Program för Region Syd Turneringen, stævne 3
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Region Syd Turneringen, stævne 3
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
SDU Odense, Svømmehal |
Arrangør |
FREM, Odense |
|
|
Svømmeh |
50m |
Stævne dato: |
24. apr 2022 to 24. apr 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
200m Butterfly Herrer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
165 |
|
Christian Damborg Thomsen |
2005 |
Fredericia Svømmeklub |
DEN |
2:22.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
176 |
|
Jeppe Søgaard Rasmussen |
2002 |
Fredericia Svømmeklub |
DEN |
2:35.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
57 |
|
Mads Schelde Jensen |
2006 |
Kolding SK |
DEN |
2:36.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
161 |
|
Kresten Skau Hansen |
2005 |
Fredericia Svømmeklub |
DEN |
2:37.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
197 |
|
Eskild Noah Johannsen |
2006 |
Svømmeklubben Sønderborg |
DEN |
2:39.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
190 |
|
Tobias Holt |
2006 |
Svømmeklubben Grindsted |
DEN |
2:52.47 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23-04-2022 09:28.39 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Frem Odense |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Region Syd Turneringen, stævne 3
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
SDU Odense, Svømmehal |
Arrangør |
FREM, Odense |
|
|
Svømmeh |
50m |
Stævne dato: |
24. apr 2022 to 24. apr 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
200m Butterfly Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
149 |
|
Lea Timmermand |
2008 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
2:47.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
143 |
|
Rosa Ella Kjems |
2008 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
2:59.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
139 |
|
Ida Riddersholm |
2009 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
3:06.21 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
4 |
174 |
|
Johanne Riber |
2008 |
Fredericia Svømmeklub |
DEN |
3:19.15 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
5 |
122 |
|
Sofie Fur Lisby |
2010 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
146 |
|
Johanne Falkenby Skytte |
2008 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
182 |
|
Caroline Trolle Pedersen |
2009 |
Fredericia Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23-04-2022 09:28.41 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Frem Odense |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Region Syd Turneringen, stævne 3
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
SDU Odense, Svømmehal |
Arrangør |
FREM, Odense |
|
|
Svømmeh |
50m |
Stævne dato: |
24. apr 2022 to 24. apr 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
50m Rygsvømning Herrer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
214 |
|
Alexander R. S. Pedersen |
2006 |
Swim Team Odense |
DEN |
31.00 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
147 |
|
Christian Pedersen |
2007 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
32.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
26 |
|
Oskar Mühring |
2006 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
32.07 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
4 |
88 |
|
Julian Vitus Pedersen |
2007 |
Frem Odense |
DEN |
33.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
172 |
|
Frederik Billesø Beck |
2008 |
Fredericia Svømmeklub |
DEN |
33.09 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
6 |
166 |
|
Phillip Thomsen |
2007 |
Fredericia Svømmeklub |
DEN |
34.05 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
7 |
78 |
|
Conrad Johansen |
2008 |
Frem Odense |
DEN |
34.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
202 |
|
Niclas Petersen |
2009 |
Svømmeklubben Sønderborg |
DEN |
34.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
162 |
|
Mathias Møller Madsen |
2008 |
Fredericia Svømmeklub |
DEN |
34.32 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
10 |
63 |
|
Conrad Elsborg Gorecki |
2008 |
Frem Odense |
DEN |
34.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
4 |
|
Lukas Skov Christiansen |
2005 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
34.95 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
12 |
1 |
|
Alexander Kirk |
2008 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
35.94 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
13 |
31 |
|
Philip Park-Nielsen |
2007 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
36.50 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
14 |
170 |
|
Oliver Søe |
2009 |
Fredericia Svømmeklub |
DEN |
36.58 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
15 |
75 |
|
Viktor Hjortkær Wintervad |
2008 |
Frem Odense |
DEN |
37.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
148 |
|
Sebastian Drachmann |
2008 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
37.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
77 |
|
Malthe Petersen |
2008 |
Frem Odense |
DEN |
38.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
141 |
|
Nikolai Elgaard |
2009 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
38.33 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
19 |
137 |
|
Louie Lindblad |
2010 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
38.66 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
20 |
29 |
|
Rolf Hjalmar Nielsen |
2008 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
38.78 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
21 |
191 |
|
Jakob Stærmose |
2007 |
Svømmeklubben Grindsted |
DEN |
39.29 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
22 |
155 |
|
Oscar Hågensen |
2008 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
40.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
230 |
|
Jonathan R. S. Pedersen |
2011 |
Swim Team Odense |
DEN |
40.18 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
24 |
129 |
|
Rasmus Neuber |
2010 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
40.40 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
25 |
17 |
|
Jakob Nielsen |
2008 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
41.42 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
26 |
156 |
|
Simon Paschke |
2007 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
42.01 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
27 |
128 |
|
Mikkel Guldager Stougaard |
2010 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
42.06 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
28 |
76 |
|
Sylvester Neto |
2007 |
Frem Odense |
DEN |
43.70 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
29 |
184 |
|
Berthram Byskov |
2009 |
Fredericia Svømmeklub |
DEN |
43.96 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
30 |
228 |
|
Aksel Dreyer Bøttiger |
2011 |
Swim Team Odense |
DEN |
44.91 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
31 |
108 |
|
Oscar Salskov Iversen |
2010 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
45.41 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
32 |
28 |
|
Oliver Nielsen |
2010 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
45.54 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
33 |
229 |
|
Carl Trebbien |
2011 |
Swim Team Odense |
DEN |
46.67 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
34 |
97 |
|
Adrian Valentin Andersen |
2009 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
47.42 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
35 |
20 |
|
Laurits Schou Petersen |
2010 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
48.59 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
36 |
253 |
|
Magne Nielsen Agergaard |
2009 |
Swim Team Odense |
DEN |
49.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
98 |
|
Anton Rasmussen |
2010 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
49.33 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
38 |
206 |
|
Oskar Thompson |
2011 |
Svømmeklubben Sønderborg |
DEN |
52.38 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
39 |
112 |
|
David Beck Poulsen |
2010 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
52.58 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
40 |
99 |
|
August Røn Wind |
2011 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
53.74 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
41 |
121 |
|
Sebastian Patterson |
2012 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
54.59 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
42 |
237 |
|
August Baadsgaard |
2011 |
Swim Team Odense |
DEN |
1:00.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
106 |
|
Mathias Møller Mølsted |
2012 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
1:00.84 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
44 |
231 |
|
Mike Ma Andersen |
2011 |
Swim Team Odense |
DEN |
1:10.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
238 |
|
Adam Abou Lebde |
2012 |
Swim Team Odense |
DEN |
1:10.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
248 |
|
Marius Drotner Anderschou |
2012 |
Swim Team Odense |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23-04-2022 09:28.41 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Frem Odense |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Region Syd Turneringen, stævne 3
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
SDU Odense, Svømmehal |
Arrangør |
FREM, Odense |
|
|
Svømmeh |
50m |
Stævne dato: |
24. apr 2022 to 24. apr 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
50m Rygsvømning Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
163 |
|
Mathilde Søe |
2008 |
Fredericia Svømmeklub |
DEN |
31.29 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
22 |
|
Maja Johanne Pedersen |
2005 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
32.36 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
175 |
|
Anna Dora Bernsdorf |
2006 |
Fredericia Svømmeklub |
DEN |
32.96 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
4 |
89 |
|
Trine Guldberg |
1999 |
Frem Odense |
DEN |
33.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
179 |
|
Sophie Møller Madsen |
2005 |
Fredericia Svømmeklub |
DEN |
33.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
195 |
|
Maria Møberg Nielsen |
2007 |
Svømmeklubben Grindsted |
DEN |
34.22 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
7 |
200 |
|
Karoline Hellesøe |
2006 |
Svømmeklubben Sønderborg |
DEN |
34.62 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
8 |
58 |
|
Stephanie de Bruijn |
2005 |
Kolding SK |
DEN |
34.88 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
9 |
6 |
|
Cathrine Høst |
2004 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
35.06 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
10 |
207 |
|
Signe Jensen |
2007 |
Svømmeklubben Sønderborg |
DEN |
35.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
194 |
|
Josefine Nielsen |
2007 |
Svømmeklubben Grindsted |
DEN |
35.94 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
12 |
198 |
|
Anna Mai Andersen |
2006 |
Svømmeklubben Sønderborg |
DEN |
36.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
55 |
|
Alberte Kirk Langschwager |
2007 |
Kolding SK |
DEN |
37.05 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
14 |
210 |
|
Sofie Skibelund Olesen |
2007 |
Svømmeklubben Sønderborg |
DEN |
37.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
59 |
|
Emilie Boulund |
2006 |
Kolding SK |
DEN |
37.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
154 |
|
Olivia MacArtney |
2008 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
37.85 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
17 |
32 |
|
Sarah Qvist |
2007 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
38.31 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
18 |
167 |
|
Esther Korsholm |
2008 |
Fredericia Svømmeklub |
DEN |
38.75 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
19 |
13 |
|
Frida Steen Mühring |
2009 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
39.03 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
20 |
131 |
|
Amalie Haals Jensen |
2009 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
39.04 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
21 |
60 |
|
Signe Magelund Møller |
2006 |
Kolding SK |
DEN |
39.11 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
22 |
84 |
|
Hanna Ferchof |
2002 |
Frem Odense |
DEN |
39.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
52 |
|
Elena Mendoza |
2009 |
Kolding SK |
DEN |
39.76 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
24 |
157 |
|
Sofie Barack Søe |
2008 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
39.86 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
25 |
7 |
|
Dicte S. Falkenstrøm |
2008 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
39.90 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
26 |
127 |
|
Bell Møller-Jacobsen |
2010 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
40.24 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
27 |
133 |
|
Filuka Lolk Frederiksen |
2009 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
40.41 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
28 |
83 |
|
Maya K. Alstrup-Lopez |
2007 |
Frem Odense |
DEN |
40.57 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
29 |
204 |
|
Nikoline Frederikke Axelsen |
2010 |
Svømmeklubben Sønderborg |
DEN |
40.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
124 |
|
Vigga Frida Geisler Overgaard |
2011 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
40.63 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
31 |
135 |
|
Signe Sejr Bentsen |
2010 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
40.75 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
32 |
49 |
|
Vera Nantsen |
2008 |
Kolding SK |
DEN |
41.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
82 |
|
Marie Hartmann Johansen |
2007 |
Frem Odense |
DEN |
41.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
192 |
|
Cecilie Nielsen |
2009 |
Svømmeklubben Grindsted |
DEN |
41.91 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
35 |
183 |
|
Gry Skou Mortensen |
2009 |
Fredericia Svømmeklub |
DEN |
42.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
132 |
|
Mie Bech Bøgedal |
2010 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
42.26 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
37 |
177 |
|
Maja Germansen |
2007 |
Fredericia Svømmeklub |
DEN |
42.38 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
38 |
109 |
|
Aksah Perrier |
2009 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
43.52 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
39 |
171 |
|
Xenia Vissing Sig |
2009 |
Fredericia Svømmeklub |
DEN |
43.60 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
40 |
3 |
|
Anna Lindstedt |
2010 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
43.61 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
41 |
180 |
|
Lærke Ør Knudsen |
2006 |
Fredericia Svømmeklub |
DEN |
44.28 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
42 |
53 |
|
Maria Berg |
2010 |
Kolding SK |
DEN |
44.45 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
43 |
50 |
|
Inés Mendoza |
2007 |
Kolding SK |
DEN |
44.73 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
44 |
19 |
|
Karla Krog |
2011 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
44.99 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
45 |
136 |
|
Liv Rong Hansen |
2010 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
46.11 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
46 |
123 |
|
Sophia Perrier |
2011 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
46.61 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
47 |
138 |
|
Frida Agerskov |
2009 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
47.49 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
48 |
2 |
|
Alberte Hummelhoff |
2010 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
47.82 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
49 |
199 |
|
Kaisa Spilling |
2010 |
Svømmeklubben Sønderborg |
DEN |
48.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
139 |
|
Ida Riddersholm |
2009 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
50.04 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
51 |
173 |
|
Kristine Walløe Poulsen |
2007 |
Fredericia Svømmeklub |
DEN |
50.69 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
52 |
114 |
|
Jemima Patterson |
2011 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
50.84 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
53 |
103 |
|
Lærke Lykke-Kjeldsen |
2011 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
51.66 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
54 |
41 |
|
Alma Schmidt |
2009 |
Kolding SK |
DEN |
51.76 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
55 |
118 |
|
Mathilde Kaltoft |
2013 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
51.97 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
56 |
67 |
|
Clara Galsgaard Tveskov |
2009 |
Frem Odense |
DEN |
52.36 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
57 |
45 |
|
Wilma Stubager Knudsen |
2009 |
Kolding SK |
DEN |
52.82 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
58 |
71 |
|
Vera Luna Alstrup-Lopez |
2011 |
Frem Odense |
DEN |
53.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
59 |
68 |
|
Ida Elsborg Gorecki |
2010 |
Frem Odense |
DEN |
53.31 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
60 |
104 |
|
Martha Buchholtz |
2010 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
54.09 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
61 |
113 |
|
Emily Pedersen |
2012 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
54.74 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
62 |
110 |
|
Astrid Sottrup-Jensen |
2011 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
55.45 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
63 |
119 |
|
Mathilde Mathiasen |
2010 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
55.89 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
64 |
117 |
|
Marie Fur Lisby |
2013 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
59.25 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
65 |
115 |
|
Kaya Biltoft Wormstrup |
2013 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
59.66 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
66 |
236 |
|
Vera Damgaard |
2012 |
Swim Team Odense |
DEN |
1:00.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
67 |
44 |
|
Sofie Boulund |
2009 |
Kolding SK |
DEN |
1:01.38 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
68 |
111 |
|
Clara Mathiasen |
2013 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
1:01.39 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
69 |
233 |
|
Dicte Kay Myntman |
2011 |
Swim Team Odense |
DEN |
1:05.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
70 |
116 |
|
Line Marie Soost |
2013 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
1:06.09 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
71 |
120 |
|
Mille Møller Jacobsen |
2013 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
1:07.87 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
72 |
235 |
|
Sofie Laustsen |
2013 |
Swim Team Odense |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
73 |
234 |
|
Naja Haubjerg Mortensen |
2013 |
Swim Team Odense |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23-04-2022 09:28.42 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Frem Odense |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Region Syd Turneringen, stævne 3
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
SDU Odense, Svømmehal |
Arrangør |
FREM, Odense |
|
|
Svømmeh |
50m |
Stævne dato: |
24. apr 2022 to 24. apr 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
100m Brystsvømning Herrer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
164 |
|
Peter Rom Poulsen |
2005 |
Fredericia Svømmeklub |
DEN |
1:09.55 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
33 |
|
Teodor Thuelund |
2005 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
1:12.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
197 |
|
Eskild Noah Johannsen |
2006 |
Svømmeklubben Sønderborg |
DEN |
1:15.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
188 |
|
Niels Peter E. Sørensen |
2007 |
Svømmeklubben Grindsted |
DEN |
1:19.49 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
5 |
47 |
|
Ebbe Als Olsen |
2007 |
Kolding SK |
DEN |
1:20.08 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
6 |
169 |
|
Felix Nielsen |
2006 |
Fredericia Svømmeklub |
DEN |
1:23.25 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
7 |
151 |
|
Jonas Cheuk Lam Tse |
2007 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
1:25.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
137 |
|
Louie Lindblad |
2010 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
1:25.71 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
9 |
201 |
|
Max Sierszecki |
2007 |
Svømmeklubben Sønderborg |
DEN |
1:26.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
168 |
|
Rasmus Thy |
2007 |
Fredericia Svømmeklub |
DEN |
1:28.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
96 |
|
Jeppe Bech Bøgedal |
2008 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
1:29.25 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
12 |
74 |
|
Harald Heyde Engvad |
2007 |
Frem Odense |
DEN |
1:30.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
153 |
|
Nicolai Varny Sørebø |
2007 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
1:30.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
189 |
|
Niels Bjerrum |
2005 |
Svømmeklubben Grindsted |
DEN |
1:30.77 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
15 |
205 |
|
Oliver Kuettel |
2009 |
Svømmeklubben Sønderborg |
DEN |
1:31.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
79 |
|
Oliver Jørgensen |
2008 |
Frem Odense |
DEN |
1:31.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
11 |
|
Frey Nielsen Memborg |
2010 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
1:34.01 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
18 |
77 |
|
Malthe Petersen |
2008 |
Frem Odense |
DEN |
1:34.17 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
19 |
14 |
|
Hjalte Møller Carlsen |
2008 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
1:37.44 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
20 |
203 |
|
Nikolaj Jochimsen |
2009 |
Svømmeklubben Sønderborg |
DEN |
1:39.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
27 |
|
Noah Andersen |
2009 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
1:45.62 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
22 |
56 |
|
Tobias Hesse |
2007 |
Kolding SK |
DEN |
1:46.41 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
23 |
232 |
|
Vitus Stæhr Bentsen |
2012 |
Swim Team Odense |
DEN |
1:47.42 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
24 |
129 |
|
Rasmus Neuber |
2010 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
1:47.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
253 |
|
Magne Nielsen Agergaard |
2009 |
Swim Team Odense |
DEN |
1:48.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
112 |
|
David Beck Poulsen |
2010 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
1:50.12 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
27 |
23 |
|
Marcus Korsholm Gaster |
2010 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
1:50.44 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
28 |
20 |
|
Laurits Schou Petersen |
2010 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
1:50.44 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
29 |
30 |
|
Otto Thuelund |
2010 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
1:50.70 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
30 |
230 |
|
Jonathan R. S. Pedersen |
2011 |
Swim Team Odense |
DEN |
1:50.79 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
31 |
229 |
|
Carl Trebbien |
2011 |
Swim Team Odense |
DEN |
1:57.89 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
32 |
107 |
|
Noam Lykke-Kjeldsen |
2009 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
1:58.88 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
33 |
43 |
|
Mikkel Stig Langløkke |
2010 |
Kolding SK |
DEN |
2:00.75 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
34 |
73 |
|
Neset Demiral |
2009 |
Frem Odense |
DEN |
2:01.20 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
35 |
178 |
|
Jesper Grosse-Schütte |
2007 |
Fredericia Svømmeklub |
DEN |
2:01.83 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
36 |
105 |
|
Mathias Jittipat Nielsen |
2012 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
2:01.85 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
37 |
102 |
|
Lucas Cheuk Wing Tse |
2012 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
2:01.86 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
38 |
108 |
|
Oscar Salskov Iversen |
2010 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
2:05.80 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
39 |
206 |
|
Oskar Thompson |
2011 |
Svømmeklubben Sønderborg |
DEN |
2:18.90 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
40 |
99 |
|
August Røn Wind |
2011 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
2:28.73 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
41 |
181 |
|
Malthe Petersen |
2009 |
Fredericia Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
228 |
|
Aksel Dreyer Bøttiger |
2011 |
Swim Team Odense |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
97 |
|
Adrian Valentin Andersen |
2009 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
18 |
|
Jakob Kristensen |
2009 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23-04-2022 09:28.42 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Frem Odense |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Region Syd Turneringen, stævne 3
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
SDU Odense, Svømmehal |
Arrangør |
FREM, Odense |
|
|
Svømmeh |
50m |
Stævne dato: |
24. apr 2022 to 24. apr 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
100m Brystsvømning Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
207 |
|
Signe Jensen |
2007 |
Svømmeklubben Sønderborg |
DEN |
1:18.32 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
5 |
|
Barbara Ammentorp |
2003 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
1:19.89 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
143 |
|
Rosa Ella Kjems |
2008 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
1:25.41 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
4 |
82 |
|
Marie Hartmann Johansen |
2007 |
Frem Odense |
DEN |
1:26.03 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
5 |
154 |
|
Olivia MacArtney |
2008 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
1:27.49 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
6 |
215 |
|
Atalie R. L. Pedersen |
2007 |
Swim Team Odense |
DEN |
1:27.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
130 |
|
Caroline Sølbech Larsen |
2009 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
1:28.58 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
8 |
193 |
|
Anne Sørensen |
2008 |
Svømmeklubben Grindsted |
DEN |
1:29.33 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
9 |
134 |
|
Mille Nørskov Kaltoft |
2009 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
1:29.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
8 |
|
Ella Krogshede |
2009 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
1:32.33 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
11 |
86 |
|
Anne-Sofie Pii |
1970 |
Frem Odense |
DEN |
1:32.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
152 |
|
Mathilde Sofie Karmar |
2008 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
1:35.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
51 |
|
Stine Pedersen |
2008 |
Kolding SK |
DEN |
1:35.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
125 |
|
Dicte Underbjerg |
2010 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
1:35.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
42 |
|
Fie Nørregaard |
2009 |
Kolding SK |
DEN |
1:36.25 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
16 |
16 |
|
Ida Marie Bo Nielsen |
2008 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
1:36.67 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
17 |
15 |
|
Ida Friis Mikkelsen |
2010 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
1:39.71 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
18 |
177 |
|
Maja Germansen |
2007 |
Fredericia Svømmeklub |
DEN |
1:41.15 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
19 |
81 |
|
Helena Bett Andersen |
2007 |
Frem Odense |
DEN |
1:43.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
140 |
|
Thea Aggerholm |
2009 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
1:43.07 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
21 |
101 |
|
Evalina Jordt-Edwards |
2010 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
1:43.44 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
22 |
66 |
|
Amalie Jørgensen |
2010 |
Frem Odense |
DEN |
1:43.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
64 |
|
Sille Nisted Petersen |
2009 |
Frem Odense |
DEN |
1:44.47 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
24 |
60 |
|
Signe Magelund Møller |
2006 |
Kolding SK |
DEN |
1:45.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
54 |
|
Lea Huynh Hareskov |
2008 |
Kolding SK |
DEN |
1:45.46 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
26 |
182 |
|
Caroline Trolle Pedersen |
2009 |
Fredericia Svømmeklub |
DEN |
1:46.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
249 |
|
Frederikke M. Kejlstrup |
2008 |
Kolding SK |
DEN |
1:47.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
136 |
|
Liv Rong Hansen |
2010 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
1:47.68 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
29 |
135 |
|
Signe Sejr Bentsen |
2010 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
1:49.68 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
30 |
199 |
|
Kaisa Spilling |
2010 |
Svømmeklubben Sønderborg |
DEN |
1:51.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
72 |
|
Mille Strømkjær |
2009 |
Frem Odense |
DEN |
1:54.46 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
32 |
12 |
|
Frida Krogh Kristiansen |
2011 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
1:56.35 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
33 |
104 |
|
Martha Buchholtz |
2010 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
2:01.43 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
34 |
123 |
|
Sophia Perrier |
2011 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
2:01.82 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
35 |
124 |
|
Vigga Frida Geisler Overgaard |
2011 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
2:02.87 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
36 |
103 |
|
Lærke Lykke-Kjeldsen |
2011 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
2:04.38 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
37 |
21 |
|
Lærke Johannsen |
2009 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
2:05.21 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
38 |
46 |
|
Clara Kirk Øgendahl |
2012 |
Kolding SK |
DEN |
2:05.22 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
39 |
34 |
|
Tilde Johannsen |
2011 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
2:17.22 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
40 |
117 |
|
Marie Fur Lisby |
2013 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
116 |
|
Line Marie Soost |
2013 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
111 |
|
Clara Mathiasen |
2013 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
120 |
|
Mille Møller Jacobsen |
2013 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
115 |
|
Kaya Biltoft Wormstrup |
2013 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
70 |
|
Mia Enevold Pedersen |
2010 |
Frem Odense |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
71 |
|
Vera Luna Alstrup-Lopez |
2011 |
Frem Odense |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23-04-2022 09:28.42 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Frem Odense |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Region Syd Turneringen, stævne 3
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
SDU Odense, Svømmehal |
Arrangør |
FREM, Odense |
|
|
Svømmeh |
50m |
Stævne dato: |
24. apr 2022 to 24. apr 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
200m Frisvømning Herrer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
208 |
|
Silas Åkerlind |
2005 |
Svømmeklubben Sønderborg |
DEN |
2:02.55 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
211 |
|
Boris Gamishev |
2007 |
Svømmeklubben Sønderborg |
DEN |
2:04.74 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
218 |
|
Gustav Bøttiger |
2008 |
Swim Team Odense |
DEN |
2:12.56 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
4 |
176 |
|
Jeppe Søgaard Rasmussen |
2002 |
Fredericia Svømmeklub |
DEN |
2:12.72 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
5 |
88 |
|
Julian Vitus Pedersen |
2007 |
Frem Odense |
DEN |
2:13.65 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
6 |
144 |
|
Villads Isko Pimenta |
2007 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
2:15.42 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
7 |
57 |
|
Mads Schelde Jensen |
2006 |
Kolding SK |
DEN |
2:17.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
223 |
|
Martin Kjeldsen |
2007 |
Swim Team Odense |
DEN |
2:20.22 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
9 |
126 |
|
Jonas Staghøj Andersen |
2010 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
2:23.80 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
10 |
78 |
|
Conrad Johansen |
2008 |
Frem Odense |
DEN |
2:26.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
219 |
|
Hjalmer Lunden |
2008 |
Swim Team Odense |
DEN |
2:30.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
141 |
|
Nikolai Elgaard |
2009 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
2:30.54 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
13 |
222 |
|
Louis Stæhr Bentsen |
2010 |
Swim Team Odense |
DEN |
2:32.30 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
14 |
202 |
|
Niclas Petersen |
2009 |
Svømmeklubben Sønderborg |
DEN |
2:35.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
170 |
|
Oliver Søe |
2009 |
Fredericia Svømmeklub |
DEN |
2:36.71 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
16 |
213 |
|
Besian Selaci |
2007 |
Swim Team Odense |
DEN |
2:45.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
216 |
|
Anders Beier |
2007 |
Swim Team Odense |
DEN |
2:45.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
227 |
|
Phillip Gram |
2006 |
Swim Team Odense |
DEN |
2:45.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
224 |
|
Mathias Jørgensen |
2008 |
Swim Team Odense |
DEN |
2:50.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
184 |
|
Berthram Byskov |
2009 |
Fredericia Svømmeklub |
DEN |
2:58.77 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
21 |
17 |
|
Jakob Nielsen |
2008 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
2:59.18 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
22 |
226 |
|
Noah Quistgaard |
2008 |
Swim Team Odense |
DEN |
3:00.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
9 |
|
Filip Stadnicki |
2009 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
3:06.39 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
24 |
108 |
|
Oscar Salskov Iversen |
2010 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
3:11.79 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
25 |
28 |
|
Oliver Nielsen |
2010 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
3:16.20 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
26 |
69 |
|
Kevin Cao |
2010 |
Frem Odense |
DEN |
3:24.70 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
27 |
107 |
|
Noam Lykke-Kjeldsen |
2009 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
3:25.78 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
28 |
97 |
|
Adrian Valentin Andersen |
2009 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
3:32.24 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
29 |
43 |
|
Mikkel Stig Langløkke |
2010 |
Kolding SK |
DEN |
3:34.36 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
30 |
102 |
|
Lucas Cheuk Wing Tse |
2012 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
3:49.33 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
31 |
121 |
|
Sebastian Patterson |
2012 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
4:08.63 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
32 |
112 |
|
David Beck Poulsen |
2010 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
105 |
|
Mathias Jittipat Nielsen |
2012 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23-04-2022 09:28.43 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Frem Odense |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Region Syd Turneringen, stævne 3
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
SDU Odense, Svømmehal |
Arrangør |
FREM, Odense |
|
|
Svømmeh |
50m |
Stævne dato: |
24. apr 2022 to 24. apr 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
200m Frisvømning Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
179 |
|
Sophie Møller Madsen |
2005 |
Fredericia Svømmeklub |
DEN |
2:15.37 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
198 |
|
Anna Mai Andersen |
2006 |
Svømmeklubben Sønderborg |
DEN |
2:18.14 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
85 |
|
Anne R. Kristiansen |
1996 |
Frem Odense |
DEN |
2:21.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
142 |
|
Carolina Schlander |
2007 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
2:27.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
217 |
|
Andrea Wagner |
2008 |
Swim Team Odense |
DEN |
2:30.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
145 |
|
Christina Dracea Horsbøl |
2007 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
2:30.82 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
7 |
59 |
|
Emilie Boulund |
2006 |
Kolding SK |
DEN |
2:35.72 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
8 |
139 |
|
Ida Riddersholm |
2009 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
2:35.92 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
9 |
65 |
|
Trine Larsen |
2009 |
Frem Odense |
DEN |
2:39.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
125 |
|
Dicte Underbjerg |
2010 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
2:41.62 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
11 |
133 |
|
Filuka Lolk Frederiksen |
2009 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
2:41.76 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
12 |
180 |
|
Lærke Ør Knudsen |
2006 |
Fredericia Svømmeklub |
DEN |
2:42.38 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
13 |
83 |
|
Maya K. Alstrup-Lopez |
2007 |
Frem Odense |
DEN |
2:42.79 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
14 |
16 |
|
Ida Marie Bo Nielsen |
2008 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
2:42.81 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
15 |
101 |
|
Evalina Jordt-Edwards |
2010 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
2:49.30 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
16 |
221 |
|
Julie Aagaard Christensen |
2009 |
Swim Team Odense |
DEN |
2:50.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
225 |
|
Matilde Aagaard Christensen |
2009 |
Swim Team Odense |
DEN |
2:55.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
171 |
|
Xenia Vissing Sig |
2009 |
Fredericia Svømmeklub |
DEN |
2:59.61 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
19 |
204 |
|
Nikoline Frederikke Axelsen |
2010 |
Svømmeklubben Sønderborg |
DEN |
2:59.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
21 |
|
Lærke Johannsen |
2009 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
3:09.18 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
21 |
64 |
|
Sille Nisted Petersen |
2009 |
Frem Odense |
DEN |
3:13.12 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
22 |
104 |
|
Martha Buchholtz |
2010 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
3:32.65 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
23 |
3 |
|
Anna Lindstedt |
2010 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
3:32.87 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
24 |
44 |
|
Sofie Boulund |
2009 |
Kolding SK |
DEN |
3:34.75 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
25 |
119 |
|
Mathilde Mathiasen |
2010 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
3:38.71 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
26 |
2 |
|
Alberte Hummelhoff |
2010 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
3:43.89 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
27 |
100 |
|
Cecilie Lygum Kristensen |
2011 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
67 |
|
Clara Galsgaard Tveskov |
2009 |
Frem Odense |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
68 |
|
Ida Elsborg Gorecki |
2010 |
Frem Odense |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
114 |
|
Jemima Patterson |
2011 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23-04-2022 09:28.43 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Frem Odense |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Region Syd Turneringen, stævne 3
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
SDU Odense, Svømmehal |
Arrangør |
FREM, Odense |
|
|
Svømmeh |
50m |
Stævne dato: |
24. apr 2022 to 24. apr 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
50m Butterfly Herrer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
87 |
|
Anders Bo Pedersen |
1981 |
Frem Odense |
DEN |
25.82 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
164 |
|
Peter Rom Poulsen |
2005 |
Fredericia Svømmeklub |
DEN |
27.43 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
33 |
|
Teodor Thuelund |
2005 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
27.44 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
4 |
88 |
|
Julian Vitus Pedersen |
2007 |
Frem Odense |
DEN |
28.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
10 |
|
Frederik Nielsen |
2006 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
28.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
197 |
|
Eskild Noah Johannsen |
2006 |
Svømmeklubben Sønderborg |
DEN |
29.17 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
7 |
211 |
|
Boris Gamishev |
2007 |
Svømmeklubben Sønderborg |
DEN |
29.28 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
8 |
63 |
|
Conrad Elsborg Gorecki |
2008 |
Frem Odense |
DEN |
30.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
26 |
|
Oskar Mühring |
2006 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
30.57 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
10 |
168 |
|
Rasmus Thy |
2007 |
Fredericia Svømmeklub |
DEN |
30.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
162 |
|
Mathias Møller Madsen |
2008 |
Fredericia Svømmeklub |
DEN |
30.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
74 |
|
Harald Heyde Engvad |
2007 |
Frem Odense |
DEN |
31.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
172 |
|
Frederik Billesø Beck |
2008 |
Fredericia Svømmeklub |
DEN |
31.65 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
14 |
151 |
|
Jonas Cheuk Lam Tse |
2007 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
31.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
96 |
|
Jeppe Bech Bøgedal |
2008 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
31.94 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
16 |
178 |
|
Jesper Grosse-Schütte |
2007 |
Fredericia Svømmeklub |
DEN |
32.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
31 |
|
Philip Park-Nielsen |
2007 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
32.41 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
18 |
166 |
|
Phillip Thomsen |
2007 |
Fredericia Svømmeklub |
DEN |
32.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
190 |
|
Tobias Holt |
2006 |
Svømmeklubben Grindsted |
DEN |
32.42 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
20 |
78 |
|
Conrad Johansen |
2008 |
Frem Odense |
DEN |
33.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
4 |
|
Lukas Skov Christiansen |
2005 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
33.41 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
22 |
126 |
|
Jonas Staghøj Andersen |
2010 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
33.60 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
23 |
80 |
|
Emil A. Larsen |
2007 |
Frem Odense |
DEN |
33.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
201 |
|
Max Sierszecki |
2007 |
Svømmeklubben Sønderborg |
DEN |
33.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
141 |
|
Nikolai Elgaard |
2009 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
33.99 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
26 |
153 |
|
Nicolai Varny Sørebø |
2007 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
34.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
137 |
|
Louie Lindblad |
2010 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
34.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
79 |
|
Oliver Jørgensen |
2008 |
Frem Odense |
DEN |
35.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
47 |
|
Ebbe Als Olsen |
2007 |
Kolding SK |
DEN |
35.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
56 |
|
Tobias Hesse |
2007 |
Kolding SK |
DEN |
35.23 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
31 |
169 |
|
Felix Nielsen |
2006 |
Fredericia Svømmeklub |
DEN |
35.31 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
32 |
1 |
|
Alexander Kirk |
2008 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
35.62 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
33 |
148 |
|
Sebastian Drachmann |
2008 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
35.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
29 |
|
Rolf Hjalmar Nielsen |
2008 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
36.37 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
35 |
156 |
|
Simon Paschke |
2007 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
38.01 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
36 |
205 |
|
Oliver Kuettel |
2009 |
Svømmeklubben Sønderborg |
DEN |
38.48 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
37 |
232 |
|
Vitus Stæhr Bentsen |
2012 |
Swim Team Odense |
DEN |
38.68 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
38 |
77 |
|
Malthe Petersen |
2008 |
Frem Odense |
DEN |
39.67 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
39 |
17 |
|
Jakob Nielsen |
2008 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
39.92 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
40 |
23 |
|
Marcus Korsholm Gaster |
2010 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
40.77 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
41 |
203 |
|
Nikolaj Jochimsen |
2009 |
Svømmeklubben Sønderborg |
DEN |
41.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
129 |
|
Rasmus Neuber |
2010 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
41.47 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
43 |
181 |
|
Malthe Petersen |
2009 |
Fredericia Svømmeklub |
DEN |
41.55 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
44 |
14 |
|
Hjalte Møller Carlsen |
2008 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
42.26 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
45 |
9 |
|
Filip Stadnicki |
2009 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
42.38 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
46 |
30 |
|
Otto Thuelund |
2010 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
42.67 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
47 |
128 |
|
Mikkel Guldager Stougaard |
2010 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
46.18 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
48 |
73 |
|
Neset Demiral |
2009 |
Frem Odense |
DEN |
46.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
98 |
|
Anton Rasmussen |
2010 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
47.97 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
50 |
191 |
|
Jakob Stærmose |
2007 |
Svømmeklubben Grindsted |
DEN |
48.32 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
51 |
20 |
|
Laurits Schou Petersen |
2010 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
51.93 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
52 |
107 |
|
Noam Lykke-Kjeldsen |
2009 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
53 |
121 |
|
Sebastian Patterson |
2012 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23-04-2022 09:28.43 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Frem Odense |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Region Syd Turneringen, stævne 3
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
SDU Odense, Svømmehal |
Arrangør |
FREM, Odense |
|
|
Svømmeh |
50m |
Stævne dato: |
24. apr 2022 to 24. apr 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
50m Butterfly Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
175 |
|
Anna Dora Bernsdorf |
2006 |
Fredericia Svømmeklub |
DEN |
29.61 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
163 |
|
Mathilde Søe |
2008 |
Fredericia Svømmeklub |
DEN |
31.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
195 |
|
Maria Møberg Nielsen |
2007 |
Svømmeklubben Grindsted |
DEN |
32.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
24 |
|
Mathilde Vestergaard |
2006 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
33.03 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
5 |
130 |
|
Caroline Sølbech Larsen |
2009 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
33.56 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
6 |
200 |
|
Karoline Hellesøe |
2006 |
Svømmeklubben Sønderborg |
DEN |
33.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
13 |
|
Frida Steen Mühring |
2009 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
33.86 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
8 |
210 |
|
Sofie Skibelund Olesen |
2007 |
Svømmeklubben Sønderborg |
DEN |
33.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
58 |
|
Stephanie de Bruijn |
2005 |
Kolding SK |
DEN |
34.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
174 |
|
Johanne Riber |
2008 |
Fredericia Svømmeklub |
DEN |
34.41 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
11 |
152 |
|
Mathilde Sofie Karmar |
2008 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
34.66 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
12 |
146 |
|
Johanne Falkenby Skytte |
2008 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
35.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
85 |
|
Anne R. Kristiansen |
1996 |
Frem Odense |
DEN |
35.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
209 |
|
Sofie Damm Johansen |
2006 |
Svømmeklubben Sønderborg |
DEN |
35.95 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
15 |
25 |
|
Nanna Steen Mühring |
2009 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
36.21 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
16 |
55 |
|
Alberte Kirk Langschwager |
2007 |
Kolding SK |
DEN |
36.39 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
17 |
139 |
|
Ida Riddersholm |
2009 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
36.76 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
18 |
131 |
|
Amalie Haals Jensen |
2009 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
36.85 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
19 |
157 |
|
Sofie Barack Søe |
2008 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
36.98 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
20 |
149 |
|
Lea Timmermand |
2008 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
37.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
52 |
|
Elena Mendoza |
2009 |
Kolding SK |
DEN |
37.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
194 |
|
Josefine Nielsen |
2007 |
Svømmeklubben Grindsted |
DEN |
37.40 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
23 |
49 |
|
Vera Nantsen |
2008 |
Kolding SK |
DEN |
37.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
16 |
|
Ida Marie Bo Nielsen |
2008 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
38.08 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
25 |
32 |
|
Sarah Qvist |
2007 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
38.19 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
26 |
134 |
|
Mille Nørskov Kaltoft |
2009 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
38.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
167 |
|
Esther Korsholm |
2008 |
Fredericia Svømmeklub |
DEN |
38.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
15 |
|
Ida Friis Mikkelsen |
2010 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
38.36 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
29 |
54 |
|
Lea Huynh Hareskov |
2008 |
Kolding SK |
DEN |
39.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
81 |
|
Helena Bett Andersen |
2007 |
Frem Odense |
DEN |
39.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
8 |
|
Ella Krogshede |
2009 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
39.56 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
32 |
122 |
|
Sofie Fur Lisby |
2010 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
39.64 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
33 |
132 |
|
Mie Bech Bøgedal |
2010 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
39.77 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
34 |
249 |
|
Frederikke M. Kejlstrup |
2008 |
Kolding SK |
DEN |
40.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
173 |
|
Kristine Walløe Poulsen |
2007 |
Fredericia Svømmeklub |
DEN |
40.70 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
36 |
51 |
|
Stine Pedersen |
2008 |
Kolding SK |
DEN |
40.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
45 |
|
Wilma Stubager Knudsen |
2009 |
Kolding SK |
DEN |
40.92 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
38 |
183 |
|
Gry Skou Mortensen |
2009 |
Fredericia Svømmeklub |
DEN |
41.00 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
39 |
192 |
|
Cecilie Nielsen |
2009 |
Svømmeklubben Grindsted |
DEN |
42.05 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
40 |
127 |
|
Bell Møller-Jacobsen |
2010 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
42.50 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
41 |
50 |
|
Inés Mendoza |
2007 |
Kolding SK |
DEN |
43.50 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
42 |
124 |
|
Vigga Frida Geisler Overgaard |
2011 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
43.99 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
43 |
41 |
|
Alma Schmidt |
2009 |
Kolding SK |
DEN |
45.43 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
44 |
182 |
|
Caroline Trolle Pedersen |
2009 |
Fredericia Svømmeklub |
DEN |
45.63 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
45 |
136 |
|
Liv Rong Hansen |
2010 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
45.96 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
46 |
12 |
|
Frida Krogh Kristiansen |
2011 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
46.42 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
47 |
3 |
|
Anna Lindstedt |
2010 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
46.95 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
48 |
42 |
|
Fie Nørregaard |
2009 |
Kolding SK |
DEN |
47.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
140 |
|
Thea Aggerholm |
2009 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
48.64 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
50 |
100 |
|
Cecilie Lygum Kristensen |
2011 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
55.23 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
51 |
34 |
|
Tilde Johannsen |
2011 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
57.77 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
52 |
199 |
|
Kaisa Spilling |
2010 |
Svømmeklubben Sønderborg |
DEN |
1:01.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
53 |
72 |
|
Mille Strømkjær |
2009 |
Frem Odense |
DEN |
1:08.22 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
54 |
138 |
|
Frida Agerskov |
2009 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
55 |
114 |
|
Jemima Patterson |
2011 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
56 |
46 |
|
Clara Kirk Øgendahl |
2012 |
Kolding SK |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
57 |
109 |
|
Aksah Perrier |
2009 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
58 |
118 |
|
Mathilde Kaltoft |
2013 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
59 |
119 |
|
Mathilde Mathiasen |
2010 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23-04-2022 09:28.43 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Frem Odense |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Region Syd Turneringen, stævne 3
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
SDU Odense, Svømmehal |
Arrangør |
FREM, Odense |
|
|
Svømmeh |
50m |
Stævne dato: |
24. apr 2022 to 24. apr 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
200m Rygsvømning Herrer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
165 |
|
Christian Damborg Thomsen |
2005 |
Fredericia Svømmeklub |
DEN |
2:05.45 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
147 |
|
Christian Pedersen |
2007 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
2:22.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
161 |
|
Kresten Skau Hansen |
2005 |
Fredericia Svømmeklub |
DEN |
2:30.11 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
4 |
202 |
|
Niclas Petersen |
2009 |
Svømmeklubben Sønderborg |
DEN |
2:38.42 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
5 |
18 |
|
Jakob Kristensen |
2009 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
3:19.18 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
6 |
228 |
|
Aksel Dreyer Bøttiger |
2011 |
Swim Team Odense |
DEN |
3:32.38 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
7 |
28 |
|
Oliver Nielsen |
2010 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
3:38.21 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
8 |
48 |
|
Alexander Fræhr Piihl |
2008 |
Kolding SK |
DEN |
3:46.68 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
9 |
27 |
|
Noah Andersen |
2009 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
69 |
|
Kevin Cao |
2010 |
Frem Odense |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
98 |
|
Anton Rasmussen |
2010 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
230 |
|
Jonathan R. S. Pedersen |
2011 |
Swim Team Odense |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23-04-2022 09:28.44 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Frem Odense |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Region Syd Turneringen, stævne 3
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
SDU Odense, Svømmehal |
Arrangør |
FREM, Odense |
|
|
Svømmeh |
50m |
Stævne dato: |
24. apr 2022 to 24. apr 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
200m Rygsvømning Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
6 |
|
Cathrine Høst |
2004 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
2:36.24 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
207 |
|
Signe Jensen |
2007 |
Svømmeklubben Sønderborg |
DEN |
2:42.49 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
84 |
|
Hanna Ferchof |
2002 |
Frem Odense |
DEN |
2:43.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
194 |
|
Josefine Nielsen |
2007 |
Svømmeklubben Grindsted |
DEN |
2:46.19 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
5 |
59 |
|
Emilie Boulund |
2006 |
Kolding SK |
DEN |
2:51.25 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
6 |
60 |
|
Signe Magelund Møller |
2006 |
Kolding SK |
DEN |
3:00.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
49 |
|
Vera Nantsen |
2008 |
Kolding SK |
DEN |
3:07.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
7 |
|
Dicte S. Falkenstrøm |
2008 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
3:12.17 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
9 |
103 |
|
Lærke Lykke-Kjeldsen |
2011 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
3:48.04 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
10 |
64 |
|
Sille Nisted Petersen |
2009 |
Frem Odense |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
70 |
|
Mia Enevold Pedersen |
2010 |
Frem Odense |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
101 |
|
Evalina Jordt-Edwards |
2010 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
135 |
|
Signe Sejr Bentsen |
2010 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
65 |
|
Trine Larsen |
2009 |
Frem Odense |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
66 |
|
Amalie Jørgensen |
2010 |
Frem Odense |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
125 |
|
Dicte Underbjerg |
2010 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
15 |
|
Ida Friis Mikkelsen |
2010 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23-04-2022 09:28.44 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Frem Odense |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Region Syd Turneringen, stævne 3
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
SDU Odense, Svømmehal |
Arrangør |
FREM, Odense |
|
|
Svømmeh |
50m |
Stævne dato: |
24. apr 2022 to 24. apr 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
100m Frisvømning Herrer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
88 |
|
Julian Vitus Pedersen |
2007 |
Frem Odense |
DEN |
55.87 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
10 |
|
Frederik Nielsen |
2006 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
56.36 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
197 |
|
Eskild Noah Johannsen |
2006 |
Svømmeklubben Sønderborg |
DEN |
56.81 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
4 |
211 |
|
Boris Gamishev |
2007 |
Svømmeklubben Sønderborg |
DEN |
57.46 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
5 |
208 |
|
Silas Åkerlind |
2005 |
Svømmeklubben Sønderborg |
DEN |
57.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
176 |
|
Jeppe Søgaard Rasmussen |
2002 |
Fredericia Svømmeklub |
DEN |
58.11 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
7 |
164 |
|
Peter Rom Poulsen |
2005 |
Fredericia Svømmeklub |
DEN |
58.89 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
8 |
144 |
|
Villads Isko Pimenta |
2007 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
59.28 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
9 |
57 |
|
Mads Schelde Jensen |
2006 |
Kolding SK |
DEN |
1:00.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
188 |
|
Niels Peter E. Sørensen |
2007 |
Svømmeklubben Grindsted |
DEN |
1:01.01 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
11 |
74 |
|
Harald Heyde Engvad |
2007 |
Frem Odense |
DEN |
1:01.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
96 |
|
Jeppe Bech Bøgedal |
2008 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
1:02.17 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
13 |
201 |
|
Max Sierszecki |
2007 |
Svømmeklubben Sønderborg |
DEN |
1:03.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
172 |
|
Frederik Billesø Beck |
2008 |
Fredericia Svømmeklub |
DEN |
1:03.07 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
15 |
166 |
|
Phillip Thomsen |
2007 |
Fredericia Svømmeklub |
DEN |
1:03.52 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
16 |
189 |
|
Niels Bjerrum |
2005 |
Svømmeklubben Grindsted |
DEN |
1:03.61 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
17 |
190 |
|
Tobias Holt |
2006 |
Svømmeklubben Grindsted |
DEN |
1:03.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
162 |
|
Mathias Møller Madsen |
2008 |
Fredericia Svømmeklub |
DEN |
1:03.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
214 |
|
Alexander R. S. Pedersen |
2006 |
Swim Team Odense |
DEN |
1:04.51 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
20 |
4 |
|
Lukas Skov Christiansen |
2005 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
1:04.61 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
21 |
31 |
|
Philip Park-Nielsen |
2007 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
1:04.97 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
22 |
151 |
|
Jonas Cheuk Lam Tse |
2007 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
1:05.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
126 |
|
Jonas Staghøj Andersen |
2010 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
1:06.07 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
24 |
75 |
|
Viktor Hjortkær Wintervad |
2008 |
Frem Odense |
DEN |
1:07.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
178 |
|
Jesper Grosse-Schütte |
2007 |
Fredericia Svømmeklub |
DEN |
1:07.27 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
26 |
168 |
|
Rasmus Thy |
2007 |
Fredericia Svømmeklub |
DEN |
1:07.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
169 |
|
Felix Nielsen |
2006 |
Fredericia Svømmeklub |
DEN |
1:08.09 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
28 |
1 |
|
Alexander Kirk |
2008 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
1:09.04 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
29 |
11 |
|
Frey Nielsen Memborg |
2010 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
1:09.58 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
30 |
205 |
|
Oliver Kuettel |
2009 |
Svømmeklubben Sønderborg |
DEN |
1:10.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
141 |
|
Nikolai Elgaard |
2009 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
1:10.28 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
32 |
80 |
|
Emil A. Larsen |
2007 |
Frem Odense |
DEN |
1:10.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
156 |
|
Simon Paschke |
2007 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
1:11.68 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
34 |
63 |
|
Conrad Elsborg Gorecki |
2008 |
Frem Odense |
DEN |
1:11.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
155 |
|
Oscar Hågensen |
2008 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
1:12.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
76 |
|
Sylvester Neto |
2007 |
Frem Odense |
DEN |
1:13.78 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
37 |
129 |
|
Rasmus Neuber |
2010 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
1:17.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
203 |
|
Nikolaj Jochimsen |
2009 |
Svømmeklubben Sønderborg |
DEN |
1:17.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
9 |
|
Filip Stadnicki |
2009 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
1:18.06 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
40 |
232 |
|
Vitus Stæhr Bentsen |
2012 |
Swim Team Odense |
DEN |
1:18.54 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
41 |
77 |
|
Malthe Petersen |
2008 |
Frem Odense |
DEN |
1:20.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
17 |
|
Jakob Nielsen |
2008 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
1:20.47 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
43 |
79 |
|
Oliver Jørgensen |
2008 |
Frem Odense |
DEN |
1:21.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
112 |
|
David Beck Poulsen |
2010 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
1:22.03 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
45 |
23 |
|
Marcus Korsholm Gaster |
2010 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
1:22.38 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
46 |
128 |
|
Mikkel Guldager Stougaard |
2010 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
1:22.38 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
47 |
184 |
|
Berthram Byskov |
2009 |
Fredericia Svømmeklub |
DEN |
1:23.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
30 |
|
Otto Thuelund |
2010 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
1:24.08 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
49 |
181 |
|
Malthe Petersen |
2009 |
Fredericia Svømmeklub |
DEN |
1:24.74 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
50 |
108 |
|
Oscar Salskov Iversen |
2010 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
1:26.25 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
51 |
28 |
|
Oliver Nielsen |
2010 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
1:26.56 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
52 |
27 |
|
Noah Andersen |
2009 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
1:26.69 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
53 |
20 |
|
Laurits Schou Petersen |
2010 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
1:28.51 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
54 |
98 |
|
Anton Rasmussen |
2010 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
1:29.45 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
55 |
253 |
|
Magne Nielsen Agergaard |
2009 |
Swim Team Odense |
DEN |
1:30.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
56 |
107 |
|
Noam Lykke-Kjeldsen |
2009 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
1:30.70 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
57 |
229 |
|
Carl Trebbien |
2011 |
Swim Team Odense |
DEN |
1:32.01 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
58 |
105 |
|
Mathias Jittipat Nielsen |
2012 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
1:34.42 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
59 |
97 |
|
Adrian Valentin Andersen |
2009 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
1:37.43 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
60 |
102 |
|
Lucas Cheuk Wing Tse |
2012 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
1:39.15 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
61 |
206 |
|
Oskar Thompson |
2011 |
Svømmeklubben Sønderborg |
DEN |
1:44.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
62 |
73 |
|
Neset Demiral |
2009 |
Frem Odense |
DEN |
1:46.32 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
63 |
99 |
|
August Røn Wind |
2011 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
1:50.45 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
64 |
237 |
|
August Baadsgaard |
2011 |
Swim Team Odense |
DEN |
2:00.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
65 |
231 |
|
Mike Ma Andersen |
2011 |
Swim Team Odense |
DEN |
2:10.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
66 |
238 |
|
Adam Abou Lebde |
2012 |
Swim Team Odense |
DEN |
2:20.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
67 |
106 |
|
Mathias Møller Mølsted |
2012 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
68 |
248 |
|
Marius Drotner Anderschou |
2012 |
Swim Team Odense |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23-04-2022 09:28.45 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Frem Odense |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Region Syd Turneringen, stævne 3
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
SDU Odense, Svømmehal |
Arrangør |
FREM, Odense |
|
|
Svømmeh |
50m |
Stævne dato: |
24. apr 2022 to 24. apr 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
100m Frisvømning Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
22 |
|
Maja Johanne Pedersen |
2005 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
57.55 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
163 |
|
Mathilde Søe |
2008 |
Fredericia Svømmeklub |
DEN |
1:00.46 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
179 |
|
Sophie Møller Madsen |
2005 |
Fredericia Svømmeklub |
DEN |
1:03.31 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
4 |
198 |
|
Anna Mai Andersen |
2006 |
Svømmeklubben Sønderborg |
DEN |
1:04.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
142 |
|
Carolina Schlander |
2007 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
1:06.14 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
6 |
58 |
|
Stephanie de Bruijn |
2005 |
Kolding SK |
DEN |
1:06.25 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
7 |
200 |
|
Karoline Hellesøe |
2006 |
Svømmeklubben Sønderborg |
DEN |
1:06.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
24 |
|
Mathilde Vestergaard |
2006 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
1:07.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
85 |
|
Anne R. Kristiansen |
1996 |
Frem Odense |
DEN |
1:08.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
210 |
|
Sofie Skibelund Olesen |
2007 |
Svømmeklubben Sønderborg |
DEN |
1:08.07 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
11 |
143 |
|
Rosa Ella Kjems |
2008 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
1:08.24 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
12 |
152 |
|
Mathilde Sofie Karmar |
2008 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
1:09.10 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
13 |
13 |
|
Frida Steen Mühring |
2009 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
1:09.22 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
14 |
209 |
|
Sofie Damm Johansen |
2006 |
Svømmeklubben Sønderborg |
DEN |
1:09.94 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
15 |
131 |
|
Amalie Haals Jensen |
2009 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
1:10.16 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
16 |
154 |
|
Olivia MacArtney |
2008 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
1:10.18 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
17 |
174 |
|
Johanne Riber |
2008 |
Fredericia Svømmeklub |
DEN |
1:10.55 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
18 |
146 |
|
Johanne Falkenby Skytte |
2008 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
1:11.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
145 |
|
Christina Dracea Horsbøl |
2007 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
1:11.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
130 |
|
Caroline Sølbech Larsen |
2009 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
1:12.08 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
21 |
132 |
|
Mie Bech Bøgedal |
2010 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
1:12.14 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
22 |
167 |
|
Esther Korsholm |
2008 |
Fredericia Svømmeklub |
DEN |
1:12.38 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
23 |
133 |
|
Filuka Lolk Frederiksen |
2009 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
1:13.45 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
24 |
157 |
|
Sofie Barack Søe |
2008 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
1:13.67 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
25 |
134 |
|
Mille Nørskov Kaltoft |
2009 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
1:13.78 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
26 |
83 |
|
Maya K. Alstrup-Lopez |
2007 |
Frem Odense |
DEN |
1:14.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
204 |
|
Nikoline Frederikke Axelsen |
2010 |
Svømmeklubben Sønderborg |
DEN |
1:14.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
7 |
|
Dicte S. Falkenstrøm |
2008 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
1:15.11 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
29 |
81 |
|
Helena Bett Andersen |
2007 |
Frem Odense |
DEN |
1:16.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
127 |
|
Bell Møller-Jacobsen |
2010 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
1:16.50 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
31 |
8 |
|
Ella Krogshede |
2009 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
1:16.68 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
32 |
82 |
|
Marie Hartmann Johansen |
2007 |
Frem Odense |
DEN |
1:16.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
54 |
|
Lea Huynh Hareskov |
2008 |
Kolding SK |
DEN |
1:17.30 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
34 |
25 |
|
Nanna Steen Mühring |
2009 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
1:18.26 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
35 |
177 |
|
Maja Germansen |
2007 |
Fredericia Svømmeklub |
DEN |
1:18.40 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
36 |
192 |
|
Cecilie Nielsen |
2009 |
Svømmeklubben Grindsted |
DEN |
1:20.62 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
37 |
183 |
|
Gry Skou Mortensen |
2009 |
Fredericia Svømmeklub |
DEN |
1:20.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
171 |
|
Xenia Vissing Sig |
2009 |
Fredericia Svømmeklub |
DEN |
1:21.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
135 |
|
Signe Sejr Bentsen |
2010 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
1:21.51 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
40 |
140 |
|
Thea Aggerholm |
2009 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
1:22.78 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
41 |
138 |
|
Frida Agerskov |
2009 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
1:23.57 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
42 |
122 |
|
Sofie Fur Lisby |
2010 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
1:25.75 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
43 |
109 |
|
Aksah Perrier |
2009 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
1:26.14 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
44 |
53 |
|
Maria Berg |
2010 |
Kolding SK |
DEN |
1:26.41 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
45 |
136 |
|
Liv Rong Hansen |
2010 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
1:27.17 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
46 |
19 |
|
Karla Krog |
2011 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
1:27.80 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
47 |
67 |
|
Clara Galsgaard Tveskov |
2009 |
Frem Odense |
DEN |
1:27.91 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
48 |
199 |
|
Kaisa Spilling |
2010 |
Svømmeklubben Sønderborg |
DEN |
1:28.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
182 |
|
Caroline Trolle Pedersen |
2009 |
Fredericia Svømmeklub |
DEN |
1:28.82 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
50 |
2 |
|
Alberte Hummelhoff |
2010 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
1:30.48 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
51 |
104 |
|
Martha Buchholtz |
2010 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
1:31.32 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
52 |
100 |
|
Cecilie Lygum Kristensen |
2011 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
1:34.70 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
53 |
123 |
|
Sophia Perrier |
2011 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
1:36.04 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
54 |
103 |
|
Lærke Lykke-Kjeldsen |
2011 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
1:36.18 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
55 |
68 |
|
Ida Elsborg Gorecki |
2010 |
Frem Odense |
DEN |
1:37.77 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
56 |
46 |
|
Clara Kirk Øgendahl |
2012 |
Kolding SK |
DEN |
1:37.85 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
57 |
119 |
|
Mathilde Mathiasen |
2010 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
1:41.48 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
58 |
118 |
|
Mathilde Kaltoft |
2013 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
1:42.10 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
59 |
71 |
|
Vera Luna Alstrup-Lopez |
2011 |
Frem Odense |
DEN |
1:44.06 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
60 |
72 |
|
Mille Strømkjær |
2009 |
Frem Odense |
DEN |
1:46.55 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
61 |
233 |
|
Dicte Kay Myntman |
2011 |
Swim Team Odense |
DEN |
2:00.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
62 |
236 |
|
Vera Damgaard |
2012 |
Swim Team Odense |
DEN |
2:00.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
63 |
117 |
|
Marie Fur Lisby |
2013 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
2:03.38 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
64 |
234 |
|
Naja Haubjerg Mortensen |
2013 |
Swim Team Odense |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
65 |
120 |
|
Mille Møller Jacobsen |
2013 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
66 |
111 |
|
Clara Mathiasen |
2013 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
67 |
113 |
|
Emily Pedersen |
2012 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
68 |
115 |
|
Kaya Biltoft Wormstrup |
2013 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
69 |
110 |
|
Astrid Sottrup-Jensen |
2011 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
70 |
235 |
|
Sofie Laustsen |
2013 |
Swim Team Odense |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23-04-2022 09:28.45 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Frem Odense |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Region Syd Turneringen, stævne 3
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
SDU Odense, Svømmehal |
Arrangør |
FREM, Odense |
|
|
Svømmeh |
50m |
Stævne dato: |
24. apr 2022 to 24. apr 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
200m Medley Herrer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
147 |
|
Christian Pedersen |
2007 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
2:19.29 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
87 |
|
Anders Bo Pedersen |
1981 |
Frem Odense |
DEN |
2:26.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
150 |
|
Erik Hauge Sørensen |
2007 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
2:27.25 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
4 |
218 |
|
Gustav Bøttiger |
2008 |
Swim Team Odense |
DEN |
2:28.30 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
5 |
201 |
|
Max Sierszecki |
2007 |
Svømmeklubben Sønderborg |
DEN |
2:36.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
223 |
|
Martin Kjeldsen |
2007 |
Swim Team Odense |
DEN |
2:36.95 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
7 |
219 |
|
Hjalmer Lunden |
2008 |
Swim Team Odense |
DEN |
2:41.40 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
8 |
47 |
|
Ebbe Als Olsen |
2007 |
Kolding SK |
DEN |
2:43.18 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
9 |
75 |
|
Viktor Hjortkær Wintervad |
2008 |
Frem Odense |
DEN |
2:44.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
126 |
|
Jonas Staghøj Andersen |
2010 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
2:45.05 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
11 |
137 |
|
Louie Lindblad |
2010 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
2:49.79 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
12 |
222 |
|
Louis Stæhr Bentsen |
2010 |
Swim Team Odense |
DEN |
2:49.80 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
13 |
76 |
|
Sylvester Neto |
2007 |
Frem Odense |
DEN |
2:50.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
80 |
|
Emil A. Larsen |
2007 |
Frem Odense |
DEN |
2:50.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
216 |
|
Anders Beier |
2007 |
Swim Team Odense |
DEN |
2:52.52 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
16 |
153 |
|
Nicolai Varny Sørebø |
2007 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
2:53.06 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
17 |
205 |
|
Oliver Kuettel |
2009 |
Svømmeklubben Sønderborg |
DEN |
2:53.15 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
18 |
202 |
|
Niclas Petersen |
2009 |
Svømmeklubben Sønderborg |
DEN |
2:53.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
213 |
|
Besian Selaci |
2007 |
Swim Team Odense |
DEN |
2:54.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
170 |
|
Oliver Søe |
2009 |
Fredericia Svømmeklub |
DEN |
2:56.30 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
21 |
31 |
|
Philip Park-Nielsen |
2007 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
2:56.77 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
22 |
56 |
|
Tobias Hesse |
2007 |
Kolding SK |
DEN |
2:56.98 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
23 |
11 |
|
Frey Nielsen Memborg |
2010 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
2:59.35 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
24 |
227 |
|
Phillip Gram |
2006 |
Swim Team Odense |
DEN |
3:00.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
1 |
|
Alexander Kirk |
2008 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
3:01.19 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
26 |
148 |
|
Sebastian Drachmann |
2008 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
3:04.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
224 |
|
Mathias Jørgensen |
2008 |
Swim Team Odense |
DEN |
3:04.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
48 |
|
Alexander Fræhr Piihl |
2008 |
Kolding SK |
DEN |
3:08.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
189 |
|
Niels Bjerrum |
2005 |
Svømmeklubben Grindsted |
DEN |
3:11.90 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
30 |
29 |
|
Rolf Hjalmar Nielsen |
2008 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
3:17.57 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
31 |
23 |
|
Marcus Korsholm Gaster |
2010 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
3:20.74 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
32 |
128 |
|
Mikkel Guldager Stougaard |
2010 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
3:26.01 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
33 |
14 |
|
Hjalte Møller Carlsen |
2008 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
3:27.09 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
34 |
69 |
|
Kevin Cao |
2010 |
Frem Odense |
DEN |
3:28.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
30 |
|
Otto Thuelund |
2010 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
3:29.56 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
36 |
184 |
|
Berthram Byskov |
2009 |
Fredericia Svømmeklub |
DEN |
3:32.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
226 |
|
Noah Quistgaard |
2008 |
Swim Team Odense |
DEN |
3:38.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
191 |
|
Jakob Stærmose |
2007 |
Svømmeklubben Grindsted |
DEN |
4:22.77 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
39 |
43 |
|
Mikkel Stig Langløkke |
2010 |
Kolding SK |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
102 |
|
Lucas Cheuk Wing Tse |
2012 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
105 |
|
Mathias Jittipat Nielsen |
2012 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23-04-2022 09:28.45 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Frem Odense |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Region Syd Turneringen, stævne 3
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
SDU Odense, Svømmehal |
Arrangør |
FREM, Odense |
|
|
Svømmeh |
50m |
Stævne dato: |
24. apr 2022 to 24. apr 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
200m Medley Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
149 |
|
Lea Timmermand |
2008 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
2:50.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
215 |
|
Atalie R. L. Pedersen |
2007 |
Swim Team Odense |
DEN |
2:50.90 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
32 |
|
Sarah Qvist |
2007 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
2:51.63 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
4 |
217 |
|
Andrea Wagner |
2008 |
Swim Team Odense |
DEN |
2:52.13 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
5 |
86 |
|
Anne-Sofie Pii |
1970 |
Frem Odense |
DEN |
2:52.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
65 |
|
Trine Larsen |
2009 |
Frem Odense |
DEN |
2:59.19 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
7 |
55 |
|
Alberte Kirk Langschwager |
2007 |
Kolding SK |
DEN |
2:59.99 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
8 |
52 |
|
Elena Mendoza |
2009 |
Kolding SK |
DEN |
3:00.11 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
9 |
134 |
|
Mille Nørskov Kaltoft |
2009 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
3:01.72 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
10 |
131 |
|
Amalie Haals Jensen |
2009 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
3:02.56 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
11 |
66 |
|
Amalie Jørgensen |
2010 |
Frem Odense |
DEN |
3:04.21 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
12 |
125 |
|
Dicte Underbjerg |
2010 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
3:05.29 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
13 |
130 |
|
Caroline Sølbech Larsen |
2009 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
3:05.51 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
14 |
7 |
|
Dicte S. Falkenstrøm |
2008 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
3:06.75 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
15 |
132 |
|
Mie Bech Bøgedal |
2010 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
3:08.47 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
16 |
8 |
|
Ella Krogshede |
2009 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
3:10.61 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
17 |
51 |
|
Stine Pedersen |
2008 |
Kolding SK |
DEN |
3:11.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
133 |
|
Filuka Lolk Frederiksen |
2009 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
3:14.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
101 |
|
Evalina Jordt-Edwards |
2010 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
3:15.75 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
20 |
249 |
|
Frederikke M. Kejlstrup |
2008 |
Kolding SK |
DEN |
3:16.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
221 |
|
Julie Aagaard Christensen |
2009 |
Swim Team Odense |
DEN |
3:17.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
225 |
|
Matilde Aagaard Christensen |
2009 |
Swim Team Odense |
DEN |
3:19.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
127 |
|
Bell Møller-Jacobsen |
2010 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
3:21.46 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
24 |
50 |
|
Inés Mendoza |
2007 |
Kolding SK |
DEN |
3:24.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
173 |
|
Kristine Walløe Poulsen |
2007 |
Fredericia Svømmeklub |
DEN |
3:26.01 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
26 |
122 |
|
Sofie Fur Lisby |
2010 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
3:27.83 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
27 |
124 |
|
Vigga Frida Geisler Overgaard |
2011 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
3:27.99 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
28 |
41 |
|
Alma Schmidt |
2009 |
Kolding SK |
DEN |
3:29.21 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
29 |
183 |
|
Gry Skou Mortensen |
2009 |
Fredericia Svømmeklub |
DEN |
3:29.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
42 |
|
Fie Nørregaard |
2009 |
Kolding SK |
DEN |
3:34.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
193 |
|
Anne Sørensen |
2008 |
Svømmeklubben Grindsted |
DEN |
3:34.28 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
32 |
12 |
|
Frida Krogh Kristiansen |
2011 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
3:36.47 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
33 |
45 |
|
Wilma Stubager Knudsen |
2009 |
Kolding SK |
DEN |
3:40.52 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
34 |
19 |
|
Karla Krog |
2011 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
3:41.05 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
35 |
21 |
|
Lærke Johannsen |
2009 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
4:02.00 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
36 |
34 |
|
Tilde Johannsen |
2011 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
4:33.84 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
37 |
118 |
|
Mathilde Kaltoft |
2013 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
53 |
|
Maria Berg |
2010 |
Kolding SK |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
70 |
|
Mia Enevold Pedersen |
2010 |
Frem Odense |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
138 |
|
Frida Agerskov |
2009 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
195 |
|
Maria Møberg Nielsen |
2007 |
Svømmeklubben Grindsted |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
140 |
|
Thea Aggerholm |
2009 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
44 |
|
Sofie Boulund |
2009 |
Kolding SK |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
109 |
|
Aksah Perrier |
2009 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23-04-2022 09:28.46 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Frem Odense |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Region Syd Turneringen, stævne 3
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
SDU Odense, Svømmehal |
Arrangør |
FREM, Odense |
|
|
Svømmeh |
50m |
Stævne dato: |
24. apr 2022 to 24. apr 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
4x100m Medley Mix |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
252 |
|
FREM Mix |
|
Frem Odense |
DEN |
4:38.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
258 |
|
Esbjerg Alphas |
|
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
5:30.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
244 |
|
Ed, Edd og Eddy |
|
Frem Odense |
DEN |
5:33.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
243 |
|
PowerPuff Pigerne |
|
Frem Odense |
DEN |
5:33.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
250 |
|
Kolding Red Lightning |
|
Kolding SK |
DEN |
5:45.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
245 |
|
Charlie og Chokoladefabrikken |
|
Frem Odense |
DEN |
6:15.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
246 |
|
Johnny Bravo |
|
Frem Odense |
DEN |
6:45.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
242 |
|
Sønderborg Mix |
|
Svømmeklubben Sønderborg |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
257 |
|
Esbjerg Vikings |
|
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
254 |
|
Esbjerg Mini Mix 1 |
|
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
241 |
|
Fredericia Mix 3 |
|
Fredericia Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
240 |
|
Fredericia Mix 2 |
|
Fredericia Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
239 |
|
Fredericia Mix 1 |
|
Fredericia Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
247 |
|
Disney Prinsesserne |
|
Frem Odense |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
251 |
|
Red Tornados |
|
Kolding SK |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
255 |
|
Esbjerg Mini Mix 2 |
|
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
256 |
|
Esbjerg Ultra Mix |
|
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23-04-2022 09:28.46 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Frem Odense |
|
|
|
|