Program for FysioDanmark Water Games 2022
Below are all entry- and startlists shown by session.
Competition session
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
FysioDanmark Water Games 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Slagelse Svømmehal |
Arrangør |
Svøm Slagelse Korsør |
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
25. jun 2022 to 26. jun 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
200m Frisvømning Herrer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
165 |
|
Philip H. Christensen |
2004 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
1:59.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
116 |
|
Mathias Gramstrup Madsen |
2006 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
2:03.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
294 |
|
Frederik Skytte Nielsen |
2005 |
SvømmeKlubben SYD |
DEN |
2:08.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
119 |
|
Oskar Mühring |
2006 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
2:08.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
46 |
|
Karl-Johan Brandt |
2006 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
2:17.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
184 |
|
Gustav Hejl-Rasmussen |
2007 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
2:20.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
117 |
|
Nikolaj Kobbernagel |
2007 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
2:23.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
243 |
|
Niklas Aagaard Sørensen |
2008 |
Haslev Svømmeklub |
DEN |
2:27.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
186 |
|
Pelle Chr. Severinsen |
2008 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
2:27.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
123 |
|
Bertram Poser Jensen |
2008 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
2:28.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
289 |
|
Lucas Lund Warner |
2008 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
2:31.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
227 |
|
Jonas Rask |
2006 |
Kalundborg SK |
DEN |
2:31.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
293 |
|
Kristoffer Slente |
2010 |
SvømmeKlubben SYD |
DEN |
2:37.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
78 |
|
Adam Hardt Andersen |
2008 |
Ringsted Svømme Klub |
DEN |
2:39.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
292 |
|
Mikkel Skytte Nielsen |
2010 |
SvømmeKlubben SYD |
DEN |
2:40.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
278 |
|
Casper Konge Neess |
2009 |
Dragsholm Svømmeklub |
DEN |
2:42.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
286 |
|
Micas Victor Løth Brandt |
2008 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
2:43.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
299 |
|
Karl Rosenkilde Ebbe |
2007 |
SvømmeKlubben SYD |
DEN |
2:43.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
323 |
|
Asbjørn Kristiansen |
2010 |
Svøm Slagelse Korsør |
DEN |
2:56.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
376 |
|
Villads Sigmann Dreyer |
2010 |
Kalundborg SK |
DEN |
2:56.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
302 |
|
Villads Westen Tingsted |
2011 |
SvømmeKlubben SYD |
DEN |
2:57.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
150 |
|
Luka Lundsberg |
2010 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
2:59.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
173 |
|
August Emil Madvig Jensen |
2011 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
3:15.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
329 |
|
Traian Zacharias Pedersen |
2011 |
Svøm Slagelse Korsør |
DEN |
3:19.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
73 |
|
David Sørensen |
2009 |
Ringsted Svømme Klub |
DEN |
3:25.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
179 |
|
Matti Schimmel |
2013 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
181 |
|
Solbjørn Enevoldsen |
2012 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
96 |
|
Gabriel Sukkot |
2009 |
Ringsted Svømme Klub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
313 |
|
Robert Thorndal |
2011 |
Svøm Slagelse Korsør |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
315 |
|
Valdemar Kruuse |
2010 |
Svøm Slagelse Korsør |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
88 |
|
Linus Paustian |
2010 |
Ringsted Svømme Klub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
182 |
|
Theo Johannessen |
2012 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
175 |
|
Carl Ørum Jensen |
2012 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
316 |
|
Valdemar Harrild |
2011 |
Svøm Slagelse Korsør |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
174 |
|
Bertram Lyngby |
2012 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20-06-2022 18:29.11 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Svøm Slagelse Korsør |
|
|
|
|