Program for 30. MM Memorial Tone Bozic in 1. Razvojni pokal 2021
Below are all entry- and startlists shown by session.
Competition session
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1. RP in 30. MM Memorial Tone Božič 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Kopališče Pristan |
Organizer: |
PK Branik |
|
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Dec 11, 2021 to Dec 11, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
100m Freestyle Men |
|
|
|
|
|
|
|
|
Dečki |
52.62 |
|
Bor Vran-Benkovič |
2007 |
(SLO) |
Zagreb (CRO) |
11/13/2021 |
|
|
Ml. dečki |
57.00 |
|
Bor Vran-Benkovič |
2007 |
(SLO) |
Ljubljana (SLO) |
12/7/2019 |
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
43 |
|
Filip Podobnik |
2008 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
55.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
96 |
|
Julijan Pevec |
2008 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
1:01.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
93 |
|
Vid Čujež |
2008 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
1:01.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
17 |
|
Ian Pezerovič |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
1:04.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
26 |
|
Tanej Čadež |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
1:04.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
127 |
|
Bor Rotovnik |
2009 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
SLO |
1:05.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
28 |
|
Aleksander Lipolt |
|
|
Plavalni klub Ljubljana |
|
1:05.95 |
|
|
|
2009 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
8 |
91 |
|
Aljoša Vihernik |
|
|
Plavalni klub Neptun Celje |
|
1:06.13 |
|
|
|
2008 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
9 |
125 |
|
Oskar Priteržnik |
2008 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
SLO |
1:07.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
104 |
|
Nino Capello |
2009 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
1:08.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
16 |
|
Urban Aleš |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
1:09.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
8 |
|
Janez Kunčič |
2008 |
Plavalni klub Radovljica |
SLO |
1:11.05 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
13 |
54 |
|
Jani Regvat |
2008 |
Plavalni klub Branik Maribor |
SLO |
1:12.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
4 |
|
Andraž Terseglav |
2008 |
Plavalni klub Radovljica |
SLO |
1:12.39 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
15 |
100 |
|
Nejc Šetina |
2009 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
1:12.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
9 |
|
Nejc Maher |
2009 |
Plavalni klub Radovljica |
SLO |
1:13.50 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
17 |
5 |
|
Vitan Dolar Čelesnik |
2009 |
Plavalni klub Radovljica |
SLO |
1:14.48 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
18 |
128 |
|
Alexander Paternoster |
2009 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
SLO |
1:18.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
2 |
|
Lovro Terseglav |
2008 |
Plavalni klub Radovljica |
SLO |
1:20.94 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
20 |
27 |
|
Žiga Volk |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
1:21.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
56 |
|
Nik Vrabl |
2008 |
Plavalni klub Branik Maribor |
SLO |
1:22.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
101 |
|
Martin Fošnarič |
2009 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
1:22.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
98 |
|
Ažbe Blatnik |
2009 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
1:26.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
59 |
|
Matt Koračin |
2008 |
Plavalni klub Branik Maribor |
SLO |
1:33.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
58 |
|
Nino Gorišek |
2008 |
Plavalni klub Branik Maribor |
SLO |
1:44.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
141 |
|
Lucijan Tay Hudin |
2009 |
Plavalno društvo Maribor |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
144 |
|
Emir Ćeliković |
2009 |
Plavalno društvo Maribor |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-12-10 07:19:24 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licensed to: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|