Program för KM Skellefteå 2021
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Lördag pass 1 - insim 15.30-16.15
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Heatlista |
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Eddahallen |
Arrangör: |
Skellefteå Simsällskap |
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 11 dec 2021 till den 11 dec 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 10, 25m Frisim Mixed
|
Final 1 (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
3 |
|
Maja Eliasson |
2010 |
SKELLEFTEÅ |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
4 |
|
Matilda Sellin |
2012 |
BUREÅ SS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
5 |
|
Emelie Norberg Jungstedt |
2014 |
SKELLEFTEÅ |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 10, 25m Frisim Mixed |
Final 2 (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
3 |
|
Hildur Ekenstedt |
2013 |
SKELLEFTEÅ |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
4 |
|
Ludvig Johansson |
2010 |
BURTRÄSK |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
5 |
|
Maja Johansson |
2012 |
BURTRÄSK |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
6 |
|
Elis Lundström |
2011 |
BURTRÄSK |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 10, 25m Frisim Mixed |
Final 3 (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
2 |
|
Anja Öström |
2014 |
SKELLEFTEÅ |
40.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
53 |
3 |
|
Paul Wenkeler |
2014 |
SKELLEFTEÅ |
36.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
4 |
|
Emre Lundgren |
2010 |
SKELLEFTEÅ |
28.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
5 |
|
Ellis Aldered |
2013 |
SKELLEFTEÅ |
29.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
6 |
|
Julia Gillerstedt |
2014 |
SKELLEFTEÅ |
38.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
57 |
7 |
|
Irma Elenius |
2013 |
SKELLEFTEÅ |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 10, 25m Frisim Mixed |
Final 4 (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
2 |
|
Sara Karlsson |
2012 |
SKELLEFTEÅ |
26.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
3 |
|
Tilda Spinnel Häggrud |
2010 |
SKELLEFTEÅ |
24.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
4 |
|
Melker Olsson |
2011 |
SKELLEFTEÅ |
18.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
5 |
|
Clara Sandström |
2012 |
SKELLEFTEÅ |
22.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
6 |
|
William Ricknell |
2011 |
SKELLEFTEÅ |
24.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
7 |
|
Wilma Ricknell |
2015 |
SKELLEFTEÅ |
27.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-12-11 15:43:03 |
Resultathantering: WinGrodan 2.9 |
Licensierad till: Skellefteå Simklubb |
|
|
|
|