Program för Sigma Cup 2021 - Blovstrød
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
|
Arrangør |
Sigma Swim |
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
4. dec 2021 to 5. dec 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
126 |
200m Frisvømning Herrer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
177 |
|
Carl August Scheel |
2009 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
2:23.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
38 |
|
Axel Bonke Jensen |
2009 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
2:32.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
211 |
|
Peter Gude Tang Bregnsholm |
2010 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
DEN |
2:40.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
185 |
|
William Henry Hartvigsen |
2010 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
2:43.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
152 |
|
Alfred J. R. Pedas |
2009 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
2:44.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
188 |
|
Tobias Hanson |
2009 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
2:45.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
178 |
|
Anton Wichmann Christensen |
2009 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
2:48.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
12 |
|
Sebastian Rønnoe |
2009 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
2:51.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
194 |
|
Herman Ludvig Scheel |
2011 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
2:52.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
179 |
|
Christoph Lykke Piil Andersen |
2010 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
3:00.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
187 |
|
William Moe Sørensen |
2009 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
3:07.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
106 |
|
Vincent Klintø |
2011 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
3:10.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
102 |
|
Jonathan A. R. Jensen |
2011 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
3:10.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
45 |
|
Frederik Lollike |
2010 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
3:16.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
66 |
|
Ingolf Ougaard |
2011 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
3:24.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
101 |
|
Valdemar O. Schjelde |
2011 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
3:30.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
180 |
|
Elias Brøndum Andersen |
2010 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
4:01.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
36 |
|
Wilmer Quaade |
2011 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
4:14.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
214 |
|
Benjamin Rasmussen |
2011 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
64 |
|
Frederik Flach |
2011 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
205 |
|
Julius Steen |
2011 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
57 |
|
Alvin Konstantin Djørup |
2011 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
73 |
|
Victor Morville |
2011 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
67 |
|
Niklas Hyldekær Janstrup |
2011 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
04-12-2021 08:26.55 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Allerød Svømmeklub |
|
|
|
|