Ohjelma Finnish Open GP
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Finnish Open Grand Prix 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Aaltoalvari |
Organizer: |
Swimming Jyväskylä |
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Nov 20, 2021 to Nov 21, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
200m Sekauinti Miehet |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
399 |
|
Ronny Brännkärr |
2002 |
Kemin Työväen Uimarit |
FIN |
2:00.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
588 |
|
Jesper Lietzén |
2002 |
Turun Urheiluliitto |
FIN |
2:00.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
95 |
|
Tuomas Kiviluoma |
1993 |
Cetus Espoo |
FIN |
2:01.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
562 |
|
Erik Nurmi |
2001 |
Vanders |
FIN |
2:01.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
14 |
|
Aleksi Koprinen |
2003 |
Helsingfors Simsällskap |
FIN |
2:02.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
99 |
|
Anton Nuottajärvi |
2000 |
Cetus Espoo |
FIN |
2:04.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
351 |
|
Efim Romanov |
2002 |
TaTu Tampere |
FIN |
2:06.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
513 |
|
Werneri Koskinen |
1998 |
Uinti Tampere |
FIN |
2:06.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
25 |
|
Davin Lindholm |
2004 |
Helsingfors Simsällskap |
FIN |
2:06.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
425 |
|
Lasse Pulkkinen |
2002 |
Oulun Uinti 1906 |
FIN |
2:06.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
110 |
|
Mihail Khanoukaev |
2002 |
Cetus Espoo |
FIN |
2:06.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
111 |
|
Luukas Vainio |
2003 |
Cetus Espoo |
FIN |
2:07.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
283 |
|
Alex Lydman |
2003 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
FIN |
2:08.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
18 |
|
Lassi Haimi |
2003 |
Helsingfors Simsällskap |
FIN |
2:08.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
389 |
|
Mohamed Ezzat |
2001 |
Aurajoen Uinti Ry |
FIN |
2:09.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
146 |
|
Boris Minkovski |
2006 |
Cetus Espoo |
FIN |
2:09.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
392 |
|
Ajjuub Ezzat |
2005 |
Aurajoen Uinti Ry |
FIN |
2:10.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
193 |
|
Taavi Backman |
2004 |
Lahden Uimaseura |
FIN |
2:10.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
451 |
|
Eetu Haipus |
2004 |
Oulun Uinti 1906 |
FIN |
2:10.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
461 |
|
Leevi Väyrynen |
2007 |
Oulun Uinti 1906 |
FIN |
2:13.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
103 |
|
Petr Pankratov |
2002 |
Cetus Espoo |
FIN |
2:13.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
352 |
|
Alexander Malyshkov |
2004 |
TaTu Tampere |
FIN |
2:13.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
394 |
|
Konsta Vainio |
2005 |
Aurajoen Uinti Ry |
FIN |
2:14.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
546 |
|
Oliver Priimägi |
2005 |
Uinti Tampere |
FIN |
2:16.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
8 |
|
Eemeli Raninen |
2001 |
Helsingfors Simsällskap |
FIN |
2:16.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
535 |
|
Riccardo Castagno |
2004 |
Uinti Tampere |
FIN |
2:16.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
528 |
|
Samuel Sainio |
2005 |
Uinti Tampere |
FIN |
2:18.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
398 |
|
Tuukka Orre |
2007 |
Kajaanin Uimaseura |
FIN |
2:18.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
242 |
|
Vilho Tikkanen |
2005 |
Swimming Jyväskylä |
FIN |
2:19.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
285 |
|
Filip Jåfs |
2004 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
FIN |
2:19.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-11-20 09:11:07 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licensed to: Swimming Jyväskylä |
|
|
|
|