Startliste for STT Efterårsstævne 2021
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Fredag
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startliste |
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Taastrup Svømmehal Hal 2 |
Arrangør |
Swim Team Taastrup |
|
|
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
26. nov 2021 to 28. nov 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 3, 200m Rygsvømning Damer
|
Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
238 |
3 |
|
Patricia Christensen |
2007 |
FR.VÆRK |
3:31.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
436 |
4 |
|
Agnes Højsteen |
2007 |
VEST |
2:51.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
247 |
5 |
|
Helena Lendal |
2006 |
FR.VÆRK |
2:54.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 3, 200m Rygsvømning Damer |
Final Årg. 2010-2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
4 |
|
Caroline Bøtcher |
2011 |
SOLRØD |
4:16.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 3, 200m Rygsvømning Damer |
Final Årg. 2008-2009 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
159 |
1 |
|
Luna Blanka A. Bløcher |
2009 |
HOVEDSTAD |
3:39.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
152 |
2 |
|
Ella Trærup |
2009 |
HOVEDSTAD |
3:10.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
335 |
3 |
|
Mille Reimer |
2008 |
KVIK |
2:48.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
125 |
4 |
|
Alma Sofie A. Bløcher |
2008 |
HOVEDSTAD |
2:41.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
128 |
5 |
|
Andrea Lage |
2009 |
HOVEDSTAD |
2:46.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
438 |
6 |
|
Freja Kobbernagel |
2008 |
VEST |
3:01.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
7 |
|
Caroline Milling |
2009 |
SOLRØD |
3:19.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
67 |
8 |
|
Clara Munkholm Larsen |
2009 |
NÆSTVED |
4:16.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 3, 200m Rygsvømning Damer |
Final 2007 og ældre |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
239 |
0 |
|
Sofie Wettendorff Hasling |
2007 |
FR.VÆRK |
2:42.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
264 |
1 |
|
Rebecca Ella Madsen |
2006 |
STT |
2:39.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
2 |
|
Nicole Damhøj Andersen |
2006 |
SOLRØD |
2:38.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
260 |
3 |
|
Annika Køhn |
2005 |
STT |
2:30.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
4 |
|
Jaqueline Haack |
2006 |
SOLRØD |
2:26.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
242 |
5 |
|
Josefine Nielsen |
2005 |
FR.VÆRK |
2:27.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
54 |
6 |
|
Iben Lund Nielsen |
2006 |
NÆSTVED |
2:32.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
342 |
7 |
|
Leonora Wahl-Brink |
2007 |
KVIK |
2:38.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
8 |
|
Freja Juul |
2006 |
NÆSTVED |
2:41.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
304 |
9 |
|
Laura Thomadsen |
2004 |
STT |
2:48.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25-11-2021 20:12.31 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Swim Team Taastrup |
|
|
|
|