Program for Finnish Open GP
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Finnish Open Grand Prix 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Aaltoalvari |
Organizer: |
Swimming Jyväskylä |
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Nov 20, 2021 to Nov 21, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
50m Selkäuinti Miehet |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
560 |
|
Kalle Mäkinen |
2002 |
Vanders |
FIN |
24.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
5 |
|
Niki Karlsson |
2000 |
Helsingfors Simsällskap |
FIN |
24.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
338 |
|
Miro Vasko |
1993 |
TaTu Tampere |
FIN |
24.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
98 |
|
Roni Kallström |
2001 |
Cetus Espoo |
FIN |
25.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
163 |
|
Emil Hanski |
1999 |
Joensuun Uimaseura ry |
FIN |
26.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
467 |
|
Joakim Harjaks |
2002 |
Oulun Uinti 1906 |
FIN |
26.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
388 |
|
Ibrahim Ezzat |
2002 |
Aurajoen Uinti Ry |
FIN |
26.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
574 |
|
Jani-Markus Sula |
1999 |
Kampuksen Plaani |
FIN |
27.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
347 |
|
Jami Ihalainen |
2003 |
TaTu Tampere |
FIN |
27.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
107 |
|
Jere Ruuhonen |
2001 |
Cetus Espoo |
FIN |
27.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
94 |
|
Valtteri Eloranta |
1992 |
Cetus Espoo |
FIN |
27.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
518 |
|
Akseli Hakala |
2003 |
Uinti Tampere |
FIN |
27.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
435 |
|
Olli-Pekka Pietarila |
2003 |
Oulun Uinti 1906 |
FIN |
27.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
102 |
|
Joona Ruuskanen |
2000 |
Cetus Espoo |
FIN |
27.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
545 |
|
Oliver Aspholm |
2005 |
Uinti Tampere |
FIN |
27.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
381 |
|
Petteri Lepola |
2003 |
Nokian Pyry |
FIN |
28.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
543 |
|
Antte Säilä |
2004 |
Uinti Tampere |
FIN |
28.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
268 |
|
Jere Kotomäki |
1997 |
Kokkolan Uimaseura |
FIN |
28.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
270 |
|
Hugo Mattola |
2001 |
Kokkolan Uimaseura |
FIN |
28.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
148 |
|
Ilmari Nieminen |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
28.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
491 |
|
Benjamin Evans |
2003 |
Swimming Club Vuokatti |
FIN |
28.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
170 |
|
Konsta Kauppinen |
2005 |
Joensuun Uimaseura ry |
FIN |
28.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
538 |
|
Ilja Syrjä |
2004 |
Uinti Tampere |
FIN |
28.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
525 |
|
Joona Kortteinen |
2003 |
Uinti Tampere |
FIN |
29.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
244 |
|
Arttu Venemies |
2005 |
Swimming Jyväskylä |
FIN |
29.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
540 |
|
Lauri Mäkinen |
2004 |
Uinti Tampere |
FIN |
29.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
278 |
|
Visa Nissinen |
2004 |
Kokkolan Uimaseura |
FIN |
29.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
497 |
|
Matteus Einiö |
2004 |
Gladius Kirkkonummi |
FIN |
29.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
179 |
|
Joel Paukkonen |
2004 |
Kuopion Uimaseura |
FIN |
29.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
352 |
|
Alexander Malyshkov |
2004 |
TaTu Tampere |
FIN |
29.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
210 |
|
Topi Immonen |
2003 |
Lappeenrannan Uimarit |
FIN |
29.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
23 |
|
Elis Fokin |
2003 |
Helsingfors Simsällskap |
FIN |
30.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
384 |
|
Iiro Räty |
2006 |
Nokian Pyry |
FIN |
30.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
326 |
|
Joonas Arponen |
2005 |
Rauman Uimaseura |
FIN |
30.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
124 |
|
Nuutti Laitinen |
2004 |
Cetus Espoo |
FIN |
30.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
458 |
|
Jere Heikkilä |
2004 |
Oulun Uinti 1906 |
FIN |
30.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-11-20 09:11:06 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licensed to: Swimming Jyväskylä |
|
|
|
|