Program for Finnish Open GP
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Finnish Open Grand Prix 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Aaltoalvari |
Organizer: |
Swimming Jyväskylä |
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Nov 20, 2021 to Nov 21, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
100m Rintauinti Miehet |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
311 |
|
Matti Mattsson |
1993 |
Porin Uimaseura |
FIN |
56.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
97 |
|
Ari-Pekka Liukkonen |
1989 |
Cetus Espoo |
FIN |
59.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
562 |
|
Erik Nurmi |
2001 |
Vanders |
FIN |
1:00.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
513 |
|
Werneri Koskinen |
1998 |
Uinti Tampere |
FIN |
1:00.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
25 |
|
Davin Lindholm |
2004 |
Helsingfors Simsällskap |
FIN |
1:00.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
347 |
|
Jami Ihalainen |
2003 |
TaTu Tampere |
FIN |
1:00.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
257 |
|
Teemu Vuorela |
1994 |
Swimming Jyväskylä |
FIN |
1:01.75 |
|
LATE |
|
|
|
|
|
8 |
162 |
|
Miika Tolvanen |
1996 |
Joensuun Uimaseura ry |
FIN |
1:01.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
428 |
|
Paavo Erkinaro |
2003 |
Oulun Uinti 1906 |
FIN |
1:03.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
4 |
|
Lassi Ohtonen |
1992 |
Helsingfors Simsällskap |
FIN |
1:03.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
111 |
|
Luukas Vainio |
2003 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:03.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
237 |
|
Julius Nyberg |
2002 |
Swimming Jyväskylä |
FIN |
1:03.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
559 |
|
Juha Kollin |
1993 |
Vanders |
FIN |
1:04.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
317 |
|
Roope Paatos |
2002 |
Raision Urheilijat |
FIN |
1:04.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
103 |
|
Petr Pankratov |
2002 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:04.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
525 |
|
Joona Kortteinen |
2003 |
Uinti Tampere |
FIN |
1:06.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
528 |
|
Samuel Sainio |
2005 |
Uinti Tampere |
FIN |
1:06.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
519 |
|
Jakob Sievers |
2000 |
Uinti Tampere |
FIN |
1:06.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
211 |
|
Nooa Matela |
2005 |
Lappeenrannan Uimarit |
FIN |
1:06.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
51 |
|
Akseli Maaranen |
2004 |
Hyvinkään Uimaseura |
FIN |
1:06.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
564 |
|
Antti Musikka |
2005 |
Vanders |
FIN |
1:06.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
158 |
|
Lauri Tolvanen |
2003 |
Haminan Uimaseura |
FIN |
1:07.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
62 |
|
Onni-Kalle Luomala |
2002 |
Järvenpään Uintiklubi ry |
FIN |
1:07.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
27 |
|
Veikka Leväsalo |
2005 |
Helsingfors Simsällskap |
FIN |
1:07.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
394 |
|
Konsta Vainio |
2005 |
Aurajoen Uinti Ry |
FIN |
1:08.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
242 |
|
Vilho Tikkanen |
2005 |
Swimming Jyväskylä |
FIN |
1:08.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
100 |
|
Joel Knaapi |
2001 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:08.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
210 |
|
Topi Immonen |
2003 |
Lappeenrannan Uimarit |
FIN |
1:09.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
456 |
|
Roni Heikkinen |
2005 |
Oulun Uinti 1906 |
FIN |
1:09.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
461 |
|
Leevi Väyrynen |
2007 |
Oulun Uinti 1906 |
FIN |
1:09.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
438 |
|
Sihan Yu |
2003 |
Oulun Uinti 1906 |
FIN |
1:09.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
458 |
|
Jere Heikkilä |
2004 |
Oulun Uinti 1906 |
FIN |
1:09.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
554 |
|
Antti Oinonen |
2003 |
Uinti Imatra |
FIN |
1:09.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
504 |
|
Arttu Valonen |
2004 |
ORCA Helsinki |
FIN |
1:10.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
202 |
|
Topias Tynjä |
2005 |
Lahden Uimaseura |
FIN |
1:10.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
196 |
|
Aapo Koskinen |
2004 |
Lahden Uimaseura |
FIN |
1:10.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
244 |
|
Arttu Venemies |
2005 |
Swimming Jyväskylä |
FIN |
1:10.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
171 |
|
Frans Riekki |
2005 |
Joensuun Uimaseura ry |
FIN |
1:10.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
142 |
|
Leo Mannonen |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:10.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
333 |
|
Kaapo Tuomainen |
2008 |
Salon Uimarit |
FIN |
1:10.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
69 |
|
Ville Savulahti |
2003 |
Riihimäen Uimaseura |
FIN |
1:10.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
192 |
|
Eetu Koskinen |
2002 |
Lahden Uimaseura |
FIN |
1:11.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
287 |
|
Elias Kalliokoski |
2003 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
FIN |
1:11.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
455 |
|
Lauri Siurua |
2005 |
Oulun Uinti 1906 |
FIN |
1:11.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
498 |
|
Heikki Väkeväinen |
2002 |
Gladius Kirkkonummi |
FIN |
1:11.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
540 |
|
Lauri Mäkinen |
2004 |
Uinti Tampere |
FIN |
1:11.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
275 |
|
Lassi Lahtinen |
2004 |
Kokkolan Uimaseura |
FIN |
1:12.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
583 |
|
Alexander Nyman |
2004 |
Race Club Sveitsi |
FIN |
1:12.07 |
|
LATE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-11-20 09:11:04 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licensed to: Swimming Jyväskylä |
|
|
|
|