Startliste for TYR Invite
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Pass 3
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Tibblebadet |
Arrangör: |
Täby Sim |
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 3 jun 2022 till den 5 jun 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
100m Frisim Herrar |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
135 |
|
Rasmus Hanson |
2003 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
53.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
182 |
|
Sam Hamzehnejad |
2006 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
53.58 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
131 |
|
Adam Karlsson |
2000 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
53.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
355 |
|
Theo Ylipää |
2004 |
Umeå Simsällskap |
SWE |
54.16 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
5 |
29 |
|
Axel Gustavsson |
2005 |
Lidingö Simklubb |
SWE |
54.39 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
6 |
262 |
|
Leo Güleryüz |
2006 |
Täby Sim |
SWE |
54.45 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
7 |
267 |
|
William Lagerlöf |
2007 |
Täby Sim |
SWE |
54.92 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
8 |
186 |
|
Gustav Storell |
2006 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
55.43 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
9 |
137 |
|
William Erneholm |
2006 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
55.59 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
10 |
132 |
|
Jonas Malmring |
2001 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
55.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
268 |
|
Robin Suves |
2006 |
Täby Sim |
SWE |
56.90 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
12 |
17 |
|
Erik Sundström Curstedt |
2005 |
Danderyd Simklubb |
SWE |
56.93 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
13 |
157 |
|
Malcolm Honkanen |
2005 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
57.24 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
14 |
16 |
|
Johan Sundström Curstedt |
2002 |
Danderyd Simklubb |
SWE |
57.87 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
15 |
430 |
|
Jonas Kvist |
2006 |
Ösmo Simsällskap |
SWE |
57.96 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
16 |
35 |
|
Maxim Jelagin |
2005 |
Lidingö Simklubb |
SWE |
58.27 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
17 |
249 |
|
Eric Risland |
2006 |
Täby Sim |
SWE |
58.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
142 |
|
Hugo Östling |
2007 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
58.68 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
19 |
30 |
|
Alexander Trindade |
2006 |
Lidingö Simklubb |
SWE |
58.74 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
20 |
112 |
|
Joppe Berglin |
2006 |
Njurunda Simsällskap |
SWE |
59.18 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
21 |
439 |
|
Albert Björk |
2006 |
Idrottsklubben Studenterna i Umeå |
SWE |
59.73 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
22 |
320 |
|
Erik Talipov |
2007 |
Täby Sim |
SWE |
59.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
27 |
|
Henrik Viberg |
2006 |
Lidingö Simklubb |
SWE |
1:00.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
149 |
|
Oliver Geaney |
2006 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
1:00.54 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
25 |
304 |
|
Hugo Zuhr |
2007 |
Täby Sim |
SWE |
1:00.57 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
26 |
148 |
|
Theo Takala |
2007 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
1:00.89 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
27 |
46 |
|
Khaled Ahmed |
2007 |
Luleå Simsällskap |
SWE |
1:00.93 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
28 |
284 |
|
Arvid Thoresson |
2005 |
Täby Sim |
SWE |
1:00.96 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
29 |
26 |
|
Adam Joseph Michel |
2006 |
Lidingö Simklubb |
SWE |
1:01.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
37 |
|
Axel Johansson |
2005 |
Lidingö Simklubb |
SWE |
1:01.12 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
31 |
167 |
|
Tommy Ritmberg |
2007 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
1:01.49 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
32 |
181 |
|
Niklas Nygren |
2006 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
1:01.50 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
33 |
109 |
|
Elis Täljsten |
2008 |
Njurunda Simsällskap |
SWE |
1:01.51 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
34 |
28 |
|
Emil Fällgren |
2006 |
Lidingö Simklubb |
SWE |
1:01.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
324 |
|
Tor Carlén |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
1:01.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
312 |
|
Hugo Westholm |
2004 |
Täby Sim |
SWE |
1:02.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
165 |
|
Julius Dorch Juliusson |
2007 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
1:02.55 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
38 |
365 |
|
Erik Svensson |
2007 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
1:02.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
116 |
|
Raoul Eneskjöld |
2007 |
Saltsjöbadens Idrottsförening |
SWE |
1:03.51 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
40 |
361 |
|
Anders Watanabe |
2008 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
1:03.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
178 |
|
Noa Sigfelt |
2003 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
1:03.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
457 |
|
Justin Åkesson |
2006 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
1:03.70 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
43 |
176 |
|
Christopher Brown |
2006 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
1:03.72 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
44 |
363 |
|
Amadeus Suhr |
2009 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
1:03.97 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
45 |
455 |
|
Otto Sahlée |
2007 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
1:04.37 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
46 |
315 |
|
Carl Olsson |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
1:04.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
51 |
|
Emil Lundkvist |
2008 |
Luleå Simsällskap |
SWE |
1:04.55 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
48 |
452 |
|
Gustav Stridh |
2008 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
1:04.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
447 |
|
Sam Asaad |
2006 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
1:04.78 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
50 |
50 |
|
Per Lindqvist |
2008 |
Luleå Simsällskap |
SWE |
1:05.54 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
51 |
154 |
|
Arsenij Gojs |
2007 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
1:05.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
52 |
8 |
|
Ian Kim |
2008 |
Danderyd Simklubb |
SWE |
1:05.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
53 |
423 |
|
Robin Andersson |
2009 |
Ösmo Simsällskap |
SWE |
1:05.75 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
54 |
300 |
|
Caesar Sparacio |
2007 |
Täby Sim |
SWE |
1:05.83 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
55 |
54 |
|
Patrick Rojrung |
2007 |
Luleå Simsällskap |
SWE |
1:06.66 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
56 |
313 |
|
Albin Holmgren |
2009 |
Täby Sim |
SWE |
1:06.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
57 |
323 |
|
Matteo Costa |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
1:07.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
58 |
408 |
|
Christoffer Kosmidis |
2007 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
1:07.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
59 |
409 |
|
Mose Grafström |
2007 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
1:07.62 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
60 |
302 |
|
Elias Steinle |
2007 |
Täby Sim |
SWE |
1:08.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
61 |
450 |
|
Theodore McMillan |
2007 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
1:09.22 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
62 |
471 |
|
Mete Ahmet Arslan |
2007 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
1:09.45 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
63 |
403 |
|
Erik Dalhielm |
2009 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
1:09.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
64 |
485 |
|
Nathanael Alexanderson |
2006 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
1:09.87 |
|
EFT |
|
|
|
|
|
65 |
306 |
|
William Clason |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
1:10.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
66 |
305 |
|
Oliver Bronsdon |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
1:10.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
67 |
470 |
|
Martin Nyberg |
2006 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
1:10.36 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
68 |
246 |
|
Max Alsen |
2009 |
Täby Sim |
SWE |
1:10.43 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
69 |
241 |
|
Arvid Larsson |
2009 |
Täby Sim |
SWE |
1:10.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
70 |
248 |
|
Oscar Smids |
2009 |
Täby Sim |
SWE |
1:10.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
71 |
432 |
|
Martin Oskarsson |
2009 |
Ösmo Simsällskap |
SWE |
1:10.76 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
72 |
440 |
|
Arne Björk |
2008 |
Idrottsklubben Studenterna i Umeå |
SWE |
1:10.81 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
73 |
445 |
|
Robin Westberg |
2007 |
Idrottsklubben Studenterna i Umeå |
SWE |
1:11.12 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
74 |
402 |
|
Elias Bergfeldt |
2007 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
1:11.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
75 |
6 |
|
Peter Oechtering |
2008 |
Danderyd Simklubb |
SWE |
1:11.71 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
76 |
121 |
|
Philip Norling |
2008 |
Saltsjöbadens Idrottsförening |
SWE |
1:11.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
77 |
467 |
|
Anton Heddini |
2008 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
1:11.94 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
78 |
468 |
|
Arvid Lidjan |
2008 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
1:13.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
79 |
55 |
|
Emil Taavo |
2008 |
Luleå Simsällskap |
SWE |
1:13.82 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
80 |
14 |
|
Einar Rutberg |
2009 |
Danderyd Simklubb |
SWE |
1:14.67 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
81 |
404 |
|
Adam Hniopek |
2009 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
1:14.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
82 |
392 |
|
Oorjit Borra |
2009 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
1:15.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
83 |
34 |
|
Emil Corlevi |
2009 |
Lidingö Simklubb |
SWE |
1:15.95 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
84 |
464 |
|
Frank Floren |
2007 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
1:16.01 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
85 |
301 |
|
Christoffer Lenstad |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
1:17.23 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
86 |
188 |
|
David Negut |
2008 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
1:17.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
87 |
240 |
|
Anton Thermaenius |
2009 |
Täby Sim |
SWE |
1:17.58 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
88 |
398 |
|
Liam Sjöberg |
2006 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
1:18.31 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
89 |
245 |
|
Luke Granlund |
2009 |
Täby Sim |
SWE |
1:19.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
90 |
441 |
|
Gunnar Ekström |
2008 |
Idrottsklubben Studenterna i Umeå |
SWE |
1:19.31 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
91 |
243 |
|
Jacob Grefberg |
2009 |
Täby Sim |
SWE |
1:20.02 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
92 |
469 |
|
Eric Svensson |
2008 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
1:20.57 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
93 |
15 |
|
Frank Jilkén |
2009 |
Danderyd Simklubb |
SWE |
1:20.81 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
94 |
190 |
|
Gustav Jansson |
2006 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
1:24.35 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
95 |
475 |
|
Henry Lövkist |
2009 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
1:31.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
96 |
192 |
|
Sebastian Sparrman |
2006 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-05-30 17:23:40 |
Resultathantering: WinGrodan 2.9 |
Licensierad till: Stockholms Simförbund |
|
|
|
|