Program for Tureberg knatte Cup 2022
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Sollentuna sim och sporthall |
Arrangör: |
Turebergs simklubb |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 2 apr 2022 till den 2 apr 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
100m Medley Mixklass C |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
187 |
|
Nisa Rüya Güven |
2010 |
Södertälje Simsällskap |
SWE |
1:18.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
361 |
|
August Vogt |
2010 |
Upsala Simsällskap |
SWE |
1:22.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
342 |
|
Felix Eriksson |
2010 |
Upsala Simsällskap |
SWE |
1:23.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
372 |
|
Saga Jägare |
2010 |
Upsala Simsällskap |
SWE |
1:26.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
296 |
|
Caroline Hermansson |
2010 |
Täby Sim |
SWE |
1:27.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
337 |
|
Ella Ahlgren |
2011 |
Upsala Simsällskap |
SWE |
1:27.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
57 |
|
Moa Löf |
2010 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
1:27.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
101 |
|
Ella Sjökvist |
2010 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
1:32.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
103 |
|
Linnéa Milic |
2011 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
1:32.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
53 |
|
Leah Demirian |
2011 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
1:32.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
341 |
|
Ruben Demker |
2011 |
Upsala Simsällskap |
SWE |
1:33.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
350 |
|
Elsie Lund |
2010 |
Upsala Simsällskap |
SWE |
1:34.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
49 |
|
Erik Karlsson |
2011 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
1:34.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
182 |
|
Novak Ramovic |
2011 |
Södertälje Simsällskap |
SWE |
1:35.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
58 |
|
Nora Stalpe |
2011 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
1:36.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
212 |
|
Tim Hermelin |
2010 |
Turebergs Simklubb |
SWE |
1:36.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
461 |
|
Julia Zettergren |
2011 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
1:36.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
48 |
|
David Nyman |
2010 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
1:37.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
391 |
|
Edvin Hasselborn |
2010 |
Upsala Simsällskap |
SWE |
1:37.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
368 |
|
Svea Helin |
2010 |
Upsala Simsällskap |
SWE |
1:38.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
407 |
|
Rebecka Almroth |
2010 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
1:39.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
75 |
|
Jasmine Forsberg |
2010 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
1:39.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
76 |
|
Lukas Bäcklund |
2010 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
1:40.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
480 |
|
Kajsa Barkman |
2011 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
1:40.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
50 |
|
Hampus Siljekvist |
2011 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
1:40.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
460 |
|
Ellinor Amouri |
2010 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
1:41.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
478 |
|
Sigrid Mueller |
2011 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
1:43.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
218 |
|
Victor Bernström |
2011 |
Turebergs Simklubb |
SWE |
1:43.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
385 |
|
Arvid Vogt |
2012 |
Upsala Simsällskap |
SWE |
1:43.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
222 |
|
Michkat Abdi Bulhan |
2012 |
Turebergs Simklubb |
SWE |
1:44.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
477 |
|
Marina Rankovic |
2010 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
1:44.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
384 |
|
Viktor Wahlström |
2011 |
Upsala Simsällskap |
SWE |
1:45.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
80 |
|
Tilde Hellebro |
2010 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
1:45.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
81 |
|
Wilma Wallin |
2011 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
1:46.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
266 |
|
Tilly Bäckgren |
2010 |
Täby Sim |
SWE |
1:46.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
363 |
|
Selma Widmark |
2011 |
Upsala Simsällskap |
SWE |
1:46.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
377 |
|
Maja Ahlgren |
2012 |
Upsala Simsällskap |
SWE |
1:47.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
17 |
|
Philip Demirian |
2012 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
1:48.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
23 |
|
Arvid Karlqvist |
2012 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
1:49.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
73 |
|
Dilvin Altuntas |
2010 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
1:49.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
22 |
|
Inés Mitteau-ryr |
2011 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
1:49.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
78 |
|
Robina Bahi |
2010 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
1:49.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
424 |
|
Ebba Färnqvist |
2011 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
1:49.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
223 |
|
Vera Brickner |
2012 |
Turebergs Simklubb |
SWE |
1:49.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
198 |
|
Sofie Arnö |
2011 |
Turebergs Simklubb |
SWE |
1:50.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
179 |
|
Linus Kramar |
2010 |
Södertälje Simsällskap |
SWE |
1:50.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
378 |
|
Linnea Saga Metzendorf |
2012 |
Upsala Simsällskap |
SWE |
1:52.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
263 |
|
Akina Sehasa Meddegoda Gedara |
2010 |
Täby Sim |
SWE |
1:52.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
54 |
|
Liam Javier |
2010 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
1:52.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
487 |
|
Freja Tautkus |
2011 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
1:52.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
19 |
|
Malte Forsberg |
2012 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
1:52.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
52 |
281 |
|
Melina Sjöstrand |
2012 |
Täby Sim |
SWE |
1:53.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
53 |
485 |
|
Viktor Ignjatovic |
2010 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
1:54.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
54 |
488 |
|
Jonas Granstedt |
2011 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
1:54.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
55 |
1 |
|
Elisabeth Veszeli |
2011 |
Bålsta Simklubb |
SWE |
1:55.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
56 |
77 |
|
Moa Fröderberg |
2010 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
1:56.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
57 |
390 |
|
Amira Larsson |
2010 |
Upsala Simsällskap |
SWE |
1:57.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-03-23 14:01:24 |
Resultathantering: WinGrodan 2.9 |
Licensierad till: Turebergs Simklubb |
|
|
|
|