Startliste for Regionsstævne Sjælland Nord
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Lørdag
Seedede heat Løb 8
|
Stævne navn |
Regionalt børnestævne Nordsjæl |
|
Udskriftsdato |
30 oktober 2021 |
|
|
Stævne by |
Frederiksværk |
|
Udskriftstidspunkt |
09:09 |
|
|
Arrangør |
Region Sjælland |
|
|
|
|
|
Bassin |
25m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
30 oktober 2021 |
|
|
|
|
Løb 8, 50m Brystsvømning Herrer |
Finaler (7) |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
263 |
2 |
Albert Redestam |
2010 |
1065AG |
HELSINGØR |
|
25m |
1:19.65 |
269 |
3 |
Mathias Bendtsen |
2010 |
1063AG |
HELSINGØR |
|
25m |
1:03.42 |
326 |
4 |
Gustav Skov |
2010 |
1059AK |
FR.SUND |
|
25m |
1:14.27 |
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
184 |
1 |
Nicklas Kofoed |
2010 |
1039AB |
A6 SLANGE |
|
25m |
56.84 |
251 |
2 |
Otto Galberg-Lund |
2010 |
1073AB |
HOLBÆK |
|
25m |
56.63 |
280 |
3 |
Jens Ole H. Frederiksen |
2010 |
1065AE |
GLADSAXE |
|
25m |
54.60 |
281 |
4 |
Felix Cordova Schultz |
2010 |
1035AA |
GLADSAXE |
|
25m |
54.96 |
228 |
5 |
Rares Enache |
2010 |
1031AC |
LYNGBY |
|
25m |
56.68 |
304 |
6 |
Storm Fogtmann |
2010 |
1053AG |
GENTOFTE |
|
25m |
56.90 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
332 |
1 |
Rasmus Kohave Sørensen |
2010 |
1081AC |
TRITON B |
|
25m |
53.37 |
260 |
2 |
Wille Ask Bargmann |
2010 |
1043AE |
HERLEV |
|
25m |
52.63 |
189 |
3 |
Axel Skov Andersson |
2010 |
1089AA |
BIRKERØD |
|
25m |
52.33 |
313 |
4 |
Ming Qi |
2010 |
1091AB |
GENTOFTE |
|
25m |
52.53 |
180 |
5 |
Nicolaj Bülow |
2010 |
1095AC |
A6 LAKSEN |
|
25m |
53.12 |
343 |
6 |
Enoch Frederik Homoki |
2010 |
1097AE |
SØLLERØD |
|
25m |
54.54 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
285 |
1 |
Emil Slot Jacobsen |
2010 |
1043AF |
GLADSAXE |
|
25m |
51.25 |
339 |
2 |
Mathias Flygenring |
2009 |
0943BB |
SØLLERØD |
|
25m |
47.89 |
283 |
3 |
Alfred J. R. Pedas |
2009 |
0915AE |
GLADSAXE |
|
25m |
46.28 |
349 |
4 |
Sophus Fosbøl |
2009 |
0967AG |
SØLLERØD |
|
25m |
46.61 |
306 |
5 |
Daniel Raahauge Jensen |
2010 |
1011AC |
GENTOFTE |
|
25m |
51.22 |
234 |
6 |
Bastian Johnsen |
2010 |
1071AC |
LYNGBY |
|
25m |
51.72 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
275 |
1 |
Tobias Gorm |
2009 |
0993AE |
GLADSAXE |
|
25m |
45.73 |
204 |
2 |
Aksel Danielsen |
2009 |
0969AB |
ALLERØD |
|
25m |
45.64 |
258 |
3 |
Mehmet Fener |
2009 |
0941AE |
HERLEV |
|
25m |
45.36 |
294 |
4 |
Storm Krogh Kaastrup |
2009 |
0901AC |
GENTOFTE |
|
25m |
45.54 |
331 |
5 |
Oliver Christensen |
2009 |
0963AF |
TRITON B |
|
25m |
45.71 |
350 |
6 |
August Drucker |
2009 |
0909AH |
SØLLERØD |
|
25m |
45.91 |
|
|
Heat 6 (7) (Årg. 2010-2010) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
328 |
1 |
Ludvig Rasmussen |
2010 |
1061AK |
FR.SUND |
|
25m |
47.27 |
197 |
2 |
Peter Klitvang |
2010 |
1047AB |
BIRKERØD |
|
25m |
46.98 |
279 |
3 |
Emil Tihic Rasmussen |
2010 |
1045AF |
GLADSAXE |
|
25m |
45.13 |
333 |
4 |
Silas Argueta Andersen |
2010 |
1013AB |
TRITON B |
|
25m |
46.58 |
301 |
5 |
Kasper Han Cai |
2010 |
1051AG |
GENTOFTE |
|
25m |
47.03 |
300 |
6 |
Hannibal Bjerregaard-Knudsen |
2010 |
1057AG |
GENTOFTE |
|
25m |
48.85 |
|
|
Heat 7 (7) (Årg. 2009-2009) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
340 |
1 |
Lucas Ammons |
2009 |
0945AE |
SØLLERØD |
|
25m |
44.74 |
264 |
2 |
Bertil West |
2009 |
0999AC |
HELSINGØR |
|
25m |
42.87 |
273 |
3 |
Johan Damkjær Bartels |
2009 |
0995AB |
GLADSAXE |
|
25m |
41.71 |
220 |
4 |
Conrad Buhl |
2009 |
0947AF |
LYNGBY |
|
25m |
41.81 |
268 |
5 |
Lauritz Klint Poulsen |
2009 |
0919AE |
HELSINGØR |
|
25m |
43.12 |
244 |
6 |
Robert Nordby |
2009 |
0921AE |
HØRSHOLM |
|
25m |
45.12 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 |
Udskriftsdato |
30 oktober 2021 |
Licens til Dansk Svømmeunion |
Udskriftstidspunkt |
09:09 |
|