Program för Österlen Swim Challenge
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Lördag pass 1
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Heatlista |
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Tobisviksbadet |
Arrangör: |
Ystads Simsällskap Österlensim |
|
|
|
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 17 jun 2022 till den 19 jun 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 11, 200m Medley Herrar
|
Final 1 (3) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
88 |
3 |
|
Liam Andersson |
2009 |
LANDSKRONA |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
164 |
4 |
|
William Persson |
2009 |
YSTADS SS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
5 |
|
Jakob Bondesson |
2009 |
KSLS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
135 |
6 |
|
Gustav Call |
2009 |
UPSALA S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 11, 200m Medley Herrar |
Final 2 (3) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
112 |
1 |
|
Alex Christell Barry |
2008 |
SK RAN |
3:11.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
171 |
2 |
|
Hugo Cederholm |
2007 |
YSTADS SS |
2:52.09 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
116 |
3 |
|
Hugo Evander |
2007 |
SK RAN |
2:48.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
108 |
4 |
|
Kasper Andersson |
2008 |
SK RAN |
2:44.25 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
113 |
5 |
|
Kevin Christell Barry |
2008 |
SK RAN |
2:44.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
136 |
6 |
|
Malte Andersson |
2007 |
UPSALA S |
2:51.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
148 |
7 |
|
Simon Jansson |
2007 |
UPSALA S |
3:10.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
114 |
8 |
|
Leon Eder |
2008 |
SK RAN |
3:28.51 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 11, 200m Medley Herrar |
Final 3 (3) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
63 |
1 |
|
Henry Palm |
2008 |
LANDSKRONA |
2:41.58 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
147 |
2 |
|
Lukas Jonsgården |
2008 |
UPSALA S |
2:38.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
149 |
3 |
|
Leo Jönsson |
2007 |
UPSALA S |
2:26.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
103 |
4 |
|
Gustav Bach |
2005 |
SK RAN |
2:25.41 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
5 |
|
Noah Brylski |
2008 |
KSLS |
2:26.37 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
6 |
|
Ozzy Melin |
2006 |
KSLS |
2:33.01 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
167 |
7 |
|
Aaron Conradsson Häggel |
2008 |
YSTADS SS |
2:39.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
146 |
8 |
|
Johannes Fischer |
2007 |
UPSALA S |
2:43.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-06-18 10:01:06 |
Resultathantering: WinGrodan 2.9 |
Licensierad till: Ystads Simsällskap |
|
|
|
|