Startliste for STT Efterårsstævne 2021
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Lørdag
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startliste |
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Taastrup Svømmehal Hal 2 |
Arrangør |
Swim Team Taastrup |
|
|
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
26. nov 2021 to 28. nov 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 13, 50m Rygsvømning Damer
|
Indledende 1 (12) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
439 |
1 |
|
Ekaterina Wiertz |
2012 |
VEST |
1:06.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
370 |
2 |
|
Marie Gregersen |
2010 |
VÆRLØSE |
1:06.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
215 |
3 |
|
Stacie Jensen |
2013 |
GSK |
1:04.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
420 |
4 |
|
Liva Nur Filikci |
2012 |
VEST |
1:03.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
409 |
5 |
|
Sofie Forsmark |
2010 |
VEST |
1:03.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
176 |
6 |
|
Sofia Lind Petersen |
2011 |
HASLEV |
1:05.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
7 |
|
Madeline Frederiksen |
2010 |
SOLRØD |
1:06.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
426 |
8 |
|
Sofia Zastrow Larsen |
2013 |
VEST |
1:06.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 13, 50m Rygsvømning Damer |
Indledende 2 (12) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
211 |
0 |
|
Laura Høding Sauer |
2012 |
GSK |
1:01.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
124 |
1 |
|
Christiane Braad |
2011 |
HOVEDSTAD |
1:00.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
357 |
2 |
|
Joa Harpsøe Halberg |
2011 |
SK-SYD |
55.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
197 |
3 |
|
Maja Victoria Collatz |
2011 |
HASLEV |
52.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
154 |
4 |
|
Signe Ewald Riecke |
2011 |
HOVEDSTAD |
51.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
393 |
5 |
|
Filippa Kristoffersen |
2010 |
VEST |
52.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
192 |
6 |
|
Gry Ballin |
2010 |
HASLEV |
54.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
7 |
|
Esther Daugaard |
2011 |
SOLRØD |
58.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
414 |
8 |
|
Filippa Bulow Larsen |
2011 |
VEST |
1:00.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
97 |
9 |
|
Caroline Øgendahl |
2008 |
KALUNDBORG |
1:01.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 13, 50m Rygsvømning Damer |
Indledende 3 (12) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
82 |
0 |
|
Frida Fobian Hvidberg |
2011 |
KALUNDBORG |
50.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
1 |
|
Pia Mercado |
2010 |
SOLRØD |
49.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
150 |
2 |
|
Zoi Asholt |
2011 |
HOVEDSTAD |
49.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
110 |
3 |
|
Aura-Xenia Korsgaard Fenger |
2010 |
KALUNDBORG |
48.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
102 |
4 |
|
Nina Caroline Nielsen |
2007 |
KALUNDBORG |
48.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
5 |
|
Caroline Bøtcher |
2011 |
SOLRØD |
48.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
369 |
6 |
|
Anna Lustman Siber |
2009 |
VÆRLØSE |
48.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
129 |
7 |
|
Ella Marie B. Jakobsen |
2011 |
HOVEDSTAD |
49.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
367 |
8 |
|
Amalie Damm Nielsen |
2010 |
VÆRLØSE |
49.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
399 |
9 |
|
Liva-Silje Brobjerg Jensen |
2009 |
VEST |
51.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 13, 50m Rygsvømning Damer |
Indledende 4 (12) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
174 |
0 |
|
Emma Valeur Ladegaard |
2009 |
HASLEV |
47.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
148 |
1 |
|
Sofie Kirkedal |
2011 |
HOVEDSTAD |
47.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
363 |
2 |
|
Asta Sejr Hansen |
2009 |
SK-SYD |
45.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
121 |
3 |
|
Caroline M. Baustert |
2011 |
HOVEDSTAD |
44.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
117 |
4 |
|
Andrea Glasius Tischer |
2010 |
HOVEDSTAD |
44.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
72 |
5 |
|
Nanna Bøchman Pheiffer |
2009 |
NÆSTVED |
44.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
225 |
6 |
|
Lisa Koerver Schmidt |
2009 |
GSK |
45.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
368 |
7 |
|
Andrea Holst Krabbe |
2010 |
VÆRLØSE |
46.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
210 |
8 |
|
Karla Bødiker |
2012 |
GSK |
47.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
9 |
|
Laura Mahs |
2011 |
SOLRØD |
48.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 13, 50m Rygsvømning Damer |
Indledende 5 (12) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
131 |
0 |
|
Emma Biering-Sørensen |
2009 |
HOVEDSTAD |
43.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
70 |
1 |
|
Mathilde Bendtsen |
2007 |
NÆSTVED |
43.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
138 |
2 |
|
Josefine Rodriguez Andersen |
2010 |
HOVEDSTAD |
42.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
152 |
3 |
|
Ella Trærup |
2009 |
HOVEDSTAD |
42.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
144 |
4 |
|
Naja Koch Heschel |
2010 |
HOVEDSTAD |
42.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
372 |
5 |
|
Nanna Hessner |
2007 |
VÆRLØSE |
42.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
116 |
6 |
|
Alice Legarth Schmidt |
2011 |
HOVEDSTAD |
42.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
339 |
7 |
|
Sophie Harborg Fuchs |
2007 |
KVIK |
43.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
272 |
8 |
|
Mia H Schnabelrauch |
2009 |
STT |
43.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
226 |
9 |
|
Thilde Bødiker |
2009 |
GSK |
44.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 13, 50m Rygsvømning Damer |
Indledende 6 (12) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
246 |
0 |
|
Emma Larsson Milan |
2009 |
FR.VÆRK |
42.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
217 |
1 |
|
Carmen Grønkjær Thomsen |
2011 |
GSK |
42.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
122 |
2 |
|
Caroline Marie Rosenmejer |
2010 |
HOVEDSTAD |
41.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
126 |
3 |
|
Amalie Rodian Nielsen |
2008 |
HOVEDSTAD |
41.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
104 |
4 |
|
Kristine Porsborg Blach |
2009 |
KALUNDBORG |
41.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
345 |
5 |
|
Olivia Køltoft |
2009 |
SK-SYD |
41.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
86 |
6 |
|
Emma Friis Laursen |
2007 |
KALUNDBORG |
41.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
199 |
7 |
|
Madeleine Schou |
2008 |
HASLEV |
41.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
384 |
8 |
|
Viola Søbye |
2006 |
VÆRLØSE |
42.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
95 |
9 |
|
Caroline Fobian Hvidberg |
2008 |
KALUNDBORG |
42.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 13, 50m Rygsvømning Damer |
Indledende 7 (12) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
227 |
0 |
|
Nora Rosenkrantz |
2010 |
GSK |
40.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
127 |
1 |
|
Elisabeth Thastum |
2010 |
HOVEDSTAD |
40.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
308 |
2 |
|
Caroline Møller |
2002 |
STT |
40.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
98 |
3 |
|
Amanda Fafner |
2007 |
KALUNDBORG |
40.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
172 |
4 |
|
Clara Dannerfjord Josty |
2009 |
HASLEV |
40.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
63 |
5 |
|
Victoria Paulsen |
2006 |
NÆSTVED |
40.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
238 |
6 |
|
Patricia Christensen |
2007 |
FR.VÆRK |
40.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
7 |
|
Amalie Vogt Monberg |
2010 |
SOLRØD |
40.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
280 |
8 |
|
Ellen Bregnholt Larsen |
2008 |
STT |
40.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
243 |
9 |
|
Rosa Nørgaard |
2010 |
FR.VÆRK |
40.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 13, 50m Rygsvømning Damer |
Indledende 8 (12) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
299 |
0 |
|
Signe Schnabelrauch |
2006 |
STT |
39.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
93 |
1 |
|
Thilde Thomsen |
2008 |
KALUNDBORG |
38.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
161 |
2 |
|
Thilde Gammelvind |
2008 |
HOVEDSTAD |
37.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
322 |
3 |
|
Adia Brekling |
2008 |
KVIK |
37.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
297 |
4 |
|
Rosa Cornelia Barrisøe |
2006 |
STT |
37.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
5 |
|
Clara Vestergaard |
2008 |
SOLRØD |
37.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
269 |
6 |
|
Maria Agnes Jakobsen |
2007 |
STT |
37.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
7 |
|
Emilie Jakobsen |
2010 |
NÆSTVED |
38.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
179 |
8 |
|
Camila Hansen |
2006 |
HASLEV |
39.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
156 |
9 |
|
Josephine S. Christensen |
2009 |
HOVEDSTAD |
39.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 13, 50m Rygsvømning Damer |
Indledende 9 (12) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
236 |
0 |
|
Sofie Bierbaum-Pedersen |
2006 |
FR.VÆRK |
37.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
247 |
1 |
|
Helena Lendal |
2006 |
FR.VÆRK |
36.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
335 |
2 |
|
Mille Reimer |
2008 |
KVIK |
36.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
3 |
|
Dicte Maar |
2006 |
NÆSTVED |
36.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
69 |
4 |
|
Katrine Mørkeberg |
2004 |
NÆSTVED |
36.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
5 |
|
Caroline Milling |
2009 |
SOLRØD |
36.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
6 |
|
Ellen-Sofie Jespersen |
2007 |
NÆSTVED |
36.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
304 |
7 |
|
Laura Thomadsen |
2004 |
STT |
36.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
340 |
8 |
|
Laura Jørgensen |
2007 |
KVIK |
37.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
251 |
9 |
|
Jasmin Freja Hansen Ünal |
2007 |
STT |
37.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 13, 50m Rygsvømning Damer |
Indledende 10 (12) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
88 |
0 |
|
Maria Stoklund |
2006 |
KALUNDBORG |
35.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
1 |
|
Mathilde P. Mathiesen |
2004 |
SOLRØD |
33.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
55 |
2 |
|
Josefine Krumbak |
2004 |
NÆSTVED |
33.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
3 |
|
Jaqueline Haack |
2006 |
SOLRØD |
32.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
4 |
|
Caroline P. Mathiesen |
2001 |
SOLRØD |
30.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
181 |
5 |
|
Sisse Berg Olesen |
2005 |
HASLEV |
31.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
125 |
6 |
|
Alma Sofie A. Bløcher |
2008 |
HOVEDSTAD |
32.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
66 |
7 |
|
Cecilie Jakobsen |
2008 |
NÆSTVED |
33.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
375 |
8 |
|
Amalie Helfelt |
2006 |
VÆRLØSE |
35.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
142 |
9 |
|
Christiane Dreyer Riis |
2009 |
HOVEDSTAD |
36.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 13, 50m Rygsvømning Damer |
Indledende 11 (12) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
221 |
0 |
|
Liva Friche Christensen |
2008 |
GSK |
35.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
264 |
1 |
|
Rebecca Ella Madsen |
2006 |
STT |
33.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
54 |
2 |
|
Iben Lund Nielsen |
2006 |
NÆSTVED |
33.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
91 |
3 |
|
Rebecca Skov Vinding |
2007 |
KALUNDBORG |
31.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
446 |
4 |
|
Amalie Mikkelsen |
1997 |
NTC |
30.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
260 |
5 |
|
Annika Køhn |
2005 |
STT |
31.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
187 |
6 |
|
Anna Lind Petersen |
2004 |
HASLEV |
32.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
310 |
7 |
|
Isabell Hansen |
2007 |
STT |
33.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
300 |
8 |
|
Maja Hansen |
2006 |
STT |
35.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
65 |
9 |
|
Augusta Johansen |
2008 |
NÆSTVED |
35.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 13, 50m Rygsvømning Damer |
Indledende 12 (12) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
436 |
0 |
|
Agnes Højsteen |
2007 |
VEST |
35.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
1 |
|
Frederikke B. Hansen |
2005 |
NÆSTVED |
33.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
109 |
2 |
|
Beatrice Buhr Müller |
2006 |
KALUNDBORG |
32.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
253 |
3 |
|
Maya Krogh Brønnicke |
2005 |
STT |
31.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
444 |
4 |
|
Julie Kepp Jensen |
2000 |
NTC |
26.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
242 |
5 |
|
Josefine Nielsen |
2005 |
FR.VÆRK |
30.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
307 |
6 |
|
Klara Rasmussen |
2008 |
STT |
32.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
101 |
7 |
|
Isabella Holme Bjerborg |
2005 |
KALUNDBORG |
33.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
305 |
8 |
|
Silja Nøhr Mortensen |
2003 |
STT |
34.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
239 |
9 |
|
Sofie Wettendorff Hasling |
2007 |
FR.VÆRK |
35.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26-11-2021 20:34.11 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Swim Team Taastrup |
|
|
|
|