Program for Letno odprto zdruzeno prvenstvo Slovenije 2022
Below are all entry- and startlists shown by session.
1. dan predtekmovanja
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startna lista |
|
Letno odprto združeno prvenstvo Slovenije 2022
|
|
|
|
|
|
Kraj: |
POB Kranj |
Organizator: |
Plavalna zveza Slovenije in PK Triglav Kranj |
|
|
|
|
|
Bazen: |
50m |
Datum tekmovanja |
avg. 4, 2022 to avg. 7, 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Disciplina 1, 400m Prosto Moški
|
Heat 1 (6) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Abs mošk |
3:50.28 |
|
Martin Bau |
1994 |
(SLO) |
Reka/Rijeka (CRO) |
6/24/2017 |
|
|
Mladinci |
3:52.55 |
|
Darjan Petrič |
1964 |
(SLO) |
Guayaquil (ECU) |
8/5/1982 |
|
|
Kadeti |
3:58.23 |
|
Borut Petrič |
1961 |
(SLO) |
Jönköping (SWE) |
8/18/1977 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
348 |
3 |
|
Matevž Kostanjevec |
2007 |
PA Kurent Ptuj |
4:54.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
4 |
|
Anže Lužnik |
2007 |
PK Radovljica |
4:52.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
100 |
5 |
|
Jakob Puc |
2006 |
PK Ilirija Ljubljana |
4:53.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
245 |
6 |
|
Tibor Bržan |
2007 |
PK Koper |
4:54.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Disciplina 1, 400m Prosto Moški |
Heat 2 (6) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
198 |
1 |
|
Domen Vihernik |
2006 |
PK Neptun Celje |
4:51.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
106 |
2 |
|
Jakob Gregorič |
2006 |
PK Ilirija Ljubljana |
4:48.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
267 |
3 |
|
Mark Anej Lapuh |
2007 |
PK Kamnik |
4:46.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
191 |
4 |
|
Luka Ferenčak |
2007 |
PK Celulozar Krško |
4:43.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
103 |
5 |
|
Erik Hudovornik |
2007 |
PK Ilirija Ljubljana |
4:44.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
296 |
6 |
|
Nik Blatnik |
2006 |
PK Ribnica |
4:47.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
179 |
7 |
|
Maks Podlesnik |
2007 |
PK Branik Maribor |
4:51.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
104 |
8 |
|
Blaž Jančar |
2007 |
PK Ilirija Ljubljana |
4:52.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Disciplina 1, 400m Prosto Moški |
Heat 3 (6) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
148 |
1 |
|
Cene Ulaga Sterle |
2004 |
PK Olimpija |
4:36.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
140 |
2 |
|
Martin Mustar |
2006 |
PK Olimpija |
4:36.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
101 |
3 |
|
Ismar Ćatić |
2006 |
PK Ilirija Ljubljana |
4:33.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
84 |
4 |
|
Nej Pšeničnik |
2006 |
PK Ljubljana |
4:31.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
291 |
5 |
|
Liam Einar Matko Marcius |
2004 |
DVŠ Posejdon Celje |
4:33.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
357 |
6 |
|
Gašper Vrbinc |
2006 |
PK Torpedo Ljubljana |
4:35.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
314 |
7 |
|
Filip Juvančič |
2006 |
ŠD Riba Ljubljana |
4:36.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
199 |
8 |
|
Tian Zupanič |
2007 |
PK Neptun Celje |
4:38.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Disciplina 1, 400m Prosto Moški |
Heat 4 (6) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
313 |
1 |
|
Simon Mamlić |
2006 |
ŠD Riba Ljubljana |
4:29.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
82 |
2 |
|
Nal Ilar |
2005 |
PK Ljubljana |
4:29.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
175 |
3 |
|
Bor Vran-Benkovič |
2007 |
PK Branik Maribor |
4:26.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
171 |
4 |
|
Jaka Borec |
2004 |
PK Branik Maribor |
4:22.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
338 |
5 |
|
Sergej Fekonja |
2004 |
PD Maribor |
4:23.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
78 |
6 |
|
Tomaž Šiško |
2004 |
PK Ljubljana |
4:28.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
56 |
7 |
|
Lun Ilar |
2007 |
PK Ljubljana |
4:29.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
262 |
8 |
|
Tevž Štupar |
2006 |
PK Kamnik |
4:30.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Disciplina 1, 400m Prosto Moški |
Heat 5 (6) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
174 |
1 |
|
Jaka Gal Bezjak |
2007 |
PK Branik Maribor |
4:20.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
79 |
2 |
|
Dejan Zogović |
2004 |
PK Ljubljana |
4:13.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
3 |
|
Matjaž Krek Bašelj |
2003 |
PK Radovljica |
4:09.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
182 |
4 |
|
Evgenii Aliamovskii |
2002 |
PK Branik Maribor |
3:58.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
86 |
5 |
|
Arne Furlan Štular |
2005 |
PK Ljubljana |
4:06.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
265 |
6 |
|
Gašper Stele |
2004 |
PK Kamnik |
4:11.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
328 |
7 |
|
Patrik Zalar |
2003 |
ŠD Delfin Ljubljana |
4:17.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
218 |
8 |
|
Žan Podržavnik |
2006 |
PK Fužinar Ravne |
4:21.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Disciplina 1, 400m Prosto Moški |
Heat 6 (6) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
203 |
1 |
|
Jakob Lesjak |
2006 |
PK Neptun Celje |
4:19.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
158 |
2 |
|
Jernej Prebil |
2002 |
PK Olimpija |
4:12.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
3 |
|
Nik Gladek |
2003 |
PK Triglav Kranj |
4:08.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
4 |
|
Sašo Boškan |
2002 |
PK Triglav Kranj |
3:52.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
146 |
5 |
|
Jaka Pušnik |
2003 |
PK Olimpija |
3:58.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
340 |
6 |
|
Tian Kosec |
2005 |
PD Maribor |
4:10.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
197 |
7 |
|
Nikola Milenović |
2002 |
PK Neptun Celje |
4:17.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
306 |
8 |
|
Filip Ćirović |
2004 |
PK Ribnica |
4:20.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-08-02 23:42:59 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licenca: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|