Program för Höstsimiaden 2021, Kungsbacka
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Pass 1
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Heatlista |
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Kungsbacka Badhus |
Arrangör: |
VSSF och KbSS |
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 4 dec 2021 till den 4 dec 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 17, 50m Ryggsim Damer
|
Final 1 (3) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
240 |
3 |
|
Moa Jönsson |
2010 |
SK STIMMET |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
4 |
|
Astrid Sandinge |
2010 |
ALINGSÅS |
1:00.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
5 |
|
Molly Magnusson |
2010 |
ELFSBORG |
1:14.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
278 |
6 |
|
Ida Bengtsson |
2010 |
SK ALINGSÅ |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 17, 50m Ryggsim Damer |
Final 2 (3) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
243 |
0 |
|
Cornelia Persson |
2010 |
VARBERG |
54.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
1 |
|
Stina Levinsson |
2010 |
ELFSBORG |
51.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
57 |
2 |
|
Olivia Holm |
2010 |
KUNGSBACKA |
49.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
285 |
3 |
|
Artonia Sulaj |
2010 |
FALKENBERG |
48.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
143 |
4 |
|
Leia Carlsson |
2010 |
SK LAXEN |
47.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
53 |
5 |
|
Tyra Secund |
2010 |
KUNGSBACKA |
48.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
6 |
|
Nelly Zetterdahl |
2010 |
ALINGSÅS |
49.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
7 |
|
Emilia Jamei |
2010 |
ELFSBORG |
50.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
235 |
8 |
|
My Axdorff |
2010 |
SKÖVDE SS |
51.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
166 |
9 |
|
Isabella Liljedahl |
2010 |
SK LAXEN |
55.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 17, 50m Ryggsim Damer |
Final 3 (3) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
279 |
0 |
|
Angelika Borg |
2010 |
SK ALINGSÅ |
44.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
1 |
|
Filippa Oom |
2010 |
KUNGSBACKA |
42.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
291 |
2 |
|
Penny Norrlander |
2010 |
ELFSBORG |
42.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
3 |
|
Vera Strömberg |
2010 |
ELFSBORG |
41.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
4 |
|
Tilda Flyckt |
2010 |
ELFSBORG |
38.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
257 |
5 |
|
Leia Kayal |
2010 |
VARBERG |
40.99 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
156 |
6 |
|
Amanda Roghe |
2010 |
SK LAXEN |
41.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
223 |
7 |
|
Madeleine Bake Schell |
2010 |
SK 1970 |
42.31 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
52 |
8 |
|
Katelin Chan |
2010 |
KUNGSBACKA |
44.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
258 |
9 |
|
Molly Bengtsson |
2010 |
VARBERG |
45.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-12-03 20:20:36 |
Resultathantering: WinGrodan 2.9 |
Licensierad till: Kungsbacka Simsällskap |
|
|
|
|