Program for Hillerød Langbane Cup 2022
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Hillerød Langbane Cup 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Hillerød Svømmehal |
Arrangør |
Hillerød Svømmeklub |
|
|
Svømmeh |
50m |
Stævne dato: |
30. apr 2022 to 1. maj 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
100m Brystsvømning Herrer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
203 |
|
Victor Dyrhauge |
2004 |
Frederikssund Svømmeklub |
DEN |
1:12.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
253 |
|
Emil Espinoza |
2006 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
1:14.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
198 |
|
Emil Schønberg Grølsted |
2007 |
Frederikssund Svømmeklub |
DEN |
1:14.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
234 |
|
Karl-Emil Klinggård Niels |
2007 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:15.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
195 |
|
Bertram Olesen |
2005 |
Frederikssund Svømmeklub |
DEN |
1:16.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
106 |
|
Joachim Nyvang Thorngreen |
2007 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
1:19.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
30 |
|
Sebastian Bruun Ibsen |
2007 |
Roskilde Svømning |
DEN |
1:21.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
270 |
|
Mathias Larsen |
2007 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
1:21.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
228 |
|
Asger Gregersen |
2008 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:23.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
201 |
|
Mads Dencher Nielsen |
2007 |
Frederikssund Svømmeklub |
DEN |
1:23.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
261 |
|
Malte Bøgelund Høpfner |
2008 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
1:23.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
162 |
|
Mikkel Rasmussen |
2007 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
1:25.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
230 |
|
Jakob Hansen |
2009 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:26.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
199 |
|
Lauritz Viborg Husum |
2007 |
Frederikssund Svømmeklub |
DEN |
1:29.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
231 |
|
Gustav Jørgensen |
2009 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:34.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
165 |
|
Nuoyan Jiang |
2007 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
1:35.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
194 |
|
Loui Krag |
2007 |
Frederikssund Svømmeklub |
DEN |
1:35.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
237 |
|
William Bugge |
2008 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:36.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
67 |
|
Emil Slente Türck |
2008 |
Hørsholm Svømmeforening |
DEN |
1:37.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
266 |
|
Micas Victor Løth Brandt |
2008 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
1:38.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
213 |
|
Ludvig Rasmussen |
2010 |
Frederikssund Svømmeklub |
DEN |
1:41.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
62 |
|
Hugo Krage Lykke |
2010 |
Hørsholm Svømmeforening |
DEN |
1:41.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
152 |
|
Christopher Perplies Nielsen |
2007 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
1:44.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
292 |
|
Thor Hoffgaard |
2006 |
Vordingborg Svømme Klub |
DEN |
1:45.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
174 |
|
Thore Uhre Hansen |
2009 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
1:45.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
299 |
|
Almar Sindri Daníelsson Glad |
2008 |
Sundfélag Akraness |
ISL |
1:46.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
170 |
|
Storm Købke |
2007 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
1:47.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
142 |
|
Silas Bindslev Albrektsen |
2010 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
1:50.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
158 |
|
Lucas Kristiansen |
2009 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
1:55.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
132 |
|
Bastian Eggert |
2009 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
2:00.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
130 |
|
Aksel Otto Duelund-Hansen |
2010 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
2:00.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
80 |
|
Jonathan Winther Andersen |
2007 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
2:20.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30-04-2022 08:30.43 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Hillerød Svømmeklub |
|
|
|
|