Program för Speedo Yards (25 y) 2022
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Pass 2: Insim 14:30-15:45, Tävlingsstart 16:00
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Heatlista |
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Jönköping |
Arrangör: |
Jönköping |
|
|
|
|
|
Bassäng: |
Yard SC |
Tävlingsdatum: |
den 10 sep 2022 till den 11 sep 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 13, 500y Frisim Herrar
|
Final 1 (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Herrar Ö |
4:26.01 |
|
Victor Johansson |
|
Jönköpings SS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
114 |
1 |
|
Samuel Strålman |
2008 |
KALMAR SS |
|
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
160 |
2 |
|
Antonio Poller |
2009 |
KUNGSBACKA |
7:13.54 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
162 |
3 |
|
Eric Fredgren |
2008 |
KUNGSBACKA |
5:59.97 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
98 |
4 |
|
Joshua Norrfjärd |
2009 |
JÖNKÖPING |
5:39.81 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
185 |
5 |
|
Elias Kilebrand |
2008 |
NÄSSJÖ |
5:41.56 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
171 |
6 |
|
Oliver Schlyter |
2009 |
KUNGSBACKA |
6:01.68 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
274 |
7 |
|
Theo Ekblad |
2008 |
JÖNKÖPING |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 13, 500y Frisim Herrar |
Final 2 (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
169 |
1 |
|
Max Johansson |
2008 |
KUNGSBACKA |
5:28.03 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
247 |
2 |
|
Danis Jugo |
2006 |
VÄRNAMO SS |
5:17.21 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
128 |
3 |
|
Max Andersson |
2007 |
KUNGSBACKA |
5:04.12 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
87 |
4 |
|
Viggo Stjärnås |
2006 |
JÖNKÖPING |
4:51.94 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
5 |
|
Bobo Leijon |
2008 |
JÖNKÖPING |
4:59.97 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
113 |
6 |
|
Theo Arvidsson |
2008 |
KALMAR SS |
5:09.01 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
95 |
7 |
|
Edwin Håkansson |
2007 |
JÖNKÖPING |
5:21.56 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
220 |
8 |
|
Alfred Freijs |
2008 |
SK SYDSIM |
5:33.80 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 13, 500y Frisim Herrar |
Final 3 (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
1 |
|
Vilgot Westman |
2006 |
JÖNKÖPING |
4:47.83 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
211 |
2 |
|
Adrian Ekström |
2004 |
SKURU IK |
4:38.93 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
191 |
3 |
|
Albin Rilby |
2004 |
S02 |
4:33.44 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
230 |
4 |
|
Felix Tetli |
2007 |
SÖDERTÄLJE |
4:26.55 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
82 |
5 |
|
Theo Nordholm |
2006 |
JÖNKÖPING |
4:28.38 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
234 |
6 |
|
Spencer Huerta |
2004 |
SÖDERTÄLJE |
4:33.58 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
7 |
|
Theodor Grinnemo |
2008 |
JÖNKÖPING |
4:41.08 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
203 |
8 |
|
Mio Hernandez |
2007 |
S02 |
4:48.29 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 13, 500y Frisim Herrar |
Final 4 (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
79 |
1 |
|
Max Grubesic |
2004 |
JÖNKÖPING |
4:17.40 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
71 |
2 |
|
Erik Mulikov |
2005 |
JÖNKÖPING |
4:09.04 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
83 |
3 |
|
Felix Wrakén |
2003 |
JÖNKÖPING |
4:06.61 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
172 |
4 |
|
Lucas Humling |
2005 |
LASS |
3:53.40 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
59 |
5 |
|
Viktor Henrysson |
2003 |
JÖNKÖPING |
4:04.34 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
73 |
6 |
|
Ted Wiker |
2004 |
JÖNKÖPING |
4:07.36 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
146 |
7 |
|
Alexander Johansson |
2004 |
KUNGSBACKA |
4:12.81 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
8 |
|
Oskar Glawing |
2005 |
FINSPÅNG |
4:19.97 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-09-10 13:21:05 |
Resultathantering: WinGrodan 2.9 |
Licensierad till: Jönköpings Simsällskap |
|
|
|
|