Startliste for STT Efterårsstævne 2021
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Fredag
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Taastrup Svømmehal Hal 2 |
Arrangør |
Swim Team Taastrup |
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
26. nov 2021 to 28. nov 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
200m Frisvømning Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
253 |
|
Maya Krogh Brønnicke |
2005 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
2:11.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
17 |
|
Nynne Zandra Opperfelt |
2006 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
2:14.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
9 |
|
Charlotte Hjortshøj |
2006 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
2:17.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
7 |
|
Caroline P. Mathiesen |
2001 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
2:18.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
4 |
|
Caroline Rygaard Hansen |
2006 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
2:18.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
5 |
|
Emilie Hartvig-Olsen |
2006 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
2:20.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
263 |
|
Hannah Rørbech |
2006 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
2:20.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
241 |
|
Astrid Nørgaard |
2007 |
Frederiksværk Svømmeklub |
DEN |
2:23.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
187 |
|
Anna Lind Petersen |
2004 |
Haslev Svømmeklub |
DEN |
2:23.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
386 |
|
Frederikke M. Rasmussen |
2008 |
Vest-Brøndby |
DEN |
2:25.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
434 |
|
Esther Bang Laursen |
2009 |
Vest-Brøndby |
DEN |
2:26.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
12 |
|
Emma Spang |
2006 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
2:27.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
66 |
|
Cecilie Jakobsen |
2008 |
Næstved Svømmeklub |
DEN |
2:27.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
163 |
|
Vigga Jørgensen |
2008 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
2:28.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
248 |
|
Nynne Bugge |
2008 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
2:29.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
311 |
|
Laura Kristensen |
2004 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
2:29.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
64 |
|
Asta Lund Nielsen |
2008 |
Næstved Svømmeklub |
DEN |
2:30.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
65 |
|
Augusta Johansen |
2008 |
Næstved Svømmeklub |
DEN |
2:30.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
332 |
|
Ida Fam |
2008 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
2:31.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
278 |
|
Amalie Møller |
2007 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
2:31.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
431 |
|
Alma Gottorp Sørensen |
2009 |
Vest-Brøndby |
DEN |
2:32.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
300 |
|
Maja Hansen |
2006 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
2:33.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
220 |
|
Vega Deneke Kure |
2009 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
2:34.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
297 |
|
Rosa Cornelia Barrisøe |
2006 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
2:35.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
61 |
|
Silje Rud Pedersen |
2007 |
Næstved Svømmeklub |
DEN |
2:35.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
299 |
|
Signe Schnabelrauch |
2006 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
2:36.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
440 |
|
Cecilia Janning |
2009 |
Vest-Brøndby |
DEN |
2:38.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
71 |
|
Merle Blomberg Jensen |
2008 |
Næstved Svømmeklub |
DEN |
2:39.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
204 |
|
Ida Celine Sangstad Holst |
2007 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
2:40.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
227 |
|
Nora Rosenkrantz |
2010 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
2:47.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
232 |
|
Frida Karoline Ikkala |
2005 |
Frederiksværk Svømmeklub |
DEN |
2:47.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
298 |
|
Mathilde Bæklund Thygesen |
2006 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
2:48.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
22 |
|
Emma Mahs |
2009 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
2:49.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
449 |
|
Ester Ganci Frederiksen |
2009 |
Næstved Svømmeklub |
DEN |
2:57.18 |
|
EFT |
|
|
|
|
|
35 |
442 |
|
Mille Therp |
2009 |
Vest-Brøndby |
DEN |
3:05.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
171 |
|
Anna Baad Clausen |
2007 |
Haslev Svømmeklub |
DEN |
3:06.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
272 |
|
Mia H Schnabelrauch |
2009 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
3:10.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
244 |
|
Nicoline Boesgaard |
2009 |
Frederiksværk Svømmeklub |
DEN |
3:10.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
410 |
|
Tilde Jespersen Trangbæk |
2011 |
Vest-Brøndby |
DEN |
3:12.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
72 |
|
Nanna Bøchman Pheiffer |
2009 |
Næstved Svømmeklub |
DEN |
3:22.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
324 |
|
Alma Pedersen |
2009 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
3:22.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
385 |
|
Victoria Sinding Vetlov |
2009 |
Vest-Brøndby |
DEN |
3:28.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
404 |
|
Mia Kristensen |
2009 |
Vest-Brøndby |
DEN |
3:37.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
225 |
|
Lisa Koerver Schmidt |
2009 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
3:38.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
409 |
|
Sofie Forsmark |
2010 |
Vest-Brøndby |
DEN |
4:04.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
399 |
|
Liva-Silje Brobjerg Jensen |
2009 |
Vest-Brøndby |
DEN |
4:15.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
414 |
|
Filippa Bulow Larsen |
2011 |
Vest-Brøndby |
DEN |
4:16.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
420 |
|
Liva Nur Filikci |
2012 |
Vest-Brøndby |
DEN |
4:16.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
43 |
|
Emilie Jakobsen |
2010 |
Næstved Svømmeklub |
DEN |
4:16.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
245 |
|
Lotus Lauritsen |
2009 |
Frederiksværk Svømmeklub |
DEN |
4:16.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25-11-2021 20:10.34 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Swim Team Taastrup |
|
|
|
|