Program för Saltis Cup 2022
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Nacka simhall |
Arrangör: |
Saltsjöbadens IF |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 27 nov 2022 till den 27 nov 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
50m Frisim Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Ålder |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
119 |
|
Signe Feldhof |
12 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
SWE |
31.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
124 |
|
Ida Lövblom |
12 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
SWE |
34.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
98 |
|
Ella Sjökvist |
12 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
34.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
51 |
|
Nelly Hård |
12 |
Saltsjöbadens Idrottsförening |
SWE |
35.20 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
5 |
27 |
|
Amanda Forsberg |
11 |
Gustavsbergs Simsällskap |
SWE |
35.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
157 |
|
Maja Wessén |
12 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
SWE |
35.63 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
7 |
100 |
|
Blanka Schröder |
11 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
35.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
121 |
|
Isabelle Varsanyi |
12 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
SWE |
35.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
125 |
|
Ida Hagspiel |
11 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
SWE |
35.92 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
10 |
154 |
|
Inez Särne |
12 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
SWE |
35.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
8 |
|
Emilia Liu Nilsson |
12 |
Botkyrka-Rönninge Simsällskap |
SWE |
36.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
102 |
|
Linnéa Milic |
11 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
36.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
146 |
|
Laura Mladenovski |
11 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
SWE |
36.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
123 |
|
Silja Kristjansdottir |
12 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
SWE |
36.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
156 |
|
Linn Håkansson |
11 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
SWE |
36.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
101 |
|
Clara Sartor |
12 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
37.77 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
17 |
120 |
|
Ebba Callberg |
12 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
SWE |
38.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
181 |
|
Klara Skogsberg |
12 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
38.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
56 |
|
Saga Nilsson |
12 |
Saltsjöbadens Idrottsförening |
SWE |
38.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
7 |
|
Astrid Gladh |
12 |
Botkyrka-Rönninge Simsällskap |
SWE |
38.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
135 |
|
Francesca Grims Medici |
12 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
SWE |
39.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
39 |
|
Estelle Calgar Lindin |
12 |
Saltsjöbadens Idrottsförening |
SWE |
40.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
230 |
|
Tilde Barton |
12 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
41.51 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
24 |
93 |
|
Valentina Sabo |
10 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
44.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
14 |
|
Eira Delkertz |
10 |
Botkyrka-Rönninge Simsällskap |
SWE |
48.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
94 |
|
Selma Kjellin |
10 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
48.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
245 |
|
Lydia Löfstrand |
12 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
SWE |
53.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
229 |
|
Kerstin Stenström |
12 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
45 |
|
Sofia Emanuelli |
12 |
Saltsjöbadens Idrottsförening |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
38 |
|
Julia Bergendorff |
12 |
Saltsjöbadens Idrottsförening |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
266 |
|
Stamatia Rigopoulou |
12 |
Hellas Simklubb |
SWE |
|
|
EFT |
|
|
|
|
|
32 |
92 |
|
Felicia Fredriksson |
10 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
155 |
|
Emma Burgess |
11 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
66 |
|
Felicia Johard |
10 |
Saltsjöbadens Idrottsförening |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-11-26 19:28:07 |
Resultathantering: WinGrodan 2.9 |
Licensierad till: Västerås Tidtagning |
|
|
|
|