Program för Team Competition 2023
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Pass 2 Insim: 13:00 1:a start kl. 14:00
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Heatlista |
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Sandareds Simhall |
Arrangör: |
Simklubben 1970 |
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 14 jan 2023 till den 15 jan 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 20, 100m Ryggsim Mixed E
|
Final 1 (5) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
331 |
1 |
|
Fanny Neander |
2011 |
SKÖVDE SS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
193 |
2 |
|
Emilia Jörgensen |
2012 |
S02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
266 |
3 |
|
Olivia Drevik |
2012 |
SK ALINGSÅ |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
132 |
4 |
|
Irmelin Stude |
2012 |
KUNGÄLV |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
5 |
|
Elsa Malm |
2012 |
ANDERSTORP |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 20, 100m Ryggsim Mixed E |
Final 2 (5) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
271 |
1 |
|
Robin Edvardsson |
2011 |
SK ALINGSÅ |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
192 |
2 |
|
Isabelle Bjärmark |
2012 |
S02 |
2:07.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
191 |
3 |
|
Philip Nilsson |
2011 |
S02 |
1:59.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
4 |
|
Olivia Nyström |
2011 |
ALINGSÅS |
2:04.06 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
133 |
5 |
|
Simone Andersson |
2013 |
KUNGÄLV |
2:13.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
59 |
6 |
|
Michael Svensson |
2012 |
ELFSBORG |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 20, 100m Ryggsim Mixed E |
Final 3 (5) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
189 |
1 |
|
Julie Dottax |
2011 |
S02 |
1:56.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
188 |
2 |
|
Emma Dahlberg |
2011 |
S02 |
1:52.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
194 |
3 |
|
Moa Möller |
2012 |
S02 |
1:46.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
176 |
4 |
|
Alfred Eriksson |
2011 |
S02 |
1:47.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
129 |
5 |
|
Mollie Johansson |
2012 |
KUNGÄLV |
1:52.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
131 |
6 |
|
Vincent Andersson |
2011 |
KUNGÄLV |
1:57.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 20, 100m Ryggsim Mixed E |
Final 4 (5) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
1 |
|
Elisabeth Henly |
2011 |
ELFSBORG |
1:41.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
190 |
2 |
|
Noomi Johansson |
2011 |
S02 |
1:37.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
278 |
3 |
|
Elsa Pettersson |
2011 |
SK ALINGSÅ |
1:36.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
4 |
|
Theodor Wickström |
2011 |
ELFSBORG |
1:36.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
5 |
|
Liv Lorén |
2012 |
ELFSBORG |
1:37.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
195 |
6 |
|
Edith Pettersson |
2012 |
S02 |
1:43.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 20, 100m Ryggsim Mixed E |
Final 5 (5) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
175 |
1 |
|
Julia Holmqvist |
2011 |
S02 |
1:34.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
114 |
2 |
|
Annika Bohatsch |
2011 |
KUNGÄLV |
1:25.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
113 |
3 |
|
Wilson Hult |
2011 |
KUNGÄLV |
1:20.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
4 |
|
Tuva Skoglind |
2011 |
ELFSBORG |
1:24.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
5 |
|
Jonna Engstrand |
2011 |
ELFSBORG |
1:33.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
6 |
|
Alva Nilsson |
2012 |
ELFSBORG |
1:34.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2023-01-14 12:26:02 |
Resultathantering: WinGrodan 2.9 |
Licensierad till: Simklubben 1970 |
|
|
|
|