Program for FysioDanmark Water Games 2022
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
FysioDanmark Water Games 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Slagelse Svømmehal |
Arrangør |
Svøm Slagelse Korsør |
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
25. jun 2022 to 26. jun 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
200m Brystsvømning Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
112 |
|
Barbara Ammentorp |
2003 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
2:53.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
296 |
|
Emilie Larsen |
2005 |
SvømmeKlubben SYD |
DEN |
2:54.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
346 |
|
Astamaja Rought |
2006 |
Svøm Slagelse Korsør |
DEN |
2:59.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
120 |
|
Sarah Qvist |
2007 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
3:03.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
47 |
|
Mathilde Rygaard Hansen |
2008 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
3:03.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
42 |
|
Clara Vestergaard |
2008 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
3:04.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
134 |
|
Silje Rud Pedersen |
2007 |
Næstved Svømmeklub |
DEN |
3:11.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
48 |
|
Monique Haack |
2009 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
3:12.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
22 |
|
Ishanvi Pasari |
2009 |
Asker SK |
NOR |
3:14.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
45 |
|
Isabella Quist Hjortgaard |
2009 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
3:17.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
341 |
|
Nikoline Bryde Nielsen |
2011 |
Svøm Slagelse Korsør |
DEN |
3:18.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
187 |
|
Silke Andersen |
2009 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
3:18.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
130 |
|
Caroline Risager Strate |
2007 |
Næstved Svømmeklub |
DEN |
3:20.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
27 |
|
Rebecca Sun |
2011 |
Asker SK |
NOR |
3:21.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
168 |
|
Frederikke Schwaner-Hanse |
2008 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
3:25.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
221 |
|
Shauli Mortensen |
2006 |
Kalundborg SK |
DEN |
3:25.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
245 |
|
Amalie Badensø |
2009 |
Haslev Svømmeklub |
DEN |
3:27.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
248 |
|
Milla Engsted Larsen |
2009 |
Haslev Svømmeklub |
DEN |
3:30.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
213 |
|
Agnete Thyme |
2009 |
Kalundborg SK |
DEN |
3:36.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
258 |
|
Karen Marie værnskjold Hedegaard |
2009 |
Haslev Svømmeklub |
DEN |
3:44.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
157 |
|
Rosa Sørensen |
2010 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
3:49.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
265 |
|
Hannah Helene Andersen Thiim |
2012 |
Haslev Svømmeklub |
DEN |
3:52.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
89 |
|
Sophia Erdmann Thiel |
2010 |
Ringsted Svømme Klub |
DEN |
4:04.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
154 |
|
Natacha Mikkelsen |
2011 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
146 |
|
Caroline Elisabeth Moris |
2010 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
156 |
|
Olivia Henriksen |
2010 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
145 |
|
Anna Hildebrandt |
2011 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
336 |
|
Laura Storm Frimann |
2009 |
Svøm Slagelse Korsør |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
83 |
|
Emma Dejløw Sonne |
2011 |
Ringsted Svømme Klub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
155 |
|
Nia Sommer |
2010 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20-06-2022 18:29.08 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Svøm Slagelse Korsør |
|
|
|
|