Ohjelma Regionsstævne (Børn) Sjælland Nord 2022 - Frederiksværk
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Regionalt stævne børn 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Frederiksværk Svømmehal |
Arrangør |
Region Sjælland Nord & Frederiksværk Svø |
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
29. okt 2022 to 30. okt 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
100m Medley Herrer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
27 |
|
Andreas Moesgaard |
2010 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
1:15.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
15 |
|
Peter Klitvang |
2010 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
1:17.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
53 |
|
Axel Bundgaard Lorentzen |
2010 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:18.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
198 |
|
Silas Argueta Andersen |
2010 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
1:19.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
171 |
|
Daniel Raahauge |
2010 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:19.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
128 |
|
Loui Arnholtz |
2010 |
Helsinge Svømmeklub |
DEN |
1:20.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
139 |
|
Emil Tihic Rasmussen |
2010 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
1:20.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
41 |
|
Villads Elias Friis |
2010 |
Roskilde Svømning |
DEN |
1:20.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
67 |
|
Rares Enache |
2010 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:20.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
211 |
|
Christoph Lykke Piil Andersen |
2010 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
1:21.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
14 |
|
Axel Skov Andersson |
2010 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
1:21.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
210 |
|
William Henry Hartvigsen |
2010 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
1:21.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
138 |
|
Leif Evald Larsen |
2010 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
1:22.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
137 |
|
Felix Cordova Schultz |
2010 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
1:24.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
207 |
|
Herman Ludvig Scheel |
2011 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
1:24.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
174 |
|
Sebastian Mollerup |
2010 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:25.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
73 |
|
Victor Ploug Mattson |
2010 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:26.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
175 |
|
Kasper Han Cai |
2010 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:26.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
188 |
|
Ludvig Rasmussen |
2010 |
Frederikssund Svømmeklub |
DEN |
1:26.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
130 |
|
Tobias Kristensen |
2011 |
Helsinge Svømmeklub |
DEN |
1:26.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
4 |
|
Asbjørn Christiansen |
2011 |
A6 Slangerup Svømmeklub |
DEN |
1:26.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
209 |
|
Vilbert Fosbøl |
2011 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
1:27.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
65 |
|
Mikkel Skou Elgaard |
2010 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:27.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
170 |
|
Frederik Gunni Bergh |
2010 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:28.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
103 |
|
Scott Halfdan Hausner Stevenson |
2010 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
1:28.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
183 |
|
Christoffer Midtgaard |
2010 |
Frederikssund Svømmeklub |
DEN |
1:28.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
20 |
|
Storm Federspiel |
2010 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
1:28.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
55 |
|
Elias Hoe Bertelsen |
2011 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:29.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
63 |
|
Louie L. Theuma |
2011 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:29.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
116 |
|
Albert Redestam |
2010 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
1:29.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
23 |
|
Carl Kristian Juhl |
2011 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
1:29.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
6 |
|
Noah Dietrichsen |
2010 |
A6 Slangerup Svømmeklub |
DEN |
1:29.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
94 |
|
Theodor Ortmann |
2010 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
1:29.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
187 |
|
Malthe Enemark Cruse |
2010 |
Frederikssund Svømmeklub |
DEN |
1:30.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
204 |
|
Elias Brøndum Andersen |
2010 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
1:30.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
165 |
|
Carl Emil Mainz Rode |
2010 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:30.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
9 |
|
Malthe Jensen |
2011 |
A6 Slangerup Svømmeklub |
DEN |
1:33.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
30 |
|
Frederik Flach |
2011 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
1:33.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
16 |
|
Wilmer Quaade |
2011 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
1:34.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
37 |
|
Victor Morville |
2011 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
1:35.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
113 |
|
Knud Juul Søeborg |
2011 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
1:37.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
29 |
|
Alvin Konstantin Djørup |
2011 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
1:37.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
3 |
|
Sylvester Haugsted |
2011 |
A6 Svømmeklubben Laksen |
DEN |
1:37.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
197 |
|
Frederik Holm Nielsen |
2011 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
1:38.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
38 |
|
Frederik Lollike |
2010 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
1:38.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
12 |
|
Birk Barslund Fosse |
2011 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
1:39.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
36 |
|
Niklas Hyldekær Janstrup |
2011 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
1:39.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
90 |
|
Alfred Høygaard Egebjerg |
2011 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
1:40.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
93 |
|
Willum Bech |
2011 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
1:40.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
64 |
|
Ludvig Kragh |
2011 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:41.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
32 |
|
Ingolf Ougaard |
2011 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
1:44.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
52 |
201 |
|
Victor Søegaard |
2011 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
1:45.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
53 |
45 |
|
Carl Johan Chabert Laxafoss |
2011 |
Roskilde Svømning |
DEN |
1:45.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
54 |
158 |
|
Alexander Marius Hansen |
2011 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:45.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
55 |
152 |
|
Samuel Kramarz |
2011 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:45.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
56 |
54 |
|
Christian Kiilerich-Pedersen |
2011 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:47.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
57 |
156 |
|
Leopold Nytoft Bergmann |
2011 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:48.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
58 |
86 |
|
Jayden Timmner |
2011 |
Hørsholm Svømmeforening |
DEN |
1:49.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
59 |
155 |
|
Oliver Robinson |
2011 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:49.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
60 |
11 |
|
Anton Ellekær |
2011 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
1:50.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
61 |
69 |
|
Simon Hammershaimb |
2011 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
2:04.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27-10-2022 19:20.05 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Helsinge Svømmeklub |
|
|
|
|