Program för Nataris 50m
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Lördag 13/5 Klockan 09.00 (Insim kl. 07.45-08.45)
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Heatlista |
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Säffle Simhall |
Arrangör: |
Säffle Simsällskap |
|
|
|
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 13 maj 2023 till den 14 maj 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 13, 400m Frisim Herrar A-C
|
Final 1 (2) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sponsor: |
Nataris |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
1 |
|
Jonathan Johansson |
2008 |
ESKILSTUNA |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
65 |
2 |
|
Olle Jacobsson |
2009 |
MASS |
5:51.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
143 |
3 |
|
Aaron Backman |
2009 |
ÖSA |
5:31.14 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
108 |
4 |
|
Vile Ericsson |
2009 |
ÅMÅLS SS |
5:17.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
5 |
|
Linus Bjelkemark |
2007 |
ESKILSTUNA |
5:27.10 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
61 |
6 |
|
Hugo Bergelin |
2009 |
MASS |
5:33.60 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
91 |
7 |
|
Lukas Andersson |
2009 |
SÄFFLE SS |
5:55.45 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 13, 400m Frisim Herrar A-C |
Final 2 (2) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
127 |
1 |
|
Anton Daggert |
1993 |
ÖSA |
5:05.42 |
S |
S14 - 0 |
|
12 |
2 |
|
Oliver Sohlén |
2009 |
ESKILSTUNA |
4:51.79 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
3 |
|
Olle Jansten |
2007 |
ESKILSTUNA |
4:44.28 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
101 |
4 |
|
Anton Hägg |
2004 |
TROLLHÄTTA |
4:18.38 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
167 |
5 |
|
Viktor Alfredsson |
2008 |
VÄNERSBORG |
4:33.74 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
165 |
6 |
|
Felix Persson |
2000 |
VÄNERSBORG |
4:49.72 |
S |
S14 |
|
|
131 |
7 |
|
Marius Heidenpeter |
2010 |
ÖSA |
5:02.22 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
169 |
8 |
|
Emil Alfredsson |
2010 |
VÄNERSBORG |
5:10.41 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2023-05-13 08:13:57 |
Resultathantering: WinGrodan 2.9 |
Licensierad till: Västerås Tidtagning |
|
|
|
|