Program för Region Syd Turnering 1
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
UC Syds svømmehal |
Arrangør |
Dansk Svømmeunion og Esbjerg Svømmeklu |
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
24. sep 2022 to 24. sep 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
100m Frisvømning Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
50 |
|
Victoria Fræhr Piihl |
2005 |
Kolding SK |
DEN |
1:02.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
43 |
|
Ane Christensen |
2006 |
Kolding SK |
DEN |
1:03.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
156 |
|
Maria Møberg Nielsen |
2007 |
Svømmeklubben Grindsted |
DEN |
1:03.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
166 |
|
Lotta Træger |
2008 |
Svømmeklubben Sønderborg |
DEN |
1:03.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
42 |
|
Signe Christensen |
2008 |
Kolding SK |
DEN |
1:04.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
175 |
|
Karoline Hellesøe |
2006 |
Svømmeklubben Sønderborg |
DEN |
1:05.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
130 |
|
Carolina Schlander |
2007 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
1:05.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
46 |
|
Johanne Heilmann |
2005 |
Kolding SK |
DEN |
1:05.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
110 |
|
Caroline Sølbech Larsen |
2009 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
1:06.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
18 |
|
Frida Steen Mühring |
2009 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
1:08.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
125 |
|
Lea Timmermand |
2008 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
1:09.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
146 |
|
Mathilde Sofie Karmar |
2008 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
1:09.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
107 |
|
Ida Riddersholm |
2009 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
1:10.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
103 |
|
Mie Bech Bøgedal |
2010 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
1:10.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
48 |
|
Signe Magelund Møller |
2006 |
Kolding SK |
DEN |
1:10.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
123 |
|
Lise Serritzlew-Kristensen |
2006 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
1:10.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
108 |
|
Filuka Lolk Frederiksen |
2009 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
1:12.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
8 |
|
Dicte S. Falkenstrøm |
2008 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
1:12.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
171 |
|
Nikoline Frederikke Axelsen |
2010 |
Svømmeklubben Sønderborg |
DEN |
1:12.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
106 |
|
Isabelle Weber |
2009 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
1:14.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
75 |
|
Amalie Jørgensen |
2010 |
Frem Odense |
DEN |
1:17.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
36 |
|
Lea Huynh Hareskov |
2008 |
Kolding SK |
DEN |
1:17.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
55 |
|
Wilma Stubager Knudsen |
2009 |
Kolding SK |
DEN |
1:18.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
159 |
|
Cecilie Nielsen |
2009 |
Svømmeklubben Grindsted |
DEN |
1:18.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
142 |
|
Signe Sejr Bentsen |
2010 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
1:18.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
112 |
|
Alberte Lagoni |
2009 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
1:19.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
143 |
|
Sofie Fur Lisby |
2010 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
1:22.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
144 |
|
Silke Grene |
2011 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
1:22.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
137 |
|
Martha Buchholtz |
2010 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
1:23.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
74 |
|
Clara Galsgaard Tveskov |
2009 |
Frem Odense |
DEN |
1:25.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
162 |
|
Lilly Træger |
2012 |
Svømmeklubben Sønderborg |
DEN |
1:26.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
79 |
|
Cecilie Lygum Kristensen |
2011 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
1:26.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
71 |
|
Mia Enevold Pedersen |
2010 |
Frem Odense |
DEN |
1:27.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
72 |
|
Ida Elsborg Gorecki |
2010 |
Frem Odense |
DEN |
1:29.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
87 |
|
Mathilde Kaltoft |
2013 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
1:30.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
145 |
|
Søs Krog |
2010 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
1:32.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
179 |
|
Sally Marie Ulbrandt Henriksen |
2010 |
Vejen Svømmeklub |
DEN |
1:33.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
80 |
|
Lærke Lykke-Kjeldsen |
2011 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
1:34.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
73 |
|
Vera Luna Alstrup-Lopez |
2011 |
Frem Odense |
DEN |
1:34.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
182 |
|
Freya Kofoed Lökkegaard |
2007 |
Vejen Svømmeklub |
DEN |
1:35.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
90 |
|
Clara Mathiasen |
2013 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
1:38.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
62 |
|
Selma Bertelsen |
2010 |
Kolding SK |
DEN |
1:38.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
133 |
|
Astrid Sottrup-Jensen |
2011 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
1:40.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
81 |
|
Emily Pedersen |
2012 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
1:42.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
174 |
|
Elitza Gamisheva |
2013 |
Svømmeklubben Sønderborg |
DEN |
1:46.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
84 |
|
Kaya Biltoft Wormstrup |
2013 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
1:54.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
63 |
|
Silke Schultz Brødsgaard Christiansen |
2012 |
Kolding SK |
DEN |
2:06.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
31 |
|
Clara Dehnhardt |
2011 |
Kolding SK |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
85 |
|
Line Marie Soost |
2013 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
164 |
|
Ciro Cheetancheri |
2011 |
Svømmeklubben Sønderborg |
DEN |
|
|
EFT |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
132 |
|
Amie Matthiesen |
2013 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
52 |
60 |
|
Julie Lykke Sørensen |
2011 |
Kolding SK |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23-09-2022 12:28.53 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Esbjerg Svømmeklub |
|
|
|
|