Program for Strängnäs Simcup 2022
Below are all entry- and startlists shown by session.
Lördag 2/4 Klockan 09.30 (Insim kl. 08.00-09.20)
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Thomas Arena |
Arrangör: |
Strängnäs Simklubb |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 2 apr 2022 till den 2 apr 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
50m Bröstsim Mixed |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
D |
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
|
Status |
|
1 |
225 |
|
Hedvig af Trampe |
2010 |
Strängnäs Simklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
12 |
|
Lukas Alves de Avelar |
2010 |
Botkyrka-Rönninge Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
139 |
|
Julia Aminoff Kristoffersson |
2011 |
Nyköpings Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
180 |
|
Ines Andersson |
2011 |
Ösmo Simsällskap |
SWE |
53.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
38 |
|
Lukas Bjelkemark |
2010 |
Eskilstuna Simklubb |
SWE |
1:12.53 |
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
Nyköpings Simsällskap |
|
|
|
|
|
151 |
Signe Borg |
2010 |
SWE |
|
7 |
|
|
|
|
|
|
Nyköpings Simsällskap |
|
|
|
|
|
140 |
Julia Brunelius |
2010 |
SWE |
|
8 |
|
|
|
|
|
|
Hallsberg Kumla Simklubb |
|
50.57 |
|
|
|
200 |
Elicia Byhlin |
2011 |
SWE |
|
9 |
|
|
|
|
|
|
Eskilstuna Simklubb |
|
1:00.40 |
|
|
|
77 |
Nova Carlbring |
2011 |
SWE |
|
10 |
|
|
|
|
|
|
Nyköpings Simsällskap |
|
|
|
|
|
144 |
Maja Dahlgren |
2011 |
SWE |
|
11 |
|
|
|
|
|
|
Strängnäs Simklubb |
|
|
|
|
|
219 |
Sara Andreea Diaconu |
2010 |
SWE |
|
12 |
|
|
|
|
|
|
Trosabygdens Simsällskap |
|
56.28 |
|
|
|
166 |
Denise Englund |
2010 |
SWE |
|
13 |
|
|
|
|
|
|
Katrineholms Simsällskap |
|
|
|
|
|
123 |
Vilda Fursjö |
2011 |
SWE |
|
14 |
|
|
|
|
|
|
Ösmo Simsällskap |
|
45.33 |
|
|
|
171 |
Linnea Glavas |
2011 |
SWE |
|
15 |
|
|
|
|
|
|
Finspångs Simklubb |
|
|
|
|
|
99 |
Vera Gustafsson |
2010 |
SWE |
|
16 |
|
|
|
|
|
|
Eskilstuna Simklubb |
|
49.46 |
|
|
|
79 |
Oliver Hedenström |
2010 |
SWE |
|
17 |
|
|
|
|
|
|
Botkyrka-Rönninge Simsällskap |
|
1:01.99 |
|
|
|
13 |
Rune Helander |
2010 |
SWE |
|
18 |
|
|
|
|
|
|
Finspångs Simklubb |
|
49.61 |
|
|
|
101 |
Matilda Hovberg |
2010 |
SWE |
|
19 |
|
|
|
|
|
|
Strängnäs Simklubb |
|
|
|
|
|
233 |
Alva Kläppe |
2011 |
SWE |
|
20 |
|
|
|
|
|
|
Hallsberg Kumla Simklubb |
|
55.06 |
|
|
|
201 |
Sofia Lannhard |
2010 |
SWE |
|
21 |
|
|
|
|
|
|
Eskilstuna Simklubb |
|
56.51 |
|
|
|
75 |
Siri Larsson |
2011 |
SWE |
|
22 |
|
|
|
|
|
|
Nyköpings Simsällskap |
|
|
|
EFT |
|
268 |
Tuva Lundkvist |
2010 |
SWE |
|
23 |
266 |
|
Emily Luthman |
|
Hallsberg Kumla Simklubb |
|
|
|
EFT |
|
2011 |
SWE |
|
24 |
264 |
|
Kasper Malmén |
|
Strängnäs Simklubb |
|
52.95 |
|
|
|
2010 |
SWE |
|
25 |
245 |
|
Brandon Norell |
|
Strängnäs Simklubb |
|
|
|
|
|
2011 |
SWE |
|
26 |
3 |
|
Leontine Olsson |
|
Botkyrka-Rönninge Simsällskap |
|
54.73 |
|
|
|
2010 |
SWE |
|
27 |
33 |
|
Jino Atiwit Osman |
|
Simklubben Ena |
|
51.23 |
|
|
|
2010 |
SWE |
|
28 |
194 |
|
Ernst Pettersson |
|
Ösmo Simsällskap |
|
1:00.10 |
|
|
|
2010 |
SWE |
|
|
|
|
|
29 |
181 |
|
Sigrid-Lee Pettersson |
|
Ösmo Simsällskap |
|
57.86 |
|
|
|
2011 |
SWE |
|
|
|
|
|
30 |
242 |
|
Agnes Roos |
|
Strängnäs Simklubb |
|
|
|
|
|
2011 |
SWE |
|
|
|
|
|
|
31 |
76 |
|
Alice Rundgren |
|
Eskilstuna Simklubb |
|
|
|
|
|
2010 |
SWE |
|
|
|
|
|
|
32 |
239 |
|
Ella Råberg |
|
Strängnäs Simklubb |
|
50.55 |
|
|
|
2010 |
SWE |
|
|
|
|
|
33 |
14 |
|
Tyra Sandberg |
|
Botkyrka-Rönninge Simsällskap |
|
1:01.76 |
|
|
|
2011 |
SWE |
|
|
|
|
|
34 |
215 |
|
Jonathan Sanum Larsson |
|
Strängnäs Simklubb |
|
|
|
|
|
2011 |
SWE |
|
|
|
|
|
|
35 |
40 |
|
Carolina Savchik |
|
Eskilstuna Simklubb |
|
48.91 |
|
|
|
2010 |
SWE |
|
|
|
|
|
36 |
178 |
|
Agnes Sjödin |
|
Ösmo Simsällskap |
|
56.03 |
|
|
|
2011 |
SWE |
|
|
|
|
|
37 |
202 |
|
Selma Skambet |
|
Hallsberg Kumla Simklubb |
|
1:00.96 |
|
|
|
2010 |
SWE |
|
|
|
|
|
38 |
11 |
|
Heidi Slotte |
|
Botkyrka-Rönninge Simsällskap |
|
1:00.91 |
|
|
|
2011 |
SWE |
|
|
|
|
|
39 |
104 |
|
Samuel Sponn |
|
Finspångs Simklubb |
|
46.92 |
|
|
|
2010 |
SWE |
|
|
|
|
|
40 |
4 |
|
Maja Ter Alhazin |
|
Botkyrka-Rönninge Simsällskap |
|
53.50 |
|
|
|
2011 |
SWE |
|
|
|
|
|
41 |
126 |
|
Victor Tinins |
2010 |
Katrineholms Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
267 |
|
Patricia Toma |
2010 |
Strängnäs Simklubb |
SWE |
|
|
EFT |
|
|
|
|
|
43 |
190 |
|
Nova Westman |
2011 |
Ösmo Simsällskap |
SWE |
49.66 |
|
|
|
|
|
|
|
44 |
240 |
|
Astrid Zellin |
2010 |
Strängnäs Simklubb |
SWE |
46.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-04-01 19:07:02 |
Resultathantering: WinGrodan 2.9 |
Licensierad till: Mellansvenska Simförbundet |
|
|
|
|