Program för Køge Open 2021 Herfølge
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Lørdag
Seedede heat Løb 3
|
Stævne navn |
Køge Open Herfølge |
|
Udskriftsdato |
20 november 2021 |
|
|
Stævne by |
Herfølge |
|
Udskriftstidspunkt |
08:18 |
|
|
Arrangør |
Køge Svømmeklub |
|
|
|
|
|
Bassin |
25m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
20 november 2021 |
|
|
|
|
Løb 3, 50m Brystsvømning Damer |
Indledende (10) |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
282 |
2 |
Maja Ingemann Hansson |
2013 |
1368AD |
ROSKILDE |
|
25m |
|
56 |
3 |
Andrea Kaiser |
2012 |
1270AE |
KØGE |
|
25m |
|
80 |
4 |
Eva Hansen |
2010 |
1076AM |
GTI-ISHØJ |
|
25m |
|
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
79 |
2 |
Clara Funch Danielsen |
2011 |
1180AG |
GTI-ISHØJ |
|
25m |
|
87 |
3 |
Victoria Iskov-Eskebæk |
2011 |
1186AG |
GTI-ISHØJ |
|
25m |
|
242 |
4 |
Adrianna Isabel Romero |
2010 |
1060AH |
MK31 |
|
25m |
|
18 |
5 |
Alde Linnea Bruun Rasmussen |
2010 |
1070AQ |
RINGSTED |
|
25m |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
205 |
1 |
Frida Gass |
2011 |
1150AF |
GTI-TUNE |
|
25m |
|
83 |
2 |
Lea Marie Weiss |
2011 |
1124AC |
GTI-ISHØJ |
|
25m |
|
204 |
3 |
Frederikke Lohmann Frostholm |
2011 |
1152AF |
GTI-TUNE |
|
25m |
|
50 |
4 |
Natacha Mikkelsen |
2011 |
1118AD |
KØGE |
|
25m |
|
283 |
5 |
Clara Kristiansen |
2013 |
1370AD |
ROSKILDE |
|
25m |
|
82 |
6 |
Kaja Dam Skive |
2010 |
1096AN |
GTI-ISHØJ |
|
25m |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
207 |
1 |
Kathrine R. Svendsen |
2010 |
1010AP |
GTI-TUNE |
|
25m |
|
25 |
2 |
Emma Dejløw Sonne |
2011 |
1110AD |
RINGSTED |
|
25m |
|
122 |
3 |
Clara Lazzaro |
2010 |
1098AM |
HOLBÆK |
|
25m |
|
65 |
4 |
Ida Nissen |
2012 |
1254AF |
KØGE |
|
25m |
|
84 |
5 |
Lærke Have Lundtoft |
2011 |
1184AG |
GTI-ISHØJ |
|
25m |
|
62 |
6 |
Carolina Sehuusen |
2012 |
1256AF |
KØGE |
|
25m |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
181 |
1 |
Liv Engedal |
2010 |
1068AA |
GLADSAXE |
|
25m |
1:25.47 |
13 |
2 |
Josefine Thielsen |
2012 |
1270AG |
RINGSTED |
|
25m |
1:20.58 |
251 |
3 |
Josephine Wesselhoff |
2010 |
1014AA |
VORDINGB |
|
25m |
1:11.45 |
286 |
4 |
Alma Marie Nygaard |
2011 |
1108AA |
AIF |
|
25m |
1:12.14 |
29 |
5 |
Maja Oggesen |
2010 |
1074AQ |
RINGSTED |
|
25m |
1:21.53 |
57 |
6 |
Astrid Jensen |
2013 |
1334AA |
KØGE |
|
25m |
1:45.91 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
42 |
1 |
Caroline Elisabeth Moris |
2010 |
1092AH |
KØGE |
|
25m |
1:07.78 |
55 |
2 |
Sofie Nørgård Muus |
2011 |
1178AC |
KØGE |
|
25m |
1:06.08 |
172 |
3 |
Vigga Rasmussen |
2010 |
1032AD |
GLADSAXE |
|
25m |
1:05.70 |
68 |
4 |
Silje Kvisgaard |
2012 |
1268AB |
KØGE |
|
25m |
1:05.88 |
284 |
5 |
Sofie Nygaard Kofoed |
2010 |
1062AF |
AIF |
|
25m |
1:06.62 |
35 |
6 |
Sophia Erdmann Thiel |
2010 |
1078AQ |
RINGSTED |
|
25m |
1:09.15 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
135 |
1 |
Sofie Ljunggren |
2011 |
1178AF |
HOLBÆK |
|
25m |
1:00.78 |
59 |
2 |
Austeja Giedraite |
2012 |
1284AB |
KØGE |
|
25m |
59.21 |
125 |
3 |
Lea Pedersen |
2011 |
1126AG |
HOLBÆK |
|
25m |
57.25 |
246 |
4 |
Katrine Barslund Ellehauge |
2010 |
1056AH |
MK31 |
|
25m |
59.12 |
131 |
5 |
Alma Balterzen |
2010 |
1086AN |
HOLBÆK |
|
25m |
1:00.00 |
258 |
6 |
Hannah Hultquist Moll |
2010 |
1038AO |
SVØMSK |
|
25m |
1:01.08 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
252 |
1 |
Laura Keller Thorgrimson |
2010 |
1088AE |
SVØMSK |
|
25m |
54.45 |
38 |
2 |
Ellen Juul-Andersen |
2010 |
1028AC |
RINGSTED |
|
25m |
49.87 |
235 |
3 |
Victoria Dolling |
2010 |
1074AO |
VI39 |
|
25m |
45.20 |
39 |
4 |
Frida Koch |
2010 |
1022AB |
KØGE |
|
25m |
46.94 |
49 |
5 |
Melina Ertman |
2011 |
1176AA |
KØGE |
|
25m |
52.90 |
45 |
6 |
Lucca Kiding |
2011 |
1186AA |
KØGE |
|
25m |
55.96 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
191 |
1 |
Anna Andersen |
2010 |
1042AH |
SHS-STEVNS |
|
25m |
53.30 |
233 |
2 |
Rosalina M. Postgaard |
2010 |
1088AA |
VI39 |
|
25m |
47.68 |
255 |
3 |
Nikoline Nielsen |
2011 |
1102AB |
SVØMSK |
|
25m |
45.05 |
244 |
4 |
Nicoline Svarrer |
2010 |
1062AH |
MK31 |
|
25m |
45.41 |
121 |
5 |
Mille Stokholm |
2010 |
1034AH |
HOLBÆK |
|
25m |
52.58 |
123 |
6 |
Johanne Møller Hansen |
2010 |
1032AG |
HOLBÆK |
|
25m |
55.88 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
19 |
1 |
Alma C. Thaysen |
2011 |
1108AD |
RINGSTED |
|
25m |
52.95 |
98 |
2 |
Emilie Hougaard Lading |
2010 |
1034AO |
HØRSHOLM |
|
25m |
47.25 |
103 |
3 |
Karla S Enevoldsen |
2010 |
1004AE |
HVIDOVRE |
|
25m |
44.39 |
254 |
4 |
Maria Gandrup Nygaard |
2010 |
1018AA |
SVØMSK |
|
25m |
45.30 |
97 |
5 |
Agnethe Overgaard |
2010 |
1088AC |
HØRSHOLM |
|
25m |
51.31 |
253 |
6 |
Alberte Hjarbæk |
2010 |
1060AF |
SVØMSK |
|
25m |
55.49 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 |
Udskriftsdato |
20 november 2021 |
Licens til Køge Svømmeklub |
Udskriftstidspunkt |
08:18 |
|