Startliste for Køge Open 2021 Herfølge
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Seedede heat Løb 119
|
Stævne navn |
Køge Open Herfølge |
|
Udskriftsdato |
21 november 2021 |
|
|
Stævne by |
Herfølge |
|
Udskriftstidspunkt |
08:06 |
|
|
Arrangør |
Køge Svømmeklub |
|
|
|
|
|
Bassin |
25m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
20 november 2021 |
|
|
|
|
Løb 119, 100m Brystsvømning Damer |
Indledende (7) |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
50 |
2 |
Natacha Mikkelsen |
2011 |
1118AD |
KØGE |
|
25m |
|
85 |
3 |
Mathilde Josefine Holm |
2010 |
1080AG |
GTI-ISHØJ |
|
25m |
|
41 |
4 |
Anna Hildebrandt |
2011 |
1116AD |
KØGE |
|
25m |
|
52 |
5 |
Olivia Henriksen |
2010 |
1078AM |
KØGE |
|
25m |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
147 |
1 |
Vilma Rosendahl Veggerby |
2010 |
1082AG |
GTI-GREVE |
|
25m |
|
203 |
2 |
Alma Madrid Poulsen |
2011 |
1126AC |
GTI-TUNE |
|
25m |
|
246 |
3 |
Katrine Barslund Ellehauge |
2010 |
1056AH |
MK31 |
|
25m |
2:28.96 |
208 |
4 |
Mie Neergaard |
2010 |
1084AD |
GTI-TUNE |
|
25m |
|
98 |
5 |
Emilie Hougaard Lading |
2010 |
1034AO |
HØRSHOLM |
|
25m |
|
146 |
6 |
Josefine Nyamadi |
2010 |
1084AG |
GTI-GREVE |
|
25m |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
206 |
1 |
Frida Kirkegaard |
2010 |
1064AD |
GTI-TUNE |
|
25m |
2:17.77 |
49 |
2 |
Melina Ertman |
2011 |
1176AA |
KØGE |
|
25m |
2:12.39 |
108 |
3 |
Malea Rosa A Nunez |
2010 |
1072AA |
HVIDOVRE |
|
25m |
2:09.94 |
43 |
4 |
Caya Kvisgaard |
2010 |
1046AC |
KØGE |
|
25m |
2:11.06 |
260 |
5 |
Laura Johansson |
2010 |
1032AA |
SVØMSK |
|
25m |
2:16.64 |
45 |
6 |
Lucca Kiding |
2011 |
1186AA |
KØGE |
|
25m |
2:19.09 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
123 |
1 |
Johanne Møller Hansen |
2010 |
1032AG |
HOLBÆK |
|
25m |
2:06.98 |
111 |
2 |
Leonora Sarauw Lundsgaard |
2010 |
1046AA |
HVIDOVRE |
|
25m |
2:02.92 |
258 |
3 |
Hannah Hultquist Moll |
2010 |
1038AO |
SVØMSK |
|
25m |
1:59.19 |
253 |
4 |
Alberte Hjarbæk |
2010 |
1060AF |
SVØMSK |
|
25m |
2:00.18 |
131 |
5 |
Alma Balterzen |
2010 |
1086AN |
HOLBÆK |
|
25m |
2:05.00 |
42 |
6 |
Caroline Elisabeth Moris |
2010 |
1092AH |
KØGE |
|
25m |
2:07.69 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
191 |
1 |
Anna Andersen |
2010 |
1042AH |
SHS-STEVNS |
|
25m |
1:56.39 |
39 |
2 |
Frida Koch |
2010 |
1022AB |
KØGE |
|
25m |
1:50.10 |
235 |
3 |
Victoria Dolling |
2010 |
1074AO |
VI39 |
|
25m |
1:39.71 |
255 |
4 |
Nikoline Nielsen |
2011 |
1102AB |
SVØMSK |
|
25m |
1:40.57 |
51 |
5 |
Nia Sommer |
2010 |
1074AA |
KØGE |
|
25m |
1:54.54 |
256 |
6 |
Rosa Pico |
2010 |
1038AA |
SVØMSK |
|
25m |
1:58.94 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
141 |
1 |
Caroline Engsbro |
2010 |
1054AD |
GTI-GREVE |
|
25m |
1:56.07 |
242 |
2 |
Adrianna Isabel Romero |
2010 |
1060AH |
MK31 |
|
25m |
1:47.89 |
121 |
3 |
Mille Stokholm |
2010 |
1034AH |
HOLBÆK |
|
25m |
1:37.45 |
254 |
4 |
Maria Gandrup Nygaard |
2010 |
1018AA |
SVØMSK |
|
25m |
1:40.08 |
107 |
5 |
Natasja Hornuff |
2010 |
1052AK |
HVIDOVRE |
|
25m |
1:52.91 |
252 |
6 |
Laura Keller Thorgrimson |
2010 |
1088AE |
SVØMSK |
|
25m |
1:58.43 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
97 |
1 |
Agnethe Overgaard |
2010 |
1088AC |
HØRSHOLM |
|
25m |
1:55.48 |
38 |
2 |
Ellen Juul-Andersen |
2010 |
1028AC |
RINGSTED |
|
25m |
1:42.02 |
103 |
3 |
Karla S Enevoldsen |
2010 |
1004AE |
HVIDOVRE |
|
25m |
1:35.23 |
244 |
4 |
Nicoline Svarrer |
2010 |
1062AH |
MK31 |
|
25m |
1:39.92 |
199 |
5 |
Ella Janniche |
2011 |
1114AD |
TRITON B |
|
25m |
1:51.54 |
53 |
6 |
Rosa Sørensen |
2010 |
1096AH |
KØGE |
|
25m |
1:56.65 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 |
Udskriftsdato |
21 november 2021 |
Licens til Køge Svømmeklub |
Udskriftstidspunkt |
08:06 |
|