Program för Sigma Cup 2021 - Birkerød
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
|
Arrangør |
Sigma Swim |
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
3. dec 2021 to 5. dec 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
52 |
200m Brystsvømning Herrer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
265 |
|
Joakim Brønnum |
1997 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
2:14.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
229 |
|
Alfred Hausting Balslev Jørgensen |
2004 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
2:28.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
104 |
|
Rio Halawi |
2008 |
Herlev Svømning |
DEN |
2:38.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
1 |
|
Frederik Bak Mathiasen |
2006 |
Struer Svømmeklub |
DEN |
2:39.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
221 |
|
Christoffer Weiss |
2002 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
2:42.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
66 |
|
Mads Emil Christiansen |
2006 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
2:44.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
3 |
|
Emil Askov Møller Petersen |
2007 |
Skanderborg Svømmeklub |
DEN |
2:46.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
232 |
|
Marius Lundsteen Brøndum |
2005 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
2:50.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
169 |
|
Esben Frimand |
2006 |
H.G.F. Svømning |
DEN |
2:50.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
241 |
|
Emil Mandsberg |
2008 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
DEN |
2:54.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
237 |
|
Luka Kepser |
2007 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
DEN |
2:54.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
147 |
|
Andreas Frommelt Hertz |
2008 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
2:56.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
32 |
|
Lucas Linderoth |
2007 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
3:02.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
258 |
|
Oscar Persson |
2008 |
VIK-Skovbakken Svømmeafdeling |
DEN |
3:07.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
211 |
|
Laurits Radmer Nygaard |
2008 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
3:13.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
180 |
|
Nicklas Hiort |
2008 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
3:15.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
12 |
|
Joe Hargreaves |
2008 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
3:18.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
30 |
|
Raymi Noah Trevino Hansen |
2008 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
3:20.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
216 |
|
Mathias Garset Petersen |
2007 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
3:28.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
107 |
|
Storm Bargmann |
2007 |
Herlev Svømning |
DEN |
3:32.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
243 |
|
Frederik Kindberg |
2008 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
239 |
|
August Ibsen |
2008 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
02-12-2021 16:59.36 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Allerød Svømmeklub |
|
|
|
|