Program för TYR Knatte Cup
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Dag 1
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Heatlista |
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Järfällabadet |
Arrangör: |
Järfälla Simsällskap |
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 19 feb 2022 till den 19 feb 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 4, 50m Fjärilsim Po 11-12
|
Final 1 (2) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
207 |
1 |
|
Hugo Ek |
2010 |
VÄSBY SS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
208 |
2 |
|
Axel Barat |
2011 |
VÄSBY SS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
231 |
3 |
|
Ernst Pettersson |
2010 |
ÖSMO SS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
170 |
4 |
|
Maximilian Mazya |
2010 |
TUREBERG |
54.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
5 |
|
Lucas Zaito |
2010 |
JÄRFÄLLA S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
92 |
6 |
|
Ludvig Näsström |
2011 |
SKK |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
205 |
7 |
|
Oliver Svedin |
2010 |
VÄSBY SS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
171 |
8 |
|
Victor Bernström |
2011 |
TUREBERG |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 4, 50m Fjärilsim Po 11-12 |
Final 2 (2) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
147 |
1 |
|
Tim Hermelin |
2010 |
TUREBERG |
44.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
188 |
2 |
|
Axel Svahn |
2010 |
VÄSBY SS |
41.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
3 |
|
Cesar Önnesjö |
2010 |
DANDERYD |
38.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
191 |
4 |
|
Elton Rosén |
2010 |
VÄSBY SS |
37.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
193 |
5 |
|
Jesselton von Walden |
2010 |
VÄSBY SS |
37.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
136 |
6 |
|
Eric Söderlund |
2010 |
SÖDERTÖRN |
39.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
124 |
7 |
|
Elias Tsampazis |
2011 |
SÖDERTÖRN |
42.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
189 |
8 |
|
Bosse Johansson |
2010 |
VÄSBY SS |
46.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-02-19 17:20:57 |
Resultathantering: WinGrodan 2.9 |
Licensierad till: Järfälla Simsällskap |
|
|
|
|