Startliste for 37. Spelin in Vesnin memorial 2021
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
37. Špelin in Vesnin memorial 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
POB Kranj |
Organizer: |
PK Triglav |
|
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Nov 20, 2021 to Nov 21, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
200m Individual Medley Women |
|
|
|
|
|
|
|
|
Abs žensk |
2:09.32 |
|
Alenka Kejžar |
1979 |
(SLO) |
Dublin (IRL) |
12/11/2003 |
|
|
Mladinke |
2:12.76 |
|
Anja Klinar |
1988 |
(SLO) |
Dublin (IRL) |
12/11/2003 |
|
|
Kadetinje |
2:12.76 |
|
Anja Klinar |
1988 |
(SLO) |
Dublin (IRL) |
12/11/2003 |
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
131 |
|
Tia Primc |
2004 |
Plavalni klub Ilirija |
SLO |
2:22.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
67 |
|
Zala Pogačar |
2004 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
2:23.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
119 |
|
Tarin Rožič |
2004 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
2:23.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
2 |
|
Mihaela Vještica |
2004 |
PK Nevera |
CRO |
2:24.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
98 |
|
Lena Fortuna |
2007 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
2:27.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
34 |
|
Zoja Šiler Klemenčič |
2006 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
2:30.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
167 |
|
Ema Čerin |
2006 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
2:32.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
71 |
|
Neža Zupan |
2005 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
2:33.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
25 |
|
Aja Kavčič |
2006 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
2:35.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
178 |
|
Iza Bricelj |
2008 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
2:42.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
147 |
|
Ava Luna Rihtman |
2009 |
Plavalni klub Ilirija |
SLO |
2:42.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
279 |
|
Nina Vrhovnik |
2009 |
Plavalni klub Kamnik |
SLO |
2:47.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
244 |
|
Neli Pšeničnik |
2006 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
SLO |
2:51.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
174 |
|
Zara Zorko |
2007 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
2:53.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
230 |
|
Gaja Plevnik Ivanuša |
2008 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
2:55.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
114 |
|
Pika Radelj |
2007 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
2:58.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
218 |
|
Nina Tomše |
2008 |
Plavalni klub Celulozar Krško |
SLO |
3:03.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
177 |
|
Hana Bele |
2008 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
3:03.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
150 |
|
Tanja Čusak |
2009 |
Plavalni klub Ilirija |
SLO |
3:08.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
23 |
|
Anna Reicht |
2009 |
Schwimmverein Wörthersee |
AUT |
3:09.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
33 |
|
Maca Camlek |
2007 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
3:17.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
35 |
|
Maja Maletić |
2008 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
3:22.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
280 |
|
Justina Pika Lapuh |
2010 |
Plavalni klub Kamnik |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
209 |
|
Ariana Agrež |
2010 |
Plavalni klub Rudar Trbovlje |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
208 |
|
Mojca Oberžan |
2010 |
Plavalni klub Rudar Trbovlje |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
285 |
|
Ana Avbelj |
2009 |
Plavalni klub Kamnik |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
211 |
|
Noemi Borišek |
2011 |
Plavalni klub Rudar Trbovlje |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
105 |
|
Mia Abutović |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-11-18 18:53:11 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licensed to: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|