Program for FysioDanmark Water Games 2022
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
FysioDanmark Water Games 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Slagelse Svømmehal |
Arrangør |
Svøm Slagelse Korsør |
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
25. jun 2022 to 26. jun 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
100m Medley Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
69 |
|
Emmeline S. Bertelsen |
2005 |
Ringsted Svømme Klub |
DEN |
1:10.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
114 |
|
Kristine Kipper Pedersen |
2004 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
1:11.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
167 |
|
Andrea Nøhr Petersen |
2006 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
1:11.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
343 |
|
Caroline Søe Jepsen |
2007 |
Svøm Slagelse Korsør |
DEN |
1:12.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
143 |
|
Olivia Lildballe Møller |
2004 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
1:12.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
207 |
|
Rebecca Skov Vinding |
2007 |
Kalundborg SK |
DEN |
1:12.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
169 |
|
Mathilde Pedersen |
2007 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
1:12.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
205 |
|
Maria Stoklund |
2006 |
Kalundborg SK |
DEN |
1:13.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
18 |
|
Cara Eve Mckay |
2006 |
Asker SK |
NOR |
1:14.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
354 |
|
Malene Reynolds |
2005 |
Svøm Slagelse Korsør |
DEN |
1:14.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
131 |
|
Mathilde Ludvigsen |
2006 |
Næstved Svømmeklub |
DEN |
1:14.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
118 |
|
Nina Seirup |
2005 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
1:15.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
7 |
|
Alette Smeby Iden |
2007 |
Asker SK |
NOR |
1:15.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
132 |
|
Sara Rygaard Kaiser |
2007 |
Næstved Svømmeklub |
DEN |
1:15.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
277 |
|
Frederikke Poulsen |
2006 |
Dragsholm Svømmeklub |
DEN |
1:15.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
239 |
|
Lærke Møller |
2005 |
Haslev Svømmeklub |
DEN |
1:15.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
134 |
|
Silje Rud Pedersen |
2007 |
Næstved Svømmeklub |
DEN |
1:15.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
340 |
|
Silje Juul Kjeldsen |
2008 |
Svøm Slagelse Korsør |
DEN |
1:15.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
9 |
|
Sarah Ingrid H. Jensen |
2007 |
Asker SK |
NOR |
1:15.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
164 |
|
Rebekka Roed |
2007 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
1:16.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
339 |
|
Signe Skelvig |
2009 |
Svøm Slagelse Korsør |
DEN |
1:16.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
136 |
|
Asta Lund Nielsen |
2008 |
Næstved Svømmeklub |
DEN |
1:16.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
188 |
|
Vica Lucie Axen |
2008 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
1:16.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
352 |
|
Silke Krakau Tønnesen |
2006 |
Svøm Slagelse Korsør |
DEN |
1:17.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
331 |
|
Alberte Rosenstand |
2007 |
Svøm Slagelse Korsør |
DEN |
1:17.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
212 |
|
Amanda Fafner |
2007 |
Kalundborg SK |
DEN |
1:17.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
115 |
|
Louise Kipper Pedersen |
2006 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
1:17.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
110 |
|
Cathrine Høst |
2004 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
1:18.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
14 |
|
Alexandra Kristina Lemström |
2009 |
Asker SK |
NOR |
1:18.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
142 |
|
Amalie Haack |
2007 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
1:18.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
42 |
|
Clara Vestergaard |
2008 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
1:19.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
138 |
|
Emilie Jakobsen |
2010 |
Næstved Svømmeklub |
DEN |
1:20.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
130 |
|
Caroline Risager Strate |
2007 |
Næstved Svømmeklub |
DEN |
1:20.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
47 |
|
Mathilde Rygaard Hansen |
2008 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
1:21.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
41 |
|
Caroline Milling |
2009 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
1:21.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
244 |
|
Clara Dannerfjord Josty |
2009 |
Haslev Svømmeklub |
DEN |
1:21.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
336 |
|
Laura Storm Frimann |
2009 |
Svøm Slagelse Korsør |
DEN |
1:21.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
330 |
|
Alberte Bendix Raunkjær |
2007 |
Svøm Slagelse Korsør |
DEN |
1:21.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
221 |
|
Shauli Mortensen |
2006 |
Kalundborg SK |
DEN |
1:21.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
48 |
|
Monique Haack |
2009 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
1:21.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
217 |
|
Thilde Thomsen |
2008 |
Kalundborg SK |
DEN |
1:21.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
170 |
|
Anna Høyer |
2007 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
1:22.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
290 |
|
Ida Larsen |
2009 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
1:22.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
341 |
|
Nikoline Bryde Nielsen |
2011 |
Svøm Slagelse Korsør |
DEN |
1:22.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
187 |
|
Silke Andersen |
2009 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
1:22.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
318 |
|
Maria Gandrup Nygaard |
2010 |
Svøm Slagelse Korsør |
DEN |
1:22.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
284 |
|
Lina Louardi |
2009 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
1:23.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
247 |
|
Emma Valeur Ladegaard |
2009 |
Haslev Svømmeklub |
DEN |
1:23.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
27 |
|
Rebecca Sun |
2011 |
Asker SK |
NOR |
1:23.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
322 |
|
Alberte Hjarbæk |
2010 |
Svøm Slagelse Korsør |
DEN |
1:24.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
39 |
|
Amalie Vogt Monberg |
2010 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
1:24.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
52 |
345 |
|
Amalie Sams |
2007 |
Svøm Slagelse Korsør |
DEN |
1:25.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
53 |
320 |
|
Adrianna Pedersen |
2009 |
Svøm Slagelse Korsør |
DEN |
1:25.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
54 |
147 |
|
Caya Kvisgaard |
2010 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
1:26.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
55 |
266 |
|
Mathilde Lykke Butzbacker |
2008 |
Haslev Svømmeklub |
DEN |
1:26.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
56 |
206 |
|
Caroline Fobian Hvidberg |
2008 |
Kalundborg SK |
DEN |
1:26.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
57 |
333 |
|
Emma Attrup |
2007 |
Svøm Slagelse Korsør |
DEN |
1:26.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
58 |
140 |
|
Mathilde Bendtsen |
2007 |
Næstved Svømmeklub |
DEN |
1:26.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
59 |
43 |
|
Emma Mahs |
2009 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
1:27.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
60 |
300 |
|
Olivia Køltoft |
2009 |
SvømmeKlubben SYD |
DEN |
1:27.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
61 |
245 |
|
Amalie Badensø |
2009 |
Haslev Svømmeklub |
DEN |
1:28.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
62 |
156 |
|
Olivia Henriksen |
2010 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
1:29.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
63 |
80 |
|
Liv Maria Febres Andersen |
2008 |
Ringsted Svømme Klub |
DEN |
1:30.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
64 |
319 |
|
Bianca Uhl |
2009 |
Svøm Slagelse Korsør |
DEN |
1:31.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
65 |
135 |
|
Anja Munkebjerg |
2009 |
Næstved Svømmeklub |
DEN |
1:31.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
66 |
327 |
|
Rosa Sofie Wismarch Mørch |
2009 |
Svøm Slagelse Korsør |
DEN |
1:32.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
67 |
55 |
|
Laura Mahs |
2011 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
1:33.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
68 |
304 |
|
Emma Jacobsen |
2008 |
SvømmeKlubben SYD |
DEN |
1:34.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
69 |
58 |
|
Pia Mercado |
2010 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
1:34.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
70 |
262 |
|
Clara Kristine Ingeborg Andersen |
2010 |
Haslev Svømmeklub |
DEN |
1:35.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
71 |
82 |
|
Alma C. Thaysen |
2011 |
Ringsted Svømme Klub |
DEN |
1:35.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
72 |
306 |
|
Laura Keller Thorgrimson |
2010 |
Svøm Slagelse Korsør |
DEN |
1:35.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
73 |
246 |
|
Rosa Winther Gregersen |
2009 |
Haslev Svømmeklub |
DEN |
1:35.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
74 |
29 |
|
Yami Zhao |
2010 |
Asker SK |
NOR |
1:36.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
75 |
260 |
|
Gry Ballin |
2010 |
Haslev Svømmeklub |
DEN |
1:36.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
76 |
219 |
|
Klara Christiansen |
2009 |
Kalundborg SK |
DEN |
1:37.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
77 |
297 |
|
Anna Müller |
2008 |
SvømmeKlubben SYD |
DEN |
1:37.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
78 |
326 |
|
Rosa Pico |
2010 |
Svøm Slagelse Korsør |
DEN |
1:38.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
79 |
325 |
|
Hannah Hultquist Moll |
2010 |
Svøm Slagelse Korsør |
DEN |
1:39.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
80 |
83 |
|
Emma Dejløw Sonne |
2011 |
Ringsted Svømme Klub |
DEN |
1:40.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
81 |
209 |
|
Frida Fobian Hvidberg |
2011 |
Kalundborg SK |
DEN |
1:40.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
82 |
301 |
|
Ellen Huus Møller |
2008 |
SvømmeKlubben SYD |
DEN |
1:41.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
83 |
129 |
|
Line Silleborg |
2010 |
Næstved Svømmeklub |
DEN |
1:42.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
84 |
95 |
|
Maja Oggesen |
2010 |
Ringsted Svømme Klub |
DEN |
1:42.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
85 |
159 |
|
Sofie Nørgård Muus |
2011 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
1:42.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
86 |
253 |
|
Agnes Thøfner |
2009 |
Haslev Svømmeklub |
DEN |
1:43.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
87 |
128 |
|
Josefine Jaakkonen Nielsen |
2009 |
Næstved Svømmeklub |
DEN |
1:43.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
88 |
259 |
|
Ida Hartz Johnsen |
2008 |
Haslev Svømmeklub |
DEN |
1:43.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
89 |
87 |
|
Asanka Tissera |
2010 |
Ringsted Svømme Klub |
DEN |
1:44.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
90 |
342 |
|
Laura Johansson |
2010 |
Svøm Slagelse Korsør |
DEN |
1:46.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
91 |
310 |
|
Isabella Heidebo |
2012 |
Svøm Slagelse Korsør |
DEN |
1:53.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
92 |
180 |
|
Silje Kvisgaard |
2012 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
1:54.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
93 |
308 |
|
Cecilie Nielsen |
2011 |
Svøm Slagelse Korsør |
DEN |
1:56.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
94 |
177 |
|
Ida Nissen |
2012 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
2:00.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
95 |
171 |
|
Andrea Kaiser |
2012 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
2:05.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
96 |
172 |
|
Astrid Jensen |
2013 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
2:09.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
97 |
176 |
|
Emilia Fijalkowska |
2012 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
2:14.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
98 |
314 |
|
Sascha Legaard Jensen |
2010 |
Svøm Slagelse Korsør |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
99 |
93 |
|
Maja Lage-Hansen |
2009 |
Ringsted Svømme Klub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
100 |
99 |
|
Liv Langkjær |
2011 |
Ringsted Svømme Klub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20-06-2022 18:29.14 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Svøm Slagelse Korsør |
|
|
|
|