Ohjelma HEAD Summer Cup 2022
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Erikdalsbadet |
Arrangör: |
SPIF |
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 1 jul 2022 till den 3 jul 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
100m Fjärilsim Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
760 |
|
Maari Randväli |
2009 |
Audentese Spordiklubi |
EST |
1:07.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
106 |
|
Elin Grähs |
2004 |
Simklubben Neptun |
SWE |
1:09.00 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
376 |
|
Mimmi Nordström Renlund |
2007 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
1:09.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
750 |
|
Karoline Borg Simonsen |
2006 |
Trondhjems svømme & livredningsklub |
NOR |
1:09.91 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
403 |
|
Stella Svensson |
2009 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
1:10.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
321 |
|
Alma Brorson |
2008 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
SWE |
1:10.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
759 |
|
Elli Lõvi |
2008 |
Audentese Spordiklubi |
EST |
1:10.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
577 |
|
Cecilia Krans |
2005 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
1:10.57 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
9 |
162 |
|
Ida Sundholm |
2005 |
Njurunda Simsällskap |
SWE |
1:11.24 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
10 |
361 |
|
Maja Frejd |
2004 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
1:11.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
235 |
|
Linnea Bäckström |
2006 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
1:11.43 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
12 |
482 |
|
Annahita Kamkar |
2008 |
Upsala Simsällskap |
SWE |
1:11.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
604 |
|
Freja Löfgren |
2007 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
1:12.27 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
14 |
123 |
|
Amelia Gustafsson |
2006 |
Simklubben Neptun |
SWE |
1:12.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
613 |
|
Sara Wattad |
2006 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
1:12.73 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
16 |
669 |
|
Eira Melhus-Tangen |
2007 |
Triton Lillestrøm |
NOR |
1:13.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
548 |
|
Audrey Luo |
2009 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
1:13.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
119 |
|
Malva Sjödahl |
2009 |
Simklubben Neptun |
SWE |
1:13.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
48 |
|
Isabelle Nilsson |
2008 |
Danderyd Simklubb |
SWE |
1:13.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
185 |
|
Fanny Falk |
2008 |
S 77 Stenungsund |
SWE |
1:14.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
515 |
|
Ella Adman |
2006 |
Wisby Simsällskap |
SWE |
1:14.54 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
22 |
184 |
|
Alice Olsson |
2006 |
S 77 Stenungsund |
SWE |
1:14.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
140 |
|
Frida Forsmark |
2008 |
Simklubben Neptun |
SWE |
1:14.90 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
24 |
139 |
|
Nadja Travar |
2007 |
Simklubben Neptun |
SWE |
1:15.05 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
25 |
5 |
|
Mira Björkman |
2010 |
Borlänge Simsällskap |
SWE |
1:15.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
98 |
|
Adele Ramm-Ericson |
2009 |
Simklubben Neptun |
SWE |
1:15.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
164 |
|
Wilja Edin |
2006 |
Njurunda Simsällskap |
SWE |
1:15.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
3 |
|
Linn Olsson |
2010 |
Borlänge Simsällskap |
SWE |
1:15.40 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
29 |
558 |
|
Lina Thunvall |
2008 |
Ösmo Simsällskap |
SWE |
1:16.16 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
30 |
566 |
|
Linnea Betzel |
2007 |
Simklubben Ägir |
SWE |
1:16.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
141 |
|
Hilma Stenbeck |
2008 |
Simklubben Neptun |
SWE |
1:16.39 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
32 |
166 |
|
Maja Modin |
2008 |
Njurunda Simsällskap |
SWE |
1:16.39 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
33 |
500 |
|
Lava Pelling Trautenberger |
2008 |
Upsala Simsällskap |
SWE |
1:16.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
632 |
|
Evelina Kopparberg |
2009 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
1:16.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
173 |
|
Alexandra Blomqvist |
2007 |
Njurunda Simsällskap |
SWE |
1:17.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
160 |
|
Victoria Jensen |
2009 |
Simklubben Neptun |
SWE |
1:17.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
569 |
|
Linnea Wallskog |
2008 |
Simklubben Ägir |
SWE |
1:17.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
715 |
|
Sunniva Antonsen |
2008 |
SK Speed |
NOR |
1:18.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
170 |
|
Elsa Larsson |
2008 |
Njurunda Simsällskap |
SWE |
1:18.21 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
40 |
559 |
|
Meja Thunvall |
2006 |
Ösmo Simsällskap |
SWE |
1:18.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
17 |
|
Hanna Nordberg |
2009 |
Njurunda Simsällskap |
SWE |
1:18.43 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
42 |
407 |
|
Jasmine Musaji |
2008 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
1:18.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
736 |
|
Helene Elizabeth Nyheim Østeby |
2006 |
SK Speed |
NOR |
1:19.06 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
752 |
|
Sigrid Eldholm |
2005 |
Trondhjems svømme & livredningsklub |
NOR |
1:19.16 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
187 |
|
Mimmi Falk |
2009 |
S 77 Stenungsund |
SWE |
1:19.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
213 |
|
Ida Lundell |
2008 |
Sala Simsällskap |
SWE |
1:19.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
183 |
|
Agnes Ottosson |
2007 |
S 77 Stenungsund |
SWE |
1:19.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
137 |
|
Grace Yang |
2007 |
Simklubben Neptun |
SWE |
1:19.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
4 |
|
Elsa Karls |
2008 |
Borlänge Simsällskap |
SWE |
1:19.60 |
S |
|
|
|
|
|
|
50 |
51 |
|
Aziza Osman |
2008 |
Simklubben Ena |
SWE |
1:19.63 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
51 |
560 |
|
Alva Lindberg |
2008 |
Ösmo Simsällskap |
SWE |
1:20.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
52 |
544 |
|
Ella Lundgren |
2009 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
1:20.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
53 |
680 |
|
Tilde Gehrken Berge |
2007 |
Bærumsvømmerne |
NOR |
1:20.33 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
54 |
511 |
|
Lovis Samuelsson |
2010 |
Wisby Simsällskap |
SWE |
1:20.72 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
55 |
698 |
|
Nicole Synnøve Knutsen |
2008 |
Bærumsvømmerne |
NOR |
1:20.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
56 |
611 |
|
Natalia Ljung |
2004 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
1:20.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
57 |
49 |
|
San Randerstedt |
2006 |
Simklubben Ena |
SWE |
1:21.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
58 |
286 |
|
Klara Uddeholt |
2009 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
1:21.24 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
59 |
80 |
|
Lovisa Emanuelsson |
2009 |
Simklubben Neptun |
SWE |
1:21.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
60 |
413 |
|
Märta Bengtsson |
2008 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
1:21.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
61 |
343 |
|
Cheyenne Bäckstrand |
2005 |
Södertälje Simsällskap |
SWE |
1:22.24 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
62 |
709 |
|
Lykke Leah Hestad Solberg |
2009 |
Bærumsvømmerne |
NOR |
1:22.26 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
63 |
325 |
|
Emilia Säther |
2008 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
SWE |
1:22.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
64 |
538 |
|
Nathalie Falk |
2010 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
1:23.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
65 |
656 |
|
Patra Ariyawong |
2007 |
Triton Lillestrøm |
NOR |
1:24.89 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
66 |
498 |
|
Nelly Widmark |
2008 |
Upsala Simsällskap |
SWE |
1:25.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
67 |
668 |
|
Pauline Elise Masiak |
2008 |
Triton Lillestrøm |
NOR |
1:25.56 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
68 |
662 |
|
Ida Tveiterås Green |
2009 |
Triton Lillestrøm |
NOR |
1:25.91 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
69 |
135 |
|
Lovisa Lindberg |
2007 |
Simklubben Neptun |
SWE |
1:26.00 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
70 |
308 |
|
Juni Agerhäll |
2009 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
SWE |
1:27.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
71 |
6 |
|
Hedvig Eriksson |
2006 |
Borlänge Simsällskap |
SWE |
1:27.38 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
72 |
356 |
|
Elina Lindman |
2010 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
1:27.43 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
73 |
338 |
|
Julia Boman |
2008 |
Södertälje Simsällskap |
SWE |
1:28.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
74 |
116 |
|
Sonja Walter |
2010 |
Simklubben Neptun |
SWE |
1:28.26 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
75 |
385 |
|
Moa Bäckström |
2010 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
1:28.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
76 |
239 |
|
Tea Orneman |
2008 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
1:29.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
77 |
507 |
|
Alva Ekström |
2011 |
Wisby Simsällskap |
SWE |
1:29.75 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
78 |
240 |
|
Ellen Ekengren |
2008 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
1:29.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
79 |
89 |
|
Sofia Fahlen |
2009 |
Simklubben Neptun |
SWE |
1:30.34 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
80 |
56 |
|
Maja Englund |
2010 |
Grums Simsällskap |
SWE |
1:30.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
81 |
683 |
|
Oda Brennum |
2008 |
Bærumsvømmerne |
NOR |
1:30.73 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
82 |
745 |
|
Emma Lu Tjeldvoll |
2008 |
Trondhjems svømme & livredningsklub |
NOR |
1:30.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
83 |
467 |
|
Ebba Lundqvist |
2007 |
Upsala Simsällskap |
SWE |
1:32.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
84 |
707 |
|
Ylva Maria Rönnberg |
2009 |
Bærumsvømmerne |
NOR |
1:32.63 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
85 |
549 |
|
Claire Luo |
2010 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
1:33.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
86 |
725 |
|
May Phan Le Nguyen |
2006 |
SK Speed |
NOR |
1:33.74 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
87 |
55 |
|
Tilde Svegårdh |
2005 |
Simklubben Ena |
SWE |
1:34.99 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
88 |
722 |
|
Haldis Jensen |
2009 |
SK Speed |
NOR |
1:35.77 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
89 |
282 |
|
Elma Butti |
2009 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
1:35.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
90 |
345 |
|
Vera Landegren |
2010 |
Södertälje Simsällskap |
SWE |
1:39.07 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
91 |
658 |
|
Saga Brattbakk |
2010 |
Triton Lillestrøm |
NOR |
1:39.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
92 |
517 |
|
Nova Högberg |
2008 |
Wisby Simsällskap |
SWE |
1:40.15 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
93 |
466 |
|
Ella Ahlgren |
2011 |
Upsala Simsällskap |
SWE |
1:40.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
94 |
287 |
|
Varnika Handa |
2009 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
1:42.58 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
95 |
730 |
|
Emma Skarde |
2010 |
SK Speed |
NOR |
1:45.97 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
96 |
477 |
|
Svea Helin |
2010 |
Upsala Simsällskap |
SWE |
1:46.86 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
97 |
671 |
|
Hanna Emilie Rygg-Berg |
2010 |
Triton Lillestrøm |
NOR |
1:50.48 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
98 |
809 |
|
Frida Dunkars |
2011 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
99 |
254 |
|
Greta Adamsson |
2011 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
100 |
621 |
|
Kajsa Barkman |
2011 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
101 |
381 |
|
Emilia Lindberg |
2010 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
102 |
268 |
|
Sophia Malmgren |
2010 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
103 |
200 |
|
Leia Johansson |
2010 |
S 77 Stenungsund |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
104 |
199 |
|
Leena Mainardis |
2010 |
S 77 Stenungsund |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
105 |
540 |
|
Lina Alfani |
2011 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
106 |
280 |
|
Astrid Hietala |
2009 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
107 |
539 |
|
Julienne Falk |
2011 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
108 |
273 |
|
Vida Brink |
2010 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
109 |
537 |
|
Ida Renholm |
2010 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
110 |
384 |
|
Meya Svanljung |
2010 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-07-01 13:49:48 |
Resultathantering: WinGrodan 2.9 |
Licensierad till: Stockholmspolisens IF SF |
|
|
|
|