura Mahs |
2011 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
39.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
115 |
212 |
|
Lærke Kunoy Laugesen |
2011 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
39.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
116 |
410 |
|
Tilde Jespersen Trangbæk |
2011 |
Vest-Brøndby |
DEN |
39.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
117 |
173 |
|
Amalie Badensø |
2009 |
Haslev Svømmeklub |
DEN |
39.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
118 |
148 |
|
Sofie Kirkedal |
2011 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
39.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
119 |
394 |
|
Frederikke Krogdal Holse |
2010 |
Vest-Brøndby |
DEN |
39.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
120 |
217 |
|
Carmen Grønkjær Thomsen |
2011 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
39.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
121 |
293 |
|
Julia Stanczyk |
2010 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
39.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
122 |
395 |
|
Ina Højsteen |
2010 |
Vest-Brøndby |
DEN |
39.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
123 |
290 |
|
Alma Neesen |
2010 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
39.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
124 |
188 |
|
Clara Kristine Ingeborg Andersen |
2010 |
Haslev Svømmeklub |
DEN |
40.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
125 |
174 |
|
Emma Valeur Ladegaard |
2009 |
Haslev Svømmeklub |
DEN |
40.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
126 |
82 |
|
Frida Fobian Hvidberg |
2011 |
Kalundborg SK |
DEN |
41.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
127 |
367 |
|
Amalie Damm Nielsen |
2010 |
Værløse Svømmeklub |
DEN |
42.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
128 |
369 |
|
Anna Lustman Siber |
2009 |
Værløse Svømmeklub |
DEN |
42.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
129 |
193 |
|
Ida Hartz Johnsen |
2008 |
Haslev Svømmeklub |
DEN |
42.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
130 |
210 |
|
Karla Bødiker |
2012 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
42.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
131 |
197 |
|
Maja Victoria Collatz |
2011 |
Haslev Svømmeklub |
DEN |
43.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
132 |
28 |
|
Melanie Larsen |
2009 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
43.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
133 |
150 |
|
Zoi Asholt |
2011 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
43.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
134 |
289 |
|
Alicia Dupont Larsen |
2010 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
43.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
135 |
393 |
|
Filippa Kristoffersen |
2010 |
Vest-Brøndby |
DEN |
43.91 |
|
|
|
136 |
25 |
|
Madeline Frederiksen |
|
Solrød Svømmeklub |
|
44.19 |
|
|
|
2010 |
DEN |
|
137 |
26 |
|
Esther Daugaard |
|
Solrød Svømmeklub |
|
44.26 |
|
|
|
2011 |
DEN |
|
138 |
154 |
|
Signe Ewald Riecke |
|
Hovedstadens Svømmeklub |
|
44.95 |
|
|
|
2011 |
DEN |
|
139 |
129 |
|
Ella Marie B. Jakobsen |
|
Hovedstadens Svømmeklub |
|
45.11 |
|
|
|
2011 |
DEN |
|
140 |
192 |
|
Gry Ballin |
|
Haslev Svømmeklub |
|
45.33 |
|
|
|
2010 |
DEN |
|
141 |
97 |
|
Caroline Øgendahl |
|
Kalundborg SK |
|
45.54 |
|
|
|
2008 |
DEN |
|
142 |
282 |
|
Adele Svendsen |
|
Swim Team Taastrup |
|
45.66 |
|
|
|
2011 |
DEN |
|
143 |
110 |
|
Aura-Xenia Korsgaard Fenger |
|
Kalundborg SK |
|
45.82 |
|
|
|
2010 |
DEN |
|
144 |
32 |
|
Caroline Bøtcher |
|
Solrød Svømmeklub |
|
46.68 |
|
|
|
2011 |
DEN |
|
145 |
399 |
|
Liva-Silje Brobjerg Jensen |
|
Vest-Brøndby |
|
46.84 |
|
|
|
2009 |
DEN |
|
146 |
409 |
|
Sofie Forsmark |
|
Vest-Brøndby |
|
48.08 |
|
|
|
2010 |
DEN |
|
147 |
368 |
|
Andrea Holst Krabbe |
|
Værløse Svømmeklub |
|
48.26 |
|
|
|
2010 |
DEN |
|
148 |
194 |
|
Karine Marie værnskjold Hedegaard |
|
Haslev Svømmeklub |
|
49.17 |
|
|
|
2009 |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
149 |
357 |
|
Joa Harpsøe Halberg |
2011 |
Svømmeklubben Syd |
DEN |
49.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
150 |
414 |
|
Filippa Bulow Larsen |
2011 |
Vest-Brøndby |
DEN |
50.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
151 |
370 |
|
Marie Gregersen |
2010 |
Værløse Svømmeklub |
DEN |
51.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
152 |
211 |
|
Laura Høding Sauer |
2012 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
52.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
153 |
214 |
|
Ronja Leonora Ahm-Jantzen |
2012 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
58.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
154 |
420 |
|
Liva Nur Filikci |
2012 |
Vest-Brøndby |
DEN |
58.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
155 |
215 |
|
Stacie Jensen |
2013 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
1:10.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
156 |
124 |
|
Christiane Braad |
2011 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:12.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
157 |
439 |
|
Ekaterina Wiertz |
2012 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:17.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
158 |
417 |
|
Ida Hesselberg Stoustrup |
2011 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:18.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
159 |
16 |
|
Freya Klitgaard |
2010 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
1:23.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
160 |
426 |
|
Sofia Zastrow Larsen |
2013 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:23.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25-11-2021 20:11.07 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Swim Team Taastrup |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Taastrup Svømmehal Hal 2 |
Arrangør |
Swim Team Taastrup |
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
26. nov 2021 to 28. nov 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
50m Frisvømning Herrer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
450 |
|
Mathias Zander Rysgaard |
1998 |
Nationalt Træningscenter |
DEN |
21.95 |
|
EFT |
|
|
|
|
|
2 |
348 |
|
Alexander Slente |
2004 |
Svømmeklubben Syd |
DEN |
24.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
42 |
|
Lucas Jul Pedersen |
2003 |
Næstved Svømmeklub |
DEN |
24.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
75 |
|
Harald Franck |
2003 |
Næstved Svømmeklub |
DEN |
24.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
184 |
|
Christopher Vejlbo Hansen |
2005 |
Haslev Svømmeklub |
DEN |
24.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
233 |
|
Thorbjørn Jari Ikkala |
2002 |
Frederiksværk Svømmeklub |
DEN |
25.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
53 |
|
Hjalte Petersen |
2004 |
Næstved Svømmeklub |
DEN |
25.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
255 |
|
Sune Vergmann |
2005 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
25.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
353 |
|
Tue Vestergaard Jürs |
2004 |
Svømmeklubben Syd |
DEN |
25.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
258 |
|
Andreas Stampe Dalgaard |
2004 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
25.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
87 |
|
Patrick Skov Vinding |
2005 |
Kalundborg SK |
DEN |
25.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
94 |
|
Magnus Sigmann Dreyer |
2007 |
Kalundborg SK |
DEN |
26.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
383 |
|
Jacob Michael Madsen |
2006 |
Værløse Svømmeklub |
DEN |
26.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
295 |
|
Mikkel Brundert Hansen |
2002 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
26.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
155 |
|
Ib Fang Wang |
2007 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
26.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
320 |
|
Otto Cairo |
2007 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
26.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
38 |
|
Mads Mørkhøj Hartington |
2006 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
26.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
108 |
|
Morten Broni Simonsen |
2005 |
Kalundborg SK |
DEN |
26.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
56 |
|
Mads Munksgaard |
2004 |
Næstved Svømmeklub |
DEN |
26.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
92 |
|
Jonas Rask |
2006 |
Kalundborg SK |
DEN |
27.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
350 |
|
Jakob Bagge Møller |
2006 |
Svømmeklubben Syd |
DEN |
27.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
347 |
|
Frederik Skytte Nielsen |
2005 |
Svømmeklubben Syd |
DEN |
27.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
175 |
|
Laurits Thøfner |
2004 |
Haslev Svømmeklub |
DEN |
27.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
337 |
|
Frederik Knakkergaard |
2005 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
27.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
158 |
|
Linus Klarskov Vidovic |
2007 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
27.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
1 |
|
Malte Hjalholt |
2003 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
27.94 |
|
EFT |
|
|
|
|
|
27 |
279 |
|
Lukas Hitlev |
2007 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
28.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
41 |
|
Vincent Borup Schärer |
2006 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
28.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
275 |
|
Emil Olsen |
2006 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
28.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
99 |
|
David Stoklund |
2008 |
Kalundborg SK |
DEN |
28.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
303 |
|
Oliver Skadhauge |
2002 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
28.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
328 |
|
Marcus Bilberg Lund |
2008 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
28.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
13 |
|
Mark Dimon |
2006 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
28.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
330 |
|
Stefan Birkhøj Kjærstad |
2007 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
29.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
23 |
|
Nick Nielsen |
2008 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
29.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
73 |
|
Nicolai Molter Petersen |
2008 |
Næstved Svømmeklub |
DEN |
29.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
60 |
|
Sebastian Svenningsen |
2006 |
Næstved Svømmeklub |
DEN |
29.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
39 |
|
Karl-Johan Brandt |
2006 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
29.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
365 |
|
Alexander Groth |
2008 |
Værløse Svømmeklub |
DEN |
29.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
306 |
|
Jonathan Skadhauge |
2005 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
29.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
382 |
|
Noah Lester |
2006 |
Værløse Svømmeklub |
DEN |
29.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
296 |
|
William F. Pilgaard |
2006 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
29.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
182 |
|
Lukas Aagaard Sørensen |
2006 |
Haslev Svømmeklub |
DEN |
29.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
356 |
|
Jarl Bjerregaard Abrahamsen |
2009 |
Svømmeklubben Syd |
DEN |
29.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
346 |
|
Dion Veliqi |
2008 |
Svømmeklubben Syd |
DEN |
29.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
143 |
|
Daniel Emil Lund Cliff |
2007 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
29.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
45 |
|
Aksel Bryde Jørgensen |
2005 |
Næstved Svømmeklub |
DEN |
30.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
277 |
|
Karl-Emil Klinggård Niels |
2007 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
30.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
371 |
|
Nicolai Preben-Andersen |
2007 |
Værløse Svømmeklub |
DEN |
31.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
206 |
|
Jonathan V Ahm-Jantzen |
2009 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
31.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
183 |
|
Niklas Aagaard Sørensen |
2008 |
Haslev Svømmeklub |
DEN |
31.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
52 |
266 |
|
Toke Hjalholt |
2007 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
31.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
53 |
250 |
|
Asger Gregersen |
2008 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
31.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
54 |
378 |
|
Kaare Asskildt |
2006 |
Værløse Svømmeklub |
DEN |
31.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
55 |
107 |
|
Jakob Bagge |
2006 |
Kalundborg SK |
DEN |
31.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
56 |
90 |
|
Johan Lykkebo Larsen |
2007 |
Kalundborg SK |
DEN |
31.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
57 |
376 |
|
Christian Kempel Laursen |
2008 |
Værløse Svømmeklub |
DEN |
32.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
58 |
281 |
|
William Bugge |
2008 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
32.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
59 |
391 |
|
Bertram J. Trangbæk |
2009 |
Vest-Brøndby |
DEN |
32.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
60 |
249 |
|
Jakob Hansen |
2009 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
32.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
61 |
379 |
|
Kasper Kempel Laursen |
2008 |
Værløse Svømmeklub |
DEN |
32.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
62 |
141 |
|
Leif Evald Larsen |
2010 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
32.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
63 |
435 |
|
Cornelius K. Andreassen |
2008 |
Vest-Brøndby |
DEN |
32.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
64 |
83 |
|
Sander Y Hansen |
2009 |
Kalundborg SK |
DEN |
32.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
65 |
430 |
|
Oliver Hentzen Tordrup |
2008 |
Vest-Brøndby |
DEN |
33.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
66 |
273 |
|
Gustav Jørgensen |
2009 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
33.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
67 |
37 |
|
Frederik Vedtofte |
2009 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
34.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
68 |
120 |
|
Carl Hertel |
2009 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
34.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
69 |
198 |
|
William Kongslev |
2008 |
Haslev Svømmeklub |
DEN |
34.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
70 |
374 |
|
Christian Nyborg Nielsen |
2008 |
Værløse Svømmeklub |
DEN |
34.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
71 |
18 |
|
Nikolaj Li |
2007 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
34.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
72 |
140 |
|
Kalle Parker French |
2010 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
34.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
73 |
106 |
|
Johan Reimer Ørsberg |
2008 |
Kalundborg SK |
DEN |
35.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
74 |
361 |
|
Karl Rosenkilde Ebbe |
2007 |
Svømmeklubben Syd |
DEN |
35.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
75 |
401 |
|
Mads Ulslev Parbst |
2008 |
Vest-Brøndby |
DEN |
35.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
76 |
283 |
|
Maximilian Oxenbøll |
2010 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
35.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
77 |
285 |
|
Otto Weber Folmann |
2009 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
35.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
78 |
229 |
|
Oscar G. Lopez Nielsen |
2010 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
35.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
79 |
147 |
|
Simon Nyhus |
2009 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
35.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
80 |
84 |
|
Sigurd Poulin Pedersen |
2009 |
Kalundborg SK |
DEN |
35.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
81 |
403 |
|
Markus Tordrup |
2010 |
Vest-Brøndby |
DEN |
36.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
82 |
139 |
|
Julius Karl Johannsson |
2009 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
36.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
83 |
230 |
|
Florian Westarp Zornhagen |
2009 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
36.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
84 |
389 |
|
Anton Jønsson |
2009 |
Vest-Brøndby |
DEN |
37.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
85 |
134 |
|
Karl Schiermer Eriksen |
2010 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
37.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
86 |
390 |
|
Anton Tidemann Kjærsgaard |
2009 |
Vest-Brøndby |
DEN |
37.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
87 |
36 |
|
Oliver Thøsing Skourup |
2010 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
37.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
88 |
407 |
|
Rasmus Valentin Bayer |
2010 |
Vest-Brøndby |
DEN |
37.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
89 |
119 |
|
August Spellerberg |
2009 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
37.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
90 |
135 |
|
Immanuel Tuxen |
2010 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
37.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
91 |
196 |
|
Sune Berg Olesen |
2009 |
Haslev Svømmeklub |
DEN |
37.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
92 |
146 |
|
Silas Oktay Usta-Kølle |
2009 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
38.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
93 |
402 |
|
Magnus Kleis |
2010 |
Vest-Brøndby |
DEN |
39.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
94 |
360 |
|
Mikkel Skytte Nielsen |
2010 |
Svømmeklubben Syd |
DEN |
39.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
95 |
362 |
|
Emil Kofoed-Skov |
2010 |
Svømmeklubben Syd |
DEN |
39.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
96 |
145 |
|
Nicholas Filskov Olsen |
2008 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
40.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
97 |
195 |
|
William Schou |
2009 |
Haslev Svømmeklub |
DEN |
40.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
98 |
396 |
|
Jacob Bornhøft Nielsen |
2010 |
Vest-Brøndby |
DEN |
40.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
99 |
358 |
|
Viggo Rosenkilde Ebbe |
2010 |
Svømmeklubben Syd |
DEN |
40.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
100 |
392 |
|
Even Kirkegaard Jensen |
2009 |
Vest-Brøndby |
DEN |
41.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
101 |
287 |
|
Magnus Eckhardt |
2010 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
41.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
102 |
419 |
|
Lauge Danmark Knudsen |
2011 |
Vest-Brøndby |
DEN |
42.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
103 |
408 |
|
Ronas Cetinkaya |
2010 |
Vest-Brøndby |
DEN |
42.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
104 |
292 |
|
Johannes Hovmand |
2010 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
42.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
105 |
31 |
|
Levin Nielsen |
2012 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
43.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
106 |
103 |
|
Matti Mejlby Ditlefsen |
2011 |
Kalundborg SK |
DEN |
43.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
107 |
288 |
|
Aske Ravnø |
2010 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
43.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
108 |
15 |
|
William Petersen |
2011 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
44.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
109 |
34 |
|
Victor Nielsen |
2011 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
44.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
110 |
149 |
|
Stanislaw Kowelczewski |
2010 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
45.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
111 |
218 |
|
Oliver Krogh |
2011 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
45.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
112 |
213 |
|
Nikolaj Ikast Kjær Christensen |
2012 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
46.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
113 |
209 |
|
Josef Al-Temimi |
2011 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
46.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
114 |
27 |
|
Magnus Thøsing Skourup |
2012 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
47.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
115 |
286 |
|
Emil Højgaard Andersen |
2011 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
47.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
116 |
216 |
|
Tobias Evald Sørensen |
2011 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
49.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
117 |
219 |
|
Alexander Bech |
2011 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
49.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
118 |
294 |
|
Simon Schobius Vinther |
2010 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
55.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
119 |
24 |
|
Sejer Vognbjerg |
2013 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
1:01.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
120 |
312 |
|
Peter Bengtsson |
2009 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:01.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
121 |
418 |
|
Jeremi Shi Da Foo |
2012 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:02.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
122 |
412 |
|
Ewan Han Mitchell |
2011 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:02.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
123 |
413 |
|
Felix Feng Høstergaard |
2012 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:02.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
124 |
415 |
|
Holger Hansen |
2013 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:02.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25-11-2021 20:11.11 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Swim Team Taastrup |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Taastrup Svømmehal Hal 2 |
Arrangør |
Swim Team Taastrup |
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
26. nov 2021 to 28. nov 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
200m Medley Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
446 |
|
Amalie Mikkelsen |
1997 |
Nationalt Træningscenter |
DEN |
2:14.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
260 |
|
Annika Køhn |
2005 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
2:31.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
253 |
|
Maya Krogh Brønnicke |
2005 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
2:34.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
11 |
|
Anne Sepstrup-Skjoldner |
2005 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
2:35.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
10 |
|
Mathilde P. Mathiesen |
2004 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
2:35.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
5 |
|
Emilie Hartvig-Olsen |
2006 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
2:35.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
50 |
|
Frederikke B. Hansen |
2005 |
Næstved Svømmeklub |
DEN |
2:35.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
349 |
|
Josephine N. Østergaard |
2005 |
Svømmeklubben Syd |
DEN |
2:37.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
307 |
|
Klara Rasmussen |
2008 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
2:37.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
181 |
|
Sisse Berg Olesen |
2005 |
Haslev Svømmeklub |
DEN |
2:39.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
331 |
|
Vigga Skou |
2008 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
2:42.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
54 |
|
Iben Lund Nielsen |
2006 |
Næstved Svømmeklub |
DEN |
2:45.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
66 |
|
Cecilie Jakobsen |
2008 |
Næstved Svømmeklub |
DEN |
2:45.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
304 |
|
Laura Thomadsen |
2004 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
2:45.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
58 |
|
Mathilde Ludvigsen |
2006 |
Næstved Svømmeklub |
DEN |
2:47.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
71 |
|
Merle Blomberg Jensen |
2008 |
Næstved Svømmeklub |
DEN |
2:47.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
128 |
|
Andrea Lage |
2009 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
2:49.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
64 |
|
Asta Lund Nielsen |
2008 |
Næstved Svømmeklub |
DEN |
2:50.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
375 |
|
Amalie Helfelt |
2006 |
Værløse Svømmeklub |
DEN |
2:51.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
269 |
|
Maria Agnes Jakobsen |
2007 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
2:53.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
88 |
|
Maria Stoklund |
2006 |
Kalundborg SK |
DEN |
2:54.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
340 |
|
Laura Jørgensen |
2007 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
2:54.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
274 |
|
Olivia Møllgaard |
2008 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
2:55.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
251 |
|
Jasmin Freja Hansen Ünal |
2007 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
2:55.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
431 |
|
Alma Gottorp Sørensen |
2009 |
Vest-Brøndby |
DEN |
2:55.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
299 |
|
Signe Schnabelrauch |
2006 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
2:56.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
309 |
|
Sarah Caroline Vibskov |
2002 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
2:57.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
67 |
|
Clara Munkholm Larsen |
2009 |
Næstved Svømmeklub |
DEN |
2:59.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
61 |
|
Silje Rud Pedersen |
2007 |
Næstved Svømmeklub |
DEN |
2:59.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
152 |
|
Ella Trærup |
2009 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
3:00.00 |
|
EFT |
|
|
|
|
|
31 |
48 |
|
Dicte Maar |
2006 |
Næstved Svømmeklub |
DEN |
3:01.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
434 |
|
Esther Bang Laursen |
2009 |
Vest-Brøndby |
DEN |
3:02.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
65 |
|
Augusta Johansen |
2008 |
Næstved Svømmeklub |
DEN |
3:03.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
332 |
|
Ida Fam |
2008 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
3:04.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
43 |
|
Emilie Jakobsen |
2010 |
Næstved Svømmeklub |
DEN |
3:06.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
248 |
|
Nynne Bugge |
2008 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
3:07.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
311 |
|
Laura Kristensen |
2004 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
3:10.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
278 |
|
Amalie Møller |
2007 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
3:11.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
144 |
|
Naja Koch Heschel |
2010 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
3:14.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
116 |
|
Alice Legarth Schmidt |
2011 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
3:20.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
122 |
|
Caroline Marie Rosenmejer |
2010 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
3:23.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
225 |
|
Lisa Koerver Schmidt |
2009 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
3:24.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
227 |
|
Nora Rosenkrantz |
2010 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
3:25.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
433 |
|
Cornelia Matthesen |
2009 |
Vest-Brøndby |
DEN |
3:26.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
127 |
|
Elisabeth Thastum |
2010 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
3:33.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
223 |
|
Asta Kruse Enemærke |
2010 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
3:37.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
117 |
|
Andrea Glasius Tischer |
2010 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
3:40.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
138 |
|
Josefine Rodriguez Andersen |
2010 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
3:41.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
72 |
|
Nanna Bøchman Pheiffer |
2009 |
Næstved Svømmeklub |
DEN |
3:49.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
324 |
|
Alma Pedersen |
2009 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
3:51.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
20 |
|
Amalie Vogt Monberg |
2010 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
4:01.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
52 |
226 |
|
Thilde Bødiker |
2009 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
4:08.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
53 |
395 |
|
Ina Højsteen |
2010 |
Vest-Brøndby |
DEN |
4:09.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
54 |
398 |
|
Lissie Murphy |
2010 |
Vest-Brøndby |
DEN |
4:27.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
55 |
246 |
|
Emma Larsson Milan |
2009 |
Frederiksværk Svømmeklub |
DEN |
4:28.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
56 |
231 |
|
Chili Bruun Larsen |
2008 |
Frederiksværk Svømmeklub |
DEN |
4:28.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
57 |
400 |
|
Lucca Lundemoes |
2009 |
Vest-Brøndby |
DEN |
4:28.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
58 |
245 |
|
Lotus Lauritsen |
2009 |
Frederiksværk Svømmeklub |
DEN |
4:28.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25-11-2021 18:42.04 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Swim Team Taastrup |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Taastrup Svømmehal Hal 2 |
Arrangør |
Swim Team Taastrup |
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
26. nov 2021 to 28. nov 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
200m Medley Herrer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
52 |
|
Gustav Nissen |
2001 |
Næstved Svømmeklub |
DEN |
2:16.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
353 |
|
Tue Vestergaard Jürs |
2004 |
Svømmeklubben Syd |
DEN |
2:16.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
259 |
|
Alexander Cueto Rasmussen |
2004 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
2:17.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
87 |
|
Patrick Skov Vinding |
2005 |
Kalundborg SK |
DEN |
2:21.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
164 |
|
Simon Voldmester |
2007 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
2:23.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
262 |
|
Jeppe Kjær |
2004 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
2:24.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
256 |
|
Kalle Gerner Knudsen |
2004 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
2:27.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
255 |
|
Sune Vergmann |
2005 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
2:28.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
62 |
|
Sylvester Wichmann Meisner |
2005 |
Næstved Svømmeklub |
DEN |
2:34.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
354 |
|
William Bjørnsteen |
2008 |
Svømmeklubben Syd |
DEN |
2:35.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
325 |
|
Herman Plehn Prehn |
2007 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
2:39.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
68 |
|
Emil Lejbølle |
2007 |
Næstved Svømmeklub |
DEN |
2:42.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
143 |
|
Daniel Emil Lund Cliff |
2007 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
2:44.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
222 |
|
Tristan Nygaard |
2008 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
2:47.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
92 |
|
Jonas Rask |
2006 |
Kalundborg SK |
DEN |
2:49.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
60 |
|
Sebastian Svenningsen |
2006 |
Næstved Svømmeklub |
DEN |
2:51.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
273 |
|
Gustav Jørgensen |
2009 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
2:53.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
250 |
|
Asger Gregersen |
2008 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
2:55.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
206 |
|
Jonathan V Ahm-Jantzen |
2009 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
2:57.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
376 |
|
Christian Kempel Laursen |
2008 |
Værløse Svømmeklub |
DEN |
2:59.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
435 |
|
Cornelius K. Andreassen |
2008 |
Vest-Brøndby |
DEN |
3:00.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
355 |
|
Jalte Harpsøe Halberg |
2008 |
Svømmeklubben Syd |
DEN |
3:03.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
44 |
|
Linus Sylvest Andersen |
2009 |
Næstved Svømmeklub |
DEN |
3:05.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
281 |
|
William Bugge |
2008 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
3:05.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
120 |
|
Carl Hertel |
2009 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
3:06.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
141 |
|
Leif Evald Larsen |
2010 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
3:09.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
228 |
|
Marco Leang |
2009 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
3:12.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
319 |
|
Malte Bøgelund Høpfner |
2008 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
3:14.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
249 |
|
Jakob Hansen |
2009 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
3:17.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
139 |
|
Julius Karl Johannsson |
2009 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
3:19.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
391 |
|
Bertram J. Trangbæk |
2009 |
Vest-Brøndby |
DEN |
3:19.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
140 |
|
Kalle Parker French |
2010 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
3:20.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
430 |
|
Oliver Hentzen Tordrup |
2008 |
Vest-Brøndby |
DEN |
3:23.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
230 |
|
Florian Westarp Zornhagen |
2009 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
3:31.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
229 |
|
Oscar G. Lopez Nielsen |
2010 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
3:46.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
402 |
|
Magnus Kleis |
2010 |
Vest-Brøndby |
DEN |
4:00.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
287 |
|
Magnus Eckhardt |
2010 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
4:00.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25-11-2021 20:12.06 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Swim Team Taastrup |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Taastrup Svømmehal Hal 2 |
Arrangør |
Swim Team Taastrup |
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
26. nov 2021 to 28. nov 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
200m Butterfly Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
4 |
|
Caroline Rygaard Hansen |
2006 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
2:27.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
6 |
|
Nicole Damhøj Andersen |
2006 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
2:33.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
9 |
|
Charlotte Hjortshøj |
2006 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
2:40.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
270 |
|
Marie Munk |
2008 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
2:49.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
142 |
|
Christiane Dreyer Riis |
2009 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
3:00.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
14 |
|
Clara Vestergaard |
2008 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
3:10.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
163 |
|
Vigga Jørgensen |
2008 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
3:14.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25-11-2021 20:12.12 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Swim Team Taastrup |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Taastrup Svømmehal Hal 2 |
Arrangør |
Swim Team Taastrup |
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
26. nov 2021 to 28. nov 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
200m Butterfly Herrer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
1 |
|
Malte Hjalholt |
2003 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
2:24.07 |
|
EFT |
|
|
|
|
|
2 |
344 |
|
Viktor Damkjær Pyndt |
2008 |
Svømmeklubben Syd |
DEN |
2:41.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
326 |
|
Kasper Egerod |
2008 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
2:59.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
329 |
|
Christian V. F. Jakobsen |
2008 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
3:05.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
337 |
|
Frederik Knakkergaard |
2005 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
3:43.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25-11-2021 20:12.15 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Swim Team Taastrup |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Taastrup Svømmehal Hal 2 |
Arrangør |
Swim Team Taastrup |
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
26. nov 2021 to 28. nov 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
100m Frisvømning Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
444 |
|
Julie Kepp Jensen |
2000 |
Nationalt Træningscenter |
DEN |
52.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
257 |
|
Schastine Tabor |
2005 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
56.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
17 |
|
Nynne Zandra Opperfelt |
2006 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
1:01.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
181 |
|
Sisse Berg Olesen |
2005 |
Haslev Svømmeklub |
DEN |
1:02.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
242 |
|
Josefine Nielsen |
2005 |
Frederiksværk Svømmeklub |
DEN |
1:03.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
263 |
|
Hannah Rørbech |
2006 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:03.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
7 |
|
Caroline P. Mathiesen |
2001 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
1:03.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
125 |
|
Alma Sofie A. Bløcher |
2008 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:04.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
333 |
|
Zenia Englund |
2008 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
1:04.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
109 |
|
Beatrice Buhr Müller |
2006 |
Kalundborg SK |
DEN |
1:04.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
35 |
|
Jaqueline Haack |
2006 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
1:04.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
66 |
|
Cecilie Jakobsen |
2008 |
Næstved Svømmeklub |
DEN |
1:04.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
264 |
|
Rebecca Ella Madsen |
2006 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:04.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
151 |
|
Ella Stensgaard |
2008 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:04.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
91 |
|
Rebecca Skov Vinding |
2007 |
Kalundborg SK |
DEN |
1:04.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
274 |
|
Olivia Møllgaard |
2008 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:05.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
438 |
|
Freja Kobbernagel |
2008 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:05.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
163 |
|
Vigga Jørgensen |
2008 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:05.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
309 |
|
Sarah Caroline Vibskov |
2002 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:06.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
65 |
|
Augusta Johansen |
2008 |
Næstved Svømmeklub |
DEN |
1:06.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
305 |
|
Silja Nøhr Mortensen |
2003 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:06.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
88 |
|
Maria Stoklund |
2006 |
Kalundborg SK |
DEN |
1:07.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
12 |
|
Emma Spang |
2006 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
1:07.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
310 |
|
Isabell Hansen |
2007 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:07.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
311 |
|
Laura Kristensen |
2004 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:07.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
69 |
|
Katrine Mørkeberg |
2004 |
Næstved Svømmeklub |
DEN |
1:07.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
240 |
|
Ida-Marie Nørgaard |
2005 |
Frederiksværk Svømmeklub |
DEN |
1:07.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
278 |
|
Amalie Møller |
2007 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:08.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
64 |
|
Asta Lund Nielsen |
2008 |
Næstved Svømmeklub |
DEN |
1:08.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
241 |
|
Astrid Nørgaard |
2007 |
Frederiksværk Svømmeklub |
DEN |
1:08.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
342 |
|
Leonora Wahl-Brink |
2007 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
1:08.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
8 |
|
Malene Dithmar |
2006 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
1:08.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
128 |
|
Andrea Lage |
2009 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:09.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
381 |
|
Rosa Marie Sjøberg |
2008 |
Værløse Svømmeklub |
DEN |
1:09.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
297 |
|
Rosa Cornelia Barrisøe |
2006 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:09.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
269 |
|
Maria Agnes Jakobsen |
2007 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:09.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
171 |
|
Anna Baad Clausen |
2007 |
Haslev Svømmeklub |
DEN |
1:09.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
204 |
|
Ida Celine Sangstad Holst |
2007 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
1:10.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
104 |
|
Kristine Porsborg Blach |
2009 |
Kalundborg SK |
DEN |
1:10.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
339 |
|
Sophie Harborg Fuchs |
2007 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
1:10.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
63 |
|
Victoria Paulsen |
2006 |
Næstved Svømmeklub |
DEN |
1:10.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
48 |
|
Dicte Maar |
2006 |
Næstved Svømmeklub |
DEN |
1:10.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
123 |
|
Alice Zsigri Dyndgaard |
2009 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:11.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
118 |
|
Asta Lukowski |
2010 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:11.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
49 |
|
Ellen-Sofie Jespersen |
2007 |
Næstved Svømmeklub |
DEN |
1:11.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
437 |
|
Sandra Bünsov Frederiksen |
2007 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:11.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
21 |
|
Caroline Milling |
2009 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
1:11.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
247 |
|
Helena Lendal |
2006 |
Frederiksværk Svømmeklub |
DEN |
1:12.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
449 |
|
Ester Ganci Frederiksen |
2009 |
Næstved Svømmeklub |
DEN |
1:12.28 |
|
EFT |
|
|
|
|
|
50 |
252 |
|
Emma Haagen |
2006 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:12.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
323 |
|
Lina Louardi |
2009 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
1:12.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
52 |
96 |
|
Shauli Mortensen |
2006 |
Kalundborg SK |
DEN |
1:12.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
53 |
3 |
|
Mathilde Rygaard Hansen |
2008 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
1:12.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
54 |
251 |
|
Jasmin Freja Hansen Ünal |
2007 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:13.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
55 |
136 |
|
Ingrid Zeller |
2010 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:13.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
56 |
205 |
|
Maddie Evers Kokholm |
2008 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
1:14.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
57 |
95 |
|
Caroline Fobian Hvidberg |
2008 |
Kalundborg SK |
DEN |
1:15.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
58 |
70 |
|
Mathilde Bendtsen |
2007 |
Næstved Svømmeklub |
DEN |
1:15.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
59 |
298 |
|
Mathilde Bæklund Thygesen |
2006 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:15.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
60 |
122 |
|
Caroline Marie Rosenmejer |
2010 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:16.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
61 |
223 |
|
Asta Kruse Enemærke |
2010 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
1:16.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
62 |
232 |
|
Frida Karoline Ikkala |
2005 |
Frederiksværk Svømmeklub |
DEN |
1:16.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
63 |
276 |
|
Maja F. E. Kamper |
2008 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:16.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
64 |
280 |
|
Ellen Bregnholt Larsen |
2008 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:16.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
65 |
380 |
|
Mette Roat Jørgensen |
2007 |
Værløse Svømmeklub |
DEN |
1:16.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
66 |
359 |
|
Victoria Andersen |
2009 |
Svømmeklubben Syd |
DEN |
1:17.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
67 |
43 |
|
Emilie Jakobsen |
2010 |
Næstved Svømmeklub |
DEN |
1:17.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
68 |
86 |
|
Emma Friis Laursen |
2007 |
Kalundborg SK |
DEN |
1:17.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
69 |
126 |
|
Amalie Rodian Nielsen |
2008 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:18.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
70 |
22 |
|
Emma Mahs |
2009 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
1:18.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
71 |
100 |
|
Lærke Andersen Haurslev |
2007 |
Kalundborg SK |
DEN |
1:18.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
72 |
199 |
|
Madeleine Schou |
2008 |
Haslev Svømmeklub |
DEN |
1:18.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
73 |
384 |
|
Viola Søbye |
2006 |
Værløse Svømmeklub |
DEN |
1:18.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
74 |
179 |
|
Camila Hansen |
2006 |
Haslev Svømmeklub |
DEN |
1:19.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
75 |
19 |
|
Isabella Quist Hjortgaard |
2009 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
1:19.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
76 |
144 |
|
Naja Koch Heschel |
2010 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:20.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
77 |
345 |
|
Olivia Køltoft |
2009 |
Svømmeklubben Syd |
DEN |
1:20.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
78 |
327 |
|
Ida Larsen |
2009 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
1:21.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
79 |
127 |
|
Elisabeth Thastum |
2010 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:21.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
80 |
133 |
|
Ida Hansen |
2010 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:21.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
81 |
272 |
|
Mia H Schnabelrauch |
2009 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:21.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
82 |
404 |
|
Mia Kristensen |
2009 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:22.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
83 |
364 |
|
Sofie K. Eriksen |
2007 |
Værløse Svømmeklub |
DEN |
1:22.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
84 |
172 |
|
Clara Dannerfjord Josty |
2009 |
Haslev Svømmeklub |
DEN |
1:23.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
85 |
442 |
|
Mille Therp |
2009 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:23.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
86 |
29 |
|
Laura Mahs |
2011 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
1:23.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
87 |
190 |
|
Mathilde Lykke Butzbacker |
2008 |
Haslev Svømmeklub |
DEN |
1:23.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
88 |
156 |
|
Josephine S. Christensen |
2009 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:23.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
89 |
40 |
|
Monique Haack |
2009 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
1:23.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
90 |
387 |
|
Lamia Taslicukur |
2008 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:23.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
91 |
217 |
|
Carmen Grønkjær Thomsen |
2011 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
1:24.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
92 |
89 |
|
Shaya Mortensen |
2008 |
Kalundborg SK |
DEN |
1:25.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
93 |
363 |
|
Asta Sejr Hansen |
2009 |
Svømmeklubben Syd |
DEN |
1:25.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
94 |
131 |
|
Emma Biering-Sørensen |
2009 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:25.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
95 |
394 |
|
Frederikke Krogdal Holse |
2010 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:25.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
96 |
121 |
|
Caroline M. Baustert |
2011 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:25.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
97 |
72 |
|
Nanna Bøchman Pheiffer |
2009 |
Næstved Svømmeklub |
DEN |
1:25.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
98 |
210 |
|
Karla Bødiker |
2012 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
1:26.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
99 |
410 |
|
Tilde Jespersen Trangbæk |
2011 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:26.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
100 |
117 |
|
Andrea Glasius Tischer |
2010 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:26.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
101 |
282 |
|
Adele Svendsen |
2011 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:27.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
102 |
291 |
|
Alma S. L. Pedersen |
2009 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:27.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
103 |
212 |
|
Lærke Kunoy Laugesen |
2011 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
1:27.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
104 |
189 |
|
Milla Engsted Larsen |
2009 |
Haslev Svømmeklub |
DEN |
1:28.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
105 |
82 |
|
Frida Fobian Hvidberg |
2011 |
Kalundborg SK |
DEN |
1:28.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
106 |
138 |
|
Josefine Rodriguez Andersen |
2010 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:28.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
107 |
102 |
|
Nina Caroline Nielsen |
2007 |
Kalundborg SK |
DEN |
1:28.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
108 |
148 |
|
Sofie Kirkedal |
2011 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:29.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
109 |
177 |
|
Rosa Winther Gregersen |
2009 |
Haslev Svømmeklub |
DEN |
1:30.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
110 |
284 |
|
Ingrid Schultz |
2010 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:30.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
111 |
372 |
|
Nanna Hessner |
2007 |
Værløse Svømmeklub |
DEN |
1:30.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
112 |
173 |
|
Amalie Badensø |
2009 |
Haslev Svømmeklub |
DEN |
1:31.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
113 |
188 |
|
Clara Kristine Ingeborg Andersen |
2010 |
Haslev Svømmeklub |
DEN |
1:35.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
114 |
28 |
|
Melanie Larsen |
2009 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
1:37.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
115 |
97 |
|
Caroline Øgendahl |
2008 |
Kalundborg SK |
DEN |
1:37.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
116 |
174 |
|
Emma Valeur Ladegaard |
2009 |
Haslev Svømmeklub |
DEN |
1:37.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
117 |
289 |
|
Alicia Dupont Larsen |
2010 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:37.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
118 |
193 |
|
Ida Hartz Johnsen |
2008 |
Haslev Svømmeklub |
DEN |
1:38.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
119 |
154 |
|
Signe Ewald Riecke |
2011 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:39.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
120 |
33 |
|
Pia Mercado |
2010 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
1:40.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
121 |
116 |
|
Alice Legarth Schmidt |
2011 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:40.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
122 |
25 |
|
Madeline Frederiksen |
2010 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
1:41.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
123 |
150 |
|
Zoi Asholt |
2011 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:41.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
124 |
192 |
|
Gry Ballin |
2010 |
Haslev Svømmeklub |
DEN |
1:42.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
125 |
399 |
|
Liva-Silje Brobjerg Jensen |
2009 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:44.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
126 |
129 |
|
Ella Marie B. Jakobsen |
2011 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:44.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
127 |
357 |
|
Joa Harpsøe Halberg |
2011 |
Svømmeklubben Syd |
DEN |
1:46.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
128 |
290 |
|
Alma Neesen |
2010 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:47.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
129 |
243 |
|
Rosa Nørgaard |
2010 |
Frederiksværk Svømmeklub |
DEN |
1:48.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
130 |
26 |
|
Esther Daugaard |
2011 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
1:54.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
131 |
409 |
|
Sofie Forsmark |
2010 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:54.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
132 |
194 |
|
Karine Marie værnskjold Hedegaard |
2009 |
Haslev Svømmeklub |
DEN |
1:58.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
133 |
414 |
|
Filippa Bulow Larsen |
2011 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:59.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
134 |
124 |
|
Christiane Braad |
2011 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
2:00.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
135 |
197 |
|
Maja Victoria Collatz |
2011 |
Haslev Svømmeklub |
DEN |
2:00.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
136 |
420 |
|
Liva Nur Filikci |
2012 |
Vest-Brøndby |
DEN |
2:10.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
137 |
215 |
|
Stacie Jensen |
2013 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
2:16.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
138 |
214 |
|
Ronja Leonora Ahm-Jantzen |
2012 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
2:24.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
139 |
417 |
|
Ida Hesselberg Stoustrup |
2011 |
Vest-Brøndby |
DEN |
2:25.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
140 |
426 |
|
Sofia Zastrow Larsen |
2013 |
Vest-Brøndby |
DEN |
2:25.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
141 |
439 |
|
Ekaterina Wiertz |
2012 |
Vest-Brøndby |
DEN |
2:25.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25-11-2021 20:12.16 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Swim Team Taastrup |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Taastrup Svømmehal Hal 2 |
Arrangør |
Swim Team Taastrup |
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
26. nov 2021 to 28. nov 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
100m Frisvømning Herrer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
447 |
|
Kevin Witt Christensen |
1995 |
Nationalt Træningscenter |
DEN |
47.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
348 |
|
Alexander Slente |
2004 |
Svømmeklubben Syd |
DEN |
53.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
42 |
|
Lucas Jul Pedersen |
2003 |
Næstved Svømmeklub |
DEN |
54.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
259 |
|
Alexander Cueto Rasmussen |
2004 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
54.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
53 |
|
Hjalte Petersen |
2004 |
Næstved Svømmeklub |
DEN |
54.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
184 |
|
Christopher Vejlbo Hansen |
2005 |
Haslev Svømmeklub |
DEN |
55.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
267 |
|
Philip Krogh Brønnicke |
2000 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
55.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
258 |
|
Andreas Stampe Dalgaard |
2004 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
55.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
320 |
|
Otto Cairo |
2007 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
56.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
87 |
|
Patrick Skov Vinding |
2005 |
Kalundborg SK |
DEN |
56.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
185 |
|
Viktor Eibye |
2001 |
Haslev Svømmeklub |
DEN |
56.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
255 |
|
Sune Vergmann |
2005 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
56.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
52 |
|
Gustav Nissen |
2001 |
Næstved Svømmeklub |
DEN |
56.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
233 |
|
Thorbjørn Jari Ikkala |
2002 |
Frederiksværk Svømmeklub |
DEN |
57.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
108 |
|
Morten Broni Simonsen |
2005 |
Kalundborg SK |
DEN |
57.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
234 |
|
Daniel Didriksen |
2002 |
Frederiksværk Svømmeklub |
DEN |
58.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
383 |
|
Jacob Michael Madsen |
2006 |
Værløse Svømmeklub |
DEN |
58.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
94 |
|
Magnus Sigmann Dreyer |
2007 |
Kalundborg SK |
DEN |
58.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
353 |
|
Tue Vestergaard Jürs |
2004 |
Svømmeklubben Syd |
DEN |
58.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
271 |
|
Simon Hejbroch |
2006 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
58.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
254 |
|
Peter K. M. Petersen |
2006 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
59.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
261 |
|
Alexander Oxenbøll |
2006 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
59.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
275 |
|
Emil Olsen |
2006 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
59.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
165 |
|
Hans Bjørn Legind |
2007 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
59.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
164 |
|
Simon Voldmester |
2007 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
59.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
350 |
|
Jakob Bagge Møller |
2006 |
Svømmeklubben Syd |
DEN |
1:00.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
155 |
|
Ib Fang Wang |
2007 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:00.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
56 |
|
Mads Munksgaard |
2004 |
Næstved Svømmeklub |
DEN |
1:00.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
158 |
|
Linus Klarskov Vidovic |
2007 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:00.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
62 |
|
Sylvester Wichmann Meisner |
2005 |
Næstved Svømmeklub |
DEN |
1:00.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
92 |
|
Jonas Rask |
2006 |
Kalundborg SK |
DEN |
1:01.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
382 |
|
Noah Lester |
2006 |
Værløse Svømmeklub |
DEN |
1:02.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
41 |
|
Vincent Borup Schärer |
2006 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
1:02.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
279 |
|
Lukas Hitlev |
2007 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:02.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
39 |
|
Karl-Johan Brandt |
2006 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
1:03.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
346 |
|
Dion Veliqi |
2008 |
Svømmeklubben Syd |
DEN |
1:03.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
13 |
|
Mark Dimon |
2006 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
1:03.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
296 |
|
William F. Pilgaard |
2006 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:03.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
330 |
|
Stefan Birkhøj Kjærstad |
2007 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
1:04.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
23 |
|
Nick Nielsen |
2008 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
1:04.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
68 |
|
Emil Lejbølle |
2007 |
Næstved Svømmeklub |
DEN |
1:04.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
222 |
|
Tristan Nygaard |
2008 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
1:04.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
57 |
|
Mathias Ankersen |
2004 |
Næstved Svømmeklub |
DEN |
1:05.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
328 |
|
Marcus Bilberg Lund |
2008 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
1:05.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
74 |
|
Oliver Petersen |
2008 |
Næstved Svømmeklub |
DEN |
1:06.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
182 |
|
Lukas Aagaard Sørensen |
2006 |
Haslev Svømmeklub |
DEN |
1:06.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
60 |
|
Sebastian Svenningsen |
2006 |
Næstved Svømmeklub |
DEN |
1:06.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
356 |
|
Jarl Bjerregaard Abrahamsen |
2009 |
Svømmeklubben Syd |
DEN |
1:07.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
306 |
|
Jonathan Skadhauge |
2005 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:07.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
365 |
|
Alexander Groth |
2008 |
Værløse Svømmeklub |
DEN |
1:07.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
130 |
|
Asbjørn Zeller |
2007 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:08.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
52 |
207 |
|
Anders Koch Jensen |
2008 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
1:08.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
53 |
90 |
|
Johan Lykkebo Larsen |
2007 |
Kalundborg SK |
DEN |
1:08.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
54 |
352 |
|
Noa Riis |
2008 |
Svømmeklubben Syd |
DEN |
1:09.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
55 |
277 |
|
Karl-Emil Klinggård Niels |
2007 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:09.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
56 |
250 |
|
Asger Gregersen |
2008 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:09.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
57 |
371 |
|
Nicolai Preben-Andersen |
2007 |
Værløse Svømmeklub |
DEN |
1:09.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
58 |
273 |
|
Gustav Jørgensen |
2009 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:09.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
59 |
37 |
|
Frederik Vedtofte |
2009 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
1:11.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
60 |
391 |
|
Bertram J. Trangbæk |
2009 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:11.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
61 |
132 |
|
Buster Watkin |
2008 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:11.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
62 |
355 |
|
Jalte Harpsøe Halberg |
2008 |
Svømmeklubben Syd |
DEN |
1:11.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
63 |
105 |
|
Jonas Scheby Petersen |
2007 |
Kalundborg SK |
DEN |
1:11.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
64 |
183 |
|
Niklas Aagaard Sørensen |
2008 |
Haslev Svømmeklub |
DEN |
1:12.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
65 |
228 |
|
Marco Leang |
2009 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
1:12.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
66 |
249 |
|
Jakob Hansen |
2009 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:12.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
67 |
326 |
|
Kasper Egerod |
2008 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
1:12.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
68 |
373 |
|
Julius Holst Krabbe |
2007 |
Værløse Svømmeklub |
DEN |
1:12.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
69 |
378 |
|
Kaare Asskildt |
2006 |
Værløse Svømmeklub |
DEN |
1:13.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
70 |
44 |
|
Linus Sylvest Andersen |
2009 |
Næstved Svømmeklub |
DEN |
1:14.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
71 |
18 |
|
Nikolaj Li |
2007 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
1:15.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
72 |
120 |
|
Carl Hertel |
2009 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:15.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
73 |
83 |
|
Sander Y Hansen |
2009 |
Kalundborg SK |
DEN |
1:15.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
74 |
283 |
|
Maximilian Oxenbøll |
2010 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:17.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
75 |
401 |
|
Mads Ulslev Parbst |
2008 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:17.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
76 |
140 |
|
Kalle Parker French |
2010 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:18.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
77 |
435 |
|
Cornelius K. Andreassen |
2008 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:19.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
78 |
374 |
|
Christian Nyborg Nielsen |
2008 |
Værløse Svømmeklub |
DEN |
1:19.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
79 |
145 |
|
Nicholas Filskov Olsen |
2008 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:20.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
80 |
379 |
|
Kasper Kempel Laursen |
2008 |
Værløse Svømmeklub |
DEN |
1:20.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
81 |
134 |
|
Karl Schiermer Eriksen |
2010 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:20.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
82 |
229 |
|
Oscar G. Lopez Nielsen |
2010 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
1:20.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
83 |
361 |
|
Karl Rosenkilde Ebbe |
2007 |
Svømmeklubben Syd |
DEN |
1:21.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
84 |
403 |
|
Markus Tordrup |
2010 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:21.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
85 |
84 |
|
Sigurd Poulin Pedersen |
2009 |
Kalundborg SK |
DEN |
1:21.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
86 |
139 |
|
Julius Karl Johannsson |
2009 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:22.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
87 |
285 |
|
Otto Weber Folmann |
2009 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:22.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
88 |
405 |
|
Noah Nygaard |
2008 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:23.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
89 |
36 |
|
Oliver Thøsing Skourup |
2010 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
1:23.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
90 |
389 |
|
Anton Jønsson |
2009 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:23.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
91 |
402 |
|
Magnus Kleis |
2010 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:24.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
92 |
360 |
|
Mikkel Skytte Nielsen |
2010 |
Svømmeklubben Syd |
DEN |
1:24.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
93 |
85 |
|
Villads Sigmann Dreyer |
2010 |
Kalundborg SK |
DEN |
1:24.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
94 |
119 |
|
August Spellerberg |
2009 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:27.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
95 |
362 |
|
Emil Kofoed-Skov |
2010 |
Svømmeklubben Syd |
DEN |
1:27.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
96 |
141 |
|
Leif Evald Larsen |
2010 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:27.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
97 |
396 |
|
Jacob Bornhøft Nielsen |
2010 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:29.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
98 |
397 |
|
Jonas Packert-Frandsen |
2009 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:29.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
99 |
146 |
|
Silas Oktay Usta-Kølle |
2009 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:30.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
100 |
358 |
|
Viggo Rosenkilde Ebbe |
2010 |
Svømmeklubben Syd |
DEN |
1:32.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
101 |
196 |
|
Sune Berg Olesen |
2009 |
Haslev Svømmeklub |
DEN |
1:32.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
102 |
230 |
|
Florian Westarp Zornhagen |
2009 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
1:32.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
103 |
195 |
|
William Schou |
2009 |
Haslev Svømmeklub |
DEN |
1:32.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
104 |
287 |
|
Magnus Eckhardt |
2010 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:33.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
105 |
407 |
|
Rasmus Valentin Bayer |
2010 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:33.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
106 |
135 |
|
Immanuel Tuxen |
2010 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:33.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
107 |
392 |
|
Even Kirkegaard Jensen |
2009 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:36.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
108 |
34 |
|
Victor Nielsen |
2011 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
1:39.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
109 |
408 |
|
Ronas Cetinkaya |
2010 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:39.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
110 |
149 |
|
Stanislaw Kowelczewski |
2010 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:40.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
111 |
209 |
|
Josef Al-Temimi |
2011 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
1:40.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
112 |
213 |
|
Nikolaj Ikast Kjær Christensen |
2012 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
1:40.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
113 |
292 |
|
Johannes Hovmand |
2010 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:41.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
114 |
219 |
|
Alexander Bech |
2011 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
1:42.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
115 |
419 |
|
Lauge Danmark Knudsen |
2011 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:43.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
116 |
103 |
|
Matti Mejlby Ditlefsen |
2011 |
Kalundborg SK |
DEN |
1:43.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
117 |
388 |
|
Alexander Birk Lund |
2010 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:43.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
118 |
424 |
|
Noah Kobbernagel |
2011 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:44.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
119 |
27 |
|
Magnus Thøsing Skourup |
2012 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
1:45.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
120 |
218 |
|
Oliver Krogh |
2011 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
1:46.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
121 |
216 |
|
Tobias Evald Sørensen |
2011 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
1:51.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
122 |
429 |
|
Villum Nygaard |
2011 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:56.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
123 |
294 |
|
Simon Schobius Vinther |
2010 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
2:07.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
124 |
312 |
|
Peter Bengtsson |
2009 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
2:14.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
125 |
286 |
|
Emil Højgaard Andersen |
2011 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
2:15.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
126 |
288 |
|
Aske Ravnø |
2010 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
2:39.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
127 |
418 |
|
Jeremi Shi Da Foo |
2012 |
Vest-Brøndby |
DEN |
2:40.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
128 |
412 |
|
Ewan Han Mitchell |
2011 |
Vest-Brøndby |
DEN |
2:40.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
129 |
413 |
|
Felix Feng Høstergaard |
2012 |
Vest-Brøndby |
DEN |
2:40.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
130 |
415 |
|
Holger Hansen |
2013 |
Vest-Brøndby |
DEN |
2:40.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
131 |
422 |
|
Mikkel Sterup Abrahamsson |
2011 |
Vest-Brøndby |
DEN |
2:40.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25-11-2021 20:12.29 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Swim Team Taastrup |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Taastrup Svømmehal Hal 2 |
Arrangør |
Swim Team Taastrup |
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
26. nov 2021 to 28. nov 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
400m Frisvømning Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
349 |
|
Josephine N. Østergaard |
2005 |
Svømmeklubben Syd |
DEN |
4:51.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
237 |
|
Maja Hallberg Langkilde |
2004 |
Frederiksværk Svømmeklub |
DEN |
4:56.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
263 |
|
Hannah Rørbech |
2006 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
4:57.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
351 |
|
Emilie Larsen |
2005 |
Svømmeklubben Syd |
DEN |
5:02.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
55 |
|
Josefine Krumbak |
2004 |
Næstved Svømmeklub |
DEN |
5:04.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
54 |
|
Iben Lund Nielsen |
2006 |
Næstved Svømmeklub |
DEN |
5:05.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
377 |
|
Fiona Jensen |
2006 |
Værløse Svømmeklub |
DEN |
5:10.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
300 |
|
Maja Hansen |
2006 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
5:15.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
248 |
|
Nynne Bugge |
2008 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
5:17.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
332 |
|
Ida Fam |
2008 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
5:18.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
335 |
|
Mille Reimer |
2008 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
5:24.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
151 |
|
Ella Stensgaard |
2008 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
5:25.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
432 |
|
Caroline Stefansen |
2009 |
Vest-Brøndby |
DEN |
5:30.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
385 |
|
Victoria Sinding Vetlov |
2009 |
Vest-Brøndby |
DEN |
5:30.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
142 |
|
Christiane Dreyer Riis |
2009 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
5:45.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
331 |
|
Vigga Skou |
2008 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
5:48.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
161 |
|
Thilde Gammelvind |
2008 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
5:50.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
224 |
|
Ella Kruse Enemærke |
2010 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
5:50.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
322 |
|
Adia Brekling |
2008 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
5:50.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
386 |
|
Frederikke M. Rasmussen |
2008 |
Vest-Brøndby |
DEN |
6:01.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
220 |
|
Vega Deneke Kure |
2009 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
6:02.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
61 |
|
Silje Rud Pedersen |
2007 |
Næstved Svømmeklub |
DEN |
6:21.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
159 |
|
Luna Blanka A. Bløcher |
2009 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
6:52.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
440 |
|
Cecilia Janning |
2009 |
Vest-Brøndby |
DEN |
6:53.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
244 |
|
Nicoline Boesgaard |
2009 |
Frederiksværk Svømmeklub |
DEN |
6:54.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
71 |
|
Merle Blomberg Jensen |
2008 |
Næstved Svømmeklub |
DEN |
6:54.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
70 |
|
Mathilde Bendtsen |
2007 |
Næstved Svømmeklub |
DEN |
6:54.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
67 |
|
Clara Munkholm Larsen |
2009 |
Næstved Svømmeklub |
DEN |
6:54.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
235 |
|
Viktoria Illemann |
2007 |
Frederiksværk Svømmeklub |
DEN |
6:54.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25-11-2021 20:12.35 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Swim Team Taastrup |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Taastrup Svømmehal Hal 2 |
Arrangør |
Swim Team Taastrup |
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
26. nov 2021 to 28. nov 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
800m Frisvømning Herrer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
338 |
|
Tobias Melhede |
2006 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
9:00.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
347 |
|
Frederik Skytte Nielsen |
2005 |
Svømmeklubben Syd |
DEN |
9:04.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
1 |
|
Malte Hjalholt |
2003 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
9:39.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
268 |
|
Frederik Rasmussen |
2005 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
9:45.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25-11-2021 20:12.36 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Swim Team Taastrup |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Taastrup Svømmehal Hal 2 |
Arrangør |
Swim Team Taastrup |
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
26. nov 2021 to 28. nov 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
100m Rygsvømning Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
7 |
|
Caroline P. Mathiesen |
2001 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
1:04.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
242 |
|
Josefine Nielsen |
2005 |
Frederiksværk Svømmeklub |
DEN |
1:06.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
307 |
|
Klara Rasmussen |
2008 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:08.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
35 |
|
Jaqueline Haack |
2006 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
1:08.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
91 |
|
Rebecca Skov Vinding |
2007 |
Kalundborg SK |
DEN |
1:10.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
264 |
|
Rebecca Ella Madsen |
2006 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:11.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
253 |
|
Maya Krogh Brønnicke |
2005 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:11.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
66 |
|
Cecilie Jakobsen |
2008 |
Næstved Svømmeklub |
DEN |
1:12.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
6 |
|
Nicole Damhøj Andersen |
2006 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
1:12.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
151 |
|
Ella Stensgaard |
2008 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:14.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
333 |
|
Zenia Englund |
2008 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
1:14.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
239 |
|
Sofie Wettendorff Hasling |
2007 |
Frederiksværk Svømmeklub |
DEN |
1:15.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
436 |
|
Agnes Højsteen |
2007 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:15.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
4 |
|
Caroline Rygaard Hansen |
2006 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
1:15.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
65 |
|
Augusta Johansen |
2008 |
Næstved Svømmeklub |
DEN |
1:15.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
58 |
|
Mathilde Ludvigsen |
2006 |
Næstved Svømmeklub |
DEN |
1:16.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
342 |
|
Leonora Wahl-Brink |
2007 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
1:16.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
128 |
|
Andrea Lage |
2009 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:17.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
69 |
|
Katrine Mørkeberg |
2004 |
Næstved Svømmeklub |
DEN |
1:18.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
118 |
|
Asta Lukowski |
2010 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:18.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
434 |
|
Esther Bang Laursen |
2009 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:18.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
381 |
|
Rosa Marie Sjøberg |
2008 |
Værløse Svømmeklub |
DEN |
1:18.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
375 |
|
Amalie Helfelt |
2006 |
Værløse Svømmeklub |
DEN |
1:18.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
48 |
|
Dicte Maar |
2006 |
Næstved Svømmeklub |
DEN |
1:18.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
49 |
|
Ellen-Sofie Jespersen |
2007 |
Næstved Svømmeklub |
DEN |
1:19.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
136 |
|
Ingrid Zeller |
2010 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:19.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
335 |
|
Mille Reimer |
2008 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
1:20.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
297 |
|
Rosa Cornelia Barrisøe |
2006 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:20.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
431 |
|
Alma Gottorp Sørensen |
2009 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:20.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
21 |
|
Caroline Milling |
2009 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
1:20.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
437 |
|
Sandra Bünsov Frederiksen |
2007 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:20.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
299 |
|
Signe Schnabelrauch |
2006 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:21.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
236 |
|
Sofie Bierbaum-Pedersen |
2006 |
Frederiksværk Svømmeklub |
DEN |
1:21.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
63 |
|
Victoria Paulsen |
2006 |
Næstved Svømmeklub |
DEN |
1:22.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
247 |
|
Helena Lendal |
2006 |
Frederiksværk Svømmeklub |
DEN |
1:22.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
123 |
|
Alice Zsigri Dyndgaard |
2009 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:22.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
171 |
|
Anna Baad Clausen |
2007 |
Haslev Svømmeklub |
DEN |
1:25.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
280 |
|
Ellen Bregnholt Larsen |
2008 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:25.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
156 |
|
Josephine S. Christensen |
2009 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:26.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
276 |
|
Maja F. E. Kamper |
2008 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:28.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
323 |
|
Lina Louardi |
2009 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
1:28.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
225 |
|
Lisa Koerver Schmidt |
2009 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
1:28.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
217 |
|
Carmen Grønkjær Thomsen |
2011 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
1:28.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
212 |
|
Lærke Kunoy Laugesen |
2011 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
1:29.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
433 |
|
Cornelia Matthesen |
2009 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:30.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
152 |
|
Ella Trærup |
2009 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:30.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
226 |
|
Thilde Bødiker |
2009 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
1:31.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
227 |
|
Nora Rosenkrantz |
2010 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
1:31.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
116 |
|
Alice Legarth Schmidt |
2011 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:32.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
404 |
|
Mia Kristensen |
2009 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:32.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
131 |
|
Emma Biering-Sørensen |
2009 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:34.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
52 |
400 |
|
Lucca Lundemoes |
2009 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:35.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
53 |
210 |
|
Karla Bødiker |
2012 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
1:35.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
54 |
86 |
|
Emma Friis Laursen |
2007 |
Kalundborg SK |
DEN |
1:35.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
55 |
22 |
|
Emma Mahs |
2009 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
1:37.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
56 |
199 |
|
Madeleine Schou |
2008 |
Haslev Svømmeklub |
DEN |
1:37.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
57 |
394 |
|
Frederikke Krogdal Holse |
2010 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:37.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
58 |
291 |
|
Alma S. L. Pedersen |
2009 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:37.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
59 |
172 |
|
Clara Dannerfjord Josty |
2009 |
Haslev Svømmeklub |
DEN |
1:38.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
60 |
272 |
|
Mia H Schnabelrauch |
2009 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:38.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
61 |
121 |
|
Caroline M. Baustert |
2011 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:38.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
62 |
410 |
|
Tilde Jespersen Trangbæk |
2011 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:39.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
63 |
395 |
|
Ina Højsteen |
2010 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:39.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
64 |
177 |
|
Rosa Winther Gregersen |
2009 |
Haslev Svømmeklub |
DEN |
1:40.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
65 |
104 |
|
Kristine Porsborg Blach |
2009 |
Kalundborg SK |
DEN |
1:41.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
66 |
148 |
|
Sofie Kirkedal |
2011 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:43.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
67 |
129 |
|
Ella Marie B. Jakobsen |
2011 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:44.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
68 |
282 |
|
Adele Svendsen |
2011 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:45.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
69 |
150 |
|
Zoi Asholt |
2011 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:45.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
70 |
324 |
|
Alma Pedersen |
2009 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
1:48.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
71 |
133 |
|
Ida Hansen |
2010 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:49.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
72 |
29 |
|
Laura Mahs |
2011 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
1:49.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
73 |
197 |
|
Maja Victoria Collatz |
2011 |
Haslev Svømmeklub |
DEN |
1:50.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
74 |
215 |
|
Stacie Jensen |
2013 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
1:50.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
75 |
290 |
|
Alma Neesen |
2010 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:50.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
76 |
363 |
|
Asta Sejr Hansen |
2009 |
Svømmeklubben Syd |
DEN |
1:50.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
77 |
243 |
|
Rosa Nørgaard |
2010 |
Frederiksværk Svømmeklub |
DEN |
1:51.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
78 |
399 |
|
Liva-Silje Brobjerg Jensen |
2009 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:52.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
79 |
154 |
|
Signe Ewald Riecke |
2011 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:53.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
80 |
289 |
|
Alicia Dupont Larsen |
2010 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:54.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
81 |
214 |
|
Ronja Leonora Ahm-Jantzen |
2012 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
2:00.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
82 |
357 |
|
Joa Harpsøe Halberg |
2011 |
Svømmeklubben Syd |
DEN |
2:00.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
83 |
124 |
|
Christiane Braad |
2011 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
2:00.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
84 |
420 |
|
Liva Nur Filikci |
2012 |
Vest-Brøndby |
DEN |
2:06.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
85 |
414 |
|
Filippa Bulow Larsen |
2011 |
Vest-Brøndby |
DEN |
2:07.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
86 |
409 |
|
Sofie Forsmark |
2010 |
Vest-Brøndby |
DEN |
2:23.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
87 |
367 |
|
Amalie Damm Nielsen |
2010 |
Værløse Svømmeklub |
DEN |
2:24.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
88 |
25 |
|
Madeline Frederiksen |
2010 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
2:24.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
89 |
368 |
|
Andrea Holst Krabbe |
2010 |
Værløse Svømmeklub |
DEN |
2:24.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25-11-2021 20:12.37 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Swim Team Taastrup |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Taastrup Svømmehal Hal 2 |
Arrangør |
Swim Team Taastrup |
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
26. nov 2021 to 28. nov 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
100m Rygsvømning Herrer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
53 |
|
Hjalte Petersen |
2004 |
Næstved Svømmeklub |
DEN |
57.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
87 |
|
Patrick Skov Vinding |
2005 |
Kalundborg SK |
DEN |
1:01.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
262 |
|
Jeppe Kjær |
2004 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:02.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
52 |
|
Gustav Nissen |
2001 |
Næstved Svømmeklub |
DEN |
1:02.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
267 |
|
Philip Krogh Brønnicke |
2000 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:03.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
41 |
|
Vincent Borup Schärer |
2006 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
1:03.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
348 |
|
Alexander Slente |
2004 |
Svømmeklubben Syd |
DEN |
1:04.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
234 |
|
Daniel Didriksen |
2002 |
Frederiksværk Svømmeklub |
DEN |
1:04.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
165 |
|
Hans Bjørn Legind |
2007 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:06.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
258 |
|
Andreas Stampe Dalgaard |
2004 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:06.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
346 |
|
Dion Veliqi |
2008 |
Svømmeklubben Syd |
DEN |
1:08.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
155 |
|
Ib Fang Wang |
2007 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:08.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
325 |
|
Herman Plehn Prehn |
2007 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
1:08.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
42 |
|
Lucas Jul Pedersen |
2003 |
Næstved Svømmeklub |
DEN |
1:09.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
352 |
|
Noa Riis |
2008 |
Svømmeklubben Syd |
DEN |
1:10.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
57 |
|
Mathias Ankersen |
2004 |
Næstved Svømmeklub |
DEN |
1:11.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
354 |
|
William Bjørnsteen |
2008 |
Svømmeklubben Syd |
DEN |
1:11.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
296 |
|
William F. Pilgaard |
2006 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:12.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
350 |
|
Jakob Bagge Møller |
2006 |
Svømmeklubben Syd |
DEN |
1:12.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
275 |
|
Emil Olsen |
2006 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:12.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
143 |
|
Daniel Emil Lund Cliff |
2007 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:14.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
153 |
|
Felix Holkenfeldt Be Berg |
2007 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:16.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
60 |
|
Sebastian Svenningsen |
2006 |
Næstved Svømmeklub |
DEN |
1:16.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
330 |
|
Stefan Birkhøj Kjærstad |
2007 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
1:17.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
281 |
|
William Bugge |
2008 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:18.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
376 |
|
Christian Kempel Laursen |
2008 |
Værløse Svømmeklub |
DEN |
1:19.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
328 |
|
Marcus Bilberg Lund |
2008 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
1:20.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
105 |
|
Jonas Scheby Petersen |
2007 |
Kalundborg SK |
DEN |
1:22.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
356 |
|
Jarl Bjerregaard Abrahamsen |
2009 |
Svømmeklubben Syd |
DEN |
1:22.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
283 |
|
Maximilian Oxenbøll |
2010 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:26.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
401 |
|
Mads Ulslev Parbst |
2008 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:27.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
74 |
|
Oliver Petersen |
2008 |
Næstved Svømmeklub |
DEN |
1:27.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
319 |
|
Malte Bøgelund Høpfner |
2008 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
1:28.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
183 |
|
Niklas Aagaard Sørensen |
2008 |
Haslev Svømmeklub |
DEN |
1:29.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
134 |
|
Karl Schiermer Eriksen |
2010 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:29.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
405 |
|
Noah Nygaard |
2008 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:29.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
145 |
|
Nicholas Filskov Olsen |
2008 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:30.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
403 |
|
Markus Tordrup |
2010 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:30.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
83 |
|
Sander Y Hansen |
2009 |
Kalundborg SK |
DEN |
1:30.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
119 |
|
August Spellerberg |
2009 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:32.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
407 |
|
Rasmus Valentin Bayer |
2010 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:33.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
285 |
|
Otto Weber Folmann |
2009 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:38.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
135 |
|
Immanuel Tuxen |
2010 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:38.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
360 |
|
Mikkel Skytte Nielsen |
2010 |
Svømmeklubben Syd |
DEN |
1:40.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
390 |
|
Anton Tidemann Kjærsgaard |
2009 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:41.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
146 |
|
Silas Oktay Usta-Kølle |
2009 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:44.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
286 |
|
Emil Højgaard Andersen |
2011 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:45.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
288 |
|
Aske Ravnø |
2010 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:45.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
213 |
|
Nikolaj Ikast Kjær Christensen |
2012 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
1:45.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
408 |
|
Ronas Cetinkaya |
2010 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:46.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
397 |
|
Jonas Packert-Frandsen |
2009 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:47.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
52 |
219 |
|
Alexander Bech |
2011 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
1:49.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
53 |
84 |
|
Sigurd Poulin Pedersen |
2009 |
Kalundborg SK |
DEN |
1:49.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
54 |
149 |
|
Stanislaw Kowelczewski |
2010 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:50.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
55 |
209 |
|
Josef Al-Temimi |
2011 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
1:51.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
56 |
216 |
|
Tobias Evald Sørensen |
2011 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
1:52.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
57 |
424 |
|
Noah Kobbernagel |
2011 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:53.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
58 |
292 |
|
Johannes Hovmand |
2010 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:55.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
59 |
294 |
|
Simon Schobius Vinther |
2010 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:55.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
60 |
429 |
|
Villum Nygaard |
2011 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:57.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
61 |
419 |
|
Lauge Danmark Knudsen |
2011 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:58.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
62 |
103 |
|
Matti Mejlby Ditlefsen |
2011 |
Kalundborg SK |
DEN |
2:03.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
63 |
34 |
|
Victor Nielsen |
2011 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
2:04.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
64 |
218 |
|
Oliver Krogh |
2011 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
2:04.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
65 |
422 |
|
Mikkel Sterup Abrahamsson |
2011 |
Vest-Brøndby |
DEN |
2:08.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
66 |
312 |
|
Peter Bengtsson |
2009 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
2:30.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
67 |
85 |
|
Villads Sigmann Dreyer |
2010 |
Kalundborg SK |
DEN |
2:31.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25-11-2021 20:12.39 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Swim Team Taastrup |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Taastrup Svømmehal Hal 2 |
Arrangør |
Swim Team Taastrup |
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
26. nov 2021 to 28. nov 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
50m Brystsvømning Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
445 |
|
Matilde Schrøder |
1996 |
Nationalt Træningscenter |
DEN |
30.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
257 |
|
Schastine Tabor |
2005 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
30.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
444 |
|
Julie Kepp Jensen |
2000 |
Nationalt Træningscenter |
DEN |
32.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
446 |
|
Amalie Mikkelsen |
1997 |
Nationalt Træningscenter |
DEN |
33.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
50 |
|
Frederikke B. Hansen |
2005 |
Næstved Svømmeklub |
DEN |
34.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
5 |
|
Emilie Hartvig-Olsen |
2006 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
34.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
240 |
|
Ida-Marie Nørgaard |
2005 |
Frederiksværk Svømmeklub |
DEN |
35.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
11 |
|
Anne Sepstrup-Skjoldner |
2005 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
35.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
109 |
|
Beatrice Buhr Müller |
2006 |
Kalundborg SK |
DEN |
35.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
125 |
|
Alma Sofie A. Bløcher |
2008 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
35.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
10 |
|
Mathilde P. Mathiesen |
2004 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
36.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
307 |
|
Klara Rasmussen |
2008 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
36.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
269 |
|
Maria Agnes Jakobsen |
2007 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
36.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
17 |
|
Nynne Zandra Opperfelt |
2006 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
36.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
58 |
|
Mathilde Ludvigsen |
2006 |
Næstved Svømmeklub |
DEN |
36.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
305 |
|
Silja Nøhr Mortensen |
2003 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
36.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
241 |
|
Astrid Nørgaard |
2007 |
Frederiksværk Svømmeklub |
DEN |
36.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
310 |
|
Isabell Hansen |
2007 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
37.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
8 |
|
Malene Dithmar |
2006 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
37.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
351 |
|
Emilie Larsen |
2005 |
Svømmeklubben Syd |
DEN |
37.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
221 |
|
Liva Friche Christensen |
2008 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
38.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
252 |
|
Emma Haagen |
2006 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
38.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
55 |
|
Josefine Krumbak |
2004 |
Næstved Svømmeklub |
DEN |
38.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
339 |
|
Sophie Harborg Fuchs |
2007 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
38.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
142 |
|
Christiane Dreyer Riis |
2009 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
39.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
237 |
|
Maja Hallberg Langkilde |
2004 |
Frederiksværk Svømmeklub |
DEN |
39.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
61 |
|
Silje Rud Pedersen |
2007 |
Næstved Svømmeklub |
DEN |
39.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
304 |
|
Laura Thomadsen |
2004 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
39.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
260 |
|
Annika Køhn |
2005 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
39.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
340 |
|
Laura Jørgensen |
2007 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
39.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
274 |
|
Olivia Møllgaard |
2008 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
39.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
349 |
|
Josephine N. Østergaard |
2005 |
Svømmeklubben Syd |
DEN |
39.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
322 |
|
Adia Brekling |
2008 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
39.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
204 |
|
Ida Celine Sangstad Holst |
2007 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
39.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
384 |
|
Viola Søbye |
2006 |
Værløse Svømmeklub |
DEN |
40.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
161 |
|
Thilde Gammelvind |
2008 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
40.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
270 |
|
Marie Munk |
2008 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
40.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
88 |
|
Maria Stoklund |
2006 |
Kalundborg SK |
DEN |
40.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
251 |
|
Jasmin Freja Hansen Ünal |
2007 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
40.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
91 |
|
Rebecca Skov Vinding |
2007 |
Kalundborg SK |
DEN |
40.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
14 |
|
Clara Vestergaard |
2008 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
40.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
3 |
|
Mathilde Rygaard Hansen |
2008 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
40.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
71 |
|
Merle Blomberg Jensen |
2008 |
Næstved Svømmeklub |
DEN |
40.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
156 |
|
Josephine S. Christensen |
2009 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
40.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
64 |
|
Asta Lund Nielsen |
2008 |
Næstved Svømmeklub |
DEN |
40.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
372 |
|
Nanna Hessner |
2007 |
Værløse Svømmeklub |
DEN |
41.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
300 |
|
Maja Hansen |
2006 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
41.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
441 |
|
Sally Anna Usinger |
2008 |
Vest-Brøndby |
DEN |
41.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
100 |
|
Lærke Andersen Haurslev |
2007 |
Kalundborg SK |
DEN |
41.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
308 |
|
Caroline Møller |
2002 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
41.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
226 |
|
Thilde Bødiker |
2009 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
42.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
52 |
9 |
|
Charlotte Hjortshøj |
2006 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
42.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
53 |
224 |
|
Ella Kruse Enemærke |
2010 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
42.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
54 |
223 |
|
Asta Kruse Enemærke |
2010 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
42.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
55 |
96 |
|
Shauli Mortensen |
2006 |
Kalundborg SK |
DEN |
43.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
56 |
278 |
|
Amalie Møller |
2007 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
43.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
57 |
239 |
|
Sofie Wettendorff Hasling |
2007 |
Frederiksværk Svømmeklub |
DEN |
44.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
58 |
345 |
|
Olivia Køltoft |
2009 |
Svømmeklubben Syd |
DEN |
44.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
59 |
380 |
|
Mette Roat Jørgensen |
2007 |
Værløse Svømmeklub |
DEN |
44.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
60 |
232 |
|
Frida Karoline Ikkala |
2005 |
Frederiksværk Svømmeklub |
DEN |
44.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
61 |
63 |
|
Victoria Paulsen |
2006 |
Næstved Svømmeklub |
DEN |
44.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
62 |
126 |
|
Amalie Rodian Nielsen |
2008 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
44.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
63 |
70 |
|
Mathilde Bendtsen |
2007 |
Næstved Svømmeklub |
DEN |
44.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
64 |
67 |
|
Clara Munkholm Larsen |
2009 |
Næstved Svømmeklub |
DEN |
44.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
65 |
40 |
|
Monique Haack |
2009 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
45.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
66 |
442 |
|
Mille Therp |
2009 |
Vest-Brøndby |
DEN |
45.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
67 |
359 |
|
Victoria Andersen |
2009 |
Svømmeklubben Syd |
DEN |
45.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
68 |
133 |
|
Ida Hansen |
2010 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
45.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
69 |
123 |
|
Alice Zsigri Dyndgaard |
2009 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
45.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
70 |
272 |
|
Mia H Schnabelrauch |
2009 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
45.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
71 |
54 |
|
Iben Lund Nielsen |
2006 |
Næstved Svømmeklub |
DEN |
46.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
72 |
217 |
|
Carmen Grønkjær Thomsen |
2011 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
46.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
73 |
122 |
|
Caroline Marie Rosenmejer |
2010 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
46.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
74 |
19 |
|
Isabella Quist Hjortgaard |
2009 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
46.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
75 |
20 |
|
Amalie Vogt Monberg |
2010 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
46.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
76 |
327 |
|
Ida Larsen |
2009 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
46.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
77 |
43 |
|
Emilie Jakobsen |
2010 |
Næstved Svømmeklub |
DEN |
46.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
78 |
282 |
|
Adele Svendsen |
2011 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
47.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
79 |
298 |
|
Mathilde Bæklund Thygesen |
2006 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
47.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
80 |
72 |
|
Nanna Bøchman Pheiffer |
2009 |
Næstved Svømmeklub |
DEN |
47.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
81 |
248 |
|
Nynne Bugge |
2008 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
47.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
82 |
179 |
|
Camila Hansen |
2006 |
Haslev Svømmeklub |
DEN |
47.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
83 |
387 |
|
Lamia Taslicukur |
2008 |
Vest-Brøndby |
DEN |
47.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
84 |
280 |
|
Ellen Bregnholt Larsen |
2008 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
47.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
85 |
89 |
|
Shaya Mortensen |
2008 |
Kalundborg SK |
DEN |
48.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
86 |
118 |
|
Asta Lukowski |
2010 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
48.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
87 |
95 |
|
Caroline Fobian Hvidberg |
2008 |
Kalundborg SK |
DEN |
48.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
88 |
276 |
|
Maja F. E. Kamper |
2008 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
48.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
89 |
104 |
|
Kristine Porsborg Blach |
2009 |
Kalundborg SK |
DEN |
48.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
90 |
227 |
|
Nora Rosenkrantz |
2010 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
48.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
91 |
364 |
|
Sofie K. Eriksen |
2007 |
Værløse Svømmeklub |
DEN |
49.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
92 |
121 |
|
Caroline M. Baustert |
2011 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
49.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
93 |
404 |
|
Mia Kristensen |
2009 |
Vest-Brøndby |
DEN |
49.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
94 |
190 |
|
Mathilde Lykke Butzbacker |
2008 |
Haslev Svømmeklub |
DEN |
50.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
95 |
152 |
|
Ella Trærup |
2009 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
50.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
96 |
193 |
|
Ida Hartz Johnsen |
2008 |
Haslev Svømmeklub |
DEN |
50.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
97 |
12 |
|
Emma Spang |
2006 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
50.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
98 |
236 |
|
Sofie Bierbaum-Pedersen |
2006 |
Frederiksværk Svømmeklub |
DEN |
50.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
99 |
398 |
|
Lissie Murphy |
2010 |
Vest-Brøndby |
DEN |
51.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
100 |
129 |
|
Ella Marie B. Jakobsen |
2011 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
51.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
101 |
117 |
|
Andrea Glasius Tischer |
2010 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
51.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
102 |
127 |
|
Elisabeth Thastum |
2010 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
51.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
103 |
138 |
|
Josefine Rodriguez Andersen |
2010 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
51.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
104 |
131 |
|
Emma Biering-Sørensen |
2009 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
52.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
105 |
148 |
|
Sofie Kirkedal |
2011 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
52.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
106 |
449 |
|
Ester Ganci Frederiksen |
2009 |
Næstved Svømmeklub |
DEN |
52.96 |
|
EFT |
|
|
|
|
|
107 |
159 |
|
Luna Blanka A. Bløcher |
2009 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
53.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
108 |
173 |
|
Amalie Badensø |
2009 |
Haslev Svømmeklub |
DEN |
53.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
109 |
174 |
|
Emma Valeur Ladegaard |
2009 |
Haslev Svømmeklub |
DEN |
55.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
110 |
289 |
|
Alicia Dupont Larsen |
2010 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
55.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
111 |
188 |
|
Clara Kristine Ingeborg Andersen |
2010 |
Haslev Svømmeklub |
DEN |
55.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
112 |
210 |
|
Karla Bødiker |
2012 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
55.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
113 |
136 |
|
Ingrid Zeller |
2010 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
55.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
114 |
231 |
|
Chili Bruun Larsen |
2008 |
Frederiksværk Svømmeklub |
DEN |
56.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
115 |
33 |
|
Pia Mercado |
2010 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
57.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
116 |
194 |
|
Karine Marie værnskjold Hedegaard |
2009 |
Haslev Svømmeklub |
DEN |
58.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
117 |
225 |
|
Lisa Koerver Schmidt |
2009 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
58.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
118 |
235 |
|
Viktoria Illemann |
2007 |
Frederiksværk Svømmeklub |
DEN |
58.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
119 |
144 |
|
Naja Koch Heschel |
2010 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
59.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
120 |
244 |
|
Nicoline Boesgaard |
2009 |
Frederiksværk Svømmeklub |
DEN |
59.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
121 |
124 |
|
Christiane Braad |
2011 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:00.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
122 |
189 |
|
Milla Engsted Larsen |
2009 |
Haslev Svømmeklub |
DEN |
1:01.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
123 |
154 |
|
Signe Ewald Riecke |
2011 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:01.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
124 |
245 |
|
Lotus Lauritsen |
2009 |
Frederiksværk Svømmeklub |
DEN |
1:01.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
125 |
410 |
|
Tilde Jespersen Trangbæk |
2011 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:04.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
126 |
150 |
|
Zoi Asholt |
2011 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:04.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
127 |
28 |
|
Melanie Larsen |
2009 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
1:06.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
128 |
290 |
|
Alma Neesen |
2010 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:10.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
129 |
414 |
|
Filippa Bulow Larsen |
2011 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:13.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
130 |
420 |
|
Liva Nur Filikci |
2012 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:18.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
131 |
214 |
|
Ronja Leonora Ahm-Jantzen |
2012 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
1:18.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
132 |
212 |
|
Lærke Kunoy Laugesen |
2011 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
1:19.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
133 |
82 |
|
Frida Fobian Hvidberg |
2011 |
Kalundborg SK |
DEN |
1:20.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
134 |
291 |
|
Alma S. L. Pedersen |
2009 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:25.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
135 |
417 |
|
Ida Hesselberg Stoustrup |
2011 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:29.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
136 |
102 |
|
Nina Caroline Nielsen |
2007 |
Kalundborg SK |
DEN |
1:29.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
137 |
439 |
|
Ekaterina Wiertz |
2012 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:29.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
138 |
246 |
|
Emma Larsson Milan |
2009 |
Frederiksværk Svømmeklub |
DEN |
1:29.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
139 |
426 |
|
Sofia Zastrow Larsen |
2013 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:29.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
140 |
369 |
|
Anna Lustman Siber |
2009 |
Værløse Svømmeklub |
DEN |
1:29.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
141 |
370 |
|
Marie Gregersen |
2010 |
Værløse Svømmeklub |
DEN |
1:29.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
142 |
97 |
|
Caroline Øgendahl |
2008 |
Kalundborg SK |
DEN |
1:29.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25-11-2021 20:12.39 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Swim Team Taastrup |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Taastrup Svømmehal Hal 2 |
Arrangør |
Swim Team Taastrup |
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
26. nov 2021 to 28. nov 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
50m Brystsvømning Herrer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
353 |
|
Tue Vestergaard Jürs |
2004 |
Svømmeklubben Syd |
DEN |
29.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
2 |
|
Casper Mørkhøj Hartington |
2002 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
29.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
184 |
|
Christopher Vejlbo Hansen |
2005 |
Haslev Svømmeklub |
DEN |
31.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
256 |
|
Kalle Gerner Knudsen |
2004 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
31.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
185 |
|
Viktor Eibye |
2001 |
Haslev Svømmeklub |
DEN |
31.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
271 |
|
Simon Hejbroch |
2006 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
31.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
42 |
|
Lucas Jul Pedersen |
2003 |
Næstved Svømmeklub |
DEN |
32.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
94 |
|
Magnus Sigmann Dreyer |
2007 |
Kalundborg SK |
DEN |
32.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
348 |
|
Alexander Slente |
2004 |
Svømmeklubben Syd |
DEN |
32.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
92 |
|
Jonas Rask |
2006 |
Kalundborg SK |
DEN |
32.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
337 |
|
Frederik Knakkergaard |
2005 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
33.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
320 |
|
Otto Cairo |
2007 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
33.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
233 |
|
Thorbjørn Jari Ikkala |
2002 |
Frederiksværk Svømmeklub |
DEN |
34.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
158 |
|
Linus Klarskov Vidovic |
2007 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
34.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
108 |
|
Morten Broni Simonsen |
2005 |
Kalundborg SK |
DEN |
34.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
13 |
|
Mark Dimon |
2006 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
34.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
130 |
|
Asbjørn Zeller |
2007 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
34.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
261 |
|
Alexander Oxenbøll |
2006 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
35.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
277 |
|
Karl-Emil Klinggård Niels |
2007 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
35.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
153 |
|
Felix Holkenfeldt Be Berg |
2007 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
35.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
56 |
|
Mads Munksgaard |
2004 |
Næstved Svømmeklub |
DEN |
35.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
62 |
|
Sylvester Wichmann Meisner |
2005 |
Næstved Svømmeklub |
DEN |
36.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
254 |
|
Peter K. M. Petersen |
2006 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
37.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
350 |
|
Jakob Bagge Møller |
2006 |
Svømmeklubben Syd |
DEN |
38.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
90 |
|
Johan Lykkebo Larsen |
2007 |
Kalundborg SK |
DEN |
38.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
379 |
|
Kasper Kempel Laursen |
2008 |
Værløse Svømmeklub |
DEN |
38.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
143 |
|
Daniel Emil Lund Cliff |
2007 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
38.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
355 |
|
Jalte Harpsøe Halberg |
2008 |
Svømmeklubben Syd |
DEN |
39.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
334 |
|
William R. Blaasvær |
2008 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
39.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
206 |
|
Jonathan V Ahm-Jantzen |
2009 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
39.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
268 |
|
Frederik Rasmussen |
2005 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
39.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
344 |
|
Viktor Damkjær Pyndt |
2008 |
Svømmeklubben Syd |
DEN |
39.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
39 |
|
Karl-Johan Brandt |
2006 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
40.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
279 |
|
Lukas Hitlev |
2007 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
40.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
373 |
|
Julius Holst Krabbe |
2007 |
Værløse Svømmeklub |
DEN |
40.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
207 |
|
Anders Koch Jensen |
2008 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
40.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
249 |
|
Jakob Hansen |
2009 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
41.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
37 |
|
Frederik Vedtofte |
2009 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
41.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
354 |
|
William Bjørnsteen |
2008 |
Svømmeklubben Syd |
DEN |
43.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
285 |
|
Otto Weber Folmann |
2009 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
43.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
44 |
|
Linus Sylvest Andersen |
2009 |
Næstved Svømmeklub |
DEN |
43.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
141 |
|
Leif Evald Larsen |
2010 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
44.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
281 |
|
William Bugge |
2008 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
44.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
250 |
|
Asger Gregersen |
2008 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
44.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
273 |
|
Gustav Jørgensen |
2009 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
45.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
329 |
|
Christian V. F. Jakobsen |
2008 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
45.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
228 |
|
Marco Leang |
2009 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
45.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
389 |
|
Anton Jønsson |
2009 |
Vest-Brøndby |
DEN |
46.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
371 |
|
Nicolai Preben-Andersen |
2007 |
Værløse Svømmeklub |
DEN |
46.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
83 |
|
Sander Y Hansen |
2009 |
Kalundborg SK |
DEN |
46.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
361 |
|
Karl Rosenkilde Ebbe |
2007 |
Svømmeklubben Syd |
DEN |
47.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
52 |
140 |
|
Kalle Parker French |
2010 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
47.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
53 |
120 |
|
Carl Hertel |
2009 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
47.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
54 |
23 |
|
Nick Nielsen |
2008 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
47.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
55 |
85 |
|
Villads Sigmann Dreyer |
2010 |
Kalundborg SK |
DEN |
48.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
56 |
105 |
|
Jonas Scheby Petersen |
2007 |
Kalundborg SK |
DEN |
48.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
57 |
365 |
|
Alexander Groth |
2008 |
Værløse Svømmeklub |
DEN |
48.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
58 |
378 |
|
Kaare Asskildt |
2006 |
Værløse Svømmeklub |
DEN |
49.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
59 |
196 |
|
Sune Berg Olesen |
2009 |
Haslev Svømmeklub |
DEN |
49.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
60 |
145 |
|
Nicholas Filskov Olsen |
2008 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
50.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
61 |
195 |
|
William Schou |
2009 |
Haslev Svømmeklub |
DEN |
50.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
62 |
119 |
|
August Spellerberg |
2009 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
50.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
63 |
229 |
|
Oscar G. Lopez Nielsen |
2010 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
51.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
64 |
134 |
|
Karl Schiermer Eriksen |
2010 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
51.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
65 |
84 |
|
Sigurd Poulin Pedersen |
2009 |
Kalundborg SK |
DEN |
51.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
66 |
230 |
|
Florian Westarp Zornhagen |
2009 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
51.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
67 |
36 |
|
Oliver Thøsing Skourup |
2010 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
51.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
68 |
182 |
|
Lukas Aagaard Sørensen |
2006 |
Haslev Svømmeklub |
DEN |
51.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
69 |
392 |
|
Even Kirkegaard Jensen |
2009 |
Vest-Brøndby |
DEN |
51.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
70 |
390 |
|
Anton Tidemann Kjærsgaard |
2009 |
Vest-Brøndby |
DEN |
52.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
71 |
139 |
|
Julius Karl Johannsson |
2009 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
53.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
72 |
402 |
|
Magnus Kleis |
2010 |
Vest-Brøndby |
DEN |
53.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
73 |
283 |
|
Maximilian Oxenbøll |
2010 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
54.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
74 |
288 |
|
Aske Ravnø |
2010 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
55.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
75 |
292 |
|
Johannes Hovmand |
2010 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
55.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
76 |
135 |
|
Immanuel Tuxen |
2010 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
56.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
77 |
146 |
|
Silas Oktay Usta-Kølle |
2009 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
58.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
78 |
388 |
|
Alexander Birk Lund |
2010 |
Vest-Brøndby |
DEN |
58.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
79 |
424 |
|
Noah Kobbernagel |
2011 |
Vest-Brøndby |
DEN |
59.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
80 |
149 |
|
Stanislaw Kowelczewski |
2010 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:00.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
81 |
218 |
|
Oliver Krogh |
2011 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
1:00.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
82 |
396 |
|
Jacob Bornhøft Nielsen |
2010 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:01.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
83 |
209 |
|
Josef Al-Temimi |
2011 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
1:02.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
84 |
358 |
|
Viggo Rosenkilde Ebbe |
2010 |
Svømmeklubben Syd |
DEN |
1:06.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
85 |
422 |
|
Mikkel Sterup Abrahamsson |
2011 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:08.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
86 |
103 |
|
Matti Mejlby Ditlefsen |
2011 |
Kalundborg SK |
DEN |
1:14.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
87 |
294 |
|
Simon Schobius Vinther |
2010 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:15.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
88 |
362 |
|
Emil Kofoed-Skov |
2010 |
Svømmeklubben Syd |
DEN |
1:15.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
89 |
429 |
|
Villum Nygaard |
2011 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:22.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
90 |
287 |
|
Magnus Eckhardt |
2010 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:25.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
91 |
286 |
|
Emil Højgaard Andersen |
2011 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:30.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
92 |
418 |
|
Jeremi Shi Da Foo |
2012 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:31.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
93 |
374 |
|
Christian Nyborg Nielsen |
2008 |
Værløse Svømmeklub |
DEN |
1:31.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
94 |
27 |
|
Magnus Thøsing Skourup |
2012 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
1:31.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
95 |
412 |
|
Ewan Han Mitchell |
2011 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:31.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
96 |
413 |
|
Felix Feng Høstergaard |
2012 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:31.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
97 |
415 |
|
Holger Hansen |
2013 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:31.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25-11-2021 20:12.41 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Swim Team Taastrup |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Taastrup Svømmehal Hal 2 |
Arrangør |
Swim Team Taastrup |
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
26. nov 2021 to 28. nov 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
101 |
4x50m Frisvømning Mix |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
452 |
|
Hannahs Psykopater |
2000 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:47.20 |
|
EFT |
|
|
|
|
|
2 |
453 |
|
Som Bruger AK47 |
2000 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:47.21 |
|
EFT |
|
|
|
|
|
3 |
76 |
|
Næstved MIX 1 |
2003 |
Næstved Svømmeklub |
DEN |
1:47.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
201 |
|
Haslev Allstars 1 |
2001 |
Haslev Svømmeklub |
DEN |
1:47.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
113 |
|
Kalundborg mix 3 |
2005 |
Kalundborg SK |
DEN |
1:49.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
77 |
|
Næstved MIX 2 |
2001 |
Næstved Svømmeklub |
DEN |
1:51.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
114 |
|
Kalundborg mix 4 |
2005 |
Kalundborg SK |
DEN |
1:52.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
78 |
|
Næstved MIX 3 |
2004 |
Næstved Svømmeklub |
DEN |
1:54.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
169 |
|
Hovedstadens gopler |
2007 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:55.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
80 |
|
Næstved MIX 5 |
2007 |
Næstved Svømmeklub |
DEN |
1:56.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
167 |
|
Hovedstadens havkatte |
2007 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
2:00.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
79 |
|
Næstved MIX 4 |
2004 |
Næstved Svømmeklub |
DEN |
2:00.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
81 |
|
Næstved MIX 6 |
2007 |
Næstved Svømmeklub |
DEN |
2:02.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
168 |
|
Hovedstadens havtasker |
2007 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
2:07.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
166 |
|
Hovedstadens søheste |
2007 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
2:09.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
111 |
|
Kalundborg Mix 1 |
2008 |
Kalundborg SK |
DEN |
2:10.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
202 |
|
Haslev Allstars 3 |
2007 |
Haslev Svømmeklub |
DEN |
2:14.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
112 |
|
Kalundborg mix 2 |
2008 |
Kalundborg SK |
DEN |
2:25.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
203 |
|
Haslev Allstars 4 |
2008 |
Haslev Svømmeklub |
DEN |
2:26.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
170 |
|
Hovedstadens Ål |
2008 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
2:27.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
315 |
|
STT Havmænd |
2010 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
2:46.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
314 |
|
Guldfisk |
2009 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
2:48.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
316 |
|
STT Svømmefødder |
2009 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
2:50.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25-11-2021 20:12.47 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Swim Team Taastrup |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Taastrup Svømmehal Hal 2 |
Arrangør |
Swim Team Taastrup |
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
26. nov 2021 to 28. nov 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
102 |
4x50m Medley Mix |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
452 |
|
Hannahs Psykopater |
2000 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:57.00 |
|
EFT |
|
|
|
|
|
2 |
453 |
|
Som Bruger AK47 |
2000 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:57.01 |
|
EFT |
|
|
|
|
|
3 |
76 |
|
Næstved MIX 1 |
2003 |
Næstved Svømmeklub |
DEN |
1:57.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
77 |
|
Næstved MIX 2 |
2001 |
Næstved Svømmeklub |
DEN |
1:59.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
114 |
|
Kalundborg mix 4 |
2005 |
Kalundborg SK |
DEN |
2:00.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
167 |
|
Hovedstadens havkatte |
2007 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
2:06.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
201 |
|
Haslev Allstars 1 |
2001 |
Haslev Svømmeklub |
DEN |
2:06.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
78 |
|
Næstved MIX 3 |
2004 |
Næstved Svømmeklub |
DEN |
2:06.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
80 |
|
Næstved MIX 5 |
2007 |
Næstved Svømmeklub |
DEN |
2:10.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
113 |
|
Kalundborg mix 3 |
2005 |
Kalundborg SK |
DEN |
2:11.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
168 |
|
Hovedstadens havtasker |
2007 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
2:12.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
79 |
|
Næstved MIX 4 |
2004 |
Næstved Svømmeklub |
DEN |
2:14.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
169 |
|
Hovedstadens gopler |
2007 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
2:16.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
166 |
|
Hovedstadens søheste |
2007 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
2:16.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
81 |
|
Næstved MIX 6 |
2007 |
Næstved Svømmeklub |
DEN |
2:18.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
115 |
|
Kalundborg mix 5 |
2007 |
Kalundborg SK |
DEN |
2:29.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
202 |
|
Haslev Allstars 3 |
2007 |
Haslev Svømmeklub |
DEN |
2:36.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
170 |
|
Hovedstadens Ål |
2008 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
2:39.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
112 |
|
Kalundborg mix 2 |
2008 |
Kalundborg SK |
DEN |
2:42.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
318 |
|
STT Badehætter |
2009 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
2:50.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
317 |
|
STT Hajerne |
2009 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
2:50.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
111 |
|
Kalundborg Mix 1 |
2008 |
Kalundborg SK |
DEN |
3:06.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25-11-2021 20:12.48 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Swim Team Taastrup |
|
|
|
|