Program för Tureberg knatte Cup 2022
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Session 1
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Heatlista |
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Sollentuna sim och sporthall |
Arrangör: |
Turebergs simklubb |
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 2 apr 2022 till den 2 apr 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 6, 50m Bröstsim mixklass C
|
Final 1 (13) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
483 |
3 |
|
Floyd Karlmark |
2012 |
SPIF SF |
1:04.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
4 |
|
Troj Sundberg |
2012 |
JÄRFÄLLA S |
1:03.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
5 |
|
Moltas Sundberg |
2010 |
JÄRFÄLLA S |
1:03.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 6, 50m Bröstsim mixklass C |
Final 2 (13) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
265 |
2 |
|
Victor Elander Uddhammar |
2012 |
TÄBY SIM |
1:02.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
207 |
3 |
|
Hanna Rohman Hamrin |
2011 |
TUREBERG |
1:01.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
107 |
4 |
|
Matilda Lagergren |
2011 |
SKURU IK |
1:01.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
235 |
5 |
|
Iris Albrektsson |
2012 |
TUREBERG |
1:01.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
241 |
6 |
|
Mathilde Arvidsson |
2012 |
TUREBERG |
1:02.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 6, 50m Bröstsim mixklass C |
Final 3 (13) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
77 |
1 |
|
Moa Fröderberg |
2010 |
JÄRFÄLLA S |
1:01.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
269 |
2 |
|
Rebecca Klinga |
2013 |
TÄBY SIM |
1:00.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
279 |
3 |
|
Lilly Alsén |
2013 |
TÄBY SIM |
1:00.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
270 |
4 |
|
Vilgot Hederstierna |
2011 |
TÄBY SIM |
1:00.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
290 |
5 |
|
Amelia Hansson |
2012 |
TÄBY SIM |
1:00.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
204 |
6 |
|
Julia Erustes Anderberg |
2011 |
TUREBERG |
1:00.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
7 |
|
Mindra Haglund Åhlqvist |
2011 |
JÄRFÄLLA S |
1:01.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 6, 50m Bröstsim mixklass C |
Final 4 (13) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
426 |
1 |
|
Viking Falkenbert |
2011 |
SS04 |
59.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
280 |
2 |
|
Hjördis Sandberg |
2012 |
TÄBY SIM |
58.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
423 |
3 |
|
Hugo Johansson |
2011 |
SS04 |
58.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
202 |
4 |
|
Knut Wijk |
2011 |
TUREBERG |
57.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
427 |
5 |
|
Petra Hammes |
2011 |
SS04 |
57.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
6 |
|
Bruno Eriksson |
2011 |
JÄRFÄLLA S |
58.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
467 |
7 |
|
Leo Nordin |
2010 |
SPIF SF |
59.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 6, 50m Bröstsim mixklass C |
Final 5 (13) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
408 |
1 |
|
Vincent Martin |
2010 |
VÄSBY SS |
57.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
201 |
2 |
|
Alice Johansson Estmer |
2011 |
TUREBERG |
57.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
3 |
|
Freja Ahlén |
2012 |
JÄRFÄLLA S |
56.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
485 |
4 |
|
Viktor Ignjatovic |
2010 |
SPIF SF |
56.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
263 |
5 |
|
Akina Sehasa Meddegoda Gedara |
2010 |
TÄBY SIM |
56.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
442 |
6 |
|
Julia Figuera |
2010 |
SS04 |
56.78 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
216 |
7 |
|
Sean Sawander |
2010 |
TUREBERG |
57.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 6, 50m Bröstsim mixklass C |
Final 6 (13) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
180 |
1 |
|
Marcus Kamakian |
2011 |
SÖDERTÄLJE |
56.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
2 |
|
Lourdes Shaya |
2011 |
JÄRFÄLLA S |
55.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
257 |
3 |
|
William Földvary-Nagy |
2010 |
TYRESÖ SS |
55.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
179 |
4 |
|
Linus Kramar |
2010 |
SÖDERTÄLJE |
55.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
390 |
5 |
|
Amira Larsson |
2010 |
UPSALA S |
55.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
206 |
6 |
|
Saga Nordlander |
2011 |
TUREBERG |
55.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
7 |
|
Malte Forsberg |
2012 |
JÄRFÄLLA S |
55.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 6, 50m Bröstsim mixklass C |
Final 7 (13) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
78 |
1 |
|
Robina Bahi |
2010 |
JÄRFÄLLA S |
55.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
54 |
2 |
|
Liam Javier |
2010 |
JÄRFÄLLA S |
54.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
3 |
|
Philip Demirian |
2012 |
JÄRFÄLLA S |
54.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
267 |
4 |
|
Teodora Pop-Comanici |
2010 |
TÄBY SIM |
53.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
377 |
5 |
|
Maja Ahlgren |
2012 |
UPSALA S |
53.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
424 |
6 |
|
Ebba Färnqvist |
2011 |
SS04 |
54.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
471 |
7 |
|
Lowe Kopparberg |
2011 |
SPIF SF |
55.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 6, 50m Bröstsim mixklass C |
Final 8 (13) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
1 |
|
Inés Mitteau-ryr |
2011 |
JÄRFÄLLA S |
53.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
182 |
2 |
|
Novak Ramovic |
2011 |
SÖDERTÄLJE |
52.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
178 |
3 |
|
Evangelina Christidou |
2010 |
SÖDERTÄLJE |
51.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
217 |
4 |
|
Siri Porelius |
2010 |
TUREBERG |
51.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
5 |
|
Ella Wrang |
2012 |
JÄRFÄLLA S |
51.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
321 |
6 |
|
Melvin Staaf |
2011 |
TÄBY SIM |
52.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
266 |
7 |
|
Tilly Bäckgren |
2010 |
TÄBY SIM |
53.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 6, 50m Bröstsim mixklass C |
Final 9 (13) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
469 |
1 |
|
Sibel Agir |
2010 |
SPIF SF |
51.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
384 |
2 |
|
Viktor Wahlström |
2011 |
UPSALA S |
50.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
73 |
3 |
|
Dilvin Altuntas |
2010 |
JÄRFÄLLA S |
50.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
225 |
4 |
|
Erik Holkedahl |
2011 |
TUREBERG |
50.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
80 |
5 |
|
Tilde Hellebro |
2010 |
JÄRFÄLLA S |
50.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
221 |
6 |
|
Erik Wei |
2011 |
TUREBERG |
50.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
212 |
7 |
|
Tim Hermelin |
2010 |
TUREBERG |
51.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 6, 50m Bröstsim mixklass C |
Final 10 (13) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
222 |
1 |
|
Michkat Abdi Bulhan |
2012 |
TUREBERG |
49.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
341 |
2 |
|
Ruben Demker |
2011 |
UPSALA S |
49.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
111 |
3 |
|
Tilde Barton |
2010 |
SKURU IK |
49.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
425 |
4 |
|
Karl Ansara |
2011 |
SS04 |
48.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
261 |
5 |
|
Elsa Wahlén |
2010 |
TYRESÖ SS |
48.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
385 |
6 |
|
Arvid Vogt |
2012 |
UPSALA S |
49.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
141 |
7 |
|
Ada Hjort Mowitz |
2010 |
SPÅRVÄGEN |
49.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 6, 50m Bröstsim mixklass C |
Final 11 (13) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
296 |
1 |
|
Caroline Hermansson |
2010 |
TÄBY SIM |
48.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
421 |
2 |
|
Wilma Skarstedt |
2010 |
SS04 |
48.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
461 |
3 |
|
Julia Zettergren |
2011 |
SPIF SF |
47.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
350 |
4 |
|
Elsie Lund |
2010 |
UPSALA S |
47.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
478 |
5 |
|
Sigrid Mueller |
2011 |
SPIF SF |
47.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
6 |
|
Hampus Siljekvist |
2011 |
JÄRFÄLLA S |
48.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
440 |
7 |
|
Joel Köhn |
2010 |
SS04 |
48.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 6, 50m Bröstsim mixklass C |
Final 12 (13) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
314 |
1 |
|
Emily Hedlund |
2011 |
TÄBY SIM |
46.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
101 |
2 |
|
Ella Sjökvist |
2010 |
SKURU IK |
45.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
213 |
3 |
|
Ebba Bergtass |
2010 |
TUREBERG |
45.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
187 |
4 |
|
Nisa Rüya Güven |
2010 |
SÖDERTÄLJE |
44.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
110 |
5 |
|
Henry Arvered |
2010 |
SKURU IK |
44.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
323 |
6 |
|
David Sommar |
2010 |
TÄBY SIM |
45.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
360 |
7 |
|
Rasmus Törnquist |
2011 |
UPSALA S |
46.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 6, 50m Bröstsim mixklass C |
Final 13 (13) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
127 |
1 |
|
Katarina Alkas Alias |
2010 |
SPÅRVÄGEN |
43.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
303 |
2 |
|
Maria Bebenek |
2010 |
TÄBY SIM |
41.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
320 |
3 |
|
Maximilliam Hamilton |
2010 |
TÄBY SIM |
40.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
342 |
4 |
|
Felix Eriksson |
2010 |
UPSALA S |
39.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
372 |
5 |
|
Saga Jägare |
2010 |
UPSALA S |
40.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
337 |
6 |
|
Ella Ahlgren |
2011 |
UPSALA S |
41.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
361 |
7 |
|
August Vogt |
2010 |
UPSALA S |
43.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-04-02 09:23:11 |
Resultathantering: WinGrodan 2.9 |
Licensierad till: IC Control Media & Sport AB |
|
|
|
|