Ohjelma Vest Årgang 2022
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
DGI-Huset Aabybro, Svømmehal |
Arrangør |
Dansk Svømmeunion og Aabybro Svømmekl |
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
1. apr 2022 to 3. apr 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
200m Brystsvømning Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
165 |
|
Kalina Gamisheva |
2008 |
Svømmeklubben Sønderborg |
DEN |
2:51.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
27 |
|
Sofie Bak |
2008 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
2:55.00 |
|
EFT |
|
|
|
|
|
3 |
112 |
|
Nicoline Lee T. Sørensen |
2008 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
2:55.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
175 |
|
Nadia Bager |
2008 |
Thisted Svømmeklub |
DEN |
2:56.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
18 |
|
Emilie Hemmeløff |
2008 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
2:56.95 |
|
EFT |
|
|
|
|
|
6 |
19 |
|
Freja Zaugg Rasmussen |
2008 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
2:57.73 |
|
EFT |
|
|
|
|
|
7 |
211 |
|
Maja Sloth |
2008 |
Viborg Svømme Klub |
DEN |
2:57.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
70 |
|
Victoria Andersen Krabbe |
2008 |
Holstebro Svømme Club |
DEN |
2:58.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
123 |
|
Iben Thomasen |
2008 |
Brønderslev SK08 |
DEN |
3:01.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
113 |
|
Rosa Ella Kjems |
2008 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
3:03.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
210 |
|
Lærke Svenstrup |
2008 |
Viborg Svømme Klub |
DEN |
3:03.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
51 |
|
Signe Christensen |
2008 |
Kolding SK |
DEN |
3:07.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
184 |
|
Anne Stæhr |
2008 |
Vejle Svømmeklub |
DEN |
3:07.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
126 |
|
Sille Augustesen |
2008 |
Brædstrup Svømmeklub |
DEN |
3:08.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
100 |
|
Elvira Køstner Kristensen |
2008 |
Frem Odense |
DEN |
3:10.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
214 |
|
Anna Katrine Willems |
2008 |
Aarhus Swim - Skovbakken |
DEN |
3:12.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
152 |
|
Signe Laursen |
2008 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
3:15.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
24 |
|
Matilde A. B. Buch |
2008 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
3:15.75 |
|
EFT |
|
|
|
|
|
19 |
193 |
|
Karla Nøhr Rixen |
2008 |
Vejle Svømmeklub |
DEN |
3:16.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
148 |
|
Laura Norup |
2008 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
3:16.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
79 |
|
Karoline Iversen |
2008 |
Herning Svømmeklub |
DEN |
3:17.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
26 |
|
Sara Lund Larsen |
2008 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
3:18.19 |
|
EFT |
|
|
|
|
|
23 |
185 |
|
Emilia Daa Andersen |
2008 |
Vejle Svømmeklub |
DEN |
3:19.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
77 |
|
Nanna Rønnow |
2008 |
Aarhus Swim - HEI |
DEN |
3:27.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
61 |
|
Karen Klarskov Henriksen |
2008 |
Horsens Svømmeklub |
DEN |
3:30.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
135 |
|
Marie Pilegaard Køfer |
2008 |
Agfs Svømmeafdeling |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
102 |
|
Lea Timmermand |
2008 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
62 |
|
Kirstine Sabroe Sørensen |
2008 |
Horsens Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
180 |
|
Alberte Andersen |
2008 |
Vejle Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
172 |
|
Freja Jørgensen |
2008 |
Thisted Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
106 |
|
Mathilde Sofie Karmar |
2008 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
74 |
|
Sophie Hvergel |
2008 |
Aarhus Swim - HEI |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
138 |
|
Nicoline Aa Høeg |
2008 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
122 |
|
Clara Bendtsen |
2008 |
Fredericia Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
170 |
|
Caroline K. Sørensen |
2008 |
Thisted Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
60 |
|
Julie Olsen |
2008 |
Horsens Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
156 |
|
Lea Skjærris Lund |
2008 |
Swim Team Neptun |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
121 |
|
Mathilde Søe |
2008 |
Fredericia Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
182 |
|
Alma Ehrenreich-Birn |
2008 |
Vejle Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
226 |
|
Lisa Stenger |
2008 |
Aabybro Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
146 |
|
Frederikke Novin |
2008 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
46 |
|
Rosa Crone |
2008 |
Aarhus Swim - Lyseng |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
166 |
|
Lotta Træger |
2008 |
Svømmeklubben Sønderborg |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
219 |
|
Andrea Wagner |
2008 |
Swim Team Odense |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
01-04-2022 09:22.39 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Aabybro Svømmeklub |
|
|
|
|