Startliste for Harnäs Halva 2022
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Fjärran Höjderbadet |
Arrangör: |
Harnäs Skutskärs Simsällskap |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 12 jun 2022 till den 12 jun 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
100m Medley Pojkar A-C |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
A |
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
|
Status |
|
1 |
39 |
|
Samuel Sjökvist |
2005 |
Gävle Simsällskap |
SWE |
1:04.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
1 |
|
Arvid Lind |
2005 |
Bollnäs Simsällskap |
SWE |
1:06.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
30 |
|
Viggo Brodin |
2005 |
Gävle Simsällskap |
SWE |
1:12.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
B |
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
|
Status |
|
1 |
27 |
|
Sebastian Stolt |
2006 |
Gävle Simsällskap |
SWE |
1:05.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
41 |
|
Aston Horn |
2007 |
Harnäs Skutskär Simsällskap |
SWE |
1:06.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
60 |
|
Albin Glaas |
2006 |
Harnäs Skutskär Simsällskap |
SWE |
1:09.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
4 |
|
Csongor Pázsit |
2007 |
Bollnäs Simsällskap |
SWE |
1:11.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
92 |
|
Gustav Larsson |
2007 |
Simsällskapet Mora |
SWE |
1:12.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
123 |
|
Calle Herthelius |
2007 |
Sandvikens Sim o Hoppklubb |
SWE |
1:13.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
62 |
|
Moltaz Andersson |
2007 |
Harnäs Skutskär Simsällskap |
SWE |
1:13.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
70 |
|
Axel Pagard |
2006 |
Harnäs Skutskär Simsällskap |
SWE |
1:17.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
C |
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
|
Status |
|
1 |
51 |
|
Filip Jaworski Lindström |
2008 |
Harnäs Skutskär Simsällskap |
SWE |
1:12.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
14 |
|
Leo Ku-Ringström |
2008 |
Bollnäs Simsällskap |
SWE |
1:13.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
26 |
|
Oskar Johannesson |
2008 |
Gävle Simsällskap |
SWE |
1:15.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
65 |
|
Nils Edberg |
2008 |
Harnäs Skutskär Simsällskap |
SWE |
1:15.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
49 |
|
Ata Östlund Keklik |
2008 |
Harnäs Skutskär Simsällskap |
SWE |
1:18.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
73 |
|
Leo Freimuth |
2009 |
Harnäs Skutskär Simsällskap |
SWE |
1:25.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
121 |
|
Ruben Rosén |
2009 |
Sandvikens Sim o Hoppklubb |
SWE |
1:31.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
110 |
|
Vilgot Johansson |
2009 |
Sandvikens Sim o Hoppklubb |
SWE |
1:43.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-06-11 13:26:10 |
Resultathantering: WinGrodan 2.9 |
Licensierad till: Mellansvenska Simförbundet |
|
|
|
|