Program för STT Efterårsstævne 2022
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Taastrup Svømmehal |
Arrangør |
Swim team taastrup |
|
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
11. nov 2022 to 13. nov 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
400m Frisvømning Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
CR 16-99 |
4:23.67 |
|
Hjalte Petersen |
2004 |
Næstved Svømmeklub (D |
Taastrup (DEN) |
27-11-2021 |
|
|
CR 14-15 |
4:36.12 |
|
Dion Veliqi |
2008 |
Svømmeklubben Syd (DE |
Taastrup (DEN) |
27-11-2021 |
|
|
CR 0-13 å |
5:14.82 |
|
Gustav Jørgensen |
2009 |
Swim Team Taastrup (DE |
Taastrup (DEN) |
27-11-2021 |
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
415 |
|
Amalie Haack |
2007 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
4:45.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
399 |
|
Flora Rybak-Andersen |
2009 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
4:47.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
35 |
|
Astrid Pries Hansen |
2007 |
Nakskov Svømme Klub |
DEN |
4:53.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
173 |
|
Hannah Rørbech |
2006 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
4:57.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
168 |
|
Rebecca Ella Madsen |
2006 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
4:58.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
226 |
|
Mille Reimer |
2008 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
5:06.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
107 |
|
Maddie Evers Kokholm |
2008 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
5:08.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
400 |
|
Liva Dorff |
2009 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
5:09.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
264 |
|
Kamma Lykke Sejer Sørensen |
2010 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
5:12.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
363 |
|
Ida Celine Sangstad Holst |
2007 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
5:12.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
60 |
|
Caya Kvisgaard |
2010 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
5:14.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
73 |
|
Silke Andersen |
2009 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
5:16.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
304 |
|
Cecilia Janning |
2009 |
Vest-Brøndby |
DEN |
5:17.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
393 |
|
Rosa Toft |
2009 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
5:18.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
290 |
|
Mette Roat Jørgensen |
2007 |
Værløse Svømmeklub |
DEN |
5:29.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
251 |
|
Lina Louardi |
2009 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
5:30.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
110 |
|
Nora Rosenkrantz |
2010 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
5:36.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
176 |
|
Julia Stanczyk |
2010 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
5:40.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
248 |
|
Ida Larsen |
2009 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
5:43.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
255 |
|
Katarina Nilsson |
2010 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
5:43.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
298 |
|
Nanna Hessner |
2007 |
Værløse Svømmeklub |
DEN |
5:50.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
299 |
|
Sofie K. Eriksen |
2007 |
Værløse Svømmeklub |
DEN |
5:50.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
143 |
|
Josefine Nielsen |
2005 |
Frederiksværk Svømmeklub |
DEN |
5:52.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
3 |
|
Alicia Dupont Larsen |
2010 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
6:00.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
2 |
|
Alma S. L. Pedersen |
2009 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
6:10.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
210 |
|
Lykke Sønderkær |
2010 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
6:33.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
90 |
|
Ida Hartz Johnsen |
2008 |
Haslev Svømmeklub |
DEN |
6:40.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10-11-2022 22:20.14 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Swim Team Taastrup |
|
|
|
|