Program for DM Junior kortbane 2022
Below are all entry- and startlists shown by session.
Competition session
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Svømmestadion Danmark |
Arrangør |
Dansk Svømmeunion og Esbjerg Svømmeklu |
|
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
3. nov 2022 to 6. nov 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
1500m Frisvømning Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
DR |
16:08.32 |
|
Lotte Friis |
1988 |
Sigma Swim Allerød (DEN |
|
27-10-2005 |
|
|
DJR |
16:22.82 |
|
Lotte Friis |
1988 |
Sigma Swim Allerød (DEN |
|
26-03-2004 |
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
37 |
|
Andrea Lindberg Vedøe |
2006 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
17:24.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
46 |
|
Simone Stenberg |
2008 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
17:54.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
2 |
|
Sif Bramm |
2006 |
A6 JGI-Swim |
DEN |
17:57.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
347 |
|
Isabella Nørgaard |
2007 |
Agfs Svømmeafdeling |
DEN |
18:09.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
361 |
|
Caroline Lærkegaard Hyltoft |
2006 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
18:16.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
10 |
|
Louise Olsen |
2008 |
A6 Slangerup Svømmeklub |
DEN |
18:21.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
467 |
|
Caroline Bjerre |
2007 |
Svømmeklubben MK31 |
DEN |
18:31.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
463 |
|
Caroline Hansen |
2007 |
Svømmeklubben MK31 |
DEN |
18:32.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
108 |
|
Ane Christensen |
2006 |
Kolding SK |
DEN |
18:38.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
511 |
|
Silje Egeberg Nordhald |
2007 |
Vordingborg Svømme Klub |
DEN |
18:42.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
424 |
|
Annabella Nathansen |
2007 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
18:44.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
427 |
|
Pauline Munk-Hansen |
2008 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
19:08.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
06-11-2022 08:49.03 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Esbjerg Svømmeklub |
|
|
|
|