Program for Thygesen Textile Group MidsommerCup 2022
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Thygesen Textile Group- Midsommecup 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Ikast Svømmecenter |
Arrangør |
Ikast Svømmeklub |
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
11. jun 2022 to 12. jun 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
200m Brystsvømning Damer |
|
|
|
|
|
|
Sponsor: |
|
Thygesen Textile Group |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
437 |
|
Stine Mejdahl |
2005 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
2:44.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
611 |
|
Kalina Gamisheva |
2008 |
Svømmeklubben Sønderborg |
DEN |
2:44.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
573 |
|
Sara Bundgaard |
2003 |
Svømmeklubben S 68 |
DEN |
2:45.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
390 |
|
Sofie Hjorth Jakobsen |
2005 |
Bjerre Herreds Svømmeklub |
DEN |
2:48.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
143 |
|
Frederikke Skau Hansen |
2002 |
Kolding SK |
DEN |
2:49.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
360 |
|
Iben Thomasen |
2008 |
Brønderslev SK08 |
DEN |
2:58.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
533 |
|
Freya Thorsgaard |
2006 |
Svømmeklubben Koral |
DEN |
2:58.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
614 |
|
Lotta Træger |
2008 |
Svømmeklubben Sønderborg |
DEN |
2:58.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
26 |
|
Freya Ellebye |
2006 |
Skive Svømmeklub Poseidon |
DEN |
2:59.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
113 |
|
Julie Norman Ramer |
2007 |
Aarhus Swim - Lyseng |
DEN |
3:01.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
668 |
|
Sofie Jeppesen |
2007 |
Aabybro Svømmeklub |
DEN |
3:03.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
472 |
|
Ema Ilic |
2009 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
3:06.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
471 |
|
Signe Laursen |
2008 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
3:11.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
146 |
|
Emilia Spangsberg |
2007 |
Kolding SK |
DEN |
3:12.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
56 |
|
Astrid V. Petersen |
2009 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
3:12.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
583 |
|
Alma Nygreen Sakic |
2008 |
Svømmeklubben S 68 |
DEN |
3:13.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
96 |
|
Naya Blyn |
2004 |
Munkebo Svømme- og kondiklub 72 |
DEN |
3:15.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
540 |
|
Emma Bertelsen |
2008 |
Svømmeklubben Nord |
DEN |
3:16.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
117 |
|
Julie Mikkelsen |
2010 |
Aarhus Swim - Lyseng |
DEN |
3:16.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
546 |
|
Cecilie Borkmann |
2007 |
Svømmeklubben Nord |
DEN |
3:18.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
444 |
|
Ida Gjelstrup |
2009 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
3:18.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
203 |
|
Silke Østrup |
2008 |
Aarhus Swim - IHF |
DEN |
3:19.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
14 |
|
Josefine Bak Mathiasen |
2010 |
Struer Svømmeklub |
DEN |
3:20.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
309 |
|
Melanie Frank |
2008 |
Herning Svømmeklub |
DEN |
3:20.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
85 |
|
Anna Nielsen |
2010 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
3:22.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
418 |
|
Nanna Rosendal Høgh |
2010 |
Agfs Svømmeafdeling |
DEN |
3:24.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
248 |
|
Amalie Breum Nielsen |
2009 |
Holstebro Svømme Club |
DEN |
3:26.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
329 |
|
Ida Mørup |
2006 |
HGF Svømning |
DEN |
3:26.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
447 |
|
Annamai Dybdal |
2011 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
3:27.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
283 |
|
Freya Jensen |
2009 |
Herning Svømmeklub |
DEN |
3:29.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
492 |
|
Ane Walmar |
2007 |
Swim Team Neptun |
DEN |
3:30.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
281 |
|
Caroline R. Frandsen |
2009 |
Herning Svømmeklub |
DEN |
3:30.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
371 |
|
Wiktoria Gawor |
2009 |
Brædstrup Svømmeklub |
DEN |
3:30.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
62 |
|
Ida Enderlein |
2010 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
3:31.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
547 |
|
Alvilda-Augusta Østergaard |
2010 |
Svømmeklubben Nord |
DEN |
3:34.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
232 |
|
Signe Møller Rasmussen |
2010 |
Horsens Svømmeklub |
DEN |
3:35.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
394 |
|
Amalie Mejer Lehmann |
2010 |
Bjerre Herreds Svømmeklub |
DEN |
3:35.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
129 |
|
Frederikke M. Kejlstrup |
2008 |
Kolding SK |
DEN |
3:36.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
183 |
|
Sofie Bæk |
2007 |
Ikast Svømmeklub |
DEN |
3:37.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
205 |
|
Silja Bregenov |
2009 |
Aarhus Swim - IHF |
DEN |
3:38.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
131 |
|
Elena Mendoza |
2009 |
Kolding SK |
DEN |
3:40.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
677 |
|
Agnes Brix Rasmussen |
2008 |
Aabybro Svømmeklub |
DEN |
3:40.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
213 |
|
Astrid Pedersen |
2009 |
Horsens Svømmeklub |
DEN |
3:42.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
276 |
|
Wilma Karlberg |
2010 |
Herning Svømmeklub |
DEN |
3:44.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
590 |
|
Ellen Lindenborg Thomasen |
2008 |
Svømmeklubben Søhesten |
DEN |
3:44.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
398 |
|
Alberte Lindeberg Dithlevsen |
2009 |
Bjerre Herreds Svømmeklub |
DEN |
3:46.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
537 |
|
Anna Tilsted Jørgensen |
2010 |
Svømmeklubben Nord |
DEN |
3:47.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
591 |
|
Freja Møller Winther |
2006 |
Svømmeklubben Søhesten |
DEN |
3:53.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
634 |
|
Mathilde Pedersen |
2008 |
Thisted Svømmeklub |
DEN |
3:55.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
575 |
|
Liva Beith Kjeldsen |
2011 |
Svømmeklubben S 68 |
DEN |
3:56.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
298 |
|
Claire Kølbæk Jensen |
2010 |
Herning Svømmeklub |
DEN |
3:59.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
52 |
576 |
|
Andrea Nættermann |
2010 |
Svømmeklubben S 68 |
DEN |
4:00.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
53 |
10 |
|
Ida Carlson |
2012 |
Struer Svømmeklub |
DEN |
4:08.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
54 |
121 |
|
Cecilie Ditlev Lund |
2011 |
Aarhus Swim - Lyseng |
DEN |
4:10.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
55 |
610 |
|
Kaisa Spilling |
2010 |
Svømmeklubben Sønderborg |
DEN |
4:11.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
56 |
456 |
|
Klara Milthers |
2010 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
4:12.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
57 |
564 |
|
Kerttu Aalto |
2012 |
Svømmeklubben S 68 |
DEN |
4:15.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
58 |
188 |
|
Agnes Lorenzen Olesen |
2011 |
Ikast Svømmeklub |
DEN |
4:17.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
59 |
660 |
|
Ditte Nissen |
2009 |
Aarhus Swim - Skovbakken |
DEN |
4:38.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
60 |
412 |
|
Julie Schleimann |
2010 |
Agfs Svømmeafdeling |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
61 |
211 |
|
Andrea Emma Dam Lisby |
2012 |
Horsens Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
62 |
441 |
|
Hilde Jørgensen |
2009 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
63 |
555 |
|
Ingrid Holm Nors |
2008 |
Svømmeklubben Nord |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
64 |
135 |
|
Alberte Kvorning |
2011 |
Kolding SK |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
65 |
415 |
|
Merle Marie Pape |
2009 |
Agfs Svømmeafdeling |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
66 |
596 |
|
Alberte Grøn Larsen |
2008 |
Svømmeklubben Søhesten |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
67 |
630 |
|
Melanie Sørensen |
2009 |
Thisted Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
68 |
54 |
|
Asta Vinther Pedersen |
2011 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
69 |
511 |
|
Lærke Røstad |
2010 |
Swim Team Neptun |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
70 |
235 |
|
Vera Fogedgaard Petersen |
2010 |
Horsens Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11-06-2022 07:06.40 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Ikast Svømmeklub |
|
|
|
|